Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Nadchodzi rok 2021...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy będzie bardziej pomyślny od ponurego obecnego roku?

Mieliśmy i mamy zamrożenie wybranych działów gospodarki i stłumienie życia społecznego, rodzinnego i kulturalnego, powolne, ale systematycznie wzrastające bezrobocie, skutkujące coraz bardziej widocznym obniżeniem standardów życiowych. Położyli turystykę i żywienie zbiorowe na łopatki, zdegenerowali oświatę i wychowanie, i dobili służbę zdrowia. To wszystko 'dla naszego dobra'. To był rok kagańcowy, w którym przez wiele miesięcy było i jest obowiązkiem noszenie psiego osprzętu - jeszcze smyczy zabrakło.

Nie jest praktycznie respektowany zapis o nienoszeniu kagańca ze względów zdrowotnych. Więc po co ten zapis? - Ano po to, by ewentualnie w przyszłości ostudzić chęci wysądzenia tysięcy i milionów złotych odszkodowania za (faktyczną lub wyimaginowaną) utratę zdrowia z powodu szaleńczego pomysłu. No i straszą nas ciągle i nie pozwalają mieć nadziei. "Do lata będziemy żyć w pewnych restrykcjach: maseczka, dystans społeczny i dezynfekcja" - informuje wiceminister zdrowia.

Bill Gates: "Pandemia koronawirusa zakończy się najpewniej w 2022. Ale w ciągu 2021 roku możemy powstrzymać rozprzestrzenianie się wirusa, jeśli podejmiemy działania globalne". - Te działania to zaszczepienie wszystkich ludzi. No więc: czy nadchodzący rok będzie bardziej pomyślny od obecnego? - Nie wygląda na to. Restrykcje pozostają, dochodzi szczepionkowanie i idiotyczna, nachalna propaganda tej akcji. Większość Polaków nie chce się szczepić, więc można się spodziewać dalszego siania paniki i dalszych restrykcji.

A my, skromni obywatele... - Czy mamy się szczepić? - Oddaję tu głos specjaliście prof. dr hab. Romanowi Zielińskiemu:  Trzeba wyraźnie powiedzieć, że pandemia to ściema. Obostrzenia dotyczące maseczek, dystansu społecznego i kwarantanny są przeciw-zdrowotne. Nie ma żadnego uzasadnienia na sianie paniki i stosowanie terroru biomedycznego w odniesieniu do obecności wirusa przeziębieniowego, którego 80% z nas przechodzi bezobjawowo. Szczepionki są niepotrzebne. Wirusy są wszędzie, od zawsze. Jedyną skuteczną obroną jest budowanie własnej odporności. Szczepienia to droga donikąd. Wirusów jest wiele.

Nie zaszczepimy się na wszystkie z nich. Każde zaszczepienie, czyli próba farmakologicznej obrony nas przed nimi, jedynie nas osłabi i w zdwojony sposób wystawi na kolejne wirusy. One tylko na to czekają. Szczepienia powszechne, czyli dla wszystkich i na wszystko to marzenie przemysłu farmaceutycznego. Oni chcą abyśmy byli coraz słabsi i całkowicie uzależnieni od farmakoterapii. Oni manipulują szczepionkami, wymyślając te szkodliwe dla nas specyfiki, na rzecz których wymyślają pandemie. Skończył się 20. letni okres ochrony patentowej dla szczepionki na grypę i dlatego grypa musiała zniknąć. W jej miejsce pojawił się COVID. Następne patogeny i choroby są już w przygotowaniu.

Pozdrawiam,
Zygmunt Białas

KOMENTARZE

 • Oby
  Rok 2021 nie był taki, że 2020 będziemy wspominać ze łzami w oczach.
  Pozdrawiam
 • @zbig71 00:14:08
  "... 2020 będziemy wspominać ze łzami w oczach". -

  --- Niestety. Trafnie to ujął Konrad Rękas: "Nie ma więc sensu dociekanie „kiedy wróci normalność” – bo to, co dzieje się wokół nas to właśnie normalność nowa. Inaczej już nie będzie. Nowy Wspaniały Świat właśnie nastąpił. I niemal to przeoczyliśmy…".
 • jeszcze smyczy zabrakło...
  Te wszystkie obostrzenia, to właśnie ta smycz!!!
 • @
  Wydaje mi się, że operacja covid19 wpisuje się w pewien ciąg i logikę wydarzeń na świecie. Może ona mieć wymowę podobną do zrzucenia bomb atomowych na Hiroszimę i Nagasaki w celu demonstracji przewagi i obezwładnienia tym przeciwnika. Te strony konfliktu tutaj to: finansowi grandziarze i ludzkość. Ludzkość odzyskuje świadomość swego marnego położenia i brku perspektyw i tym samym staje się groźna. Z drugiej strony jest nas coraz więcej a nowa rewolucja technologiczna wymusza wykładnicoż redukcję pracy ludzkiej (fizycznej i umysłowej). Grandziarze już dawno mogli by użyć broni biologicznej aby nas zdepopulować, samemu szczepiąc się za wczasu, gdyż wyjątkowo zabójcze i wydajne wirusy istnieją od dawna. Problemem do tej pory był słaba możliwość rozprzestrzeniania zarazy i krótki okres życia nośnika poza organizmem człowieka. Mało zjadliwym covidem cynicznie nam zademonstrowano, że te bariery zostały pokonano i teraz mogą nas szachować i eksploatować do końca świata i jeśli będziemy podskakiwać to uzbroją covida w coś na prawdę zabójczego, nawet ukierunkowanego na populacje o określonym genomie.
 • @Nibiru 03:28:56
  Jest tylko jeden problem. My, "przebudzona ludzkość", (ostatni raz użyłem terminu "ludzkość"), nie zrobimy tej rewolucji w internecie. Trzeba będzie wyjść...
 • Niemieccy naziści powołali do życia fanatycznę oddziały SS !
  Niemcy hitlerowskie ! powołały paramilitarną SS ! początkowo elitarna niemiecka formacja nazistowska, podległa Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników (NSDAP),

  w 1947 uznana za organizację zbrodniczą !!!! członków SS rozstrzeliwali alianci , a dowódców SS wieszali !
  [ można zobaczyć stare filmiki z egzekucji na You Tube ! ]


  UWAGA !!! Rasiści żydowscy w Polsce powołali fanatyczne paramilitarne oddziały PREWENCJI ! jest to elitarna formacja na usługach żydowskich rasistów w Polsce ! ich głównym zadanie m jest OBRONA żydowskich rasistów w Polsce i utrzymanie segregacji rasowej w Polsce

  UWAGA ! do sejmu senatu mogą stratować WYŁĄCZNIE żydowskie partie ! Słowianie są praktycznie pozbawieni tego przywileju !!!!

  2020 r to już JAWNA WOJNA wypowiedziana Polakom przez żydowskich globalno-rasistów ! w tej wojnie czynny udział mają fanatyczne paramilitarne oddziały PREWENCJI !!! to na tej formacji cała władza żydowskich rasistów sie opiera !!!

  POWTARZAM ! tylko wojna nas wyzwoli z tej parszywej okupacji żydowskiej !!! mam cichą nadzieje że te skurwysyn.. żydowskie rusza na Białoruś lub na Rosje ! a wtedy WYBIJE NASZA GODZINA !!!

  APEL !
  NIE OGLĄDAĆ ŻADNYCH WIADOMOŚCI ! [ tv radio . itp ] tylko czytać internet ! wiem wiem że to żydowski internet ! ale mam wybór czytać to co mnie interesuje i to między wierszami !!! a nie słuchać propagandy w wiadomościach których nie mam zamiaru słuchać !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Casey 03:10:11
  "Te wszystkie obostrzenia, to właśnie ta smycz!!!" -

  --- Jest jeszcze smycz, którą zakłada się bezpośrednio na szyję. Trudno to sobie wyobrazić? - A czy przed rokiem śniło się komuś, że miliardy ludzi będzie nosić kagańce?
 • @Nibiru 03:28:56
  "Mało zjadliwym covidem cynicznie nam zademonstrowano, że te bariery zostały pokonano i teraz mogą nas szachować i eksploatować do końca świata i jeśli będziemy podskakiwać to uzbroją covida w coś naprawdę zabójczego, nawet ukierunkowanego na populacje o określonym genomie". -

  --- Tak, udokumentowali nam naszą bezsilność.
 • "Czy będzie bardziej pomyślny od ponurego obecnego roku?"
  --------------
  Będzie taki - jak go zaplanowano.
  Pamiętajmy, że świrus - to tylko jeden wycinek frontu na jednostronnej wojnie (na razie) dzieci Złego z dziećmi Boga. Ten wycinek frontu jest obecnie największy i najgłośniejszy - ale są tez inne odcinki frontu - niemniej ważne. Choćby powszechne, globalne spedalanie w pakiecie totalnej, obligatoryjnej i niejako z urzędu - demoralizacji. Choćby wypuszczanie z murów szkół i uniwersytetów co roku intelektualnych zombies. Choćby ten matrix fundowany nam poprzez wielkie media w określonym celu.
  Wniosek?
  Obawiam się, że powyższe zaszło już tak daleko, że garstka ludzi, której uda się przeżyć skończy w jaskini - i wszystko zacznie się od nowa. W pewnym momencie znów wśród ludzi pojawią się dzieci diabła i zaczną kłamać, kusić, podjudzać, skłócać, demoralizować, etc. - tych ludzi. Czy i wtedy ludzie okażą się po raz n-ty słabi - wobec dzieci diabła?
 • @JimA 08:23:36
  "Trzeba będzie wyjść...". -

  --- To chyba w przyszłości. No i będą ogromne straty. Może też o to chodzi?
 • @ele 08:24:08
  "2020 r to już JAWNA WOJNA wypowiedziana Polakom przez żydowskich globalno-rasistów". -

  --- Tę wojnę wypowiedzieli nie tylko Polakom, także innym społeczeństwom. A jakie jest wyjście z tej ponurem rzeczywistości? - Zobaczymy...
 • @zygmuntbialas 09:22:22
  Proszę Pana, możemy siedzieć i klepać w klawisze do us... śmierci. Też są straty... Może o to chodzi?

  Nie, proszę Pana, nic na władzi nie robi takiego wrażenia, jak tłum na ulicy... a jeszcze uzbrojony po zęby tłum... a to wtedy władzia umyka w popłochu. No tylko skąd wziąć moździerze? :/ no i takie

  https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Rts3DPPsYGe8JiYu4JlpySXLyBtHOQCcKuXOeHPapxwXvJpnvGQLyyXkESu0kkXMzFUDNf8YIMdTs_zo_8pXdKsjLHvxfWu5Pwg80w
 • @zygmuntbialas 09:25:46
  "2020 r to już JAWNA WOJNA wypowiedziana Polakom przez żydowskich globalno-rasistów"

  .. dodam że nie tylko Polakom ale całemu światu.
  Moim zdaniem już żadne wybory nie zostaną wygrane uczciwie przez globalistów. Po Amerykańskiej kompromitacji wyborczej nikt na świecie nie może mieć najmniejszych złudzeń.

  Świat się spolaryzował.. po jednej stronie jest globalna mafia cieniutka kadrowo (bo bazuje na korzennych powiązaniach) ale ze stosunkowo licznymi najemnikami i karierowiczami w różnych społecznościach..
  a po drugiej stronie są miliardy ofiar tej mafii.
  Militarnie mafia już jest słabsza od reszty świata.
  Gospodarczo również.

  Mafia nie ma ruchu.. ani militarnego ani gospodarczego.
  Jeszcze nakłada zbrodnicze embarga na mniejsze narodu którym szkodzi... ale to nic nie znaczy w skali globalnej.

  Teraz istotne jest pytanie w jakim trybie i w jakim tempie mafia będzie upadać... i jak zminimalizować dla świata koszty tego upadku.
  ....jak zabezpieczyć świat przez niekontrolowalnymi drgawkami śmiertelnymi mafii ..jak paraliżować w zarodku wszelkie zbrodnicze plany mafii.

  Drugie istotne pytanie na które już trzeba szukać odpowiedzi.. to jak ma wyglądać świat po wyzwoleniu od mafijnej hegemonii (Nowa koncepcja "ONZ", prawa międzynarodowego).

  Trzeci ważny moralnie choć nie strategiczny problem dla świata to jak rozliczyć mafię i jej kolaborantów za jej globalne zbrodnie przeciw narodom świata.
  (Trybunał "Norymberski" tylko na skalę globalną a nie "Europejską).

  Przyszły rok będzie pełen napięć ale i chyba będzie przełomowy.
  Będzie to rok widocznego już gołym okiem załamania się wpływów mafii.
 • @JimA 10:33:42
  Polacy powinni w tej sytuacji siedzieć cicho... ale czynić przygotowania.
  To są globalne problemy i siły działające na skalę globalną...
  Polska to dużo za mała "ptica" nic nie jest w stanie zdziałać a może oberwać tak jak podczas Powstania Warszawskiego... i tak oberwie jak się wychyli.
  Nie polecam powtórki z tego doświadczenia historycznego.

  Jak wielcy tego Świata pokonają mafię to mafia sama się rozpłynie w Polsce w niebyt.
  Podobnie było po I wojnie światowej gdy wielcy tamtego Świata się wyczerpali w walkach ... i sami oddali Polakom Polskę...
  o niektóre granice etniczne trzeba było powalczyć (Powstanie Wielkopolskie) i poszło łatwo ..bo granice były etniczne.
  Tak Powstała Polska ... tyle że jej Twórcy wszystko sp..dolili.

  Napaść Piłsudskiego na ZSRR, marsz na Kijów czyli próba podbijanie terenów etnicznie nie Polskich skończyła się obroną Warszawy.
  To już był międzynarodowy bandytyzm...którego reperkusje poznali Polacy z Wołynia kilka lat później jak również jeńcy Polscy zamordowani w Katyniu (to prosta reakcja na bandytyzm Piłsudskiego).

  Nie należy powtarzać błędów Piłsudskiego (a PIS to robi)
  Trzymajmy się swoich ziem etnicznych .. i pilnujmy ich etniczności..
  Żadnych imigrantów na stałe jak już to tylko roboty sezonowe bez prawa pobytu na stałe albo pobyt w trybie turystycznym (Turysta musi posiadać pieniądze na opłacenie pobytu).

  Polska etniczność jest największą siła Narodu Polskiego.
  ..a mniejszości powinny mieć swoje prawa choć nie przywileje.
  Pilnujmy swojego skarbu jakim Polska w granicach PRLu i względnej czystości etnicznej bo to minimalizuje konflikty wewnętrzne.

  Trzeba jeszcze tylko przywrócić władzę Polakom bo Państwo solidaruchów to dyktatura mniejszości żydowskiej, banderowskiej i volksdojczowskiej.
 • @Oscar 11:05:57
  nic dodać, nic ująć. zgadzam się z tym co Pan napisał.
 • @JimA 10:33:42
  "No tylko skąd wziąć moździerze?" -

  --- No właśnie, skąd wziąć. Naród to wymyśli (albo i nie). Nie moją sprawą jest wzywać ludzi do czynu.
 • @JimA 08:23:36
  Wyjść, na szczepienie?! Wręcz przeciwnie, trzeba zostać w domu. Przecież partyjne ścierwo tylko na to czeka, żeby nas w Sylwestra na ulicach wyłapywać i 30000 zł mandaty solić.
 • @viridiana 13:27:18
  nie na szczepienie, tylko wyjść na ulice miast i wsi! i wcale nie mówię, że w sylwestra... parę dni poczekamy. przez internet tego się nie da zorganizować tak żeby miało ręce i nogi. najpierw zobaczmy co się góralom uda zrobić. nie wierzę, żebyśmy tylko my tej szopki mieli dosyć.
 • @zygmuntbialas 09:16:16
  Niech Pan już tak się nad nimi nie rozczula. W końcu to żydowskie branże, którym inni żydzi nie dadzą zginąć. Osobiście wcale nie tęsknię za sztucznym, restauracyjnym żarciem, faszerowanym GMO, za trwonieniem niebotycznej kasy w żydowskich hotelach, za szkołą promującą grafomanię Tokarczuk i ideologię LGBT oraz za lekarzem rodzinnym, z którego korzystałam wyłącznie w celach uzyskania L4. Uważam, że bez tych branż możemy doskonale się obejść, bez banków też, a wolność nie na tym polega aby z tego typu usług korzystać. Wolność myśli - tego nikt ludziom myślącym zabrać nie zdoła, żadnym czipem. Nadal mamy też wolność wyboru. Za granicą możemy przecież korzystać z prywatnych kwater, wyżywienie sami na targu kupować a dzieci swoje uczyć i wychowywać w domu, zamiast wrażej ideologii przez komputer. Nie warto lamentować, bo po prawdzie niczego cennego jeszcze nie straciliśmy. Co do szczepionek, to histeria wokół tego tematu też zaczyna być wkurzająca "szczepią nas" - lamentują blogerzy. A wcale nie! To jeszcze ciągle wolny wybór dla każdego. Szczepią tych, co tego chcą i to szczepiący nas proszą o zaszczyt zaszczepienia. Gdy wprowadzą przymus szczepień, rozwinie się wolny rynek fałszywych zaświadczeń, kodów, itp. działań technicznych z Corela, Photoshopa, drukarek laserowych, skanerów.
 • @demonkracja 09:21:32
  A Pan naprawdę nie ma poczucia, że w dużym stopniu zależy to od naszych postaw? Proszę spojrzeć na Pana Oparę - zamiast wywijać dupą na parkiecie, w ogłuszającym hałasie czynionym przez restauracyjnych szarpidrutów, urządził z przyjaciółmi Sylwestra na plaży, w kontakcie z naturą, całą butelkę przedniego szampana kupił w sklepie płacąc tyle, co za jeden kieliszek w restauracji i bawił się świetnie. Przecież Sylwester w restauracji jest tak prostacki i wulgarny, że aż się dziwię, że za tym Pan będzie tęsknił.
 • @viridiana 14:00:07
  gdyby tak można w drukarce 3de wydrukować działko laserowe na tych zboków... Szerlock ocknął się z letargu!
  - Nic nie obiecuję!- wrzasnął, wrzasnął tak żeby wszyscy słyszeli.
  - A jak tam Twoja depresja?- zapytał cynicznie Jim Dżin


  - Nic nie obiecuję- powtórzył Szerlock, ale oczy mu już trochę bardziej błyszczały a na policzkach pojawił się rumieniec.

  - No wreszcie- sapnął Bestia- po uszy już miałem tej deprechy i imposibilizmu!

  Demon postanowiła się nie wypowiadać na temat... ze względu na wiek i doświadczenie.
 • @Oscar 10:49:08
  "Przyszły rok będzie pełen napięć ale i chyba będzie przełomowy.
  Będzie to rok widocznego już gołym okiem załamania się wpływów mafii". -

  --- Też wyrażam taką nadzieję. Wierzę, że są ciągle w każdym społeczeństwie zdrowe siły, które potrafią odnowić świat.
 • @zygmuntbialas 16:40:56
  "Też wyrażam taką nadzieję. Wierzę, że są ciągle w każdym społeczeństwie zdrowe siły, które potrafią odnowić świat."-

  - dobrze, dobrze, są! tylko przestańcie wreszcie tylko na nas polegać! Jeśli idziemy to wszyscy!
 • @viridiana 14:00:07
  "Niech Pan już tak się nad nimi nie rozczula. W końcu to żydowskie branże,...". -

  --- Po części tak, ale nie do końca. No i szeregowi pracownicy tych branż to na ogół Polacy. I poruszyła Pani tyle spraw w swym komentarzu, że trudno mi się odnieść do całości. Tylko z mojej nauczycielskiej branży: "... a dzieci swoje uczyć i wychowywać w domu,...". - Rodzice pracują i nie mają szans rywalizować ze szkołą na polu oświaty, która - owszem - ma bardzo wiele wad, ale też nauczy podstaw języka polskiego czy obcego albo matematyki.
 • @JimA 15:19:23
  "... gdyby tak można w drukarce 3de wydrukować działko laserowe na tych zboków...". -

  --- Gdyby było można... Ale się nie da.
 • @JimA 16:55:32
  "... tylko przestańcie wreszcie tylko na nas polegać! Jeśli idziemy to wszyscy!" -

  --- Dokąd? Z czym? - To jeszcze nie ten czas...
 • @viridiana 14:13:14
  -------------
  "A Pan naprawdę nie ma poczucia, że w dużym stopniu zależy to od naszych postaw?"
  -------------
  Tak naprawdę - wszystko zależy od nas - ponieważ Bóg i dzieciom diabła wyznaczył ramy ich działalności. Inaczej człowiek nie miałby z nimi szans.
  Co do reszty wpisu pełna zgoda - natomiast zaszła jakaś pomyłka - bo ja nie tęsknię za sylwestrem w knajpie - ja zdecydowanie wybieram na ten czas i w ogóle - australijską plażę.
 • 5 ***** CARTE BLANCO !
  Mordercy zabezpieczyli się. Uchwalili ochronę prawną, że producenci szczepionki w przypadku powikłań i śmierci nie ponoszą żadnych konsekwencji prawnych.

  Jednym słowem są bezkarni.
  Mogą szczepić i zabijać, carte blanco !!!

  Tak działa zorganizowana banda, światowa mafia, ustala bandyckie prawo chroniące kryminalistów i morderców.

  Pozdr :))

  P.S.
  Już są pierwsze ofiary śmiertelne po zaaplikowaniu szczepionki przeciw covid -19.
 • @zygmuntbialas
  Za nic nikt nie odpowie . Matrix . Salute Amigo .
 • @zygmuntbialas 17:06:55
  Dokąd?- Po Polskę: nas samych.
  Z czym?- a to już nie wiem co Pan tam ma... kosiarkę, młynek do kawy... Cieńko raczej. Może kosę przynajmniej po babci. Ma PAn?

  To nie ten czas...-

  - tak? A kiedy PAnu pasuje?

  ...

  Pozdrawiam PAna, czas, co za tym idzie przestrzeń euklidesowa Polski, Polaków!, się kończy. Cierpliwość skończyła się już dawno. To kiedy wsiadamy na koń?
 • @zygmuntbialas 17:06:55
  Ok. Rozumiem, że zgadza się Pan z Kim dzong Unem pod Tatrami. ...Ok.
  Och, gdybym mógł wrócić do okładki NAtional Geografika, którą projektowałem lata temu... No nie wkleję :/

  Sabała, można wyśmiewać- ależ na zdrowie, to moja rodzina. Ta Starszyzna Góralska w życiu! sobie na to nie pozwoli. Zapewniam.
 • @Monaco 18:04:24
  "Już są pierwsze ofiary śmiertelne po zaaplikowaniu szczepionki przeciw covid -19". -

  --- Tak, już trochę czytałem o tym. Przejrzę linkowane mi teksty na Wordpressie. Jeśli uznam, że są wiarygodne, podam odpowiednie linki.

  Pozdrawiam :)
 • @Repsol 18:15:30
  "Za nic nikt nie odpowie. Matrix" -

  --- Tak, wiem o tym. W sytuacji krytycznej odpowiedzą 'lokaje'.

  Pozdrawiam :)
 • @JimA 18:58:29
  "Cierpliwość skończyła się już dawno. To kiedy wsiadamy na koń?" -

  --- A ile to osób myśli podobnie jak Pan i ja. Jaki to procent? - 5%? - 10%?
  A jaki jest stan uzbrojenia? - W kosiarki? - W młynek do kawy?
  Więc z czym do buntu?

  Pozdrawiam :)
 • @JimA 20:14:51
  "Ta Starszyzna Góralska w życiu! sobie na to nie pozwoli. Zapewniam". -

  --- Nie znam bliżej życia góralskiego, ale słyszę od znajomych, jaki wzbudzają popłoch na prowincji, gdy pokażą się na ulicy bez kagańca. Dokąd 70% społeczeństwa ma zapewniony podstawowy (i trochę ponadpodstawowy) poziom życia, to smycz jest możliwa i chodzenie na czworakach też.
 • @zygmuntbialas 21:01:57
  Widzisz:) O wiele większy procent, nie mówiąc o uzbrojeniu. Tak jakby niewiele wiesz. Ale to nie twoja wina, of course.

  Okej :)

  Zrobiłeś co mogłeś, no i gitara.
 • @zygmuntbialas 21:07:06
  Tak, wiemy. Poradzimy sobie bez ceprów sami.
 • Zdrowia i Pomyślności w 2021 Roku
  Bez szczepionki, bez wirusów i bez ograniczeń swobód.

  Wszystkiego Najlepszego w 2021 Roku.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @JimA 22:45:50
  "Poradzimy sobie bez ceprów sami". -

  --- Będę z ogromną uwagą śledził przebieg tego spisku.
 • @Alfax 02:40:57
  Życzę Ci również pomyślnego Nowego Roku,

  Zygmunt Białas
 • @zygmuntbialas 10:03:05
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021010513625222-norwegia-dwie-osoby-zmarly-po-szczepieniu-na-koronawirusa-Sputnik/
 • @zygmuntbialas 00:21:45
  https://pl.sputniknews.com/pisza-dla-nas/2021011113651251-kto-zarabia-na-pandemii-sputnik/
 • @zygmuntbialas 21:24:06
  Sebastian Pitoń, Podhale: https://www.youtube.com/watch?v=AlQE6B2il5s

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej