Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Zanim się zaszczepisz - 19.02.2021.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przeczytałem wczoraj, że 58 osób zmarło w Polsce po szczepieniach przeciw covidowi. Nie do końca wierzyłem.

W programie Piotra Szlachtowicza "W realu 24", link:

https://www.youtube.com/watch?v=3__wBWAe3qw

wystąpiła wczoraj Justyna Socha, potwierdzając fakt, że akcja szczepionkowa jest przyczyną śmierci 57 osób, głównie starszych, ale nie tylko. Wśród zmarłych są 3 pielęgniarki i 3 lekarzy. Dane rządowe mówią o zgonach tylko 15 zaszczepionych.

Justyna Socha jest poważną osobą, kompetentną i odważną. Rozmówczyni zakłada, że nie wszystkie przypadki śmierci są jej znane. Bierze też pod uwagę ewentualne dalsze następstwa.

Więc jeśli, Szanowny Czytelniku, będziesz rozważał, czy może trzeba się zaszczepić, obejrzyj wyżej linkowany program.

Pozdrawiam,
Zygmunt Białas

KOMENTARZE

 • Obietnice wyszczepienia narodowego
  Zastanawia, z jaką zaciekłością i pewnością siebie walczylismy
  'na łamach i w sieci' na temat... dywersyfikacji dostaw gazu i debatowalismy zawzięcie uniezaleznienie sie od jednego (zwłaszcza rosyjskiego) źródła.
  Tymczasem, w ciemno i w pokorze, rząd zadecydowal zakupić, za pieniądze podatnika, czarnego kota w worku.

  Nie było debaty w parlamencie, nie było w ogóle publicznej dyskusji na temat dotyczący przetrwania całego narodu..

  I bardzo flegmatyczny na ogół premier Morawiecki wykazał sie nagle wielką i dynamiczną bardzo handlową inicjatywą: Kupujemy!

  I znow, nolens volens, przychodzi na myśl porównanie z poprzednim systemem usług w dziedzinie opieki zdrowotnej.

  W PRL-u nie wolno było szczepić osoby nie zbadane przez lekarza.
  Naszą córkę odesłano do domu z kwitkiem, bo miała podwyższoną temperaturę .

  Ja byłam zwolniona ze wszystkich szczepień z powodu historii chorobowej.
  Nikt mi nigdy nie zabronił podróżować publicznymi środkami transportu i nie kazali ludziom nosić jakieś zielone paszporty, ktore ABSOLUTNIE nie świadczą o aktualnym stanie zdrowia.
  To juz taka bujda na resorach ze az piszczy.

  A teraz sie zastanawiam, na czym polega obecna opieka zdrowotna - nagle bardzo przymusowa i bardzo niesprawdzona.

  Używając jakiejś nieludzkiej nowomowy, (zabezpieczenie wyszczepiania) władze ( nie służba zdrowia) 'wyszczepiają' ludzi przy pomocy metod bardzo administracyjnych - mówiąc bardzo delikatnie.

  Cała ta kampania przypomina szczepienie przeciw wściekliźnie bezpańskich czworonogich przyjaciół człowieka.

  Pozwolę sobie zauważyć, ze głosy lekarzy, którzy nie zalecają maseczek osbom -na przykład chorym na serce czy astmę - przechodzą bez echa.

  Nikt sie nie przejmuje tym, ze osoby z podwyższonym cisnieniem, alergiami, anemią , astmą, zajętymi oskrzelami, infekcją czy tarczycą - mogą mieć przeciw- wskazania do 'wyszczepiania.'

  Cały system świadczy raczej o biznesowej stronie kampanii.
  Im większa moc przerobowa- tym więcej kasy podatnika zostanie przelanej na konto prywatnych biznesów zagranicznych.
  Pewnie od tego dochodu tez nie płacą w Polsce podatków.

  A ja sie zastanawiam, jak sie pan Morawiecki wytłumaczy przed zagranicznym biznesem z burdelu jaki powstał wskutek 'niezabezpieczenia wyszczepienia' - bo bardzo dużo ludzi nie załapało sie nawet na terminy wyznaczone do wyszczepien.

  Mamy wiec tak zwane porażenie wyszczepienne - przedszczepienne;
  Obrazek w stylu czarnego humoru Harolda Pintera czy Sławomira Mrożka z elementami Alfreda Hitchcocka:
  Narod ma sie wyszczepic, bo inaczej umrze, wymrze:
  Żeby sie wyszczepic trzeba sie zarejestrowac i ustawić w kolejce.
  Ale kolejki trzeba było rozpędzić bo nie ma po co stac w kolejce, jako ze towaru nie dostarczono;
  Tymczasem, nastąpiły juz pierwsze poważne porazenia wyszczepienne, a do tego okazało sie, ze obecna szczepionka zachodnia i tak nie działa na kolejną falę nowego, zmutowanego wirusa ...zachodniego..
  A ze jeszcze mogą być w zapasie nowe wirusy i nowe mutanty, to i tak nie ma większego znaczenia, bo premier Morawiecki zapewnia, ze mimo braków na rynku całkowite wyszczepienie narodu nas nie ominie.
  Należy uzbroić sie w cierpliwość i przygotowywać sie do nowej rejestracji na wyszczepienie przeciwko mutantowi a takze nowemu angielskiemu wirusowi.

  Jak na razie to wydaliśmy juz dużo pieniędzy na samą obietnicę wyszczepienia wiec możemy tylko zazdrościć tym krajom , a jest ich juz ponad 50, które otrzymują regularne dostawy szczepionki rosyjskiej.

  Nawet kraje Afrykańskie (nawet takie male Togo) zamówiły szczepionki w Rosji; Poludniowa Afryka zwróciła ze wstrętem cały transport angielskiej szczepionki zakupiła cały zapas z Rosji.

  Wiec gdyby na ten przykład ( bardzo hipotetycznie) premier Morawiecki dostał osobiste zezwolenie na zakup rosyjskiej szczepionki - to polski naród musiałby sie ustawić w kolejce po szczepionki ...zaraz za murzynami.
 • Ludzie jako króliki doświadczalne !
  Nie dla eksperymentów na ludziach.

  https://www.dierenwelzijnsweb.nl/upload_mm/f/9/0/3477ed39-44f6-4d21-b7d8-b46718b03dcf_Menk_Prinsen_dierproeftest_530_d3b42ede_530x357.png

  https://ckziumragowo.pl/images/w/768/COVID.jpg

  Pozdr. :)
 • zgony poszczepienne są ukrywane.
  W USA po zaszczepieniu podobnej liczby naiwniaków jak w Polsce, oficjalnie zmarło ich 640 osób. (tyle ich jest w oficjalnej bazie danych!). W Polsce zmarło (oficjalnie..15 osób), zaś rodziny zmarłych powiadomiły panią Sochę o śmierci 57 osób.
  Jeśli w Usa zmarło 640 osób po podaniu tej samej szczepionki, to jakim cudem w Polsce zmarło...15 osób. Myślę, że w Polsce zmarło tysiące osób po zaszczepieniu, tylko alfonsy szczepionkowe ten fakt ukrywają żeby nie wywołać paniki i załamanie akcji szczepień!
  Mordowanie naiwniaków trwa, na ich własne życzenie!
 • @anthony 08:15:46
  Jednym z naiwniaków który po szczepieniu zmarł, był dr nauk medycznych Witold Rogiewicz. Zasłynął z tego, że przed szczepieniem szydził z tych którzy ostrzegają przed szczepieniami i filmik tego rodzaju zamieścił w internecie.
  2 dni po zaszczepieniu umarł, został po nim tylko filmik:
  https://www.youtube.com/watch?v=o-US0EQvU4I

  Innym z medyków który agitował za szczepieniami a który zmarł po zaszczepieniu był profesor Marian Pardeli. Ten stracił przytomność już 30 minut po szczepieniu i zmarł po kilku dniach.
  W statystykach powikłań poszczepiennych ujęto go jako...utrata przytomności, pacjent hospitalizowany.
  O śmierci profesora nigdy byśmy się nie dowiedzieli , gdyby nie wdowa po profesorze. Odwiedziła ona redakcję lokalnego tygodnika i opowiedziała o zdarzeniu.
  Dziennikarz tygodnika wielokrotnie na piśmie pytał lokalny Sanepid, dlaczego zgon profesora nie został ujęty w oficjalnych statystykach i odpowiedzi się nie doczekał!
  więcej tutaj: https://wzabrzu.info/stracil-przytomnosc-pol-godziny-po-szczepieniu-kilka-dni-pozniej-zmarl/

  Mordowanie naiwniaków trwa w najlepsze, jak już rozprawią się z nimi, zabiorą się za pozostałych!
 • @Monaco 06:22:22
  Właśnie dzisiaj pani przewodnicząca Unii Europejskiej zwyzywala Rosje za ....polityczną globalizację rosyjskiej szczepionki.
  I jeszcze 'dołożyła' Rosjanom, ze powinni najpierw zaszczepić swoich obywateli a nie bawić sie w polityczne gry szczepionkowe na świecie..

  Mnie sie bardzo spodobalo to expose pani Ursuli von der Leyen.
  Świadczy to o tym, ze co prawda Rosja nie nalezy do Unii Europejskiej i jest od Unii calkowicie niezalezna - to gdyby kiedykolwiek przyszlo Rosji do głowy, zeby prosic o czlonkostwo Unii - to cała Europa bedzie Moskwie pamiętać to niechlubne lekceważenie rosyjskich obywateli.

  Pani wspomniała również o Czarnej Afryce, której przecież cały Zachód pomaga jak moze i Rosja nie powinna sie wtrącać do Afryki.

  Ja tak mysle, ze nadchodzi czas, żeby oddać Rosji Alaske a Serbii -Kosowo.
  A pani Ursula niech pilnuje Katalonii.
 • Zatroskany
  Ja tam na nawet najlepszy zajzajer się nie godzę. Tylko się zastanawiam do czego się posuną ci tak zwani rządzący.
  Może i naiwniaki umierają, ale co z resztą? Czy się zbierzemy i pójdziemy z molotowami czy będziemy biernie się przyglądać jak nam lufe do głowy przystawiając i siła podają specyfiki?
 • @Shiver 08:44:48
  E tam.
  Poprosimy Wałesę zeby nas wyzwolił od komuny szczepionkowej
 • 5*
  Ja to się tak zastanawiam...

  Czy ci, co tych "wyszczepień" dokonują nie boją się szubienicy?

  Przecież, pomijając już to że same te "szczepionki" to sama w sobie zbrodnicza hutzpa nawet gdy uprawiana jest na ludziach zdrowych i w pełni sił, to "wyszczepianie" ludzi starych, schorowanych jest niezgodne z zaleceniem producentów tej trucizny!!!

  Pfitzer (czy jak się tam ta kryminalna firemka nazywa) wyraźnie pisze na ulotce dołączonej do "produktu", że nie wolno szczepić ludzi przyjmujących jakiekolwiek leki.
  Do tego obowiązujące procedury wszelkich szczepień zabraniają szczepić ludzi chorych!!! Widział kto starszego człowieka, który nie bierze jakichś "leków"?

  A zatem każda "pielęgniarka" czyli piguła, każdy "paramedyk" czyli felczer, każdy "lekarz" czyli konował, którzy wstrzykują ludziom to świństwo na wyimaginowanego, istniejącego tylko w me(n)diach "covida" z automatu stają się ZBRODNIARZAMI!!!

  Naprawdę nie boją się szubienicy???

  Przecież to obłąkane szaleństwo kiedyś się skończy.
  I to nie rozejdzie się po kościach - poleje się krew winnych!

  Czy oni naprawdę myślą, że im się upiecze? Nic a nic nie boją się uprawiać ludobójstwa, czystki na tle etnicznym?

  Nie upiecze się wam, wy kryminaliści.
  Będziecie dyndać jak ulęgałki.
 • zgony
  Ja tymi zgonami to bym się tak bardzo nie przejmował, bo to może być tylko statystyczny fenomen. No bo tak: w Polsce umiera średnio dziennie około 1200 osób. No i to są głównie osoby starsze, którym się akurat skończył przebieg. Jeśli teraz zaszczepimy około 5 % z nich, to statystycznie 5% od 1200, to będzie 60 osób dziennie znajdzie się w tej statystyce i to nie będzie wynikało ze szczepienia. Ja się raczej boję tego, że te szczepienia to jest problem dopiero przyszłościowy. No bo nie da się wysyłać na tamten świat tłumów, jak wyjdzie, że szczepienie zabija. Duża ilość zgonów spowoduje odmowę szczepień. No a jak jakiś następny wyhodowany korona wirus będzie zabijał zaszczepionych, to już niewielu będzie podejrzewać szczepienia, no a poza tym to już nic nie będzie można zrobić, bo miliardy już się zaszczepiły, no a wirus zrobi swoje.
 • @Tiamat 05:35:41
  "Cała ta kampania przypomina szczepienie przeciw wściekliźnie bezpańskich czworonogich przyjaciół człowieka". -

  --- Nie inaczej. Cała ta reklama pro-szczepieniowa jest tak nachalna i głupia. W pewnej wrocławskiej firmie pracuje 120 osób. 35 pracowników wyraziło chęć zaszczepienia się. Dwa działy szczepione były obowiązkowo, więc razem już było około 50 osób. Po idiotycznej ustawce z Millerem i Jandą następni pracownicy wyrazili chęć zaszczepienia się. W sumie poddano szczepieniom 70 osób.
 • @Monaco 06:22:22
  "Stop, covid-19". -

  --- Zna mnie Pan chyba jako nad wyraz spokojną osobę. Ale to szaleństwo covidowe podwyższa moje ciśnienie i staję się coraz bardziej agresywny wobec durniów.

  Pozdrawiam :)
 • @anthony 08:15:46
  "Jeśli w Usa zmarło 640 osób po podaniu tej samej szczepionki, to jakim cudem w Polsce zmarło...15 osób". -

  --- Tak, biorę to pod uwagę. Jestem przekonany, że Justyna Socha nie ma danych o wszystkich tragicznych przypadkach. To uwzględnia Pan, i ja również. Ale naiwnych nie sieją. Oni nas wyzwą raczej od spiskowców niż przyznają nam rację, więc przekazuję dane, z którymi nawet Simon nie podyskutuje.
 • @anthony 08:37:59
  https://www.youtube.com/watch?v=o-US0EQvU4I

  --- Krótki film, a wyrażający właściwie wszystko.

  Także Simon opowiadał o dwóch takich, którzy kpili z covida (a jakże można inaczej), a potem ponoć żałowali za swe poglądy. Taka bajka dla naiwnych.
 • @Shiver 08:44:48
  "Czy się zbierzemy i pójdziemy z molotowami czy będziemy biernie się przyglądać jak nam lufe do głowy przystawiając i siła podają specyfiki?" -

  --- Sytuacja jest bardzo niepokojąca. Trudno też przewidzieć do końca ruchy rządzących. Nie prorokuję, zwrócę tylko uwagę, że na przykład w Niemczech są bardzo silne ruchy anty-kagańcowe i anty-szczepionkowe i oczywiście skierowane przeciw lock-downowi.
 • @Tiamat 09:11:52
  "E tam.
  Poprosimy Wałesę zeby nas wyzwolił od komuny szczepionkowej". -

  --- Ten zapewne już się zaszczepił.
 • @Kmieć 10:00:27
  "Czy ci, co tych "wyszczepień" dokonują nie boją się szubienicy?" -

  --- Czują się bezkarni, bo za nimi moc militarna, finansowa i ideologiczna. Ci średni wdepnęli, bo i może uwierzyli na początku w pandemię, i teraz nie ma powrotu. Wciskali rozmaitą ciemnotę, ale z covidem przeholowali. Jak to się skończy? - Muszę być optymistą i wierzyć, że gangsterstwo będzie ukarane.

  Pozdrawiam :)
 • @krzysiekniepieklo 10:14:52
  "Ja się raczej boję tego, że te szczepienia to jest problem dopiero przyszłościowy". -

  --- Już teraz z lock-downem, kagańcami i szczepieniami mamy sytuację nie do zniesienia. A tych 57 osób, nie tylko starych, to zmarli bezpośrednio po szczepieniach. Więc to jest też dzisiejszy problem.
 • @Kmieć 10:00:27
  ----------------
  "Czy oni naprawdę myślą, że im się upiecze?"
  ----------------
  Witam Szanowny @Kmieć!
  Oni tę hucpę dokładnie zaplanowali i przemyśleli. Zbrodnią tutaj jest już samo to, że część ludzi im zaufało i dobrowolnie idzie do szprycowania. Kura zaufała lisowi - czy owca wilkowi. "Po owocach ich poznacie" - na niektórych ludzi to kompletnie nie działa.
  Teraz do rzeczy - otóż ci o co to ich ojcem jest diabeł - całą hucpę oparli o założenie, że większość ludzi im zaufa i dlatego łatwo wpadnie w świrusową psychozę. Potem ludźmi ze świrusową psychozą załatwią tych, którzy tej psychozie nie ulegli - nie wyłączając siły fizycznej. Obserwując konsekwentne podtrzymywanie tej psychozy - widzimy, że przynosi to skutek. Obłęd w oczach - traktowanie drugiego jako potencjalnego roznosiciela świrusa i namordnik na - chciałoby się powiedzieć - mordzie. Namordnik na mordzie!
  Wniosek?
  Tak naprawdę ci - co to ich ojcem jest diabeł - wszelakie sk***ysyństwa - wyrządzają nam naszymi własnym rękami.
 • Używać własnego doświadczenia i rozumu zamiast TV i mainstreamowych mediów.
  Fragment z mojego artykułu;

  " Europejska Agencja Medyczna.

  Jaka jest wartość werdyktów, ocen, opinii wydawanych przez tzw ekspertów ? !  W dobie intensywnej paniki z powodu "epidemii",  "pandemii" i w czasie dużej śmiertelności z tego powodu ??? ludzi, . Czy pod silną presją głównie firm farmaceutycznych chcących jak najwięcej sprzedać szczepionek i jeszcze dużo więcej zarabiać, "eksperci" w Europejskiej Agencji Medycznej będą objektywni i mieli wyłącznie na uwadze dobro setek milionów ludzi  ?

  Czy ugną się naciskom, argumentom (korupcyjnym) i wydadzą zezwolenie na użycie szczepionek nie do końca przetestowanych.  

  Takie sytuacje są znane na świecie,  gdzie politycy, eksperci medyczni przymykali oczy a wręcz propagowali publicznie "leki", szczepionki które były trucizną i tysiące ludzi po takim leczeniu zmarło lub nabawiło się groźnych chorób. "
     

  ■■●●  Video  ●  https://vimeo.com/417745962  ●●■■

  ■■●●  Video ● https://vimeo.com/417833846   ●●■■


  https://alfax-2020.neon24.pl/post/158950,covid-19-ludzie-ryzyko-i-pospiech-oraz-fortuna


  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @zygmuntbialas 10:50:23
  Mengelowcy przenoszą ludobójcze eksperymenty "medyczne" na nowy poziom:

  "Firmy Pfizer i BioNTech rozpoczną testy kliniczne szczepionki na COVID-19 na grupie 4 tys. kobiet w ciąży, by upewnić się, że stosowanie jej jest bezpieczne dla przyszłych matek – informuje w czwartek agencja Bloomberg.

  To wprawdzie dobra wiadomość, że nareszcie zaczną się testy u kobiet w ciąży, ale wyniki tych badań raczej nie będą dostępne przed jesienią” – powiedziała w wywiadzie dla Bloomberga specjalizująca się w zdrowiu matki i dziecka profesor Uniwersytetu Oksfordzkiego Marian Knight.''

  https://www.tvp.info/52371963/koronawirus-pfizer-rozpocznie-testy-kliniczne-szczepionki-na-covid-19-u-kobiet-w-ciazy

  Jeśli ludzkość się nie przebudzi w końcu i nie potraktuje tych zbrodniarzy plandemicznych tak jak swego czasu Hindusi szczepionkowców z WHO w Indiach, to gorze nam.

  (Hindusi wystrzelali blisko 10 strzykawkowych zbrodniarzy po tym jak dzieci po szczepionce na bodajże Polio zaczęły doznawać ciężkich uszkodzeń zdrowia i wiele także zmarło po szczepieniu.)
 • przeczucia krasnoludka.
  ....moze wydawac sie WAM dziwne ale to wlasnie sie dzieje..... swiatowa wojna taka bez dział bomb ,samolotow ,cicha lecz okrotna i bezwzgledna wojna o depopulacje ludzi na ziemi .elyta psychopatow zaplanowala /dwie poprzednie to byly cwiczenia/ ..świnska ptasia /zaplanowala  tzw operacje covid, to nie nazwa wirusa /tego nie wyizolowali/ ale nazwa operacji wojennej cel -/nowy porzadek swiata/ realizuja to wszystko przy pomocy  oddanych szabes gojow omamionych szantażem, kasa, stanowiskami, wladzą/watykan media urzednicy konowaly wraz z policja/ wykonujących  ich polecenia/niewiadomą jest wojsko/.... zaś mocodawcy pandemi  ..realizuja zaplanowane cele/czyli usmiercenie ludzi dla odnowy ziemi te cykle powtarzaja sie co jakis czas na tym padole ,po czym populacja sie odbudowuje i zasiedla wyludnione miasta , teraz jestesmy w takiej własnie czesci tego cyklu.jesli ktos mysli ze to co teraz sie dzieje minie badz wroci do stanu sprzed tzw.pandemi jest w błedzie,nic własnie ,to poczatek konca nas ludzi.. a koronnym dowodem na to ze nie ma zadnej pandemi- jestesmy MY SAMI !!! zrozumcie nikt nie choruje nie umarł z nas na zadna grype .zyje jak zylem bez zadnych zabezpieczen i wielu innych tez i co? nic! wlasnie.! oklamuja was straszą w kazdej minucie w kazdym mozliwym srodku przekazu,koduja swoja narracje a wy ja przyswajacie biernie i żadnych pytań dlaczego tak ? ,zadnych watpliwosci,nie ma macie? stoicie pod murem i za raz/nie zaraza/ was rostrzelaja a wy nic? nic nie zrobicie w swojej obronie ? jesli zginac to lepiej nie od strzykawki ale walczac o wolnosc walczac o swoje zycie !!!teraz uwazajacie dlaczego tzw,szczepionki nie sa obowiazkowe .? bo nie muszą czesc ich chytrego planu/ i zadne chipy / tylko tyle że  "ludzie" wyszczepiani staja sie nosicielami zarazkow smiertelnego  wirusa i to oni niczym zombie beda za jakis czas zarazac tych zdrowych .to jest ich tajna broń..LUDZIE PRZECIWKO LUDZIOM ....jesli ktos mysli ze nie ma bajek to wam powiem ze bajki są na swiecie i nie wszystkie sie dobrze kończą
 • @demonkracja 13:51:10
  Obserwując konsekwentne podtrzymywanie tej psychozy - widzimy, że przynosi to skutek. Obłęd w oczach - traktowanie drugiego jako potencjalnego roznosiciela świrusa i namordnik na - chciałoby się powiedzieć - mordzie. Namordnik na mordzie!" -

  --- Coś makabrycznego. Aż trudno uwierzyć, że to nasza rzeczywistość. Bardzo mnie to boli.
 • @Alfax 16:17:34
  "Czy pod silną presją głównie firm farmaceutycznych chcących jak najwięcej sprzedać szczepionek i jeszcze dużo więcej zarabiać, "eksperci" w Europejskiej Agencji Medycznej będą obiektywni i mieli wyłącznie na uwadze dobro setek milionów ludzi". -

  --- Nie są i nie będą obiektywni, także w sytuacji, gdy zdają sobie sprawę, że okradają własne narody. A ta presja decydentów musi być bardzo ogromna, że tak niewielu polityków i ekspertów jest przeciwnych covidowej polityce.

  Pozdrawiam serdecznie :)
 • @Kmieć 16:58:31
  "Jeśli ludzkość się nie przebudzi w końcu i nie potraktuje tych zbrodniarzy plandemicznych tak jak swego czasu Hindusi szczepionkowców z WHO w Indiach, to gorze nam". -

  --- Wierzę, że ludzkość się obudzi. Zdaje się najbliżej jawy są Niemcy i Austria. Jest sporo materiałów o tym, co tam się dzieje i śledzę to na bieżąco. A że są testy na kobietach w ciąży, to mi się w głowie nie mieści. Jeśli chodzi o Niemcy, to żal mi i trochę głupio, że tą stroną rozsądną jest nacjonalistyczna AfD. A dlatego głupio, bo kilka lat temu pożegnałem się z tzw. prawicą, a dzisiaj muszę jej sprzyjać. No bo jak znosić to poniewieranie nas przez państwo?!
 • @wiatr 2020 19:06:35
  "Jesli ktos mysli ze to co teraz sie dzieje minie badz wroci do stanu sprzed tzw.pandemi jest w błedzie,...". -

  --- Nie wróci, to oczywiste, o tym wie także część kagańcowych. Jest i będzie to widoczne w sferze gospodarki, także w naszym życiu społecznym. A jak to będzie wyglądać w szczegółach, to trudno mi przewidzieć, ale staram się uciekać od czarnych wizji. Mimo wszystko jest dużo we mnie wiary, że ludzie rozsądni dojdą w końcu do głosu.
 • Autor 5*
  DK
 • @Rzeczpospolita 20:43:01
  Pozdrawiam :)
 • @Kmieć 10:00:27
  Niestety Szanowny Panie u nas w Polszcze oprócz kilku biskupów i hetmanów powieszonych (po części na obrazach) w zrewoltowanej przez Kilińskiego Warszawie nikt nigdy nie odpowiadał za swe zdradzieckie czyny, wielu z wycieczkowiczów przez Zaleszczyki doczekało się ulic i placów od wdzięcznego narodu, podpalacze Warszawy mają też ulice i pomniki zaś Pańskie końcowe twierdzenie wobec aktualnych zdrad jest takim opium dla ludu.
 • @krzysiekniepieklo 10:14:52
  Trafne spostrzeżenie.
  Szczury bacznie przyglądają się wytypowanemu "ochotnikowi" degustującemu nowe jedzonko i w przypadku dolegliwości lub śmierci szerokim łukiem omijają zatruty pokarm.
  wobec takiej zmyślności szczurzej nacji człowiek do trucia szczurów zastosował antykoagulanty, wywołujące w odpowiednio długim odstępie czasu krwotoki wewnętrzne i śmierć ofiar, ale bez związku przyczynowo skutkowego ze zjedzeniem zatrutego pokarmu.
  Traktują nas już nie jako bydło, trują jak szczury.
  Taka bomba z opóźnionym zapłonem.
 • @alor 21:33:32
  re: ...nikt nigdy nie odpowiadał za swe zdradzieckie czyny..

  To prawda, ze mamy dziwne podejście do tak zwanej 'sprawiedliwości dziejowej’.

  Kiedyś , w X wieku, narzucono nam wartości wspólnoty i państwowości, do których nie dorośliśmy, ani wtedy - ani teraz.
  I pozostała nam mentalność chłopów pańszczyźnianych.
  Przecież te powstania chłopskie były tez sterowane z zewnątrz.
  Ostatnim dyplomatą w dziejach Polski był chyba Kazimierz Odnowiciel, a ostatnim okresem rozwoju narodowego i gospodarczego był za czasow Polski pod administracja królów czeskich.

  Wyciągali nas kilkakrotnie z bagna politycznego Rosjanie ale wpływy 'Zachodniej kultury' były silniejsze od zdrowego rozsądku.
  Rosjanom nie z miłości do Polaków zależy na silnym państwie polskim. Chodzi o naturalna zaporę przed inwazja Zachodu. Zachód zas potrzebuje słabej Polski, zeby łatwo wjechać do Moskwy. My, niestety, nie umiemy wykorzystać naszego położenia geograficznego. Mała Finlandia - potrafi.

  My nawet nie rozumiemy dlaczego przyjęliśmy chrześcijaństwo.
  Chyba tylko po to, zeby Ewangelię czytać 'do góry nogami'.
  Ostrzegali nas juz w Biblii przed fałszywymi prorokami, przed kultem złotego cielca, przed rzezią niewiniątek, przed mordowaniem domniemanych wrogów i ostrzegali przed zabijaniem, grzechem pychy i nieposzanowaniem przeszłych pokoleń.

  Największym wrogiem tzw. chrześcijańskiej Polski , jest Dekalog, a najgorszym dla Polaka przykazaniem jest:

  'Kochaj bliźniego swego jak siebie samego'.

  Nie do pokonania i nie do zrozumienia dla polskich jaskiniowców z epoki kamienia jeszcze nie rozłupanego sa podstawy chrześcijańskiej filozofii wzajemnej miłości i poszanowania.

  Może podam przykłady z życia:
  Dlaczego mamy kochać wrogów swoich?
  Bo można sie szpetnie pomylić i zamiast przegonić z Europy inwazje islamistów i bandy fundowane przez Arabie Saudyjska i USA - to pomogliśmy mordować Serbów i z dziką radością pomogliśmy wymazać z map świata suwerenne i zaprzyjaźnione państwo.
  Nasza ocena wroga może byc mylna; wiec lepiej szanować życie ludzkie niz narażać na niepotrzebna śmierć.
  Wróg może być od nas silniejszy i może nam wymordować bliskich, ale może być głupszy, wiec lepiej wygrać batalie rozumem i podstępem.

  W Iraku, Libii, Syrii, wielu Polaków dorobiło sie znacznych pieniędzy
  Mieliśmy państwowe kontrakty na budowe całych zakładów pracy; rafinerii i zakładów przemyslu naftowego na całym niemal Bliskim Wschodzie.
  Z wielkiej wdzięczności dla zaprzyjaźnionych krajów razem z bandyckim NATO pomogliśmy zniszczyć cały przemysł naftowy na Bliskim Wschodzie i pomoglismy mordowac cywilów. Za zrabowanie skarbów Faludży odpowiadają polskie oddziały.

  Bo nagle sie okazalo, ze naszym największym wrogiem jest ..Islam.

  Jaki islam?? Islamista to nie muzułmanin Islamiści - to zlepek zbójów, najemników z różnych państw , w tym europejskich, opłacanych przez USA, NED i CIA.

  Złapanych islamistów przepytywano na okolicznosc religii. Ponad 70 procent najemników z ISIS nie widzialo na oczy Koranu!

  A szkoda!
  Bo nawet najdurniejszy z nieuków, powinien znać przynajmniej trzy cytaty z Koranu:
  - Koran uznaje i czci wielkiego proroka- Jezusa Chrystusa
  - Mahomet wstrzymał całą armię gdy usłyszał płacz dziecka
  - Zabić jednego czlowieka - to tak jak zabić caly świat.

  Niejaki Lord Chesterton przypomniał na przykladach, ze kto nie szanuje cudzej religii - nie szanuje własnej.

  Jestem katolikiem i nic na to nie poradzę , ze wstyd mi za nieuctwo i ciemnogród polskiej polityki wewnętrznej i zagranicznej; w naszej polityce reprezentujemy obce imperia i zbójeckie organizacje. Wstyd mi, ze nas własna religia niczego nie nauczyła i wstyd mi, ze napadamy na sąsiadów jak jakas durnowata wataha tatarska.

  Blokując juz po raz drugi (sic!) gazociąg jamalski uzurpujemy sobie prawo, ze jesteśmy w stanie zabronić Rosjanom…oddychać.

  I chetnie zniszczylismy kraj Poludniowych Słowian Teraz polskie wojsko i policja okupuja islamskie Kosowo!!
  My chrześcijanie, wybieramy do rządu samych wrogów Jezusa i nazioli z Ukrainy.

  Na Donbasie płaczą dzieci, w Kijowie marzną dzieci a Polacy maja pretensje, ze na Krymie nikt nie marznie i nie głoduje.
  I jakos dziwnie nie planujemy napaść na ...Niemcy.

  I teraz, jest doskonała okazja, zeby własnymi siłami 'wyszczepić naród' - z wielką fanfarą i
  oklaskami.
 • @alor 21:33:32
  //Pańskie końcowe twierdzenie wobec aktualnych zdrad jest takim opium dla ludu.//

  Zdaję sobie z tego sprawę, choć tak bym tego nie nazwał. To raczej moje marzenia senne, urojenia...

  Nie wiem, czy dziś społeczeństwa są zahipnotyzowane, czy po prostu głupie? Tak głupie, że zatraciły instynkt samozachowawczy.

  Wolałbym wierzyć w masową hipnozę, bo świadomość że rację miał niejaki Tomasz Lis, mówiąc mniej więcej: ”ludzie nie są tacy głupi jak nam nam się wydaje - są wprost niewyobrażalnie głupi”, wydaje się przerażająca, i odbierająca wszelką nadzieję, a co za tym idzie siły życiowe...
 • GLOBALNA WOJNA
  .
  przeciwko ludzkości.

  - https://chart.neon24.pl/post/155549,glupota-lek-i-pieniadz-ekonomiczne-aspekty-pandemii#comment_1679646

  To, Szanowni Państwo że wybraliście zbrodniarzy na swych reprezentantów w tzw. sejmie/senacie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  nie oznacza wcale, że muszą Was repreznetować. Jeśli kotś jeszcze z tą naiwną ułudą żyje, to ubolewam na stanem jego zdolności umysłowych.

  Jak ktoś niedawno przypomniał, wojna została nam co prawda nie wypowiedziana, ale została zapowiedziana oficjalnie przez Buffetta: „There’s class warfare ...”

  - https://www.nytimes.com/2006/11/26/business/yourmoney/26every.html

  Na wojnie jest wiele ofiar, nie tylko śmiertelnych, tych zamordowały wprowadzone metody dosyć, ale w statystyce figurują jak jako ofiary "z Covidem i od Covida", już po operacji "Pandemia grypy świńskiej" zostało wielu wyszczepionych kalekami. Na razie wyszczepiono jeszcze niewielu, to i liczby można zataić, ale po pewnym czasie będziemy mogli obserwować więcej takich ofiar.

  Proszę się jednak o sprawców, firmy dostarczające genetycznego "wyszczepiańca", te zostały w umowie zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności za szkody wydządzene przez genetycznego "wyszczepiańca". Jak mówią Niemcy: "Szkoda, że Führer nie wpadł na pomysł, aby ludzi "wyszczepić", tylko pchał ich do obozów ."

  I tak skojarzyliśmy pana Billa Gatesa z Hitlerem, i szczerze mówiąc, nie bardzo widzę tu jakąś różnicę, jedynie tę, że ten drugi działał na ograniczonym terenie Europy, a Bill operuje globlalnie.

  Plan "rozwiązania kwestji nadmiaru ludności" przygotował jednak bardzo starannie.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/

  Ale z 65 Milionami, które zaplanowano tym razem zlikiwidować w ramach operacji "Pandemie" nie zbliża zbytnio do postawionego celu 0,5 Miliarda ludzi, przewidzianych do przetrwnie, chodzi więc o likwidację 6,5 miliarda.

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones#Inscriptions

  Mogę tylko mieć nadzieję, że przynajmniej bardziej rozgarnięci czytelnicy pojmą, o co w tej wojnie chodzi.

  Pytanie do bardziej rozgarniętych:

  "Czy administracja zarządzająca Polakiami byłaby w stanie dopuścić się masowego mordu na mieszkańcach tego kraju ?"

  Jaki wskazówkę przypominam działanie administracji niemieckiej w III Rzeszy.
 • @Kmieć 07:48:57
  Dużo osób nie wierzy w propagandę, ale chce mieć święty spokój. Stąd oportunistycznie godzą się na wszystko, póki maja pełną michę. Dopiero głód może wymysić działania radykalne. I raczej samotnych mścicieli, bo ich nie da się tak łatwo zinfiltrować
 • @Tiamat 06:10:56
  "Blokując juz po raz drugi (sic!) gazociąg jamalski uzurpujemy sobie prawo, ze jesteśmy w stanie zabronić Rosjanom… oddychać". -

  --- To wrogi krok Polski wobec nie tylko Rosji, ale i przeciw Niemcom. Zdaje się będziemy mieć kiedyś za to zapłacone. Nie rząd, lecz my niestety.
 • @zygmuntbialas 19:40:58
  //--- To wrogi krok Polski wobec nie tylko Rosji, ale i przeciw Niemcom. Zdaje się będziemy mieć kiedyś za to zapłacone. Nie rząd, lecz my niestety.//

  Szanowny Panie Zygmuncie,

  Najgorsze jest to, że to nie jest "nieroztropność", tylko z premedytacją zaplanowane i z żelazną konsekwencją wykonywane działanie kryminalnych polskojęzycznych (nie)rządów warszawskich, szczególnie widoczne od jakiejś dekady, a już po odrodzeniu banderyzmu na Ukrainie w 2014 roku wręcz przeprowadzane w szaleńczym tempie.
 • @Kmieć 19:49:29
  "... to nie jest "nieroztropność", tylko z premedytacją zaplanowane i z żelazną konsekwencją wykonywane działanie kryminalnych polskojęzycznych (nie)rządów warszawskich, szczególnie widoczne od jakiejś dekady,...". -

  --- Biorę pod uwagę także bezsilność (nie)rządów warszawskich wobec USA. Ich przewaga militarna, finansowa i ideologiczna wydaje się przeogromna, nie tylko względem Polski, ale też Europy. Tak więc na rozkaz Waszyngtonu jest polityka rządu antyrosyjska, a w UE odgrywa Polska rolę konia trojańskiego. To zemści się kiedyś na nas.
 • "Endlösung"
  .
  byłby czas przyswoić sobie ten termin

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Endl%C3%B6sung_der_Judenfrage

  bowiem ja m.in.

  @wiatr 2020 19:06:35

  pisze, o powtórkę, ale w zupłenie innym rozmiarze tym razem może chodzić.

  wiatr 2020 ma rację, jeśli pisze o "wyszczepianiu" za pomocą wirusa, istotnie jest oficjalnie wiadomo, że wszczepiany jest ludziom mRNA, rodzaj wirusa w grunicie rzeczy (por. choćby Wikipedia). Czy można w ten sposób sprowokować epidemię ? TAK.

  Znamiennym jest, że słowo wojna, a przecie o to chodzi, można znaleść jedynie w dwóch zamieszczonych tekstach. Obawiam się, że im szybciej pojmiemy, że mamy do czynienia z wojną i rządem kolaboratorów okuupanta,

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#PLAN

  tym lepiej, tym większe są nasze szanse przeżycia i zachowania nie tylko zdrowia, ale i zdrowego rozsądku.

  W @Laznik 14:32:05 wskazuę w jednym z linków na demony tej wojny. "Endlösung" oznacza rozwiąnie ostateczne, n.p. rozwiązanie problemu jakim jest ludzkość.

  NIE DAĆ SOBIE WSTRZYKIWAĆ mRNA nazwanego "szczepionką" ! I ostrzegać każdego,

  tylko tyle mogę rekomendować.
 • @zygmuntbialas 20:28:08
  Być może, ze to bezsilność nierządów i strach przed przewagą zbrojną i finansową amerykańskich grup przestępczych. (bo rządu juz dawno nie ma w USA - rządzą grupy ucisku i wyzysku)

  Wiec do końca nie będziemy wiedzieć, czy władze krajowe (nie tylko Polski) sa posłuszne i wystraszone, czy radosne i przepłacone.

  Bo proszę zobaczyć tylko, co sie stało na Białorusi:
  Łukaszenka nie tylko, ze sie szantażystom nie pokłonił, ale jeszcze ogłosił ich 'ofertę' publicznie;

  Bank Światowy zaoferowal Białorusi 940 milionów dolarów pożyczki 'koronowirusowej' na korzystnych warunkach, pod warunkiem, ze Białoruś ogłosi pandemie i zamknie wszystkie gałęzie przemyslu i ośrodki służb publicznych, czym zrujnuje gospodarkę kraju i wykończy naród.

  Dobra cena?

  Nasuwa sie pytanie: skąd bandyci wiedzieli, ze na Białorusi będzie koronawirus i konieczność pożyczki?

  W sukurs bandytom przyszła kucharka Tichanowska, która publicznie oskarża prezydenta Białorusi o ...łamanie praw humanitarnych i dyktature, a nade wszystko o fałszowanie wyborów.
  Bo pani kucharka chce koniecznie być prezy-dentką i to bez niepotrzebnych wyborów:

  World Bank Offered Belarus $940 Million Coronavirus Loan But Only If They Locked Down and Destroyed Economy
  https://www.thegatewaypundit.com/2020/07/world-bank-offered-belarus-940-million-coronavirus-loan-locked-destroyed-economy/

  Pani kucharka ma duże poparcie i obietnice finansowe.
  Taki Minister d/s zagranicznych Niemiec , Heiko Maas , zaproponował przeznaczyć 21 milionów euro na potrzeby opozycji na Białorusi.

  Pan minister do spraw zagranicznych Niemiec odezwał sie w te słowa:
  'Dżin demokracji juz wydostał sie z butelki. Nie ma możliwości, żeby go wsadzić z powrotem'.
  Nie bardzo rozumiem paralelę ale tak sobie wyobrażam, ze pan minister miał na myśli 'Baśnie z Tysiąca i Jednej Nocy'

  Genie’s out of the bottle’: German FM pledges €21 million to help Belarusian opposition in fight to remove embattled Lukashenko — RT Russia & Former Soviet Union
  https://www.rt.com/russia/514829-germany-pledges-millions-belarusian-opposition/
 • @Laznik 10:28:10
  "NIE DAĆ SOBIE WSTRZYKIWAĆ mRNA nazwanego "szczepionką" ! I ostrzegać każdego,
  tylko tyle mogę rekomendować". -

  --- Tak, to samo czynię w swoich notkach, w tym tej powyższej, bardzo krótkiej.
 • @Tiamat 13:13:48
  "Łukaszenka nie tylko, ze sie szantażystom nie pokłonił, ale jeszcze ogłosił ich 'ofertę' publicznie". -

  --- Tak, Łukaszenka postawił na Rosję; stąd ma ropę i gaz, stąd ma kredyty. To pozwala mu pokazać zgniłym liberałom, jak trzeba rządzić, by kraj się rozwijał.
 • @zygmuntbialas 20:45:03
  Dzis wlasnie podali, ze Rosja i Bialorus podpisaly jakąś umowe o przyjaźni i dalszej współpracy handlowej ale jeszcze nie znam detali.
 • @zygmuntbialas 23:18:31
  Sucharit Bhakdi o nowej książce:

  https://www.youtube.com/watch?v=r_cuA1cqQkM

  https://coronafehlalarm.de/wp-content/uploads/2021/02/corona_unmasked_leseprobe.pdf
 • @Laznik 14:32:05
  ""Czy administracja zarządzająca Polakiami byłaby w stanie dopuścić się masowego mordu na mieszkańcach tego kraju ?""-

  - historia getta w Łodzi. Film "mrówka Zet".

  Jak myślisz?

  Pozdrawiam
 • @Laznik 10:28:10
  Jeśli Wiatr ma rację i wiki nie kłamie (tym razem)... to tworzona jest armia zombies, którzy będą i tak zarażać niezaszczepionych. mNRA to dla mnie przyspieszony proces mutacji i przenoszenia wirusa odzwierzęcego na ludzi. Chłopakom nie chciało się czekać 700 lat... postanowili proces przyspieszyć i... szczepią. No. Ale to oznacza, że reszta populacji,, ta która strzykawie powie dzielnie: "nie! dziękuję!" i tak raczej niema szans.
  Mało optymistyczne.
  Pozdrawiam
 • @JimA 10:54:06
  Przy tak ogromnym przepływie informacji, dezinformacji, opinii i przepowiedni - do końca nie wiadomo tak naprawdę o co chodzi.
  Wiadomo, ze chodzi o pieniądze i władze nad światem, ale w historii świata pełno było psychopatów - domy wariatów zawsze miały swoich 'napoleonów’.

  I tym razem tez nie wiadomo jak sie to - i dla kogo- zakończy, ale w samych wiadomościach ze świata można dopatrzeć sie nie lada sensacji, które przypominają opis takiego zbombardowanego domu dla jurnych panów z damską obsługą.
  Wystarczy przeczytać tylko tytuły wiadomości, które sa równie sensacyjne jak zawarte pod nimi tresci:

  Podam tylko kilka przykładów:

  - W Indiach wykryto około 240 nowych szczepów Covida-19, a te nowe odmiany mogą być nawet gorsze od samego oryginału. Potrzebne sa bardziej rygorystyczne metody (zwalczania)

  - Niektóre Stany w Indiach domagają sie wstrzymania dostaw Covaxiny. Obiecują , ze nie będa podawać szczepionki dopóki nie będzie dokładnie opisana i zbadana jej skuteczność ,

  - Południowa Afryka rozdaje 1milion szczepionek AtraZeneca innym krajom afrykańskim ponieważ zbadano, ze ta szczepionka w ogóle nie działa na lokalny typ wirusa
  - Wiec Moderna pracuje nad nową odmianą szczepionki Covid -19, żeby zwalczać lokalny, Południowo-afrykanski typ.

  - Polska jest zaniepokojona kolejną zwłoką w dostawie szczepionki ModernaCovid -19
  - Polska grozi, ze poda Pfizera do sądu za niedostarczenie szczepionki na czas; Polske popierają Włosi.

  - Niemiecki Minister Zdrowia wyrazil głębokie zaniepokojenie tym, ze w ostatniej chwili Pfizer poinformowal Niemcy o opóźnieniach w dostawie szczepionki - co burzy cala zaplanowana akcje stosowania szczepionki.

  - Unia Europejska planuje zatwierdzić ważność rosyjskiej szczepionki i zacząc ja stosować juz w lutym.

  - Tymczasem Rosjanie podejrzewają, ze Unia tylko dlatego zatwierdziła rosyjską szczepionkę, Sputnik V, jak sie dowiedziala, ze Węgry dyskutują zakup szczepionki Covida z Rosją i Chinami

  - Wegrzy najprawdopodoniej otrzymaja rosyjska szczepionke juz w kwietniu.

  A tymczasem:
  - W dramatycnym wystapieniu dr. Vernon Coleman ostrzega przed ludobójstwem szczepionkowym.

  ‘Aggressive measures needed’: India discovers 240 new, possibly more infectious Covid-19 strains — RT World News
  https://www.rt.com/news/516234-india-new-infectious-covid-strains/

  Indian state asks govt to stop sending Covaxin vaccine doses as it won't use them until efficacy data published — RT World News
  https://www.rt.com/news/515291-indian-state-rejects-covaxin-vaccine/

  South Africa to share 1 million AstraZeneca Covid vaccine doses with continent as study says jab ineffective against local variant — RT World News
  https://www.rt.com/news/515696-southafrica-pretoria-covid19-vaccine-astrazeneca/

  South Africa SUSPENDS AstraZeneca vaccine rollout after study shows its ‘limited efficacy’ against local variant — RT World News
  https://www.rt.com/news/514871-south-africa-suspends-astrazeneca/

  Moderna working on new Covid-19 vaccine booster to tackle South Africa strain — RT World News
  https://www.rt.com/news/513562-moderna-covid-vaccine-south-africa/

  Poland’s Moderna Covid-19 vaccine supply delayed, government announces — RT World News
  https://www.rt.com/news/513553-poland-moderna-covid-vaccine-delay/

  Poland threatens Pfizer with legal action after Covid-19 vaccine delay as Italy’s government backs action against the pharma giant — RT World News
  https://www.rt.com/news/513302-poland-europe-pfizer-legal-action/

  German health minister ‘annoyed’ after Pfizer’s last-minute delivery delays jeopardize Covid vaccine plan — RT World News
  https://www.rt.com/news/513080-germany-pfizer-delay-covid19/

  EU could approve Russian-made Sputnik V Covid-19 vaccine for use as early as February, amid concern over missed shipments from US — RT Russia & Former Soviet Union
  https://www.rt.com/russia/513075-european-union-sputnik-approval/

  No Sputnik V for you! EU insists only ‘approved’ Covid vaccines allowed after Orban says Hungary is in talks with Russia & China — RT World News
  https://www.rt.com/news/505107-eu-hungary-covid-vaccine/

  Hungary likely to declare victory over coronavirus in April – PM Orban — RT World News
  https://www.rt.com/news/505013-hungary-orban-victory-vaccine/

  A tymczasem:
  NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE LUDOBÓJSTWA COVID-19 LEKARZE I PIELĘGNIARKI SĄ MORDERCAMI, NICZYM HITLEROWCY

  http://noweateny.pl/International/details/376/NAUKOWIEC-WYBUCHA-PACZEM-DRAMATYCZNE-WYSTPIENIE-DOKTORA-VERNONA-COLEMANA-W-SPRAWIE-LUDOBJSTWA-COVID-LEKARZE-I-PIELGNIARKI-S-MORDERCAMI-NICZYM-HITLEROWCY?fbclid=IwAR1KBqXPNCS32ALLBW1sFkGd_bYsPHpZtUFH0D7adLxI5OiiKbePquatMVo
 • @Tiamat 13:31:04
  Dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam
 • @Tiamat 13:31:04
  "W Indiach wykryto około 240 nowych szczepów Covida-19, a te nowe odmiany mogą być nawet gorsze od samego oryginału". -

  --- Podają wiadomości, których dawniej nawet brukowce nie dostarczały. Przeczą sobie często, ale najczęściej straszą ludzi. W ten sposób można covidem i szczepionkami zapełnić nasze myśli. A swoją drogą, póki istnieją lock-down, kagańce i (nie)obowiązkowe szczepienia, jest ten świat nienormalny.
 • @zygmuntbialas 22:28:52
  Experten und WHO: Corona wird bald vorbei sein!
  Artikel 1: https://bit.ly/3uvl0lC​
  Artikel 2: https://bit.ly/3bzxct9
 • @zygmuntbialas 23:40:12
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021022513891328-czy-certyfikaty-szczepien-pojawia-sie-w-unii-europejskiej-sputnik/
 • @zygmuntbialas 07:26:07
  Czy to mozliwe? W polsce nie ma kto ucyc?

  W SZKOŁACH NIE MA KTO UCZYĆ - ZASZCZEPIENI NAUCZYCIELE NA ZWOLNIENIACH! - Odkrywamy Zakryte
  https://www.odkrywamyzakryte.com/zaszczepieni-nauczyciele-na-zwolnieniach/

  A tymczasem:
  Szczepienia AstraZenecą na Ukrainie: pojawiają się pierwsze skutki uboczne - Sputnik Polska
  https://pl.sputniknews.com/swiat/2021022613893034-sputnik-ukraina-zglasza-dzialania-niepozadane-od-szczepionki-oxfordastrazeneca/

  SZWECJA: SZYBKI SPADEK ZGONÓW COVID-19 POMIMO BRAKU LOCKDOWNU - Odkrywamy Zakryte
  https://www.odkrywamyzakryte.com/szwecja-szybki-spadek-zgonow-covid-19/
 • @Tiamat 15:39:02
  "Czy to możliwe?" -

  --- Zdawałoby się przed rokiem to niemożliwym, a jednak... O chorujących nauczycielach po niby nieprzymusowych szczepieniach mam sporo informacji od dzieci i ich rodziców.

  I coś na temat relacji polsko-rosyjskich, link:

  https://pl.sputniknews.com/pisza-dla-nas/2021022513885980-polski-mlot-na-rosyjska-kulture-sputnik/
 • @zygmuntbialas 22:12:38
  Dr Reiner Fuellmich:

  https://m.cda.pl/video/5942252be?fbclid=IwAR2FINhuYExeJJcXxYBFQEd6BFbhm1wMOXQmOqBpoN7rZSMm_IjwE4qxkTU
 • @zygmuntbialas 22:57:38
  Projekt notki: Parę słów o covidzie - 28.02.2021.

  Dyrektorka przedszkola dzwoni do rodziców i prosi ich, by przez dwa dni pozostały dzieci w domu, bo wychowawczynie rozchorowały się po szczepieniu.

  Końskie to muszą być dawki, bo sporo uczniów we Wrocławiu miało mniej lekcji przez kilka dni, gdyż nauczycielki były na zwolnieniu lekarskim.

  Już prawie rok szaleje pandemia w mediach i sympatyków covida, powodując lock-down i przymusowe noszenie kagańców, co czyni nas coraz uboższymi i sprawia, że życie nasze staje się koszmarem. A wystarczy przez chwilę zastanowić się, by dostrzec, że nielogiczna jest covidova narracja, że właściwie mamy do czynienia ze stekiem kłamstw i bzdur.

  Nie ma pandemii, covid-19 nie jest groźniejszy od zwykłej sezonowej grypy i wszelkie narzucone środki ochronne są makabrycznym oszustwem. Kiedy skończy się to szaleństwo? Kiedy będziemy mogli normalnie żyć?

  Bloger Jaszczyk8 przesłał mi materiały dotyczące prawnika Reinera Fuellmicha, który wraz z trójką innych adwokatów wnosi pozew skierowany przeciw Drosdenowi (twórcy testu PRC) i 'spółce', odpowiedzialnej za szkody wyrządzone ludziom na całym świecie. W 49-minutowym wystąpieniu (tłumaczonym na język polski) przedstawia mec. Fuellmich różne aspekty sprawy. Przypomina historię świńskiej grypy i odnośnych szczepień, powodujących narkolepsję u 700 dzieci:

  https://m.cda.pl/video/5942252be?fbclid=IwAR2FINhuYExeJJcXxYBFQEd6BFbhm1wMOXQmOqBpoN7rZSMm_

  Dr Fuellmich wykazuje, w czym tkwi złudność wyników testów PCR, czy też czekające nas skutki ekonomiczne i społeczne, będące konsekwencją fałszywej pandemii. Pozew zbiorowy jest przesłany do sądu w USA, gdzie wsparciem będzie Robert Kennedy junior. Postaram się wrócić do sprawy w najbliższych dniach i przetłumaczyć fragmenty pozwu.

  Zygmunt Białas

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej