Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Nawalny i szpital Charite w Berlinie - 25.01.2021

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z tym Nawalnym to po prostu ściema. To znaczy wiadomo, że facet jest niedorobiony i nie potrafi'porwać tłumów', bo brak mu tak potrzebnej w obecnej geopolityce'charyzmy'.

Do tego sprzeniewierzył fundusze podarowane dla jego NGO przez miłośników demokracji na świecie i za to teraz siedzi (miedzy innymi). A zaś najlepszy w Niemczech szpital - i do tego jeden z najstarszych w całej Germanii - ma bardzo słabe wyniki w leczeniu powierzonych mu pacjentów. Za to odnosi rozliczne sukcesy polityczne.

17 grudnia 2020 roku zmarł niespodziewanie w klinice Charite w Niemczech mer Charkowa, na Ukrainie, Genady Kernes. Był jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków na Ukrainie. Zastanawiam się, który to polityk na Ukrainie był najmniej lub najbardziej kontrowersyjny, bo Kernes idealnie uosabiał bardzo popularną grupę na Ukrainie: businessmana - kryminalisty.

Genady Kerens był kolorową postacią. W 2014 roku sercem i duszą popierał majdan i był podejrzany o pro-rosyjskie sentymenty (wiadomo, kto zorganizował majdan). A jego zaciekłym wrogiem był obecny minister spraw wewnętrznych i duma Ukrainy - Arsen Awakow. Nie lubił Kernesa również Igor Baluta, a także różni nacjonaliści i 'federaliści'. Bo poza tym Kernes cieszył się dużą popularnością. Czasami były na niego zamachy. Jeden taki zamach zdarzył mu się w czasie joggingu, bo pan Kernes dbał o swoje zdrowie. Kula zamachowca przebiła mu płuco i wątrobę.

Kernesa uratowali pobratymcy w szpitalu w Izraelu, dokąd go ekspresem dostarczono, ale od tej pory mer Charkowa poruszał się tylko na wózku inwalidzkim. 15 sierpnia 2020 testy wykazały, że mer jest zarażony covidem-19. Akurat właśnie wtedy wygrywał ponownie wybory na mera. Ciężko przechodził ten wirus ze względu na swój stan zdrowia, jak i wiek, więc go 11 grudnia 'odciupasowano' do... kliniki Charite w Niemczech. Zmarł na niewydolność nerek 17 grudnia.

I jak to się stało, że mu najlepszy szpital w Niemczech nie pomógł, a taki Nawalny, otruty 'na śmierć' rosyjskim, bardzo śmiertelnym gazem bojowym, ożył w szpitalu Charite już w drugim dniu kuracji? - I tu wyłania problemu głębia: tenże szpital, uratował niegdyś Wiktora Juszczenko, którego też ktoś otruł. Uratowano w Charite Julię Tymoszenko, a na końcu samego Nawalnego.

Podobno klimat polityczny w tym szpitalu nic się nie zmienił od czasów gestapowskich i szpital Charite do dziś bardzo liczy na codzienny kontakt ze specjalnymi służbami. Ważniejsza od leczenia jest wieź ze spec-służbami.

Ten szpital stał się bardzo popularny na Ukrainie po tym, jak w niewyjaśnionych okolicznościach otruto Wiktora Juszczenkę. We wrześniu 2004 Juszczenko, który miał największe szanse wygrać wybory prezydenckie, nagle zachorował i został zabrany do niemieckiego szpitala Charite. Było oczywiście duże zamieszanie i pełno podejrzeń, że został otruty przez rywali.

Twarz Juszczenki była pokryta jakimś chlorkiem, co mu nadało przydomek Shreka - trolla Goblina. Ukraińcy tak mu współczuli, że dołożyli mu brakujących głosów i Shrek wygrał wybory. Naturalnie podejrzenia o otrucie padły na Rosję, choć sam Juszczenko podejrzewał wewnętrznych rywali. A medycy w Charite nie mieli pojęcia, co tak naprawdę zaszkodziło ich pacjentowi.

Sprawa wyjaśniła się w 2009 roku, gdy angielski Lancet (magazyn medyczny) opublikował, że Juszczenko został otruty dioxiną (C12H4CL402). A niemieccy specjaliści na to nie wpadli. A co ciekawsze, niemiecki toksykolog, profesor z ze szpitala w Charite zalecił Juszczence jeść frytki, które usuwają dioxinę. Widać, że albo diagnoza była licha, albo należało ukryć prawdziwe 'otrucie'.

Inna gwiazda ukraińskiej polityki, pani Tymoszenko, aresztowana w 2011 i oskarżona o ‘obrazę urzędu', nagle znalazła u siebie rozliczne dolegliwości. Lekarze z Charite chętnie jej pomogli znaleźć różne poważne schorzenia. W 2012 roku komisja lekarska w Charite wynalazła u niej chroniczne zapalenie dysku i stwierdziła, że tej choroby nie da się leczyć na Ukrainie, a szef kliniki prof. Karl Max Einhoipl stwierdził, że potrzebna jest natychmiast operacja.

Julia Tymoszenko więc tuż przed operacją 'paradowała' po Kijowie w wózku inwalidzkim, ale zapomniała zmienić obuwie i wszyscy zauważyli, że miała szpilki na wysokim obcasie. Operacja bardzo jej pomogła i już po kilku dniach Tymoszenko poruszała się swobodnie i spacerowała bez problemu. Jej 'leczenie' było bardziej polityczne niż medyczne. Lekarze w tej klinice jawnie skłamali, że ja cudownie uleczyli.

Siostra Śmierci i nowiczok

W 2020 roku szpital w Charite znów się skompromitował. Przywódca rosyjskiej opozycji Aleksiej Nawalny został zabrany do szpitala w Niemczech, po tym jak go 'otruto' śmiertelnym gazem bojowym nowiczok. Nikt tak naprawdę nie wziął pod uwagę, że otrucie Nawalnego nie leżało w interesie Rosji i żaden skandal akurat nie był Rosji potrzebny; przecież są bardziej dyskretne i mniej ostentacyjne metody usunięcia przeciwnika.

U zdrowego Nawalnego 'eksperci' w klinice natychmiast stwierdzili otrucie nowiczokiem, który akurat jeszcze nikogo nie był w stanie zabić... Ale Nawalny stal się cierpiętnikiem i ofiarą rosyjskiej zemsty. Wydaje się, że Nawalny, jeśli zaszłaby taka potrzeba, mógłby podzielić los Kernesa.

Charite to dokładnie ten sam szpital, w którym Irena Becker, pseudonim 'Siostra Śmierci', pracowała jako pielęgniarka i w roku 2007 została skazana na dożywocie za zamordowanie pięciu pacjentów, czym niestety udowodniła rażące zaniedbania niemieckiej medycyny. W Charite ta 'Siostra Śmierci’ torturowała i znęcała się nad pacjentami, których nie lubiła i podawała im śmiertelne dawki leków.

Do tej pory trudno ustalić prawdziwą ilość jej śmiertelnych ofiar. Pozostaje pytanie w jaki sposób Charite uzyskał tytuł najlepszego szpitala w Niemczech. Przykład Tymoszenko wyraźnie wskazuje na polityczną rolę szpitala Charite i ujawnia przestępcze praktyki fałszywych diagnoz, co jest w konflikcie z etyką lekarską. A to, że Kernesa, zamiast do Izraela na leczenie, wysłano do Charite, pozostawia wiele pytań, jak na przykład, ilu rosyjskich dysydentów zgodzi się na 'leczenie' w Charite.

Navalny Unlimited: Strange Revelations in Berlin's Novichok Fiasco - Fort Russ > https://fort-russ.com/2021/01/navalny-unlimited-strange-revelations-in-berlins-novichok-fiasco/


Przetłumaczyła: Tiamat

KOMENTARZE

 • Że pozwolę sobie tu zacytować !!!
  Fakty.

  Ponieważ opis który umieścił Alfax 08.10.2020 i Pani Tiamat są potwierdzeniem jak zdegenerowane, obłudne i fałszywe są zachodnie ośrodki propagandowe.

  "Poniżej jest Info ze strony: 

   https://alfax-2020.neon24.pl/post/157426,prawda-czy-falsz-w-sprawie-agenta-nawalnego

  ///  " Klinika Charite. Uwaga - oszustwo ! - Tak wygląda spisek i krętactwo Zachodu.   Oleg Carew wypowiedział sensacyjną informację o niemieckiej klinice, do której sprowadzono Nawalnego.  Znany ukraiński polityk, były poseł Rady Najwyższej Oleg Carew, powiedział o niebezpiecznych podobieństwach między fałszowaniem analiz Juszczenki a aktualną historią z Nawalnym.

   Klinika Charite i sprawa Juszczenki ! Oleg Carew: 

  "Materiały śledztwa w sprawie otrucia Juszczenki przez komisję parlamentarną Rady Najwyższej Ukrainy pod przewodnictwem mojego przyjaciela Władimira Siwkowicza bezpośrednio świadczyły, że lekarze kliniki Charite pod kierownictwem funkcjonariuszy CIA sfałszowali diagnozę Juszczenki.  

  Wszystko w materiałach zostało ustalone etapami. Materiałom śledztwa towarzyszyły nagrania wideo, materiały z podsłuchów „plenerowych” oraz dokumenty. Początek śledztwa prowadziła SBU pod Kuczmą. którą wówczas jeszcze nie tak ​​całkiem niedawno, nazywano KGB. Juszczenko z pewnością nie został otruty dioksydyną ."  

  \\\\  dalszą i pozostałą część czytaj też na:  

     alfax-2020.neon24.pl/post/157426,prawda-czy-falsz-w-sprawie-agenta-nawalnego   

  Te same Niemcy które nie zmyły jeszcze ze swoich bandyckich łap krwi ponad 25 milionów zabitych i bestialsko zamordowanych ludzi w ZSRR i całkowicie zrujnowanych i ograbionych przez Niemców miast w Związku Radzieckim.

   Niemiecka elita stała się niesamowicie bezczelna i zuchwała. Jednocześnie zapomnieli o 30. rocznicy zjednoczenia Niemiec, która dzięki komu zawdzięczają ? Nie USA ani Francji czy Brytanii. Tak - tylko Rosji !  

   Teraz w Rosji coraz częściej mówi się o rewizji stosunku do tych zorganizowanych w mafię i niewiarygodnych państw, które urządzają ciągłe niekończące się prowokacje i preparaują powody do konfliktów. Nie przedstawiają dowodów i nie sprawdzą tego, ale jak przeciętna fałszywa gazeta zaczną pluć.

  Rozczarowanie Moskwy w stosunku do liderów Zachodu rozwojem historii Nawalnego trudno wyrazić słowami. Co więcej, z powodu tych fabrykacji, wielomiliardowy projekt Nord Stream 2 jest zagrożony teraz dla obu stron.

    Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow nazwał Zachód nawet bezwstydnym oszustem, który skłamał do tego stopnia, że ​​sam się całkowicie swoimi antyrosyjskimi działaniami skompromitował !

   Robienie na siłę przez Zachód z Rosji wroga nikomu na Zachodzie nie wyjdzie na dobre. To zwróci się ze zdwojoną siłą przeciwko Zachodnim prowokatorom.

   Rosja jest zbyt silna, zbyt ogromna by ugięła się pod obskurną presją zgnitego Zachodu.

   Izolacja Rosji  ze strony Zachodu tylko wzmacnia sojusz Rosyjsko-Chiński !.".

  Pozdr. :)
 • @Monaco 00:03:50 ➖ Korekta ➖
  Korekta, nie 08.10.2020 ale Alfax pisał o tym  05.09.2020

  ( Prawda ? czy fałsz ? w sprawie agenta Nawalnego. )

  https://alfax-2020.neon24.pl/post/157426,prawda-czy-falsz-w-sprawie-agenta-nawalnego

  Pozdr. :))
 • Bardzo dobrze że o tym jest ten post. A lista jest długa oszczerstw i prowokacji ze strony zachodnich reżimów.
  Tu tylko parę przykładów.

  Od 2014 roku, Rosja jest szkalowana po przez prowokacje i manipulacje ze strony rusofobicznych polityków i na zlecenie zachodnich służb specjalnych.

  Zachodnie służby spreparowały aferę ze:

  1. Skripalem. (Gdyby naprawdę był otruty noviczkiem to by umarł).

  2. Zestrzelonym samolotem Malezyjskich linii nad terenem Donbasu (a sprawcami są banderowdkie władze junty kijowskiej, które po pierwsze nie zamknęły przestrzeni powietrznej nad terenem działań wojennych i celowo skierowały nad ten teren samolot pasażerski by go tam ukraińska rakieta lub ukraiński myśliwiec mógł zestrzelić obarczając winą obrońców Donbasu,

  ponieważ już wielokrotnie ukraińskie myśliwce i bombowce bombardowały miasta w Donbasie mordując cywilów w tym niszcząc szpitale, domy i szkoły a obrońcy kilka z tych samolotów zestrzelili mając do tego w stu procentach prawo obrony.

  3. Brednie ze strony Zachodu, że Rosja ingerowała i wybrała Trumpa na prezydrnta USA.

  3. Próba dyskredytacji na Białorusi rosyjskiej grupy Wagnera, prowokacji sterowanej prze banderowców z SBU i koordynowanej przez CIA.

  4. Afera z płatnym agentem CIA Nawalnym jawnym zdrajcą Rosji.
  Na zlecenie agentury zachodniej celowe jego otrucie przez ludzi z jego własnego kręgu tak by pod tym pretekstem zaszkodzić relacji rosyjsko-niemieckiej w kwestii realizacji dokończenia NS 2.
  A to wszystko jest robione w interesie Stanów Zjednoczonych i państw z rusofobicznymi władzami i politykami do których szczególnie zalicza się Polska, Ukraina i kraje bałtyckie.

  Pozdrawiam serdecznie.
 • Co wolno kowbojowi - to nie wolno Rosjaninowi
  Właśnie oglądałam program o Nawalnym w Al Jazeera, z Kataru, pt. Inside story.
  Jest to wywiad ze specjalistami od polityki z USA, Anglii i Rosji.

  Głównym tematem dyskusji był oczywiście Nawalny: dlaczego wrócił do Rosji, jaki wpływ mają obecne awantury na młodzież, jaki wpływ może mieć Nawalny na politykę Rosji i oczywiście kto i po co go przysłał do Rosji i kto go finansuje.

  Z dyskusji wynika, ze obecne demonstracje w Rosji - tym razem na szeroką skalę - są kontynuacją polityki USA, i w ogóle Zachodu, wobec Ukrainy, Białorusi, Rosji - a przede wszystkim, Putina.
  No i rozchodzi sie tez o gazociąg North Stream 2, ktory jest na ukonczeniu ale nie nalezy dopuscic do ukończenia.
  (I to pomimo tego, ze Biden narazil sie mieszkancom Ontario, Kanada wstrzymujac budowe gazociagu keystone,, ktory mial zaopatrywac Europe / i Polske/ w gaz łupkowy)

  Z dyskusji wynika, ze obecna awantura jest przygrywką a i przygotowaniem do wrześniowych wyborów prezydenckich w Rosji i juz jest przygotowywane oskarżenie, ze wybory zostały sfałszowane.

  Tym razem Zachód, nie po raz pierwszy, próbuje wmówić młodzieży, ze sie im dzieje krzywda i żeby domagali sie uwolnienia Nawalnego oraz lepszego systemu zarządzania.
  Ze względu na wiek protestujących , nie wymaga sie od nich żadnego programu politycznego czy gospodarczego.
  Jest to stary i wydawać by sie mogło, wyświechtany, chwyt sterowania zbuntowaną mlodziezą, która ma często przedłużony okres przekory.

  Przykładów można mnożyć juz od czasów średniowiecznych i buntów krakowskich żaków przeciwko rajcom miejskim.

  Masowo wykorzystano młodzież w Europie, w czasie Wiosny Ludów.
  "Mlodziezy! Ty nad poziomy wylatuj!"

  W naszych czasach, mieliśmy rozruchy studenckie w 1968 roku we Francji i w Polsce, Dzieci - kwiaty (hippisy) w USA, a w czasach Solidarności jakoś automatycznie i ‘ spontanicznie powstały “niezależne, samodzielne związki studenckie’ . i to równocześnie w całej Polsce, i wszystkie na raz.

  Młodym ludziom, z natury rzeczy, potrzebna jest ‘młoda twarz i nowinki polityczne.

  Ale tylko w Rosji.

  Bo w USA, zarówno Kongres jak i Senat - to oddział intensywnej geriatrii w domu wariatów.
  Młodzież rzadko ma własne programy gospodarcze. Ale chce ‘inaczej’.
  I to wystarczy, zeby zbuntować młode umysły.

  Nieprawdopodobnie prostackim chwytem Nawalnego jest jego film o wspaniałej rezydencji Putina.
  Nie mam pojęcia gdzie Putin 'rezyduje’ i zupełnie mnie to nie interesuje, bo każdy ruski oligarcha w kraju i za granicą i wielu różnych prezydentów dużo mniejszych państw od Rosji , ma ciekawszy styl i pracy i zamieszkania.

  Głupek Nawalny powinien robić filmy o rezydencjach aktorów w USA i na Malibu..

  Al Pacino, i Leonardo di Capri maja okazalsze i droższe rezydencje, niz ta, którą sie przypisuje Putinowi.;
  cała rodzina Trumpa żyła z państwowych funduszy w Białym Domu i z Białego Domu prowadzili prywatne interesy.

  Zdaje sie, że juz niewiele osób pamięta awantury o 'dwa pawie’ w ogrodach rzekomo prywatnej rezydencji ...oligarchy Janukowicza, która to rezydencja okazała sie państwową siedzibą prezydenta Ukrainy.. i razem z dwoma pawiami nie należała do Janukowicza.
  I nawet Janukowicza nie stać było na prywatny pałac jaki posiada super oligarcha, Poroszenko, który przy rezydencji wybudował sobie prywatną cerkiew.

  W Rosji, zdaniem rozmówców z Al Jazeera, demonstrantom rozchodzi sie o to, ze ludziom w Federacji Rosyjskiej źle sie powodzi - a prezydentowi bardzo dobrze bo…żyje kosztem plebsu.

  Fajnie. Ale posiadłości Trumpa na Florydzie, w Nowym Jorku i Indonezji były niemal dumą amerykańskiej publiki, ze maja bogatego prezydenta.
  Biden z synkiem okradli pół Ukrainy a miliony Amerykanów mieszkają na ulicy i w lasach.
  Co czwarty Amerykanin zyje w biedzie.

  Juz starożytni Rzymianie sprecyzowali kastowy system społeczeństw:
  Quod Licet Iovi, Non Licet Bovi - co sie na polski przekłada : Co wolno wojewodzie ...

  /co wolno Jowiszowi - to nie wolno wołowi/

  A wiec to, co wolno w USA - nie do pomyślenia byłoby w Rosji.

  Zachodzi jednak pytanie:
  Czy Rosjanie, od stuleci atakowani przez Zachód, zachodnie imperia i zachodnie 'demokracje’ są w stanie i tym razem odeprzeć próby podbicia Moskwy i zagarnięcia skarbów Syberii?
  Wiadomo przecież, ze żeby podbić Syberię - należy najpierw zdobyć Moskwę .

  Zbliża sie rocznica obrony Leningradu. Może warto przypomnieć bohaterstwo rosyjskich żołnierzy i ofiarę jaką ponieśli broniąc stolicy kultury Rosji przed hitlerowcami.
  Zginęło dwa miliony obrońców Leningradu.

  Miasto całkowicie zrekonstruowano, odbudowano i przywrócono do dawnej świetności. Niewątpliwe Petersburg jest stolicą kultury europejskiej.
  Kto nie wierzy, niech sprawdzi osobiście. Może zacząć od Ermitażu i odbudowanego Teatru Baletowego i Bolszoj Teatru, a także posłuchać koncertów.

  Właśnie niedawno, Francuzi poprosili specjalistów z Petersburga, żeby pomogli zrekonstruowac spaloną Katedrę NMP w Paryżu.
 • Cóż - mamy globalizacje - a to znaczy, że
  mamy jeden mikrofon i tyle głośników rozmieszczonych po świecie aby każdy człowiek mógł usłyszeć syk wiadomego węża. Po włączeniu radia - obecnie mamy złowieszczy syk odbierany ludzkim uchem jako szczepienia, świrus i Nawalny - dokładnie w takiej kolejności. Szczepienia, wyszczepianie, świrus i Nawalny tu, Nawalny tam, Nawalny! Szczepienia! Seniorzy!
  Wniosek?
  Zdając sobie sprawę z przewrotności żmijowego plemienia - to głowy nie dam, że w ten sposób - będąc w sztamie z tzw. Zachodem - Putin nie szykuje sobie Nawalnego na swoje miejsce.
 • @demonkracja 08:50:09
  Podejrzewam że Nawalny to obecnie podwójny agent , wygodny dla układu . Salute .
 • @Repsol 09:20:34
  Naturalnie, ze wszystkiego nie wiemy i możemy spekulowac ale mnie zastanawia dlaczego niektóre protesty sa bardziej skuteczne a inne mniej.
  Wiadomo, ze latwo skrzyknąć tlum do wyjscia na ulice ale co dalej?

  Oczywiscie, potrzebny jest system 'wspierający' i takim jestszkolenie i propaganda posmarowana dużymi pieniędzmi.

  Ja z przerazeniem oglądam radosną dzialalność takiej grupy młodzieżowej, ktora znana jest na świecie pod nazwa Otpor/ CANVAS a na Ukrainie UDAR.
  Jest to tak zwana młodzież akademicka, która rozpoczęła kolorową rewolucje w Belgradzie, w Jugoslawii, a potem w Gruzji, (różana rewolucja) na Ukrainie w 2005 (pomarańczowa), teraz na Bialorusi a wcześniej, w Egipcie, Tunisie.

  Wszystkie rewolucje sa opłacane i sterowane przez USA.
  i wszędzie udaje im sie doprowadzic do 'zmiany rezimu', wpuścić kraj w nędzę a pptem wmawiac ludności, ze 'wreszcie mają wolność a chleb i dobrobyt może poczekac'.

  Ich strategia jest prosta: naśmiewają sie z obecnych władz, robią sobie bardzo niewinne zabawyna ulicach, wyglądają jak niegrozna młodzież, ktora sobie zartuje z wladz. .
  Szkoleni są w USA i tam opłacani. Wędrują po całym swiecie.
  Sa bardzo dobrze przygotowani do sterowania tłumem .
  Symbolem tej znakomiej organizacj jest czarna, zacisnieta piesc, co bylo bardzo widoczne w Mińsku

  A jak juz kraj jest w nędzy i rozsypce - tak jak teraz Tunezja- to pocieszaja, ze 'wreszcie jest wolność i teraz możemy zacząć budować demokracje, co może potrwać nawet kilka lat ale warto było....zniszczyć naród.

  Za zniszczenie Ukrainy oskarza sie Rosje, a za Jugoslawie- Serbow.
  A ludzie, w miedzyczasie tak zdurnieli, ze nie chcą nawet wiedziec, ze do harmonii spolecznej potrzebna jest dyscyplina społeczna i poszanowanie prawa; bo anarchia jeszcze nigdzie sie nie sprawdziła jako jedność i spojnosc narodowa.

  Każdemu polecam obejrzenie historii Otporu/CANVAS.
  Zobaczcie jak działa
  Na życzenie można ten program przetlumaczyc - kazdy powinien wiedziec, dlaczego społeczeństwa juz nie potrafią sie bronić

  Does the USA Sponsor Revolutions? - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=lpXbA6yZY-8&feature=emb_title


  October 5, 2000: Flashback to Yugoslavia, West's first color revolution victim — RT Op-ed
  https://www.rt.com/op-ed/405771-october-2000-remembering-yugoslavia-nato/
 • @Monaco 00:03:50
  "... Siergiej Ławrow nazwał Zachód nawet bezwstydnym oszustem, który skłamał do tego stopnia, że ​​sam się całkowicie swoimi antyrosyjskimi działaniami skompromitował". -

  --- Tak, skompromitował się. Były kłamstwa Zachodu po napadzie Gruzji na Osetię Płd., potem historia z 'chorobą' Juszczenki, sprawa Skripałów, a teraz 'otrucie' Nawalnego. Przykro to słuchać, przykro mieć świadomość, że wielu Polaków wierzy tym bzdetom.

  Pozdrawiam :)
 • @Alfax 04:23:31
  "Brednie ze strony Zachodu, że Rosja ingerowała i wybrała Trumpa na prezydenta USA". -
  --- Trzeba wstydu nie mieć, by używać takich argumentów. Logicznie rzecz biorąc, to nawet gdyby to była prawda (a nie jest), to świadczyłoby o słabości USA., więc taka propaganda jest idiotyczna.

  "Zestrzelonym samolotem Malezyjskich linii nad terenem Donbasu (a sprawcami są banderowskie władze junty kijowskiej,...". -
  --- Również bezczelne kłamstwo Zachodu. A jak było z tym boeingiem? - Pisałem o tym m.in. w notce, link:

  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/111468,stracenie-boeinga-zwloki-w-ogrodzie-warzywnym

  To było tłumaczenie z quer-denken.de. Szefem portalu był niemiecki profesor, mieszkający w Kanadzie. Ten niewiarygodny opis ma potwierdzenie w relacji Igora Striełkowa, byłe ministra czy też wiceministra Donieckiej Republiki.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Tiamat 04:50:06
  "Nieprawdopodobnie prostackim chwytem Nawalnego jest jego film o wspaniałej rezydencji Putina. [...] ... posiadłości Trumpa na Florydzie, w Nowym Jorku i Indonezji były niemal dumą amerykańskiej publiki, ze maja bogatego prezydenta". -

  --- Tak manipulują w chamski sposób ludźmi, a ci dają się manipulować. Nawoływałem często na moich blogach, by oceniać według jednej miary.

  Pozdrawiam :)
 • @demonkracja 08:50:09
  "Po włączeniu radia - obecnie mamy złowieszczy syk odbierany ludzkim uchem jako szczepienia, świrus i Nawalny - dokładnie w takiej kolejności. Szczepienia, wyszczepianie, świrus i Nawalny tu, Nawalny tam, Nawalny! Szczepienia! Seniorzy!". -

  --- To jest nie do wytrzymania. W telewizji to samo. Tyle że w radiu nie mają kagańców na gębie, a przynajmniej tego nie widać.
 • Szpital do specjalnych poruczeń
  "Charite" to dokładnie ta sama klinika, któraz została zobowiązana przez inwestora

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  do sporządzenia testu PCR dla potrzeb "Pandemii",

  . https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  Drosten z Charite wywiązał się z tego zadania nawet przed pierwszymi meldunkami z Wuhan, ustalił jaki to ma być ten wirus. Bez trudu można znaleźć powiązania laboratoriów w Wuhan z innymi kapłanami wyznania "Covid-19", którego ulotnym duchem świętym jest SARS-CoV-2.
 • @Tiamat 11:18:37
  Pamiętam te ich akcje . https://www.youtube.com/watch?v=2y0y-JUsPTU&feature=emb_logo Ukłony.
 • @Repsol 13:21:51
  Ciekawa jeste czy to prawda, ze Biden obiecuje zamknac program pandemii bo twierdzi, ze to falszywy program Trumpa.
  Niby powinnam sie juz przyzwyczaic do obietnic prezydenckich ale ciagle mam naiwna nadzieje, ze moze komus niechcaco sie wyrwie jakas rzetelna obietnica.

  Coronavirus: Joe Biden to sign executive actions aimed at ending pandemic as Trump’s vaccine program found to be fake – VT – Veterans Today Network
  https://www.veteranstodaynetwork.com/2021/01/22/coronavirus-joe-biden-to-sign-executive-actions-aimed-at-ending-pandemic-as-trumps-vaccine-program-found-to-be-fake/
 • @Tiamat 16:32:51
  "Ciekawa jeste czy to prawda, ze Biden obiecuje zamknac program pandemii bo twierdzi, ze to falszywy program Trumpa". -

  --- O ile dobrze zaobserwowałem, demokraci są bardziej radykalni od republikanów, a Biden był w kagańcu podczas ceremonii zaprzysiężenia. Podobnie w Polsce - ci zwani lewicą są bardziej radykalni i podpuszczają PiS do zaostrzenia restrykcji (tu oczywiście nie bronię PiS-u, bo ci mają też za uszami).
 • @Tiamat 16:32:51
  Za dużo kasy wchodzi w plandemiczna gierkę . BigTech nie po to zainwestował żeby jakiś śpiacy Joe im podskakiwał . Ukłony .
 • E-mail od blogera Jaszczyk8:
  Witam Panie Zygmuncie.
  Bardzo ciekawy artykuł, więc tłumaczę w całości.
  Pozdrawiam.

  Drosten, najbardziej poszukiwany człowiek w Niemczech ... za zbrodnie przeciwko ludzkości

  Jean-Michel Grau.

  W tym globalnym wzięciu zakładników Covid 19 zmanipulowanym przez Klausa Schwaba i jego akolitów z Forum w Davos, tryby tego gigantycznego oszustwa zaczynają wychodzić na jaw. Innymi słowy, to, co rok temu nazwano by „głębokim stanem”, zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze, a raczej: twarze.

  Przede wszystkim honor: wielki architekt tego zbrodniczego planu:

  Klaus Schwab , założyciel i lider Forum Davos.

  Dla tych, którzy go jeszcze nie znają, przypomnijmy pokrótce, że urodził się w Niemczech w 1938 roku i jest założycielem Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), które co roku gromadzi od 1971 roku czołową elitę ekonomiczną świata. , ale także polityczne, finansowe i media, w tym Jacques Attali, Emmanuel Macron, Angela Merkel, Christine Lagarde, Georges Soros, Bill Gates, Jeff Bezos czy David Rockefeller.

  Klaus Schwab opublikował w lipcu 2020 r. książkę: „Covid 19: the great reset”, prawdziwy totalitarny program gospodarczy i polityczny, który proponuje rozwinąć „domysły i pomysły na temat tego, jak powinien wyglądać świat po pandemii” oraz że UE wraz z pomocy dużych laboratoriów farmaceutycznych, są odpowiedzialni za zgłoszenie się na list ze szczepionkami genowymi, aby zniewolić całe grupy zachodnich populacji, zamknięte i utrzymywane 24 godziny na dobę przez ciągły strach przed wirusem wysadzonym przez media w zamian za finansową oligarchię. Aby dowiedzieć się więcej, przeciwni dziennikarze z The Guardian przedstawili szczegółowy opis tego koszmarnego scenariusza, którego podsumowanie adaptacji można znaleźć tutaj .

  Ale dzisiaj skupimy się na głównym mechanizmie tej machiny wojennej, która obecnie nazywa się: „Wielka„ pandemia ”Covid 19”: Christianie Drostenie. Kim jest Christian Drosten?

  Christian Drosten, niemiecki wirusolog, jest dyrektorem Instytutu Wirusologii Szpitala Uniwersyteckiego Charité w Berlinie. W wydaniu z 30 maja 2020 roku niemiecki magazyn Der Spiegel zatytułował, że jest dziś najbardziej zaszczyconym i znienawidzonym człowiekiem w Niemczech.

  Ale dlaczego tak jest?

  Najpierw wyróżnienia: tygodnik „ Stern” zatytułował go, olśniony dwa miesiące wcześniej, w marcu 2020 r .: „ Koronawirus uczynił wirusologa Christiana Drostena najbardziej poszukiwanym człowiekiem w Republice. I gwiazda ”.

  Ponieważ to Christian Drosten w styczniu 2020 roku opracował coronatest PCR, który obecnie służy jako standardowa metoda wykrywania koronawirusa na całym świecie. Jako dyrektor Instytutu Miłosierdzia w Berlinie jest bardzo wpływowym doradcą Angeli Merkel i brał udział jako ekspert w wielu rządowych konferencjach prasowych. W ten sposób poprzez swoje oceny miał również decydujący wpływ na decyzje polityczne na dużą skalę, takie jak noszenie obowiązkowej maski, zawieszenie regularnych zajęć w szkole czy zamknięcie całego sektora gastronomicznego.

  Nienawidzę teraz: dr Drosten, doradca wirusologów Angeli Merkel, jest obecnie ścigany przez niemiecki wymiar sprawiedliwości za zniekształcenie protokołu testów PCR, który skłonił wszystkie zachodnie rządy do podjęcia wszystkich tych decyzji dotyczących dystansu społecznego, obowiązkowego noszenia maski i zapobiegania szkodnikom. Rzeczywiście, opowiadając się za ustawieniem wartości CT do 45, wyniki testu stały się pozytywne, nawet przy niewielkich śladach wirusa w większości przypadków, próbując dalej podsycać powszechny strach .

  Dzisiaj, w związku z tą całkowicie zaplanowaną globalną katastrofą zdrowotną, przygotowywany jest drugi trybunał w Norymberdze, wraz z ustanowieniem „pozwu zbiorowego” pod egidą tysięcy globalnych prawników stojących za amerykańsko-niemieckim prawnikiem Reinerem Fuellmichiem, który pozywa dr Drostena.

  Według Reinera Fuellmicha wszyscy odpowiedzialni za kryzys związany z Covid-19 muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności cywilnej za szkody cywilne spowodowane manipulacjami i programami korupcyjnymi. Dlatego międzynarodowa sieć prawników biznesowych zajmie się największą sprawą deliktową wszechczasów, skandalem oszustwa Covid-19, który w międzyczasie stał się największą zbrodnią przeciwko ludzkości, jaką kiedykolwiek popełniono. Nie można zaprzeczyć, że w tej zbrodni Christian Drosten zajmuje poczesne miejsce.

  W ten sposób w genialnym 49-minutowym filmie przetłumaczonym na język francuski Reiner Fuellmich pokazuje, że „pandemia” Covid-19 to nic innego jak gigantyczne oszustwo: „nie ma czegoś takiego jak„ pandemia ”Covid-19, tylko „pandemia” testów PCR. Bez wyników testów stale publikowanych w mediach „pandemia” już by się skończyła ”.

  Ale to nie wszystko: w 16-minutowym filmie niemiecki kanał kla.tv właśnie zaktualizował w wybuchowym śledztwie „ The Christian Drosten dossier ”, rzucając światło na mało znane, ale bardzo ważne postacie, które podają w wątpliwość wiarygodność „najbardziej poszukiwanego człowieka w republice” według tygodnika Stern . Śledztwo to rodzi również, zdaniem niemieckich dziennikarzy kanału, „poważne pytania dotyczące całego scenariusza Covid-19, który najwyraźniej wydaje się być największym oszustwem w historii, jakie kiedykolwiek wprowadzono”.

  Tak więc fatalne błędy w prognozowaniu, liczne niewyjaśnione niespójności dotyczące jego rozprawy doktorskiej, pospiesznie opracowany „test Covid PCR” z podstawowymi błędami naukowymi i nieoczekiwane grzęzawisko finansowego zamieszania pozbawiają Christiana Drostena jakiejkolwiek wiarygodności! "

  „Jeśli po dokładniejszym zbadaniu główna postać w kryzysie Covid okaże się niegodna zaufania, nasuwa się poważne pytania:

  Czy na podstawie tych nienaukowych podstaw nie należy ostatecznie zbadać całej „pandemii” koronawirusa, z nieuchronną groźbą załamania gospodarczego i finansowego całych narodów, w celu poznania pociągających za sznurki i spekulantów w tle?

  Czy zatem kryzys związany z koronawirusem nie mógłby być podobny do stopniowego przejęcia, a nawet doprowadzić do ustanowienia cyfrowego nadzoru całych narodów pod pretekstem walki z „pandemią”?

  Dlaczego media głównego nurtu, które są odpowiedzialne za dokonywanie krytycznych raportów, nie odkrywają „dossier Drostena”, ale nawet utrzymują je w tajemnicy? "

  Dziennikarze kla.tv wnioskują, że te fakty powinny być znane każdemu. Rzeczywiście, gdy tylko kryminalne manewry Drostena zostaną zdemaskowane, cały domek z kart oszustwa Covid-19 upadnie, a wszystkie zamknięte ludy w końcu będą mogły odzyskać wolność. Dlatego ten film wideo powinien być szeroko rozpowszechniany, podobnie jak wywiad z Reinerem Fuellmichem, aby wesprzeć jego „pozew zbiorowy”, w którym wszyscy francuscy prawnicy są gotowi uczestniczyć wraz z tysiącami innych prawników na całym świecie w celu powołania drugiego trybunału w Norymberdze, którym jest przygotowanie przeciwko Drostenowi i jego akolitom do zbrodni przeciwko ludzkości.

  https://reseauinternational.net/drosten-lhomme-le-plus-recherche-dallemagne-pour-crimes-contre-lhumanite/
 • @zygmuntbialas 18:40:52
  Nic dziwnego, ze mi sie od początku ta pandemia kojarzyła z dr. Mengele i Orwellem.
  Niemozliwe jest przeciez, zeby nagle wybuchla pandemia we wszystkich miejscach na swiecie w tym samym czasie- i to pomimo drakonskich metod "obrony przed wirusem".
  Bardzo podejrzane i rozbiezne sa informacje na temat powstania tego wirusa. Nikt, ale to nikt, kto byl na Filipinach, w Indiach , Chinach - nie uwierzy, ze taki wirusik powstal na mięsnym straganie i to w Chinach!
  Pandemie ogłoszono nawet w takich miejscach gdzie nie ogłoszono nawet epidemii!
  Zadne z panstw z pandemia nie oglosilo stanu wyjatkowego - wiec restrykcje jak np.godzina policyjna sa niezgodne z prawem. i
  Przeoczenie?
  Lukaszenko publicznie przyznal, ze mu oderowano zdrowa nagrode za ogloszenie pandemii na Bialorsi. A poniewaz sie nie zgodzil..urzadzaja mu kolorowa rewolucje CANVAS

  Mam tylko jedno zastrzeżenie do tłumaczenia: Deep State - jest odpowiednikiem 'państwa cieni', (Gabinetu cieni) które gdzieś za kulisami podejmują decyzje.
  Dlatego bardzo trudno mówić o 'demokracji' na Zachodzie - obojętne, kto i co ma na myśli opowiadajac o rzetelnych czy sfalszowanych wyborach.

  A wracajac do tematu.
  Różne 'przecieki' i sygnaly na temat obecnego wirusa docieraly do publicznej wiadomosci od kilku lat. Podano nawet patent i numer patentu, nie tylko dla Covid-19

  AIDS: US-Patent 5676977
  Ebola: US- Patent 20120251502
  Swine Flu: US -Patent CA2741523 A1
  Zika: US- Patent
  SARS: US -Patent
  CORONAVIRUS: US - Patent 10130701

  Bardzo mocne wyjasnienie tajemnicy wirusa z marca ubieglego roku zostalo wycofane, co mozna sprawdzic:

  To nie koronawirus nas zabija... Za rok wprowadzą powszechne szczepionki!" Dr Shiva wRealu24! - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo

  Amerykanie, ktorzy nie lubia prezydenta Trumpa (weterani) podaja, ze
  Badania nad stworzeniem Covid 19 rozpoczęto w w USA w 2006 roku a zakonczono z wielkim powodzeniem w 2015.
  COVID 19, Created in North Carolina for Bio-Warfare, Paid for by the CIA and Trump Blames China
  https://www.veteranstoday.com/2020/03/25/pravda-us-army-created-covid-19-in-2015-research-proofs-or-debunking-you-pick/

  A ci, ktorzy maja silniejsze nerwy nie spuszczają z oczu…notowań na giełdzie.

  Podobno Chiny zarabiają ogromne pieniądze przerzucając sie na 'biznes około- wirusowy": maseczki, płyny odkażające, sprzet anty-wirusowy, ciuchy ochronne, rozpylacze, itp..
  Chinom właściwie te parafernalia i cacka sa niepotrzebne bo od razu opanowali pandemie.

  Widać komunizm szybciej reaguje na potrzeby rynku niz kapitalizm: prawo podaży i popytu.
 • @Tiamat 04:30:51
  "Niemozliwe jest przeciez, zeby nagle wybuchla pandemia we wszystkich miejscach na swiecie w tym samym czasie- i to pomimo drakonskich metod "obrony przed wirusem". -

  --- Tak, niemożliwe. Póki wirus opanował Wuhan, traktowałem oficjalne informacje poważnie, a potem już z początkiem marca ub.r. zorientowałem się, że to określona akcja. Nie było to trudno rozpoznać. Później oczywiście douczałem się, korzystając z wiedzy niemieckich specjalistów i lekarzy, a następnie też polscy profesjonaliści zabrali głos.

  Przed tygodniem były Pani uwagi o 'pandemii', które można było publikować, teraz tłumaczenie Jaszczyka i komentarz Pani są bardzo interesujące. Muszę niestety 'odpuścić'.

  Oczywiście gdyby Pani coś napisała lub przetłumaczyła do poniedziałku o wielkim zwycięstwie ZSRR pod Stalingradem, muszę znaleźć czas na publikację.

  Pozdrawiam :)
 • @zygmuntbialas 21:42:47
  "Bill Gates uważa, że ​​świat nie jest gotowy na następną pandemię, która może być dziesięć razy gorsza niż pandemia COVID-19".

  Nie dadzą już ludziom spokoju, bydlaki, link:

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021012713733682-bill-gates-nastepna-pandemia-bedzie-dziesiec-razy-gorsza-sputnik/

  31.01.2021 - demonstracja w Wiedniu.
  Prof. Bhagdi apeluje do Kurza, kanclerza Austrii (2'):

  https://www.youtube.com/watch?v=lXyfu6O0wkU
 • @zygmuntbialas 22:25:59
  Projekt notki:

  31.01.2021. - Czy dadzą nam wreszcie spokój?

  Wygląda na to, że nie dadzą.

  Wymyślili cwaniacy pandemię, by obłowić się na giełdach i na bankructwach średniego biznesu. Pod pozorem troski o nasze zdrowie niszczą obłudnicy nasze życie. I smutnym jest fakt, ze większość ludzi przekonana jest o dobrych intencjach szalbierzy.

  Nie dają ludziom nadziei, nie określają, kiedy skończą się idiotyczne restrykcje. I straszą. Bill Gates wieszczy, że "​​świat nie jest gotowy na następną pandemię, która może być dziesięć razy gorsza niż pandemia COVID-19". I wygląda na to, że prowokują ludzi, by ci wyszli na ulicę. Tak było ostatnio w Holandii, gdzie do istniejących zniewoleń dodano godzinę policyjną.

  Dziś, 31 stycznia odbędzie się wielka demonstracja w Wiedniu pod hasłem "Przeciw przymusowi i samowoli - Powstań! - Za wolność!". Głos zabiera światowej sławy niemiecki wirusolog prof. Sucharit Bhagdi:

  https://www.youtube.com/watch?v=lXyfu6O0wkU

  Mówi prof. Bhagdi: Może być tylko jedno rozwiązanie, mianowicie gdy lud zmusi rząd do zmiany polityki. Działajmy pokojowo, ale zdecydowanie. I jeśli będziemy uczestniczyć w wielkiej manifestacji w Wiedniu, może rzeczywiście nastąpić zmiana. Apeluję do polityków i do policji w Austrii: 'pokażcie, że może być inaczej'. Apeluję do kanclerza Kurza: 'panie Kurz, pan może przejść do historii jako bohater. Jeśli pan nic nie uczyni, będzie napisane w książkach historycznych, że jest pan przestępcą'.

  Pod filmem-wideo jest ponad 2 tysiące komentarzy. Przytaczam jeden z nich: "Tak czy owak Kurz jest przestępcą. I nasza Hexe (czarownica) ze swymi 16 karłami [tj. 16 premierami niemieckich landów] jest w tej grupie".

  Bardzo wielu komentatorów gorąco dziękuje wielkiemu profesorowi, np. "To pan jest bohaterem i pańska żona". Przypomnę Czytelnikom, że prof. Bhagdi i jego żona prof. Karina Reiss napisali dwie książki o rzekomej pandemii. Dodam, że prof. Bhagdi jest emerytem, a jego żona pracuje na uniwersytecie w Kilonii. Donoszą, iż ma ona problemy na uczelni z powodu swych poglądów.

  Zygmunt Białas
 • @zygmuntbialas 00:04:41
  Robert Farle, AfD:

  https://www.youtube.com/watch?v=o_4fbuhnC9Q
 • @zygmuntbialas 00:31:03
  Ulrich Siegmund, AfD:

  https://www.youtube.com/watch?v=bnFOX1jkNnI
 • @zygmuntbialas 00:39:26
  Koniec 'pandemii'? - Prof. dr Sucharit Bhagdi:

  https://www.youtube.com/watch?v=K8IjeqHf8Nk
 • @zygmuntbialas 23:02:07
  Prof. Bhagdi opuszcza Niemcy:

  https://www.youtube.com/watch?v=UftPhQhwnrQ
 • @zygmuntbialas 23:51:20
  "Władze Litwy podjęły decyzję o zaostrzeniu od 17 lutego kontroli granicy lądowej z Polską. Osoby, które będą chciały wjechać samochodem na Litwę z Polski będą musiały przedstawić wypełnioną ankietę litewskiego Narodowego Centrum Zdrowia Publicznego (NVSC), a także posiadać negatywny test na koronawirusa, wykonany najpóźniej 48 godzin przed przyjazdem. Dodatkowo, przybywających na Litwę będzie obowiązywała 10-dniowa samoizolacja".

  "Rząd nie planuje skracania dwutygodniowego okresu poluzowania obostrzeń epidemicznych – zadeklarował premier Mateusz Morawiecki. Dodał jednak, że łamanie ograniczeń epidemicznych może doprowadzić do wzrostu zakażeń, a wtedy za 10 dni rząd może wprowadzić nowe obostrzenia, zamiast je luzować".
 • @zygmuntbialas 21:21:28
  "Nawet co dwudziesty przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce może dotyczyć tzw. brytyjskiej mutacji wirusa" – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski. (...) Doradzająca brytyjskiemu rządowi grupa naukowa ds. wirusów NERVTAG potwierdziła, że nowa mutacja koronawirusa rozprzestrzenia się w szybszym tempie i wymaga przestrzegania bardziej rygorystycznych środków ostrożności. (...) Ten wirus po prostu jest obecny i podejrzenie jest takie, że będzie stopniowo zwiększał swój udział" – podkreślił Adam Niedzielski.
 • @zygmuntbialas 21:32:50
  "Jeżeli nieprzestrzeganie obostrzeń przez turystów będzie się przekładało na ilość nowych zakażeń i osób w szpitalach, to trzeba będzie zrobić krok do tyłu, jeśli chodzi o otwieranie niektórych obiektów – powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. - Zabawa na Krupówkach bez maseczek i zachowania dystansu może się skończyć naprawdę źle. Przestrzegam przed takim zachowaniem. To nieodpowiedzialność, nie tylko w stosunku do siebie, ale także osób bliskich. Z pobytu w Zakopanem te osoby wrócą do swoich rodzin – powiedział Waldemar Kraska. – Zastanówmy się, co robimy. Bo jak słyszę, że turyści w Zakopanem nie wierzą w wirusa, mówią, że wirusa nie ma, to zapraszam ich do polskich szpitali, gdzie leżą pacjenci pod tlenem, podłączeni do respiratorów. To straszny widok. Nikomu tego nie życzę" – dodał wiceminister.
 • @zygmuntbialas 21:45:35
  Projekt notki:

  Są trzy miejsca, gdzie szaleje pandemia, i nie są to szpitale ani domy seniorów.

  To są: 1) statystyki, 2) telewizja i 3) chorują znajomi znajomych. My ich nie widzimy, ale jak tu nie wierzyć znajomym. Niełatwo nam udowodnić, że ciężkie przypadki covida to są faktycznie choroby serca czy też układu pokarmowego, a lekkie covidy to po prostu grypa czy przeziębienie.

  W poniższym krótkim filmie tłumaczy światowej sławy wirusolog prof. dr Sucharit Bhagdi, iż nie mógł być obecny na manifestacji w Wiedniu, gdyż władza nie pozwoliła mu wyjechać z Niemiec. Wyraża jednak zadowolenie, że ludzie mogli spotkać się bez masek, bez dystansu i czynienia bezsensownych rzeczy wymaganych przez władców.

  https://www.youtube.com/watch?v=K8IjeqHf8Nk

  "Mam krótką wiadomość - mówi profesor. - A mianowicie jest nieprawdą, że pandemia istnieje. Muszą państwo wiedzieć, iż istota covida nieoficjalnie została odwołana przez oficjalną instytucję 20 stycznia br. WHO orzekła tego dnia, iż wskazania testu PCR nie mają zastosowania w przypadku osób niewykazujących symptomów choroby. Tak więc padają - jak domek z kart - wszystkie dane liczbowe o rozprzestrzenianiu się covida. Rządzący muszą też uwzględnić, że zdrowy człowiek nie zaraża innych. Kończy się covidowa bajka, która jest koszmarem, wynikającym z fałszywych sprawozdań i z błędnych obliczeń modelowych, dokonywanych przez rządzących i media".

  Mówi potem profesor krótko o szczepieniach i ogromnym niebezpieczeństwie, które niosą ze sobą, łącznie ze śmiercią młodych ludzi. O tym będę jeszcze pisał, jak też o interesujących przemówieniach profesjonalistów z partii AfD deputowanych do Bundestagu i landtagów.

  A w Europie na razie bez zmian. Litwa zamyka granice z Polską, a premier Morawiecki deklaruje, iż "rząd nie planuje skracania dwutygodniowego okresu poluzowania obostrzeń epidemicznych". Dodał jednak, że "łamanie ograniczeń epidemicznych może doprowadzić do wzrostu zakażeń, a wtedy za 10 dni rząd może wprowadzić nowe obostrzenia, zamiast je luzować".

  Nie brakuje elementów wychowawczych kierowanych do społeczeństwa: "Jeżeli nieprzestrzeganie obostrzeń przez turystów będzie się przekładało na ilość nowych zakażeń i osób w szpitalach, to trzeba będzie zrobić krok do tyłu, jeśli chodzi o otwieranie niektórych obiektów – powiedział wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. - Zabawa na Krupówkach bez maseczek i zachowania dystansu może się skończyć naprawdę źle. Przestrzegam przed takim zachowaniem. To nieodpowiedzialność, nie tylko w stosunku do siebie, ale także osób bliskich".

  Tak to o nieodpowiedzialności mówią nieodpowiedzialni.

  PS. I jeszcze jedna uwaga. Deputowany z AfD do landtagu Sachsen-Anhalt Robert Farle mówi, że w Niemczech wraz z cofnięciem dopłat z dniem 01 stycznia za leczenie covida spadła liczba zachorowań na tę chorobę o 30%.

  Zygmunt Białas
 • @zygmuntbialas 23:10:01
  Projekt notki: Medycyna i zdrowie - 17.02.2021.

  Jakoś tak się składa, że w XXI wieku wybieramy się na Marsa (bez maseczki), mamy znakomite wyniki w wielu dziedzinach medycyny i ogromne osiągnięcia w chirurgii czy farmakologii.

  Ale kapitalizm, zwłaszcza kowbojski, zrobił z medycyny prostytutkę, a raczej dziwkę sprzedajną, która żeruje na ludzkich dolegliwościach.
  Najlepszym przykładem jest prawie całkowity brak profilaktyki i badania przyczyn nawet niegroźnych dolegliwości.

  W kapitalizmie nie opłaca się wyleczyć ludzi - ale opłaca się leczyć i nawet wmawiać ludziom choroby, bo ze zdrowych ludzi Monsanto nie ma żadnego zysku, farmacja dawno by upadła, gdyby nikt nie potrzebował na przykład 30 tabletek dziennie - a wszystkie przepisane przed doktorów. Rozwinął się nie tylko przemysł tabletkowy, ale i różne biznesy związane z bardzo popularnymi chorobami, takimi jak rak, cukrzyca, tarczyca, uczulenia i inne różne alergie, a także przemysł witaminowy i różne głupawe globulki, sprężynki na płodność i bezpłodność, na porost włosów, na łysienie, na dietę, na przytycie, na dostojną starość i udawanie młodości i w ogóle na różne wmówione dolegliwości… stresowe.

  Rozwinął się więc przemysł tabletkowy, rakowy, diabetyczny, ciśnieniowy, kosmetyczny, dietetyczny i... urojony. Kwitnie i rozkwita przemysł skrobankowy, bo już dawno zaniechaliśmy profilaktyki.

  A wystarczyłoby poczytać tylko, skąd się wzięła przysięga Hipokratesa: przecież chodziło o tzw. czopki, które prowokowały aborcje. Lekarze starożytni już zadecydowali, że lepsze są środki prewencyjne niż... interwencyjne. Lekarz leczy- nie kaleczy. Ale w starożytności lekarz miał bardzo ważną pozycję społeczną. Był zawodowo i etycznie odpowiedzialny za opiekę medyczną i troskę o zdrowie powierzonego społeczeństwa.

  W dzisiejszych czasach lekarz to najniższa kasta społeczna Taki chłopiec na posyłki wielkiego biznesu. Niewolnik scytyjski, któremu wydłubano oczy i wydarto język. Ma wypisywać recepty według instrukcji i spisu leków podanych przez przemysł farmakologiczny. Istnieje taka ściąga dla lekarzy, 'co jest - na co’ . Sama widziałam takie ściągi.

  Lekarzom urządza się takie różne kursokonferencje, na których się ich uświadamia, jakie lekarstwa należy przepisywać. Tymczasem na różnych uczelniach medycznych nie ma obowiązkowej anatomii; właściwie wiedza medyczna nie jest wskazana. Ważne, by mieć listę zalecanych lekarstw, aparat do mierzenia ciśnienia na biurku i mieć dostęp do komputra i laboratorium, gdzie pobierają krew. Lekarz nie ma dziś nic do powiedzenia. Nie ma prawa szkodzić prywatnym biznesom, bo mu grożą procesy o... zniesławienie.

  Co mnie martwi - i to bardzo - w obecnej pandemii?
  --- Po pierwsze była ta pandemia kilka lat temu zapowiedziana ze wszelkimi szczegółami, które się sprawdzają. Jakieś proroctwo?
  --- Ta pandemia ogłoszona była przez biurokratów, polityków i prywatnych biznesmenów, a nie została ogłoszona przez parlament, a więc nie ma mocy prawnej.
  --- W systemie parlamentarnym wszystkie państwowe decyzje muszą przejść przez obie izby parlamentu. Widać parlamenty świata też już zostały zredukowane do roli podmiejskiego magla.
  --- Tak się jakoś złożyło, że obecna zapowiedziana pandemia, pojawiła się nagle we wszystkich krajach na raz, na wszystkich kontynentach, ale z bardzo politycznym wskazaniem na... chińskie nietoperze i chińskie laboratorium.

  I nagle wszystkie 'zapowietrzone' kraje kupują - za pieniądze podatnika - szczepionki za miliardy dolarów bez zgody parlamentu! - To znaczy, że parlamenty świata nie kontrolują budżetu, czyli pieniędzy podatnika? - Pieniądze podatnika należą do podatnika, a nie do obcych obywateli.

  I co prawda tysiące biznesów, zwłaszcza drobnych, upadło, bardzo nowiutkie biznesy nagle rozkwitają: maseczkowe, dezynfekcyjne, a także gumowe rękawice i ubiory astronautów, gogli, plastikowych osłon - ekranów na twarz. No i bardzo kosztowne hotele z kwarantanną. Nagle okazało się, że cały nasz postęp w dziedzinie medycyny diabli wzięli w ciągu paru tygodni. W bogatym kapitalistycznym świecie brakuje szpitali, doktorów, pielęgniarek, łóżek szpitalnych, a nawet przymusowych szczepionek.

  Natomiast uporczywe plotki, a nawet poważne informacje w różnych programach telewizyjnych - i to głównie z USA - podają, że amerykańskie prywatne firmy od szczepionek i szczepionkowego przemysłu zrobiły globalny zamach na budżety państw całego świata. I zarobiły krocie - tylko dzięki temu, że maja dostęp do publicznych pieniędzy, i to bez zgody podatnika.

  Grypa może być ciężką chorobą. Powikłania pogrypowe bywają bardzo poważne. Epidemie grypy nie są żadnym novum. Ale takiego nagłaśniania i propagandy strachu, i takiej hucpy i zastraszania ludzi policją i wysokimi karami nigdy dotąd nie było.

  Napisała: Tiamat


  PS. Powyższy wpis jest obszernym fragmentem komentarza zamieszczonego pod poprzednią notką, link: https://zygumntbalas.neon24.pl/post/160379,pare-slow-o-covidzie-16-02-2021#comment_1759621

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej