Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Co się dzieje w USA - 22.01.2021.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Obiecujące zmiany w USA - pisze Tiamat.

Joe Biden skreśla wszystkie możliwe zarządzenia podpisane za poprzedniego prezydenta. Znaczy się, nie warto zawierać żadnych umów z USA, bo to 'prywatna korespondencja' i podpis POTUSA - nie ma mocy państwowej. Obama podpisał umowy z Iranem, Kubą, Rosją, Trump poskreślał. Guzik wart jest podpis prezydenta USA. Biden przywróci wydatki na WHO - też będzie wesoło, bo WHO to swoista mafia.

1. Biden przywraca światu ekologie. Krowy za dużo produkują niebezpiecznych gazów - puszczają niebezpieczne bąki i trzeba miliony ubić, a te co zostaną przy życiu i zapewnią jakie-takie odchody, to te odchody mogą się przydać jako alternatywna energia. Pomysł niezwykle dochodowy, bo firma Chevron już ma obiecane fundusze od podatnika na ten program, choć jeszcze nikt nie zna szczegółów. Wiadomo, że kupa odchodów... nieprzyjemnie pachnie z daleka i z bliska.

2. Hilary Clinton ma zostać ambasadorem USA do ONZ. Odgrzebano ze śmietnika różnych oficjeli Obamy jak np. Jen Psaki, Niki Haley itp. - będzie do śmiechu. A propos, sam Biden odpowiedzialny jest za zbrodnie w Iraku

3. Wyszło wreszcie na jaw, dlaczego USA nie lubi Huawei. Okazuje się, że właścicielem tej paskudnej firmy jest korporacja robotników, co absolutnie nie pasuje do współczesnej demokracji na świecie.

4. Biden każe nosić maski we wszystkich publicznych budynkach i zapowiada - od lat już zapowiadane - paszporty zdrowia. Biden proroczo przewiduje 500.000 przypadków śmiertelnych już w lutym.

5. Emiraty Arabskie, Węgry, Boliwia, a nawet Angela Merkel chcą 'dywersyfikacji' dostawy szczepionki covid-19, bo wolą rosyjską. Niemcy obiecują zarejestrować rosyjska szczepionkę.

6. George Galloway wyjawił tajemnice wyboru pana Bidena na prezydenta USA: Okazuje się, że Biden był 'nominowany' na prezydenta, na długo jeszcze przed kampanią wyborczą przez samego Henry Kissingera! Wystarczyło tylko potwierdzić wybór... w demokratycznych wyborach.

7. Biden przywraca globalizację pełną parą. Innymi słowy: idzie nowe - wraca stare... i na odwrót.

Napisała: Tiamat

 

KOMENTARZE

 • ...
  //5. Emiraty Arabskie, Węgry, Boliwia, a nawet Angela Merkel chcą 'dywersyfikacji' dostawy szczepionki covid-19, bo wolą rosyjską. Niemcy obiecują zarejestrować rosyjska szczepionkę.//


  Pytanie: która szczepionka na nieistniejącego wirusa (wszak nadal żadne laboratorium na świecie całym nie wyizolowało kompletnego genomu TEGO "wirusa", i nie udowodniło w zgodzie z Postulatami Roberta Kocha, że jest ów "wirus" patogenem wywołującym "straszną" telaviwzyjną chorobę Covid - nieodróżnialną od grypy, czy silniejszego przeziębienia), wracając, która szczpipionka jest bardziej KOSZERNA, zachodnia, czy ruska?... Bo że obie są obrzezanego uja warte, to pewne.
  Oto jest pytanie...
 • ------ a ! jeżeli scenariusz dla USA jest zupełnie inny ?!.
  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/01/przywrocona-republika-przez-gcr.html
 • ☺☺☺☺☺
  Biden i bida dla świata.
  To i tak zawsze jeden czort i to już 46 od powstania tej bandyckiej mafii która rządzi szatanami ameryki. Powstałymi na Holokauście
  INDIAN i wyzysku oraz okrucieństwach dokonywanych przez anglosaskich zwyrodnialcach na niewolnikach z Afryki.

  Każdy z tych 46 czortów ma łapska zbroczone cudzą ludzką krwią.

  A ten to nawet jeszcze niczym został 46 czortem szatanów ameryki północnej jest winnym zbrodni na Irakijczykach.

  Salution ✔
 • No
  To Duda z Kaczelnikiem i bankowcem będą klękać i wypełniać każdy tozkaz.....
 • @ninanonimowa 11:29:08
  To już chyba nie aktualne.
  Armia też zdradziła Trampa...Tramp nie ma już innych armat jak Amerykańscy wyborcy..
  a to tylko tłum cywilów ..nie pokona armii bez zdolnego przywódcy...Tramp nie jest wojownikiem..to biznesmen skw..syn
  Tramp jest pacyfistą.. (to akurat dobrze o nim świadczy).

  Biden upadnie jak rozpęta nagonkę na Trampistów... wtedy zacznie się wojna domowa wymuszona samoobroną Trampistów.
  Jak wojna to secesje poszczególnych stanów.. i podziały w Armii po linii stanowej.

  Biden taką nagonkę rozpęta ..zmusi go do tego kolorowa hołota (pożyteczni idioci czyli takie amerykańskie solidaruchy)
  Tramp musi utrzymywać jako sojuszników bo to jedyne zaplecze społeczne jakim dysponuje (żydzi dużo mogą ale tłumu na ulicach nie zrobią bo jest ich za mało.. i są z natury tchórzliwi).
 • @Kmieć 11:08:32
  "... która szczpipionka jest bardziej KOSZERNA, zachodnia, czy ruska?... Bo że obie są obrzezanego uja warte, to pewne". -

  --- Nasze poglądy, tj. Pańskie i moje w tej materii są zgodne. Autorką tekstu jest tu jednak Tiamat, która nieco łagodniej widzi temat. I ja nie będę się z nią sprzeczał.
 • Ja z innej beczki - dlaczego
  ogon - co to tam psem wywija - posadził kiedyś w białej budowli Trumpa - a potem pozwolił mu odejść na moment - od czerwonego zatracenia w niektórych obszarach? Następnie na rympał zajumał mu wyborcze głosy - jak gdyby nigdy nic.
  Wniosek?
  Po co to było ichniej żymokomunie potrzebne? Czy tylko do skłócenia tamtejszego, tzw. suwerena - czy taki numer był im potrzebny aby oddziaływać w sobie wiadomy celu - poza granicami USrahella?
 • Autor 5*
  DK
  _____________

  Krowy za dużo pierdzą - czyli „Globalne ocieplenie”, czy „globalne zażydzenie” klimatu? - https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/150983,globalne-ocieplenie-czy-globalne-zazydzenie-klimatu
 • Wybory w USA tradycyjnie pod dyktando sanhedrynu
  https://programwps.files.wordpress.com/2018/09/a1103-567x400.jpg

  Jeśli zdarzy się, że preferencje opinii publicznej pozornie odbiegną nieco od pożądanych przez sanhedryn, nie zajdzie nawet potrzeba ich skorygowania. Kandydat niezależny (nie namaszczony przez Żydów) nie ma żadnych szans. Przekonał się o tym L. LaRouche, którego uwięziono w 1989r. w trakcie kampanii wyborczej pod zarzutem, że knuł – nie popełnił, tylko planował! – przestępstwo podatkowe. Każdy bowiem, dopuszczony do ostatecznej rozgrywki kandydat jest namaszczony przez sanhedryn. Jednak jeśli zdarzy się sytuacja, że kandydat po wyborczym sukcesie sprzeniewierzy się sanhedrynowi – a tak się kilkakrotnie zdarzyło -, to zostanie zwyczajnie odstrzelony – co także się w USA zdarzyło.

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/10/aaa12-600x314.jpg
  Elity polityczne USA lansowane przez sanhedryn – 2017r., zaprzyjaźnione małżeństwa Trumpów i Clintonów

  Słyszę już głosy oburzenia: ale to przecież niemożliwe w zachodnich demokracjach!

  Niemożliwe? Najlepiej rzecz całą wyłuszczył przywódca żydo-rebelii z 1968r. we Francji, obecnie europoseł z Niemiec, Żyd, pedofil, przyjaciel niejakiego A.Michnika, D.Cohn- nomen omen –Bendit. Jego poglądy na demokrację prezentowała kilka dni temu właśnie żydowska gadzinówka niejakiego Michnika. Otóż, według D.Cohn-Bendita „demokracja nie może zależeć od większości”. Nie można przecież dopuścić, żeby wybory wygrał ktoś taki jak Hitler i jego partia, albo inni nacjonaliści, np. w IIIżydo-RP partia PiS – argumentował europoseł-pedofil. – https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/134692,wybory-w-usa-tradycyjnie-pod-dyktando-sanhedrynu
 • @zygmuntbialas 13:13:11
  //-- Nasze poglądy, tj. Pańskie i moje w tej materii są zgodne. Autorką tekstu jest tu jednak Tiamat, która nieco łagodniej widzi temat. I ja nie będę się z nią sprzeczał.//

  Szanowny Panie Zygmuncie.

  Jeszcze rok, dwa, temu w moim światopoglądzie nie istniał nawet cień rozważań, w których Rosja pod panowaniem Putina w moim oglądzie mogłaby być położona na wagę kosheru.

  Ale to było ponad rok temu.

  PLANdemia wymyślonego Cowida, w którą Putin wszedł z butami, onucami, i całym orszakiem, a wszyscy oni potulnie zamasoneczkowani, spowodowała, że mój obraz Rosji putinowskiej zawalił się jak domek z kart. ( a wierzyłem w Putina jakieś 20 lat).

  Nie jest ważne jaką erystykę zastosuje mój mentor pan @Ikulalibal odnośnie Putina. (Czytałem dyskusję wspomnianego z panem @Metro na blogu @Opolczyka) - Putin pogrążając Federację Rosyjską w hutzpie covidowej jasno postawił sprawę: Rosja jest przygotowana na przyjęcie między-narodowych "jelit". Putin uszył im miękki spadochron i uwił godne i wygodne gniazdko.

  Nie będzie ten zdrajca, wbrew oczekiwaniom i nadziejom nowym, Józefem Stalinem.
  Jest jedynie trzeźwą wersją Jelcyna i genami Gorbaczowa. Sukinsyn. I tyle!.

  P.S. Jakoś na Białorusi, w której WHO i MFW próbowali kupić Prezydenta Łukaszenkę, nie ma covida. A w putinowskiej Rosji jest, tak czy nie?
 • 5 za opis sytuacji.
  Ci zaszczepieni którzy zmarli po wstrzyknięciu im diabli wiedzą czego, mogli jeszcze długo żyć mimo ze mieli różne inne dolegliwości.
  Jednym słowem to jest za zgodą rządzącej mafii w danym kraju kryminał, bo producent Pfizer'a czy producenci tych innych szczepionek robi sobie medyczne eksperymenty na ludziach.

  Pozdr. :)
 • @Monaco 15:38:38
  Nie ufam Pfizerowi ale ufam statystyce.
  Porównaj sobie jaka jest śmiertelność od Covida a jak od Pfizera...
  na tle skuteczności Pfizera (w jakim % obniża śmiertelność od Covida)
  Nawet jak Pfizer na skuteczność 50 % czyli zredukuje śmiertelność z 2% dzisiaj do 1% po szczepieniu to już się opłaca go stosować.

  A np. ruska szczepionka ma skuteczność ponad 90% czyli redukuje śmiertelność z 2% do 0,2% czyli 10 razy... i robi z Covida zwykła grypę..

  Działanie uboczne szczepionki na poziomie 0.01% to żaden koszt przy uratowaniu 1% przez Pfizer albo 1.99 % przez ruską szczepionkę z 2% umierających dzisiaj nieszczepionych ludzi.

  Warto szczepić.. o ile nie ms jakichś odroczonych w czasie skutków ubocznych...tego nikt nie wie... a ludzie umierają na Covida dzisiaj..

  Ryzykują medycy bo młodzi...(jakaś bezpłodność czy pryszcze na dupie)
  emeryci ryzykują znacznie mniej szczepiąc się... bo uciekają spod Covidowej gilotyny która zabija emerytów w 10%

  To racjonalne działanie.
 • @Kmieć 16:26:27
  "@Oscar 16:16:50
  Że też ciebie, żydowski skurwysynu, jasny szlag nie trafi."

  Jestem za tym aby Pan Oscar się zaszczepił (i ja), zaś Pan jako aryjski bohater nie. Szczepienia powinny być dobrowolne.
 • @Kmieć 16:26:27 W powyższym komentarzu bardzo elegancko słowo "Kmieć" przechodzi w "Śmieć"
  jak moja babka, rezolutna gaździnka z Białego Dunajca, lokalna rasistka mawiała SIETNIOK (czyli biedota umysłowa) spod Gdowa, czyż nie tak?

  neonowy ŚMIECIU //gnoju jebany, masz odwagę i odrobinę honoru?// by nie-szanownego BOTA zacytować (https://pl.wikipedia.org/wiki/Bot_(program)
 • @Berkeley72 17:39:39
  Precz! Kanalio, żywy trupie.
  Aha
  I oddaj Polakom za mleko i wykształcenie! Bo dług ci wisi, koczowniku-deptaczu gór, emigrancie 68'go roku.
 • @Kmieć 16:26:27
  Jesteś niestabilny emocjonalnie... to przykre pewnie dla ciebie i dla twojego otoczenia.

  Co do szczepienia.. nie pcham się ..są kolejki emerytów a ja nie lubię stać w kolejkach... a w ogóle poczekam na ruską szczepionkę.. mam większe zaufanie..

  Co do życzeń świątecznych (dzień dziadka) ..jakbyś żydowi takie życzenia składał to pewnie już byś miał na karku prokuratora z zarzutem o antysemityzm.
  Ja mam pewną tolerancję na niestabilnych emocjonalnie.
  Mnie interesuje wymiana poglądów celu poszukiwania prawdy, optymalnych rozwiązań a nie szczekanie na siebie nawzajem.

  Współczuje chorej emocjonalności.
 • @Kmieć 17:42:44
  Chłopie zażyj tabaki albo nerwosolu bo ciśnienie cię zabije szybciej niż Covid... a mamy kolejki do zamrażarek bo wiadomo Covid..
 • Ciągle aktualne... .
  Mimo upływu czasu.

  https://alfax-2020.neon24.pl/post/158950,covid-19-ludzie-ryzyko-i-pospiech-oraz-fortuna

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Kmieć 18:12:00
  idź pogłaszcz psa albo kota ...to bardzo uspakaja.
  ale uważaj zwierzęta wyczuwają emocje ... i warczą na takich, w takim stanie emocjonalnym, jak ty ...
  a zwierzęta nie kłamią..
 • @Kmieć 17:42:44 // oddaj Polakom za mleko i wykształcenie! Bo dług ci wisi//
  No chyba "Kmieć" to nie jest BOT neonowy. Ale jest to SIETNIOK DO POTĘGI.

  Otóż mleko to było od krów mych dziadków, którzy karty Goralnevolku przyjąć nie chcieli. (A także trochę mleka w proszku od oficerów niemieckich, którzy na urlopach od wojny, w pensjonacie mego dziadka przebywali)

  A studia fizyki w PRL-u to odpracowałem przez dwa lata pracy w tym PRL (UJ, AGH) , zaś 17 tys złotych za rok 3, nie odpracowany, mój ojciec zapłacił z honorarium za przetłumaczenie, dla Państwowego Wydawnictwa Naukowego, książki "Siedem stanów materii" (1969). Którego to honorarium, z przyczyn oczywistych, nie podjąłem.

  Kolejne studia, tym razem GEOFIZYKI sponsorował mi Stan Kalifornia, USA, na UC Berkeley:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2011/11/Dyplom-MG-z-UC-Berkeley.jpg

  (Ot, widnieje na nim nawet podpis Ronalda Reagana, o którym moi koledzy ze studiów mi mówili, że to AKTOR UDAJĄCY KOWBOJA.

  A w 40 lat później, gdy w Gdańsku odsłonięto "Pomnik Wdzięczności", upamiętniający spotkanie Reagana z JPII na Florydzie, to sobie pomyślałem - po "amerykańsku" - że ten drugi na pomniku to AKTOR UDAJĄCY NAMIESTNIKA BOGA JEDYNEGO: "Niech zejdzie duch Twój na Ziemię. Na TĄ ziemię!" No i jaki to DUCH CZASÓW na ziemi polskiej sie pojawił?)

  https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/1/992/1200x800/992499.jpg
 • @Berkeley72 19:13:41 bof, pomyłka, książkę "Siedem stanów materii" PWN wydał dopiero w 1970, nazwiska tłumacza nie ujawniając
  https://allegro.pl/oferta/siedem-stanow-materii-9524216016
 • @Berkeley72 19:23:21
  Tak przy okazji to ja też dłubie amatorsko w fizyce tego świata.
  Jak mi się klocki poskładają to może coś napiszę..

  Ten "Kmieć" jakoś nie lubi, jak widać, tego typu ludzi...
  za duża przepaść.. intelektualna.
  Kmiecie tak mają...
  odbieramy im samozadowolenie ze swojej .."mądrości".
 • @Berkeley72 19:13:41
  Tetryku.
  Ty tak na serio? I się nie wstydzisz?
  To ma niby być twój wkład w Polskę? Zapłata za mleko?
  Ty masz nasrane. I to pod sam daszek...
 • @Kmieć 19:31:45
  Mądry Polak za granicą to dobry ambasador Polski.
  a głupi Polak ..to kompromitacja.

  Tak to działa.
 • @Oscar 19:30:46
  "Ten "Kmieć" jakoś nie lubi, jak widać, tego typu ludzi...
  za duża przepaść.. intelektualna."

  Bo to są parchate pejsy.
 • @Pedant 19:42:13 Odnośnie mentalości "Kmiecia" - SIETNIOKA: "Bo to są parchate pejsy."
  Tu z "pedantem" pełna zgoda - to samo mi na myśl zaczęło przychodzić. Ewidentnie jest to osobnik SAMOSTWÓRCZEJ RASY HNS, czyli Homo Not Sapiens. Których to HNS osobników w "ustroju wolności" "wyroiło się jak gwiazd na niebie" (to zobowiązanie Boga wobec Abrama, po jego próbie usmażenia Izaaka na wolnym ogniu, Abrahamem przez Boga nazwanego)
 • @Oscar 19:36:33
  Takich "ambasadorów" Polin na świecie jak Głogoczowski to nie brakuje.
  Jest unych aż nadto. Rozpełzły się włóczykije jak prawdziwa pandemia, a Polakom z nich tylk pirze i gówno swiże. I wstyd i 447...
 • @Leonardo da Vinci 11:34:01
  "Biden i bida dla świata.
  To i tak zawsze jeden czort...". -

  --- Tak, uważam podobnie i nawet nie interesowałem się szczególnie wyborami w USA, ale skoro Tiamat napisała porządny (i zgrabny) komentarz na ten temat, to - mimo braku czasu - wystawiłem jej komentarz jako notkę.

  Pozdrawiam :)
 • @zbig71 11:48:00
  "No. To Duda z Kaczelnikiem i bankowcem będą klękać i wypełniać każdy rozkaz...". -

  --- Tak, będą wypełniać. Ci następni też.
 • @Rzeczpospolita 13:36:58
  https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/150983,globalne-ocieplenie-czy-globalne-zazydzenie-klimatu - "Krowy za dużo pierdzą – tak twierdzą unijni komisarze, „międzynarodowi” ekolodzy i światowa mondialistyczna hołota. Można byłoby się śmiać z tej paranoi, gdyby nie chodziło o likwidację ludzi,...". -

  --- Podkreślę, że pisał Pan te słowa 5 miesięcy przed rzekomą pandemią.

  Pozdrawiam :)
 • @Kmieć 20:38:23
  Znam gorszych "ambasadorów"...
  np. specjalistów od "pozyskiwania" niemieckich samochodów.

  Wielu moich kolegów ze studiów wjechało z Polski i pracowało w renomowanych firmach zachodnich jako wybitni specjaliści.
  PRL kształcił na wysokim poziomie.
  Z Polski wyrzuciły ich w istocie solidaruchy rujnując gospodarkę kraju i niszcząc miejsca pracy dla specjalistów z wysokiej półki.
  Sam byłem niezłym specjalistą i budowałem ten PRL..
  miałem oferty zagraniczne.. nie wyjechałem..

  Tak że nie pień się a głęboko analizuj co piszą starsi i bardziej doświadczeni Polacy.. z wyższej półki.
  .
 • @Rzeczpospolita 14:36:00
  "... ale to przecież niemożliwe w zachodnich demokracjach!" -

  --- Okazało się już tysiąckrotnie, że wszelkie draństwa są możliwe w zachodnich demokracjach.
 • @Kmieć 15:10:33
  "PLANdemia wymyślonego Cowida, w którą Putin wszedł z butami, onucami, i całym orszakiem, a wszyscy oni potulnie zamasoneczkowani, spowodowała, że mój obraz Rosji putinowskiej zawalił się jak domek z kart". -

  --- Tak, też jestem zawiedziony; widocznie Putin nie chce, by Rosja była odłączona od światowego systemu bankowego. No i będąc krytyczny (ale mniej od Pana), czekam na rozwój wypadków.
 • @zygmuntbialas 22:09:14
  "Tak, też jestem zawiedziony; widocznie Putin nie chce, by Rosja była odłączona od światowego systemu bankowego."

  Oczywiście, że nie chce. Nie chce także stać się głównym negacjonistą czy to epidemii czy globalnego ocieplenia.

  Ma dość kłopotów na swojej głowie, i byłby głupcem gdyby w drugorzędnych (z jego perspektywy) sprawach angażował się w kontrowersje.
 • @Oscar 22:02:06
  "PRL kształcił na wysokim poziomie."

  Skąd nasz kmieć miałby o tym wiedzieć?
 • @Monaco 15:38:38
  "... producent Pfizer'a czy producenci tych innych szczepionek robi sobie medyczne eksperymenty na ludziach". -

  --- Niestety tak. Mówi o tym wielu znakomitych specjalistów, ale rządy nie słuchają i ludzie też nie słuchają.

  Pozdrawiam :)
 • @Oscar 16:16:50
  "... a ludzie umierają na Covida dzisiaj...". -

  --- Według prof. Krzysztofa Percia koronawirus przyczepił się do człowieka około X - XI wieku. Ludzie umierali na covida, umierają, aczkolwiek znacznie mniej niż podają lipne statystyki, i będą umierać. Bezwzględnie więcej umiera z powodu niewydolności serca czy na raka. I nie stwarzają paniki z tego powodu. Znacznie więcej umiera dziś ludzi, którzy nie są leczeni z powodu akcji covid.
 • @Berkeley72 17:39:39 & @Kmieć 16:26:27
  Panowie, więcej szacunku wobec siebie. Można spokojnie rozmawiać :)

  Pozdrawiam.
 • @Alfax 18:20:17
  Pisałeś w linkowanej notce: "Rozwój szczepionek przeciwko koronawirusowi przebiega w bezprecedensowym tempie, co rodzi tym samym wiele obaw i pytań. Czy nie dokładne przebadana i przetestowana szczepionka jest bezpieczna ? Ile ludzi ma odwagę by się poddać szczepieniu ? Czy jesteśmy na to logistycznie przygotowani?" -

  --- Czytałem kiedyś Twój tekst i oczywiście odpowiednio oceniłem. Tu dodam uwagę wirusologa prof. Sucharita Bhagdi'ego, który nie jest antyszczepionkowcem: Przy dotychczasowych szczepieniach następował przypadek trwałego kalectwa w stosunku 1:10 000. To były koszty, ale korzyści - według profesora - przeważały. W przypadku covida, który jest nieszczególnie śmiertelny i stosunkowo mało zaraźliwy, nie ma podstaw do szczepień. No i jeśli 20 mln Polaków się zaszczepi, a szczepionki nie będą groźniejsze od dotychczasowych, to ilość zgonów i trwałych kalectw wyniesie 2 tysiące.
  To są ogromne koszty.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Berkeley72 19:23:21 & @Oscar 19:30:46
  A wiecie Panowie, że ja osobiście cenię komentarze Kmiecia i jestem przekonany, że nie tylko nic mu [Kmieciowi] nie brakuje, ale czyta się z uwagą wiele jego wpisów.
 • @Pedant 22:20:35
  "Ma dość kłopotów na swojej głowie, i byłby głupcem gdyby w drugorzędnych (z jego perspektywy) sprawach angażował się w kontrowersje". -

  --- Tak też to widzę, ale - jak już chyba wspomniałem - czekam i jestem wstrzemięźliwy w ocenie.
 • @Berkeley72 19:13:41
  Dlaczego w 1970 uzyskal Pan tytul Master of Art a nie Master of Science ???? Wiadomo ze Geofizyka jest swego rodzaju "sztuka" ale nie do konca... :-))))
 • szczepienne porazenie biznesu
  Może ja spróbuję wyjaśnić swoje stanowisko wobec szczepionki...jakiejkolwiek.
  Nie jestem lekarzem i na szczepionkach sie nie znam; ani nawet na produkcji szczepionek.
  Nie można mnie wiec oskarżać o o sprzyjanie, na ten przykład, rosyjskim szczepionkom.
  Podaję tylko ogólnie dostępne informacje.
  A informacje sa bardzo rozbieżne i można podejrzewać, ze na forum każdy sobie poczyta te i inne wieści i wybierze sobie co mu pasuje albo nie.

  Wiadomo, ze awantura szczepionkowa nie jest nowa i historia szczepienia ludzkosci ma swoje skandale i porażenia poszczepienne.
  Tak bylo po wojnie z BCG, potem z niemiecka szczepionka thalidomid dla kobiet w ciąży, tak było jeszcze do niedawna z gardasilem, czy szczepionka p/polio.

  W Indiach, pół miliona dzieci zostało permanentnie sparaliżowanych po wymuszonym szczepieniu dzieci szczepionka Gatesa.

  Zmarło bardzo dużo dzieci w Afryce, no i ja pamiętam skandal na Filipinach gdzie w katolickich szkołach (na Filipinach sa głównie -choc nie jedyne szkoły katolickie) wymuszono szczepienie dziewczynek przeciwko jakimś chorobom- była to szczepionka (bardzo skuteczna), która miala wartosci sterylizujące.
  Eksperyment powtórzono w Afryce.
  W USA obecnie sterylizuje sie kobiety w więzieniach i obozach dla uchodźców.

  I mnie nawet nie chodzi o statystyki: ile osób zginęło od amerykańskich eksperymentów, a ile dostępne w sieci informacje donoszą o ilości ofiar rosyjskich szczepionek.

  Chodzi mi o to, ze lekarze i specjaliści od szczepionek i chorób zakaźnych nie ukrywają swojego oburzenia na ..stosowanie polityki w medycynie.

  A teraz odwołuję sie do Polaków i znajomosci historii Polski:

  Był taki krol, Kazimierz Odnowiciel, który stosował zasade: 'Jeśli wróg jest silniejszy- to sie z nim zaprzyjaźnij’.

  Ta zasada jest stosowana przez wszystkie mądre rządy świata a nie jest stosowana przez głupców i podżegaczy wojennych (M. Swider, p.30)

  Dzięki tej zasadzie Kazimierz Odnowiciel uratowal istnienie Polski dwukrotnie:
  - Zamiast czekać na najazd Rusinów, wysłał do Kijowa poselstwo do Jaroslawa Mądrego prosząc o rękę jego siostry, Marii Dobroniegi , zyskując w swoim szwagrze silnego sojusznika. Małżeństwo było bardzo szczęśliwe.

  - w 1039 roku, po utracie władzy przez Mieszka II, państwo polskie było w rozsypce i praktycznie przestawało istnieć. Na Polskę najechał niejaki Brzetysław czeski; wydawało sie, ze nie ma dla Polski ratunku.
  Następca tronu (a potem król ) Kazimierz Odnowiciel, przebywajacy w tym czasie w Niemczech u swojej matki , księżnej Marii Lotarynskiej, poprosił matkę o pomoc. Pomoc niemiecka uratowała Polskę.

  Obecnie juz takich patriotycznych Polaków nie mamy …lecimy na żywioł - a ksenofobia nie pozwala nam identyfikować wrogów ani nawet przyjaciół.

  Do czego zmierzam;

  Rosjanie nie zaczęli awantury ze szczepionką a tylko ODPOWIEDZIELI na awanturę.
  Rosjanie już mieli szczepionki przeciw, AIDS, eboli i SARS itp.
  Robili badania od dawna jak sie bronić - a nie jak planować zmniejszenie populacji globu o 10 % - jak oficjalnie, głośno i publicznie opowiada Gates.
  A do tego Gates nie jest lekarzem ani w ogóle, zdaje sie, nie ma żadnego specjalnego wykształcenia w żadnym kierunku.

  Efekt obecnej draki szczepionkowej jest widoczny dla każdego nawet bardzo przeciętnego obserwatora:

  Stany Zjednoczone nie sa w stanie zwalczyć epidemii i maja największą śmiertelność . Leczenie w USA jest bardzo drogie i chorzy nawet na zwykła grypę boją sie iść do lekarza. Za pobyt w szpitalu na corona virus - ‘ozdrowieńcy’ dostają rachunek za szpitala: 14 tysięcy dolarów.
  To podają amerykańskie źrodła!

  Do tego Norwegia oficjalnie nie chce tych wspaniałych szczepionek bo powodują wypadki śmiertelne, Niemcy próbują zarejestrować szczepionke rosyjską. Tez oficjalnie.
  Dlaczego? Bo nawet wściekła prasa zachodnia nie czepia sie 'ruskich szczepionek’.
  Awantura ze Skripalami i Nawalnym spaliła na panewce.
  Totalna kompromitacja.

  A co robi Rosja?.
  Jak bardzo nie lubimy tej Rosji, to może warto sie przyglądnąć, żeby znaleźć jakieś ‘dziury’ w rosyjskiej polityce.

  Rosjanie przyłączyli sie do szczepionkowej hecy. Przecież Rosjanie nie zaczęli tej awantury!.

  Putin opodatkował rosyjskich oligarchów i tych co uciekli z kasą za granice, zwłaszcza oligarchów ruskich w Londynie.
  Za uzyskane w ten sposób fundusze , wybudowano w Rosji całą sieć supernowoczesnych szpitali, które specjalizują sie w obronie przeciwko broni bakteriologicznej.
  W interesie tej wielkiej inwestycji leży podtrzymywanie zagrożenia.

  Rosyjskie szczepionki sa bezpłatne.
  Nie wiem jak działają. Lekarze twierdza, ze wzmacniają system odpornosciowy organizmu. Narzekań na te szczepienia nie ma ani w Rosji ani poza granicami. Dlatego coraz więcej państw sie decyduje na -tak propagowaną przez USA - ‘dywersyfikacje'.

  Ale nawet taki laik z medycyny jak ja - musi dojść do wniosku, ze skoro potęga USA nie jest w stanie wyprodukować normalnej szczepionki w normalnej temperaturze - to jaki osioł wymyślił preparat, który musi być przechowywany w temperaturze minus 70 stopni -bo inaczej może spowodować śmierć?
  Znów przypomina mie sie szkoła podstawowa i liceum i lekcje chemii i biologii.

  Wiec pozwolę sobie przypomnieć historie amerykańskich szczepień tylko za ostatnie 20-lecie.

  Ja zas proponuje zacieklym rusofobom poczytac :
  - O patriotycznym wysilku Polakow w Powstaniu Warszawskim
  - O obronie Leningradu

  I przeanalizowac przyczyny i skutki.
 • historia filantropijnej szczepionki Gates'a
  Zrodla zachodnie podaja:
  490.000 dzieci sparaliżowanych po szczepionkach Gatesa.
  Szczepionki Gatesa zabijają więcej dzieci niz sama choroba, której te szczepionki maja zapobiec..wszyscy jesteśmy krolikami doswiadczalnymi wielkich firm farmaceutycznych

  https://truthtopowernews.com/490000-children-paralyzed-gates-vaccines-kill-more-disease-they-prevent-we-are-guinea-pigs-drug

  Tłumaczenie dla tych, którzy maja klopoty z j. angielskim:

  Te szczepionki to strategiczna filantropia, która przynosi niezle zyski różnym biznesom, jak również ma na celu globalny monopol Microsoftu na szczepionki.
  Gates obiecal Indiom, ze za 450 milionow dolarów pomoże Indiom calkowicie zlikwidowac polio (paraliż dzieciecy znany rowniez jako choroba Heine-Medina) . Gates zostal członkiem Narodowej Komisji Indii do spraw immunizacji- programów szczepien.

  Lekarze w Indiach oskarżyli Gatesa o spowodowanie porażeń poszczepiennych u prawie pol miliona całkowicie sparaliżowanych dzieci w latach 2000-2017.
  Rząd w Indiach kazał Gatesowi razem z całym programem szczepień -opuścić Indie.

  W 2017 roku WHO -Światowa Organizacja Zdrowia przy ONZ musiała ogłosić światu prawde: światowa pandemia polio byla spowodowana szczepionkami Gatesa. Najbardziej dotknięte kraje tymi trwałymi porażeniami poszczepiennymi byly: Kongo, Afganistan, Filipiny.
  W rzeczywistości w 2018 roku 70% przypadków polio na calym swiecie byly spowodowane szczepionkami.
  W 2014 roku Fundacja Gatesa przeprowadziła testy eksperymentalne na szczepionki przeciwko HPV na 23 000 dziewczynek w różnych wiejskich regionach Indii. 1200 dziewczynek cierpiało na skutki uboczne , takie jak całkowity brak odporności i bezpłodnosc.; 7 dziewczynek zmarlo.
  Rząd Indii przeprowadził dochodzenie i zaskarżył Gatesa za naruszenie wszelkich form etycznych, zmuszając wiejskie dziewczeta do wzięcia udziału w tych eksperymentalnych testach; po czym Fundacja Gatesa odmówiła pomocy w leczeniu ofiar poszczepiennych. Sprawa trafiła do Sądu Najwyższego Indii.

  W 2010 roku Fundacja Gatesa zafundowała eksperymentalne szczepienie przeciwko malarii, które spowodowało smierc 151 malychh dzieci a u wielu bardzo poważne skutki uboczne jak konwulsje, ataki i różne inne zaburzenia.
  W 2002 Fundacja Gatesa wymusiła szczepienia przeciwko anginie na tysiącach dzieci w Afryce Podzwrotnikowej. Na 500 zaszczepionych, 50 zostało sparaliżowanych.
  Afrykańska prasa codzienna donosila, ze Gates urządza sobie w ich krajch eksperymenty na dzieciach i traktuje swoje ofiary jako króliki doświadczalne.
  Profesor Patrick Bond , starszy doradca Mandeli d/s ekonomii, określił dzialalność Gatesa jako wysoce niemoralne.

  W 2010 Gates przeznaczył 10 miliardów dolarów dla WHO (Światowej Organizacji Zdrowia w ONZ) i ogłosił następne 10 lat ‘dekadą szczepień'
  A w miesiąc później Gates publicznie oświadczył ze nowe szczepionki mogą zredukować populacje globu.
  A w 4 lata później,, w 2014 roku, Związek Katolickich Lekarzy w Kenii oskarżył WHO o chemiczne sterylizowanie milionów kobiet szczepionka przeciwko ..tężcowi.
  Niezależne laboratoria wykryły we wszystkich szczepionkach związki sterylizujace, powodujące bezpłodność u młodych kobiet. I te same oskarżenia zgłoszono na Filipinach, w Tanzanii, Meksyku , Nikaragui.

  W 2017 roku badania Morgensona i innych, wykazały ze popularna szczepionka DTP z WHO zabija 10 razy wiecej dzieci afrykanskich niz sama choroba. WHO odmówiło wycofania tej śmiertelnej szczepionki.
  Gates ma teraz nadzieje na zmonopolizowanie szczepionki przeciwko coronawirusowi.
 • @Mazjan 23:39:26
  "@Berkeley72 19:13:41
  w 1970 uzyskal Pan tytul Master of Art a nie Master of Science ???? Wiadomo ze Geofizyka jest swego rodzaju "sztuka" ale nie do konca... :-))))"

  Różnica miedzy MA jest subtelniejsza, i można mieć tytuł MA lub MS w naukach przyrodniczych.

  Używanie tłumacza komputerowego (czy "arts" = "sztuka"?) może wprowadzać w błąd.

  Tak samo jak PhD nie oznacza, że doktor zna się na filozofii. Jest to stara nazwa, z czasów gdy nauki przyrodnicze były częścia filozofii (jako filozofia przyrody - "natural philosophy")
 • @zygmuntbialas 22:22:20
  Jak się pali a ludzie umierają to by ratować ludzi nie szuka się drabiny homologowanej z certyfikatami a podstawia taką jak jest pod ręką ..z połamanymi szczeblami też.
  W przypadku pandemii robi się to samo.

  z drugiej strony wiadomo że okazje pożarów, powodzi, katastrof bywają wykorzystywane do okradania ofiar...albo do jakiejś formy szmalcownictwa (uratuje cię jak mi zapłacisz.. a jak nie to zdychaj).

  Katastrofy, klęski, epidemie to nie są rzeczy które się planuje do końca..
  a ludzie są różni od wspaniałych do podłych.
 • @zygmuntbialas 22:29:29
  Statystyki mówią co innego... mamy wyraźny wzrost śmiertelności
  i ten wzrost zgadza się z liczbą zmarłych z powodu Coronavirusa.

  Być może inne szczepy tego wirusa nie zabijały ten dzisiejszy zabija 2-3% chorych...w tym do 10% starszych... a to już są znaczące liczby...
  taka śmiertelność podczas wojny oznacza krwawą wojnę.
 • @Tiamat 05:09:51
  --------------
  "'Jeśli wróg jest silniejszy- to sie z nim zaprzyjaźnij’."
  --------------
  Szkopuł tkwi w tym, że to nie jest wróg, który może stać się naszym przyjacielem.
  Wniosek?
  Ci - co to ich ojcem jest diabeł - nie mogą funkcjonować wśród ludzi bez:
  kłamstwa, kuszenia, podjudzania, skłócania, mordowania, demoralizacji, etc., etc. Gdyby ich tej broni jakimś cudem pozbawić - oni znikną z przestrzeni człowieka na Ziemi - bo sami od siebie nigdy nie znikną. Natomiast - gdy człowiek poddaje się w/w arsenałowi diabelskiej broni - też zginie i będzie to koniec i żywiciela i pasożyta. W naszych rękach jest to - aby ubezwłasnowolnić pasożyta - bo póki ci - to obecnie pasożyt kompletnie ubezwłasnowolnił człowieka (ludzkość) w ogóle. Czas pracuje dla pasożyta choćby i dlatego, że mury szkół i uniwersytetów co roku opuszcza rzesza mentalnych zombi - gotowych do rozprawy z każdym - na kogo podjudzi ich ten - co to jego ojcem jest diabeł.
 • @zygmuntbialas 22:50:31
  ---------------
  "A wiecie Panowie, że ja osobiście cenię komentarze Kmiecia i jestem przekonany, że nie tylko nic mu [Kmieciowi] nie brakuje, ale czyta się z uwagą wiele jego wpisów."
  ---------------
  Oczywiście - ja też cenię spojrzenie @Kmiecia na otaczającą nas rzeczywistość - bo nie jest ona ani na jotę zakłamana czy skażona sykiem wiadomego węża. Natomiast można się mylić w ocenie niektórych wydarzeń - jeżeli nie jest się w nie wtajemniczony - i jest to normalne. Jednak takie narzędzia - jak dedukcja, indukcja, logika podparta bystrym spojrzeniem na wczoraj i dziś - to swoista obrona przed niesamowitą, szatańską przewrotnością dzieci diabła - i nasz Szanowny @Kmieć to ma!
  On to ma!
 • @demonkracja 08:49:10
  Pańska wizja jest zawiera elementy podobne do scientologii, ale także i manicheizmu i klasycznego gnostycyzmu.

  Jak Pan doszedł do takich opinii? Przez lekturę niszowych tekstów, czy przez własną spekulację, czy przynależność do jakiejś sekty?
 • @Pedant 09:05:35
  Panie @Pedant sekty są dobre w tym sensie, że należy ich unikać. Jedną z takich sekt jest np. GazWyb co to służy do przyspieszonego przerobu ludzkich, szarych komórek na szatańskie odchody.
 • @demonkracja 09:54:46
  Powtórzę pytanie, jak Pan doszedł do takich opinii?
 • @zygmuntbialas 22:50:31>jestem przekonany, że nie tylko nic mu [Kmieciowi] nie brakuje, ale czyta się z uwagą wiele jego wpisów
  Jak by mu [Kmieciowi] nic nie brakowało, to by siedział cicho, jak ten Budda na obrazkach, zachwycony swym wyzbyciem się wszelkich, zaburzających jego szczęście, pragnień.

  A na neonie wyraźnie widać, że rzeczony BOT (osobnik o charakterze robota-HNS, nie zdolnego do szerszych skojarzeń; HNS - Homo Not Sapiens) jest wyraźnie nacelowany, przez jego PANA, na gnojenie nie tylko mnie, ale i Oscara z PL i Anny-PK z Kanady, bo //Polakom z nich tylk pirze i gówno swiże. I wstyd i 447// Co za bełkot, który Z.B. sie podoba?

  Otóż zwalczany przez Ojców Kościoła Arystoteles zaczął swą "metafizykę" od stwierdzenia "Każdy człowiek chce wiedzieć, z natury".

  Nasz neonowy ŚMIEĆ HNS zatem, wg. Arystotelesa, człowiekiem ROZUMNYM nie jest, skoro uporczywie bredzi o jakimś mym pochodzeniu spod góry Syjon. (Akurat wczoraj byłem, z mym o 36 lat młodszym uczniem - w zakresie ski alpinizmu, bo dyplom mgr. filozofii z U.G., to on już ma - na Gubałówce, w słońcu obserwując, z bezpiecznej odległości, huragan nad Tatrami - które oczywiście "Kmieciowi", alias "prawdziwemu Polakowi", kojarzą się ze wzgórzami Syjonu, czy jakoś tak to on je opisuje.)

  Co ciekawsze, ten neonowy "prawie BOT" (czyli bio-robot bezmózgowy) niektóre idee ma podobne do moich, wczoraj np. napisał //P.S. Jakoś na Białorusi, w której WHO i MFW próbowali kupić Prezydenta Łukaszenkę, nie ma covida. A w putinowskiej Rosji jest, tak czy nie?//

  Oczywiście na Białorusi ten Covid jest obecny, ale Białoruś zachowała - i rozwinęła - z czasów socjalistycznych - system ochrony zdrowia, tak że śmiertelność na ten Covid zachorowań, to wciąż mniej niż 1 % (sumarycznie, od roku 234,111 zachorowań i 1,628 zgonów; w "wolnej Polsce" ponad dwukrotnie więcej, na 1,464,448 dotychczasowych zachorowań aż 34,908 zgonów, co odpowiada średniej światowej wg. https://www.worldometers.info/coronavirus/.

  A to oznacza, że rzeczony neonowy SIETNIOK UMYSŁOWY jest, wg. Sokratesa, po prostu ZŁYM CZŁOWIEKIEM. Jest on samostworzonym, "pracujacym dla Pana Zastępów", ROBOTEM próbującym ZADUSIĆ, na neonie24, poglądy osób mających większe niż on, doświadczenie życiowe, w tym i naukowe. Ja bym powiedział, że przypomina mi on (prof. filozofii) Krzysztofa Pomiana, pod którego przywództwem, w spisie autorów tekstów paryskiej "Kultury" z lat 1970-tych, "wymazano" aż siedem, wyraźnie ANTYAMERYKAŃSKICH, artykułów mego autorstwa, począwszy od tego, wskazanego poniżej:

  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2011/11/Kultura-2.jpg
 • @Tiamat 05:24:21 Zacząłem szukać danych, dotyczących masowych zachorowan na Heine-Medina w Indiach, po szczepieniach Gatesa
  I oto co prawie od razu wyszukiwarka Google mi wyrzuciła:

  https://fullfact.org/online/gates-polio-vaccine/

  //A viral Facebook post claims that Bill Gates’ polio vaccine permanently disabled 47,000 children in India and the Gates family was “kicked out of India for this”.

  The post claims this is “100% proven”. It is not.

  The claim that the Gates Foundation was kicked out of India is perhaps a distortion of news back in 2017 that the Indian government would partially fund an immunisation program in New Delhi.

  Before this, the Gates Foundation had funded the program, and senior health ministry official Soumya Swaminathan told Reuters at the time: “There was a perception that an external agency is funding it, so there could be influence.”

  When people started claiming that the Gates Foundation had been kicked out of India, the Indian government said this was not true and that “BMGF [The Bill and Melinda Gates Foundation] continues to collaborate and support the Ministry of Health and Family Welfare.”

  The Foundation continues to work in India. Itd.//

  Wychodzi stąd, ze Tiamat z Australii dała się wpuścić w kolejny "antyszczepienny fejk" jakich pełno obecnie w SIECI (prywatnie posiadanej przez deep state USA, w szczególności Zuckerberga).
 • @Berkeley72 11:00:06
  Po wojnie w Polsce też panowała epidemia Polio.
  Komuniści to szybko zlikwidowali wprowadzając masowe obowiązkowe szczepienia dzieci na Polio.
  Szczepionki ratują życie i zdrowie....ale jak wszystko mogą zaszkodzić..
  szkodzi ...żarcie, wóda, papierosy, praca...samochody, kobiety...dzieci.. słońce,
  a nikt tego nie zakazuje i nie robi kampanii nienawiści..

  To jakaś chora inicjatywa z tym panicznym bojkotem szczepionek.
  Komuś zależy by epidemia się rozwijała ..i wykorzystuje takich pożytecznych idiotów do siania zwątpienia...w Covida w szczepionki..
  Komuś na tym wyraźnie zależy...ta akcja jest napędzana.. dużo pracy jest w to wkładane. (filmiki, lobbing, zniekształcanie danych).

  Jak epidemia jest sztucznie wywołana to autorzy epidemii pewnie nie chcą by ją zduszono szybko i skutecznie....nie taki mieli plan wywołując epidemię (pewnie trupów miało być więcej a skutki gospodarcze bardziej dotkliwe).

  To tylko przypuszczenia na bazie czystej logiki.
 • @Berkeley72 11:00:06
  A co Pan powie na to:

  https://sekrety-zdrowia.org/polio-szczepionka-paraliz/

  Kto mówi prawdę?
 • @Pedant 10:21:02
  -------------
  "Powtórzę pytanie, jak Pan doszedł do takich opinii?"
  -------------
  W wojsku zajęcia prowadzi kapral - no i wiecie żołnierze woda wrze w temp. 90 stopni C. Jeden odważniejszy żołnierz podnosi nieśmiało rękę - co jest żołnierzu - pyta kapral. Minie uczono, że woda wrze w stu stopniach. Chwileczkę mówi kapral - zajrzał do konspektu i mówi z przekonaniem - rzeczywiście woda wrze w 100 stopniach a 90 stopni - to jest kąt prosty.
  Wniosek?
  Pan żądasz ode mnie odpowiedzi w stylu - w jakiej temperaturze wrze woda czy ile stopni ma kąt prosty?
 • @Oscar i pozostali
  Tu nie chodzi o pandemię, o taki czy inny wirus covid czy cokolwiek innego.
  Tu chodzi o masową psychozę strachu mającą uwiarygodnić gigantyczny, globalny, niespotykany nigdy poprzednio przekręt, polegający na wciśnięciu ogłupionej i zastraszonej publice, zbędnej, szkodliwej szczepionki, na której zakup zostaną wydane z publicznej kasy setki i tysiące miliardów dolarów i prowizje od tych miliardów w łapę tych którzy w tym przekręcie biorą czynny i świadomy udział.
  Do prywatnych kieszeni popłyną, już płyną i będą płynąc, takie kwoty o których nie mamy nawet wyobrażenia.
  Stąd biorą się właśnie zapowiedzi drugiej i trzeciej i kolejnej pandemi. Konieczności już nie jednej, a dwóch dawek szczepionki i rzekomych mutacji virusa i ciąg dalszy ogłupiania i karuzela kłamstw i szachrajstwa.

  Jakoś o tym by stworzyć lek dla chorych nikt nie mówi.

  A mrówki będą się zastanawiać, szczepić się czy nie szczepić, jest pandemia czy jej nie ma, są jej ofiary, czy to tylko zwykłe umieranie co słabszych, schorowanych, czy starych osobników?
 • @demonkracja 13:05:45
  "Pan żądasz ode mnie odpowiedzi w stylu - w jakiej temperaturze wrze woda czy ile stopni ma kąt prosty?"

  Nie, mnie chodzi o to czy te kosmate łapki, skafandy kosmiczne, Pan sam wymyślił, czy ktoś Panu podsunął.

  A może, jak to pewien bloger na Neonie zasugerował, jest Pan po prostu nieśmiały i próbuje ubrać w dziwną terminologię zwykłe opluwanie Żydów?
 • @Oscar 11:15:48
  ,,Komuniści to szybko zlikwidowali wprowadzając masowe obowiązkowe szczepienia dzieci na Polio.""

  Nie było takich szczepień.
  Byłem zaszczepiony jedynie przeciw ospie i miałem tego przez wiele lat znak na lewym ramieniu.
  W mieście wojewódzki, w szkole podstawowej, w tej, w której się uczyłem był chłopiec z częściowym bezwładem nóg (Haine Medina) to był jedyny przypadek na całe blisko stu tysięczne miasto.
 • @Oświat 14:04:49
  //Nie było takich szczepień.//

  To że pan czegoś nie pamięta to jeszcze nie dowód na to że tego nie było.
  Ja pamiętam takie szczepienia.Miały formę płynu który należało wypić.Podawano go w malutkich próbówkach.U dzieci nie budził oporów bo był mdło słodkawy.Pierwsza faza szczepienia miała miejsce w przedszkolu a druga w pierwszej lub drugiej klasie szkoły podstawowej.
  Ostatnia epidemia polio miała miejsce na przełomie 40-stych i 50-tych był to czas przed szczepionkowy.Po wprowadzeniu szczepionek w drugiej połowie 50-tych świat zapomniał o epidemiach polio.

  PS
  może jako histeryk i nie zapamiętał pan szczepienia polio gdyż szczepionka nie miała formy iniekcji?
 • @Oświat 13:53:03
  Producentom zwłaszcza tym "kapitalistycznym" pewnie tak.. chodzi o sprzedawanie towaru i zarabianiu na epidemii...
  ale nie wszyscy na świecie to dzicy kapitaliści gotowi mordować dla zysków.. a szczepionki produkują i szczepią choć po kosztach nie dla zysków.
  a to znaczy że epidemia jest i szczepionki zmniejszają ilość ofiar.
  Lepiej było by mieć lek dla chorych ..ale nie ma.. są ale gwarantują wyleczenia (amadyna, Chinina ..)
  Jest wiele chorób gdzie tylko profilaktyka pomaga bo leczyć się udaje (polio, ...)..

  Pandemia Covida jest prawdziwa .. sztuczne, propagandowe były świńskie i ptasie grypy.. to chyba były testy przed głównym atakiem biologicznym na Świat.
 • @Oświat 14:04:49
  Tam gdzie ja byłem młody przypadków było więcej i szczepienia były..
  pewnie były tylko ogniska do wygaszenia.
  Po ospie ciągle mam znak na ramieniu.. a to lepiej niż złapać ospę.
 • @Oscar 14:37:21
  //Producentom zwłaszcza tym "kapitalistycznym" pewnie tak.. chodzi o sprzedawanie towaru i zarabianiu na epidemii...//

  W związku ze szczepionką polio był nawet "japoński incydent" polegający na tym że na początku 60-tych Japonii nie było stać na szczepionki amerykańskie a ruskich (w tamtych czasach "komunistycznych) ze względów politycznych państwo nie chciało zakupić.Problem rozwiązała akcja protestacyjna japońskich rodziców żądających natychmiastowego zakupu szczepionek z ZSRR.
  Na pewne są jakieś materiały na ten temat ale nie chce mi się szukać.
 • @ikulalibal 14:18:31
  W 1959 roku rozpoczęto w Polsce szczepienia, a już w 1963 roku choroba Heinego-Medina została w kraju praktycznie wyeliminowana.

  https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,hilary-koprowski---polski-odkrywca-szczepionki-na-polio,artykul,79055574.html

  ...rozpoczęto...

  Ja w 1959 r miałem 16 lat i oglądałem się za co ładniejszymi dziewczynami, a w 1949r jeszcze wywożono gruz z centrum miasta.
  Nie było takich szczepień na masową skalę. Nie tu gdzie mieszkałem.

  Pierwsze przedszkole w naszym mieście uruchomiła poczta (PUP) i koleje (PKP) w 1950 r
 • @Oscar 14:37:21
  Jest tylko jedna pandemia, pandemia kłamstw, zastraszania, fałszywych statystyk i idiotycznych komunikatów telewizyjnych w stylu ,,Chmura wirusów unosi się nad demonstracją" ( kobiet).
 • @Berkeley72 11:00:06
  Odpowidam na zarzut: Tiamat z Australii dala sie wpuscic w fejk...

  Po pierwsze nie ważne gdzie mieszkam - to taki głupi argumencik troszke nie bardzo w temacie bo ja nie zrobiłam nic innego tylko podałam tlumaczenie artykulu znanego w USA pana Kennedyego.
  Tak jak kazda inna informacja - ten artykul jest tez do dyskusji a nie prostatckich podjazdow.
  To raz
  Nie po raz pierwszy podkreślam, ze my możemy tylko porównywać dostępną informacje i wysuwać własne wnioski.

  Po drugie , podalam przeciez wyraznie, ze nie znam sie na szczepionkach bo nie jestem lekarzem i na temat szczepionek nie wyrazam opinii.
  Natomiast chętnie cytuję opinie innych.

  To bardzo nieładnie robic z samego siebie takiego faceta co czytac nie umie albo czyta tylko te wpisy z dyskutowanego tematu, zeby sie czepiac.

  Osobiscie nie mam zdania na temat szczepionek, ale podaje nie tylko oficjalną informacje ale pozwole sobie tez zacytowac pare komentarzy innych osob, nawet z USA.

  I ja sprawdzałam podany link i szukałam potwierdzenia czy zaprzeczenia artykulu Kennedy'go, ktory ma zreszta troche lepsze przygotowanie zawodowe niz pan Gates.

  Oto co znalazlam w komentarzach , miedzy innymi:
  - Kto zaplacil za ten artykul?
  - Bill i Melinda sa najwiekszymi fundatorami WHO
  - Czy Bill Gates wzial Kennedyego do sądu o znieslawienie?

  Znalazlam tez inny artykuł polecony przez jednego z komentatorów. Artykuł jest bardzo nieczytelny dla kogos kto sie nie zna na medycynie- ale podaje liste referencji, czyli artykułów zródłowych.

  Correlation between Non-Polio Acute Flaccid Paralysis Rates with Pulse Polio Frequency in India
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6121585/


  I tu niespodzianka:
  - Wiekszosc referencji jest niedostepna (zastrzegaja sobie prawo do dyskrecji.(?)
  - Referencje sa np. z Banku Swiatowego i raportow WHO
  - a te pare artykułów dostępnych to na ogol omawiaja potrzebe programów szczepionkowych i stan zachorowań w latach do 1999 r, to znaczy, ze artykuly omawiaja potrzebe programow szczepien ...globalnie.

  np:

  Bank Swiatowy: Globalne Zdrowie: Indie wolne od polio.:
  11. Vikram R. World Bank. A Polio-Free India Is One of the Biggest Achievements in Global Health May 29, 2014. [(accessed on 30 May 2018)]; Available online: http://www.worldbank.org/en/news/feature/2014/05/29/polio-free-india-biggest-achievements-global-health.

  nie podaje linku bo 'privacy'
  Lancet jest dobrym źrodłem informacji ale nie można sie do niego dostac
  .
  13. Puliyel J., Sathyamala C., Banerji D. Protective efficacy of a monovalent oral type 1 poliovirus vaccine. Lancet. 2007;370:129–130. doi: 10.1016/S0140-6736(07)61075-7. [PubMed] [CrossRef] [Google Scholar]

  1. Horsemann D.M., Paul J.R. The incubation period in human poliomyelitis and its implications. J. Am. Med. Assoc. 1947;135:11–14. doi: 10.1001/jama.1947.02890010013004. [PubMed] [CrossRef] [Google Scholar]

  WHO Country Office, New Delhi, India

  A np. A home for paediatricians . 'A voice for children and Youth' z Kanady jest w ogole wycofany(?)
  Page not found
  Unfortunately the page you are looking for cannot be found.


  No i tak dałam sie wpuscic - bo jestem z Australii - w kolejne poszukiwanie inormacji o efektach programow szczepionkowych pana Gates'a.
 • @Oświat 15:12:15
  Tu masz przykład jak zabija Covid
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021012313711047-rosja-moskwa-protesty-sputnik/

  Covid to taki katalizator śmierci w warunkach osłabienia organizmu innymi chorobami główni płuc i serca.
  Ludzie z takimi chorobami żyją całe lata (co to a życie)
  a Covid skraca im cierpienia w ciągu 2 tygodni.

  Tak działa Covid i stąd tyle kombinacji, manipulacji o tym co zabija Covid czy te inne współistniejące choroby.

  Covid to katalizator śmierci.. taki selekcjoner do piachu.
  Ludzie starsi najczęściej mają jakieś choroby to Covid najczęściej ich wybiera na swoje ofiary.... i stąd takie statystyki.

  Tu nie ma spisków w interpretacji ..Covid selekcjonuje i zabija.
  Spiski zapewne są w zakresie autorów tej pandemii bo nie wygląda ona na naturalną... ktoś to przygotował w laboratoriach i uruchomił.
 • Berkeley72
  Pozwole sobie podac liste tych co sie dali wpuscic w 'kolejny fejk":

  A to pewnie wszyscy z Australii:

  DEKADA SZCZEPIONEK?! - UJAWNIONO PROGRAM SZCZEPIEŃ BILLA GATESA - Odkrywamy Zakryte
  https://www.odkrywamyzakryte.com/dekada-szczepionek-program-szczepien-billa-gatesa/

  Robert F. Kennedy Jr. Ujawnia plan szczepień i depopulacji, koordynowany miliardami dolarów B. Gatesa, wspieranego przez WHO. – globalne-archiwum.pl | Portal tworzony przy współpracy z najlepszymi |
  http://globalne-archiwum.pl/robert-f-kennedy-jr-ujawnia-plan-szczepien-i-depopulacji-koordynowany-miliardami-dolarow-b-gatesa-wspieranego-przez-who/

  Robert F. Kennedy Jr. ujawnia makiaweliczny plan Billa Gatesa - Blog
  https://wicipolskie.pl/nwo/robert-f-kennedy-jr-ujawnia-makiaweliczny-plan-billa-gatesa

  www.proroctwa.com - Robert F Kennedy Jr demaskuje "kompleks mesjasza" Gatesa
  http://www.proroctwa.com/RFK-demaskuje-Gatesa.htm

  Szczepienia i kontrola ludzi: historyk odsłania nazistowskie powiązania Billa Gatesa i nie tylko : Strefa44
  https://strefa44.pl/szczepienia-i-kontrola-ludzi-historyk-odslania-nazistowskie-powiazania-billa-gatesa-i-nie-tylko/

  Event 201, a pandemic exercise to illustrate preparedness efforts
  https://centerforhealthsecurity.org/event201/
 • @Oscar 15:43:03
  To Nawalny nawołuje dzieci i młodzież do awantur w czasie pandemii.
  Zastanawia, dlaczego Zachód 'wypluł ' Nawalnego do Rosji.
  Pewnie chodzi o kolejną drakę .

  TikTtok pokazywal ciekawe scenki dla dzieci i młodzieży jak należy protestowac na ulicy.

  Tik Tok należy do Chińczyków, którzy wreszcie sie zorientowali, ze Nawalny grasuje na chińskim programie dla mlodziezy i namawia dzieci do nielegalnych wystąpień.
  Naturalnie. Tik Tok skasowal wystapienia Nawalnego, który cudem otruty - cudem wyzdrowiał a nawet cudem powrócił na łono ojczyzny.
  I nawet nie prosil o azyl w Niemczech pewnie dlatego, ze Zachód obiecuje juz od paru lat rozwalic Rosje od środka.

  Amerykanie zawyli ze zgrozy jak mozna przestępcę aresztowac w jego własnym kraju!
  Amerykanie w zyciu czegos takiego nie zrobią.

  A jednak uważam, ze nawoływanie dzieci do politycznego buntu w mróz i pandemie - jest wyjątkowym zboczeniem.

  Russia says TikTok deletes some posts promoting illegal pro-Navalny protest | Reuters
  https://www.reuters.com/article/us-russia-politics-navalny-tiktok-idUKKBN29R21O
 • @Tiamat 16:36:24
  //Zastanawia, dlaczego Zachód 'wypluł ' Nawalnego do Rosji. //

  To dowód na prawdziwość ludowego porzekadła "człowiek myśli pan bóg kryśli".
  Wszystko miało być inaczej.Lekarze berlińskiej kliniki Szarite mieli milczeć.Tymczasem nie milczeli i w grudniu w The Lancet opublikowali analizy i przebieg leczenia Nowalnego.
  Okazało się że Nowalny nie był otruty nowiczokiem.Udzielona mu pomoc w Omsku oddaliła wszelkie niebezpieczeństwo dla życia pacjenta.
  http://johnhelmer.net/berlin-clinical-data-confirm-alexei-navalny-had-pancreatitis-diabetes-liver-failure-staphylcoccal-infection-mild-heart-attack-no-novichok-symptoms/

  W tymże czasie (prawdopodobnie) niemiecki wywiad wyniuchał że kuratorzy Nowalnego szykują antyrosyjską prowokacje i de facto deportowało Nowalnego w nadzwyczajnym trybie.
  W Moskwie Nowalny został aresztowany na podstawie listu gończego.Będąc na "warunkowym" we wrześniu nie stawił się w sądzie .
  Wszystko się pokiełbasiło.
  Premiera słynnego filmu o pałacu Putina przypadła na moment gdy był on już w Moskwie.Gdyby wydarzenia toczyły się zgodnie z planem miał wówczas przebywać jeszcze w Niemczech i odmówić powrotu do Rosji z powodu obawy przed zemstą Putina za ujawnienie "strasznej (i znanej od dekady) tajemnicy" o pałacu.
  Nota bene;według opinii specjalistów narracja filmu o pałacu była napisana po angielsku zaś translacji na język rosyjski dokonywał amator który dopuścił się anglicyzmów którzy demaskują prawdziwych autorów.
  Mój boże,wszystko schodzi na psy,Nawet profesjonalizm angielskich specsłużb.
 • @ikulalibal 16:52:28
  "Mój boże,wszystko schodzi na psy,Nawet profesjonalizm angielskich specsłużb."

  Zwykle takie "schodzenie na psy", oraz starzenie się przywódców jest objawem kryzysu w skostniałej grupie rządzącej, która nie nadąża za nowymi czasami.

  Trudniej jest rekrutować młodsze kadry wśród utalentowanych i ambitnych. Tacy czekają na zmianę systemu. Do wyboru pozostają głupsi oportuniści i starcy, awanse stają się czymś wstydliwym. Zaczyna się dobór negatywny, zapowiadający transformację systemu i wyłonienie następnych elit.
 • @Tiamat 15:46:13 Ale CYRK z tym Robert F. Kennedy Jr. To nasz brat i wujek . On tragicznie się myli odnośnie szczepień..
  https://www.politico.com/magazine/story/2019/05/08/robert-kennedy-jr-measles-vaccines-226798

  We love Robert F. Kennedy Jr., but he is part of a misinformation campaign that’s having heartbreaking—and deadly—consequences.

  By KATHLEEN KENNEDY TOWNSEND, JOSEPH P. KENNEDY II and MAEVE KENNEDY MCKEAN

  May 08, 2019

  Kathleen Kennedy Townsend is the former lieutenant governor of Maryland and była przewodnicząca of the Global Virus Network.

  Joseph P. Kennedy II, a former member of Congress from Massachusetts, is the przewodniczący i prezydent of Citizens Energy Corporation.

  Maeve Kennedy McKean is the executive director of Georgetown University’s Global Health Initiatives.

  Cytuję z ich listu, osób jak widać b. kompetentnych w sprawach zachorowań wirusowych oraz (nie)obowiązkowych szczepień dzieci. Ostatnie zdanie przetłumaczyłem na polski. Przypominam, jest to tekst z 6 maja z 2019 roku, czyli blisko sprzed 2 lat, o Covidzie jeszcze nic nie słyszno!

  //Right now, officials in 22 states are grappling with a resurgence of the disease, which was declared eliminated in the United States in 2000. With over 700 cases already reported and indications that more outbreaks will occur, 2019 will likely see the most recorded cases of measles in decades. And it’s not just measles. In Maine, health officials in March reported 41 new cases of whooping cough, another disease once thought to be a relic of the past—more than twice as many cases as this time last year.

  This problem isn’t only an American one. The World Health Organization reports a 300 percent increase in the numbers of measles cases around the world this year compared with the first three months of 2018. More than 110,000 people are now dying from measles every year. The WHO, the health arm of the United Nations, has listed vaccine hesitancy as one of the top 10 threats to global health in 2019.//

  Po czym zdanie, które przetłumaczyłem na polski:

  //Większość przypadków, chorób którym łatwo zapobiec, pojawia się wśród nie zaszczepionych dzieci, których rodzice zadecydowali by ich nie szczepić, względnie opóźnili te szczepienia, mieli trudności z dostępem do szczepień, lub których dzieci były zbyt młode by otrzymać te szczepienia.//

  Ten Robert F. Kennedy Jr., którego własna bliska rodzina denuncjuje, wydaje się być lokalną amerykańską wersją tej polskojęzycznej "neurolog" M.D. Majewskiej, która opierając się na CELOWO źle zinterpretowanych wynikach doświadczeń, z myszkami karmionymi pokarmem rtęć zawierającym, wysnuła wniosek, że plaga autyzmu, która zaczęła gnębić w szczególności "silicon valley" St. Joaquin w Kalifornii, USA przed 2-3 dekadami, wynikła ze stosowania szczepionek przeciw śwince i odrze, zawierających thirmosal. Niedawno powtórzyłem publicznie mój argument sprzed kilku lat, że ta Majewska (i zestaw 'antyszczepionkowców" jej zawierzających), to BARDZO PODŁE osobniki:

  https://zakop999pl.neon24.pl/post/159664,antyszczepionkowcy-to-ludzie-chorzy-na-atrofie-mozgu
 • @Tiamat 16:36:24
  //Pewnie chodzi o kolejną drakę .//

  Nie bez wpływu na niespodziewaną decyzję o wysiudaniu Nowalnego z Germanii miała lekka konsternacja niemieckiej publiki kiedy za pośrednictwem sieci społecznościowych dowiedziała się że Nowalny jest autorem słynnego hasła

  PIERWSZY TOAST ZA HOLOKAUST
  https://img8.eadaily.com/c650x400/o/fd6/90e08cf835d20d36a13b0a14ea4b4.jpeg

  Niemców to bardzo oburzyło.
  Nowalny posługiwał się tym hasłem kiedy walczył o skinchecki elektorat Marcinkiewcza (Tesaka) https://fretka.neon24.pl/post/157683,najgrozniejszy-wrog-nowalnego-sie-zamordowal

  PS
  treść hasła osadzona jest w rosyjskiej tradycji i obyczajowości.Większość obchodzonych tam świat ma radosny klimat a to wyraża się między innymi w radosnej treści toastów.
 • @Pedant 14:00:00
  ----------------
  "A może, jak to pewien bloger na Neonie zasugerował, jest Pan po prostu nieśmiały i próbuje ubrać w dziwną terminologię zwykłe opluwanie Żydów?"
  ----------------
  Skąd te skojarzenia - czy Jezus Chrystus kogokolwiek opluwał - więc i ja cytując Go - mam kogokolwiek opluwać?
  Wniosek?
  Ciekawy jestem dlaczego wyskoczył Pan akurat z opluwaniem Żydów. Ciekawe!
  Wie Pan wg. pańskiego skojarzenia - to i można prawdą opluwać.
  Opluwać prawdą - jak to brzmi!
 • @demonkracja 18:19:46
  "z opluwaniem Żydów. Ciekawe!
  Wie Pan wg. pańskiego skojarzenia - to i można prawdą opluwać."

  Jak się uważa swoje plwociny za prawdę, to można.
 • @Pedant 18:49:03
  -------------
  "Jak się uważa swoje plwociny za prawdę, to można._
  -------------
  Niedługo to trwało - i w końcu żeś się Pan raczył obnazyć.
  Wniosek?
  Mnie to nie potrzebne - bo i bez tego wiedziałem - co tam Pan masz.
 • @Berkeley72 17:32:12
  Nie nalezy wyzywac i miec pretensji do ludzi, ktorzy albo uwierzyli w pandemie albo szukaja rzetelnej informacji.

  Amerykanskie media zalewaja caly swiat bardzo zroznicowana informacja i juz dawno stracili Amefykanie jakakolwiek wiarygodność .. w cokolwiek

  Amerykanie to nawet podaja i takie wiadomosci:
  Nie nalezy sie dziwic, ze jest panika, skoro juz 3 latat temu przewidziano paszporty zdrowotne a Gates sam osobiscie i publicznie opowiadal, ze ma zamiar zredukowac populacje globu.

  merican Intelligence Media(?)
  Coronavirus, QinetiQ, and the Rothschild Bombshell – American Intelligence Media
  https://aim4truth.org/2020/02/28/coronavirus-qinetiq-and-the-rothschild-bombshell/

  No i bardzo martwi miliony Amerykanow taka wiadomosc podana przez amerykanskich weteranow:

  https://www.veteranstoday.com/2020/03/25/pravda-us-army-created-covid-19-in-2015-research-proofs-or-debunking-you-pick/

  No i to przeraza

  Woman Billed $34,000 for COVID-19 Testing, Treatment in US - Fort Russ
  https://fort-russ.com/2020/03/woman-billed-34000-for-covid-19-testing-treatment-in-us/?utm_medium=ppc&utm_source=wp&utm_campaign=push&utm_content=new-article

  Wielu Amerykanow głosowało na dra Rona Paula. I zdaje sie, ze dalej by glosowali na tego Republikanina - gdyby system US dal im szanse:

  The Ron Paul Institute for Peace and Prosperity : The Coronavirus Hoax

  http://www.ronpaulinstitute.org/archives/featured-articles/2020/march/16/the-coronavirus-hoax/
 • @Tiamat 05:09:51
  "... skoro potęga USA nie jest w stanie wyprodukować normalnej szczepionki w normalnej temperaturze - to jaki osioł wymyślił preparat, który musi być przechowywany w temperaturze minus 70 stopni -bo inaczej może spowodować śmierć?" -

  --- Tak, także ten fakt świadczy o tym, że w USA nie troszczą się o obywateli, lecz jest tylko biznes. No i o tym, że kończy się panowanie USA nad światem.
 • @Tiamat 05:24:21
  "W 2017 roku badania Morgensona i innych, wykazały ze popularna szczepionka DTP z WHO zabija 10 razy wiecej dzieci afrykanskich niz sama choroba. WHO odmówiło wycofania tej śmiertelnej szczepionki". -

  --- Tak więc już od lat istnieją różne szczepionkowe matactwa, a teraz rządy i wielu 'ekspertów' robią w reklamie szczepionek przeciw covidowi. Szczepionek, które nie były wystarczająco testowane. No i ta cała pandemia jest co najmniej bardzo podejrzana.

  Pozdrawiam :)
 • @Tiamat 19:10:51 Akurat dostałem email z Londynu nt Coronavirus Hoax: już i 2000 zgonów dziennie
  To wiadomość od mej byłej kursantki wspinaczkowej, Ewa obecnie jest rodzajem "szefa' robót wysokościowych w Anglii:

  //Marek no tu za chwilę będzie 2000 ofiar dziennie a na mieście nadal masa ludzi... wyjechać się nie da bez jakiś uciażliwych przygotowań i konsekwencji. Powspinać też nie... poza tym nie narzekam... zawsze się znajda jakieś pozytywy. Londyn pozdrawia Zakopane//

  Otóż jak w Polsce, NORMALNA średnia dzienna umieralność to ok. 1100 osób przy populacji ok. 38 mln, to w Anglii, przy populacji 68 mln, NORMALNYCH codziennych zgonów winno być ok. 1900-2000.
  Sprawdziłem na worldometers, trzy dni temu, 20 stycznia w Anglii odnotowano 1820 zgonów związanych z Covidem, a więc ten opolczykowo-kmiecy "Hoax" na Wyspach Brytyjskich nie jest. (Ten artykuł od Ron Paula "the coronavirus hoax" jest datowany na 16 marca 2020, kiedy w Polsce było ok. 50 zakażeń dziennie, wtedy i ja myślalem i pisałem, że z tą pandemią to lipa)

  A zatem te obecne 1800-2000 zgonów NADMIAROWYCH to prawie PODWOJENIE UMIERALNOŚCI w Zjednoczonym Królestwie. Z tego co napisała ma młodsza koleżanka (wiek ok. lat 40) Anglicy tłocząc się obecnie na ulicach, w istocie starają się Albion ZDEPOPULOWAĆ. Na ich zdrowie, bo rzeczywiście tam zbyt tłoczno jest, jak pamiętam z młodości.


  A w Australii, miejscu przebywania Tiamat, jak mi kolega z Brisbane niedawno doniósł, NIC NIE MA (ale w Melbourne w lecie było ostro, nie wolno się było z domu oddalić więcej niż na 5 km i tylko na jedną godzinę dziennie; tamtejszy mój partner wspinaczkowy musiał zamknąć swą wytwórnię masztów jachtowych i otrzymał 40 tys. $ tytułem odszkodowania - i z tą forsą nie miał co robić, bo do Europy loty wstrzymano.)

  I doprawdy nie wiem, kiedy ta "nie istniejąca pandemia" wygaśnie sama. I ciekawostka. Tutaj, wg. worldometers, nadzieja jest w Indiach: tam już 10 mln ludzi tę chorobę przechorowało, mieli szczyt zachorowań (ok. 100 tys/dziennie) w połowie września, ale od połowy grudnia sytuacja się tam uspokaja, w ostatnim tygodniu mieli zaledwie kilkanaście tysięcy zachorowań dziennie i zaledwie 120-160 zgonów/dzień. Czyli ze 2-3 razy mniej zgonów niż w Polsce obecnie! I to na PODKONTYNENCIE z 40 razy bardziej ludnym niż Polska. Czyli nici z "Gatesowskich" planów depopulacji tzw. TRZECIEGO ŚWIATA. Co mnie oczywiście humor poprawia, bo twierdzę że ten COVID to KARA BOŻA za zbytnie się WZBOGACENIE i zbytnią STERYLIZACJĘ krajów super-rozwiniętych.

  I oczywiście popieram tezę https://www.veteranstoday.com/2020/03/25/pravda-us-army-created-covid-19-in-2015-research-proofs-or-debunking-you-pick/

  A ZAWODOWYCH ANTYSZCZEPIONKOWCÓW traktuję jako ludzi WYJĄTKOWO PODŁYCH, robiących biznes na powszechnej IGNORANCJI podstawowego PRAWA BIOLOGII, które już starożytni sformułowali w formie MAKSYMY "CO CIĘ NIE ZABIJE, TO CIĘ WZMOCNI".

  Patrz chociażby mój nie tak dawny tekst //PAN w Z-nem (35): „Deadly Dust – Depleted Uranium” (a film, 2007) as an example of „the greatest hoax of the twentieth century” (Jaworowski, 1994)// - http://markglogg.eu/?p=2398

  Dzięki jego internetowej publikacji zostałem - w 2019 roku - "zwolniony" z obowiązku udziału w kolejnych corocznych edycjach spotkań "Mut zur Ethik" w Szwajcarii.
 • @Oscar 08:14:26
  "W przypadku pandemii...". -

  --- Już wielokrotnie wyraziłem wątpliwości co do istnienia pandemii, np.:
  "Przeważająca większość Polaków była i jest przekonana, że telewizja kłamie. Oszukiwały media w najważniejszych sprawach, nie podały prawdy o 11/9 w Nowym Jorku, kłamliwe były relacje o Smoleńsku, o wojnie na Ukrainie, a w tym roku o wydarzeniach na Białorusi. I nagle dla ogromnej rzeszy krajanów przekaz medialny o covidzie jest wiarygodny! - Trudno mi to zrozumieć".
 • @Oscar 08:18:14
  "... mamy wyraźny wzrost śmiertelności i ten wzrost zgadza się z liczbą zmarłych z powodu Coronavirusa". -

  --- 60 000 więcej zmarłych w IV kwartale 2020 roku jest wynikiem upadku służby zdrowia, a jeśli o dane statystyczne idzie, to są bardzo lipne. Wiem o wielu wypadkach, gdy choroby serca, układu pokarmowego czy zwykła grypa przypisywane są covidovi.
 • @Oscar 11:15:48
  "To jakaś chora inicjatywa z tym panicznym bojkotem szczepionek". -

  --- Tak inaczej widzimy realia covidove. Tu nie chodzi o bojkot, tylko o ochronę swego zdrowia, szczególnie w sytuacji, gdy za tymi szczepieniami kryją się wielcy cwaniacy tego świata. W grupie ludzi, którzy ostrzegają przed szczepieniami przeciw koronawirusowi, argumentując przy tym swe racje, są m.in.: wirusolog prof. Sucharit Bhagdi, dr Schöning, dr Vodarg, dr Zbigniew Martyka, genetyk prof. Roman Zieliński i wielu jeszcze znanych specjalistów.
 • @Oświat 13:53:03
  "Tu chodzi o masową psychozę strachu mającą uwiarygodnić gigantyczny, globalny, niespotykany nigdy poprzednio przekręt, polegający na wciśnięciu ogłupionej i zastraszonej publice, zbędnej, szkodliwej szczepionki, na której zakup zostaną wydane z publicznej kasy setki i tysiące miliardów dolarów i prowizje od tych miliardów w łapę tych którzy w tym przekręcie biorą czynny i świadomy udział". -

  --- Tak, porządnie Pan ujął problem.
 • @Berkeley72 21:53:12
  "Ten artykuł od Ron Paula "the coronavirus hoax" jest datowany na 16 marca 2020, kiedy w Polsce było ok. 50 zakażeń dziennie, wtedy i ja myślalem i pisałem, że z tą pandemią to lipa". -

  --- Pamiętam Pańskie ówczesne argumenty, były bardzo trafne i celne. A potem zmienił Pan punkt widzenia, co mnie bardzo zaskoczyło. Pisze Pan: "I doprawdy nie wiem, kiedy ta "nie istniejąca pandemia" wygaśnie sama". - Odpowiedź wydaje się być prosta: kiedy telewizja zamilknie, przynajmniej w tej sprawie. Można już dzisiaj w ochronie swego zdrowia nie włączać pudła i sporo z tej 'pandemii' zniknie. Nie wszystko, bo wyjdzie człowiek na spacer i widzi zbyt sporo ludzi, którzy chodzą nazbyt gorliwie w kagańcach.
 • @zygmuntbialas 22:38:55
  31.01.2021 - demonstracja w Wiedniu.
  Prof. Bhagdi apeluje do Kurza, kanclerza Austrii (2'):

  https://www.youtube.com/watch?v=lXyfu6O0wkU
 • @Berkeley72 21:53:12
  Cieszę sie, ze pan Berkeley korzysta z prawa porównywania dostępnych informacji.
  Pozwolę sobie zauważyć, ze miliony ludzi na świecie korzystają z tego samego prawa i zachowują sie podobnie.

  Tu, na tym blogu pisałam nie raz, ze bez względu na to ile czytamy czy oglądamy 'wszystkiego nam nie powiedzą' - bo gdzieś , ktoś zaplanował nam nowe dzieje planety.

  Oprócz pisanej prasy, pozostają jeszcze bardzo wizualne media w telewizji, internecie i mediach społecznościowych.
  Bardzo ważną rolę w przekazywaniu informacji odgrywa tzw. 'szeptanka' - czyli wieści podawane ustnie i 'na ucho'.

  Dziś, jak niemal codziennie, oglądam CGTN (chińskie wiadomości), TRT (tureckie) i włoskie Oglądam także amerykańskie i angielskie programy publicystyczne i wiadomosci: “Watching the Hawks”, prowadzony przez syna gubernatora, 'American Lawyer’, ‘Jesse’- byly gubernator, i program Lee Camp'a: Redacted Tonight; oglądam angielski program ‘Going Underground i BBC, rosyjskie RT, no i naturalnie Polsat.

  A, ze podobnie jak pan, w Australii tez mamy prawo do porównywania dostępnej informacji, to zachodzę w głowę dlaczego dzisiejsze media turecko- chińsko - włoskie przekazy podaja, ze:

  - największe straty ekonomiczne i psychologiczne w obecnej pandemii poniosły … usługi: turystyka, transport, zbiorowe żywienie, oświata, lecznictwo, rozrywka ..nie wiadomo co bedzie z olimpiada w Japonii.

  Natomiast żadnych strat nie poniosły.... rządy państw, które właściwie odpowiadają za bezpieczeństwo i ochrone obywateli, i bo na to zbierają podatki
  - żadnych strat , jak dotąd nie doświadczył przemysł zbrojeniowy i ...propagandowy.

  - mimo wielkich zaostrzeń, restrykcji, 'lock downow’, maskowania twarzy, i straszenia kolejną fazą wirusa i przyszłych mutantów - żadnego szwanku nie doznały demonstracje i protesty i tak zwana 'walka o demokrację' w Moskwie, Mińsku, Hong Kongu i paru stolicach europejskich, a także w Portland i na Kapitolu, czyli jak powiedziałby Łukaszenka: "polityką wewnętrzną suwerennych krajów rządzi ulica i zagranica”. (jak podały media USA, w awanturze na Kapitolu maczała palce : Rosja.)

  - Właśnie zmarł znakomity publicysta amerykański, Larry King.
  Bardzo chętnie oglądałam jego wywiady z przedstawicielami różnych dziedzin życia publicznego.
  Był doskonałym dziennikarzem.
  Oficjalne media podaja, ze zmarł na covid. Może.
  Ale Larry King, w tamtym roku, przeżył ogromną tragedię rodzinną i od pewnego czasu był bardzo chory. Mial 87 lat.

  A poza tym, media wykazują dużą żywotność i nie padły ofiarą pandemii.

  I to nie są ani moje, ani australijskie spostrzeżenia.
  Serdecznie pozdrawiam
 • Wzruszajacy serwis informacyjny z Polski
  Same tytuly wzruszyly mnie do łez:

  Wałęsa wróży Kaczyńskiemu straszną śmierć. "Brat zabił brata" - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Walesa-wrozy-Kaczynskiemu-straszna-smierc.-Brat-zabil-brata

  Lech Wałęsa w Interia.pl mówi, że nadchodzi koniec. Gotowy na śmierć? - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/Lech-Walesa-w-Interia.pl-mowi-ze-nadchodzi-koniec.-Gotowy-na-smierc

  Medykom wstrzyknięto sól zamiast szczepionki przeciw COVID-19 23-01-2021 - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/Medykom-wstrzyknieto-sol-zamiast-szczepionki-przeciw-COVID-19-23-01-2021

  23 osoby zmarły po szczepieniu na Covid. Fala zgonów w Norwegii 18-01-2021 - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/23-osoby-zmarly-po-szczepieniu-na-Covid.-Fala-zgonow-w-Norwegii-18-01-2021

  Francja. Zgony i powikłania po szczepionce na COVID-19. Bezpieczna? - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/Francja.-Zgony-i-powiklania-po-szczepionce-na-COVID-19.-Bezpieczna-21-01-2021

  Koronawirus w USA i prognozy. To będzie ZIMA ŚMIERCI - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/Koronawirus-w-USA-i-prognozy.-To-bedzie-ZIMA-SMIERCI

  Polska kupiła więcej szczepionek na COVID-19. Dworczyk wyjaśnia - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/Polska-kupila-wiecej-szczepionek-na-COVID-19.-Dworczyk-wyjasnia-20-01-2021

  Polityk ujawnił kłamstwa PiS. "Nie było żadnej walki z wirusem" - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Polityk-ujawnil-klamstwa-PiS.-Nie-bylo-zadnej-walki-z-wirusem

  Gigantyczny POŻAR. Spłonęła fabryka szczepionek 22-01-2021 - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Swiat/Gigantyczny-POZAR.-Splonela-fabryka-szczepionek-22-01-2021

  Tajny plan Kaczyńskiego. Ukradł Księżyc, teraz zabierze nam wolność? - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Tajny-plan-Kaczynskiego.-Ukradl-Ksiezyc-teraz-zabierze-nam-wolnosc

  Mowa ciała Kaczyńskiego w Sejmie - ujawniła tajemnice prezesa Pi
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Mowa-ciala-Kaczynskiego-w-Sejmie-ujawnila-tajemnice-prezesa-PiS

  Poseł PiS Lech Kołakowski odchodzi z PiS. Stracą większość w Sejmie? - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/Posel-PiS-Lech-Kolakowski-odchodzi-z-PiS.-Straca-wiekszosc-w-Sejmie

  Obostrzenia i restrykcje od 18 stycznia - są zmiany! Co dalej? LISTA - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/Obostrzenia-i-restrykcje-od-18-stycznia-sa-zmiany!-LISTA-18-01-2021

  Lewe szczepionki na covid-19 w Polsce. Polsat News ujawnia aferę - Planeta
  https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polska/Lewe-szczepionki-na-covid-19-w-Polsce.-Polsat-News-ujawnia-afere-19-01-2021
 • RAJ
  ....covid nie jest zadną jednostka chorobową.. jest nia grypa ..covid to nazwa zaplanowanej i rozbudowanej niebywałej akcji , wojny , zwał jak zwał ,przeciwko ludzkosci..wszystko dopracowano i przetrenowano wczesniej np.bitcoin,namiastka wirtualnej swiatowej i jedynej waluty ,watykan , jedyna obowiazujaca religia/dozgonni wierzacy zwolennicy akcji covid/ i jeden rzad typu who i mamy ... NWO to bedzie efekt koncowy tej akcji..ile potrwa ,mowia ze do 2030..ja mysle ze szybciej z uwagai na zatrważajace zidiocenie ludzi i to jest ta prawdziwa epidemia, ktorej postep zadziwil i zaskoczyl prowadzacych akcje,/braki tzw.szczepionek/ efekt akcji ?.. zostanie kilkaset mln ludzikow zamknietych w obozach pracy i doswiadczalnych, hodowlanych zwal jak zwal ..w kazdym razie nazwia go oczywiscie RAJEM ..bo historia sie powtarza i wcale nie w duzym interwale czasowym.pozdrawiam niedowiarkow.
 • Biden wybiera sobie wspolpracownikow
  Joe Biden wybral chlopobabe - tranwestytke, na zastepce ministra zdrowia USA.
  Jest to faktycznie okaz zdrowia.

  Biden picks transgender Jewish woman as assistant US health secretary | The Times of Israel

  https://www.timesofisrael.com/biden-picks-transgender-jewish-woman-as-assistant-us-health-secretary/
 • @zygmuntbialas 21:38:24
  Projekt notki: Nawalny i szpital Charite w Berlinie - 24.01.2021.

  Z tym Nawalnym to po prostu ściema. To znaczy wiadomo, że facet jest niedorobiony i nie potrafi 'porwać tłumów', bo brak mu tak potrzebnej w obecnej geopolityce 'charyzmy'.

  Do tego sprzeniewierzył fundusze podarowane dla jego NGO przez miłośników demokracji na świecie i za to teraz siedzi (miedzy innymi). A zaś najlepszy w Niemczech szpital - i do tego jeden z najstarszych w całej Germanii - ma bardzo słabe wyniki w leczeniu powierzonych mu pacjentów. Za to odnosi rozliczne sukcesy polityczne.

  17 grudnia 2020 roku zmarł niespodziewanie w klinice Charite w Niemczech mer Charkowa, na Ukrainie, Genady Kernes. Był jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków na Ukrainie. Zastanawiam się, który to polityk na Ukrainie był najmniej lub najbardziej kontrowersyjny, bo Kernes idealnie uosabiał bardzo popularną grupę na Ukrainie: businessmana - kryminalisty.

  Genady Kerens był kolorową postacią. W 2014 roku sercem i duszą popierał majdan i był podejrzany o pro-rosyjskie sentymenty (wiadomo, kto zorganizował majdan). A jego zaciekłym wrogiem był obecny minister spraw wewnętrznych i duma Ukrainy - Arsen Awakow. Nie lubił Kernesa również Igor Baluta, a także różni nacjonaliści i 'federaliści'. Bo poza tym Kernes cieszył się dużą popularnością. Czasami były na niego zamachy. Jeden taki zamach zdarzył mu się w czasie joggingu, bo pan Kernes dbał o swoje zdrowie. Kula zamachowca przebiła mu płuco i wątrobę.

  Kernesa uratowali pobratymcy w szpitalu w Izraelu, dokąd go ekspresem dostarczono, ale od tej pory mer Charkowa poruszał się tylko na wózku inwalidzkim. 15 sierpnia 2020 testy wykazały, że mer jest zarażony covidem-19. Akurat właśnie wtedy wygrywał ponownie wybory na mera. Ciężko przechodził ten wirus ze względu na swój stan zdrowia, jak i wiek, więc go 11 grudnia 'odciupasowano' do... kliniki Charite w Niemczech. Zmarł na niewydolność nerek 17 grudnia.

  I jak to się stało, że mu najlepszy szpital w Niemczech nie pomógł, a taki Nawalny, otruty 'na śmierć' rosyjskim, bardzo śmiertelnym gazem bojowym, ożył w szpitalu Charite już w drugim dniu kuracji??

  I tu wyłania problemu głębia: tenże szpital, uratował niegdyś Wiktora Juszczenko, którego też ktoś otruł. Uratowano w Charite Julię Tymoszenko, a na końcu samego Nawalnego.

  Podobno klimat polityczny w tym szpitalu nic się nie zmienił od czasów gestapowskich i szpital Charite do dziś bardzo liczy na codzienny kontakt ze specjalnymi służbami. Ważniejsza od leczenia jest wieź ze spec-służbami.

  Ten szpital stał się bardzo popularny na Ukrainie po tym, jak w niewyjaśnionych okolicznościach otruto Wiktora Juszczenko. We wrześniu 2004 Juszczenko, który miał największe szanse wygrać wybory prezydenckie, nagle zachorował i został zabrany do niemieckiego szpitala Charite. Było oczywiście duże zamieszanie i pełno podejrzeń, że został otruty przez rywali.

  Twarz Juszczenki była pokryta jakimś chlorkiem, co mu nadało przydomek Shreka - trolla Goblina. Ukraińcy tak mu współczuli, że dołożyli mu brakujących głosów i Shrek wygrał wybory. Naturalnie podejrzenia o otrucie padły na Rosję, choć sam Juszczenko podejrzewał wewnętrznych rywali. A medycy w Charite nie mieli pojęcia, co tak naprawdę zaszkodziło ich pacjentowi.

  Sprawa wyjasniła się w 2009 roku, gdy angielski Lancet (magazyn medyczny) opublikował, że Juszczenko został otruty dioxiną (C12H4CL402). A niemieccy specjaliści na to nie wpadli. A co ciekawsze, niemiecki toksykolog, profesor z ze szpitala w Charite zalecił Juszczence jeść frytki, które usuwają dioxinę. Widać, że albo diagnoza była licha, albo należało ukryć prawdziwe 'otrucie'.

  Inna gwiazda ukraińskiej polityki, pani Tymoszenko, aresztowana w 2011 i oskarżona o ‘obrazę urzędu', nagle znalazła u siebie rozliczne dolegliwości . Lekarze z Charite chętnie jej pomogli znaleźć różne poważne schorzenia.
  W 2012 roku komisja lekarska w Charite wynalazła u niej chroniczne zapalenie dysku i stwierdziła, że tej choroby nie da się leczyć na Ukrainie, a szef kliniki prof. Karl Max Einhoipl stwierdził, że potrzebna jest natychmiast operacja.

  Julia Tymoszenko więc tuż przed operacją 'paradowała' po Kijowie w wózku inwalidzkim, ale zapomniała zmienić obuwie i wszyscy zauważyli, że miała szpilki na wysokim obcasie. Operacja bardzo jej pomogła i już po kilku dniach Tymoszenko poruszała się swobodnie i spacerowała bez problemu. Jej 'leczenie' było bardziej polityczne niż medyczne. Lekarze w tej klinice jawnie skłamali, że ja cudownie uleczyli.

  Siostra Śmierci i nowiczok

  W 2020 roku szpital w Charite znów sie skompromitował.Przywódca rosyjskiej opozycji Aleksiej Nawalny został zabrany do szpitala w Niemczech, po tym jak go 'otruto' śmiertelnym gazem bojowym nowiczok. Nikt tak naprawdę nie wziął pod uwagę, że otrucie Nawalnego nie leżało w interesie Rosji i żaden skandal akurat nie był Rosji potrzebny; przecież są bardziej dyskretne i mniej ostentacyjne metody usunięcia przeciwnika.

  U zdrowego Nawalnego 'eksperci' w klinice natychmiast stwierdzili otrucie nowiczokiem, który akurat jeszcze nikogo nie był w stanie zabić... Ale Nawalny stal się cierpiętnikiem i ofiarą rosyjskiej zemsty. Wydaje się, że Nawalny, jeśli zaszłaby taka potrzeba, mógłby podzielić los Kernesa.

  Charite to dokładnie ten sam szpital, w którym Irena Becker, pseudonim 'Siostra Smierci', pracowała jako pielęgniarka i w roku 2007 została skazana na dożywocie za zamordowanie pięciu pacjentów, czym niestety udowodniła rażące zaniedbania niemieckiej medycyny. W Charite ta Siostra Śmierci’ torturowała i znęcała się nad pacjentami, których nie lubiła i podawała im śmiertelne dawki leków.

  Do tej pory trudno ustalić prawdziwą ilość jej śmiertelnych ofiar. Pozostaje pytanie w jaki sposób Charite uzyskał tytuł najlepszego szpitala w Niemczech. Przykład Tymoszenko wyraźnie wskazuje na polityczną rolę szpitala Charite i ujawnia przestępcze praktyki fałszywych diagnoz, co jest w konflikcie z etyką lekarską. A to, że Kernesa, zamiast do Izraela na leczenie, wysłano do Charite, pozostawia wiele pytań, jak na przykład, ilu rosyjskich dysydentów zgodzi się na 'leczenie w Charite

  Navalny Unlimited: Strange Revelations in Berlin's Novichok Fiasco - Fort Russ
  > https://fort-russ.com/2021/01/navalny-unlimited-strange-revelations-in-berlins-novichok-fiasco/


  Przetłumaczyła: Tiamat

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej