Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1166 postów 19628 komentarzy

Nie lubią w Rosji homoseksualnych

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dzieci i młodzież w Rosji nie mogą być nauczane o tym, że związki homo- i heteroseksualne są społecznie równowartościowe.

 

Niemcy zastanawiają się nad bojkotem Igrzysk Olimpijskich, które mają się odbyć w przyszłym roku w Soczi (Rosja). Homoseksualni na Zachodzie zamierzają nie kupować rosyjskiej wódki. Napiszę o tym w następnej notce, zapewne jutro. Dzisiaj chciałbym przypomnieć Czytelnikom o wydarzeniach sprzed dwóch miesięcy, którymi nie zajęła się dostatecznie polska prasa, podczas gdy demokratyczny świat Zachodu, w tym Niemiec, wyraża swe święte oburzenie.

Jako że autor tej notki zamierza - jak zawsze zresztą - zachować bezstronność w opisie i sądach, przetłumaczy on obszerne fragmenty artykułu, link:   http://www.welt.de/politik/ausland/article117043120/Russland-erklaert-Homosexuelle-zu-Freiwild.html   - zamieszczonego w portalu  welt.de:

NIENAWIŚĆ  DO  MNIEJSZOŚCI:  ROSJA  UZNAJE  HOMOSEKSUALISTÓW  ZA  WYJĘTYCH  SPOD  PRAWA

Rosja zabrania ustawą propagandy gejowskiej i zachęca tym własnych obywateli do nienawiści. Młodzi ludzie, którzy zebrali się przed południem we wtorek przed budynkiem rosyjskiego parlamentu, są silni i agresywni. Niektórzy z nich noszą maski, mundury i buty z cholewami. Obiektem ich nienawiści jest mała grupa aktywistów walczących o prawa kochających inaczej (oryg.: Rechte von Schwulen und Lesben).

 

title

 

Tego dnia dyskutuje rosyjska Duma nad ustawą, która zabrania propagandy gejowskiej. Przeciwnicy ustawy chcą przez "dzień pocałunków" protestować przeciw homofobii. Natychmiast zostają zaatakowani przez radykalnych ortodoksów i obrzuceni zgniłymi jajami. Zaczyna się gwałtowny spór między dwoma obozami.

Policja nie wtrąca się długo, a potem aresztuje gejowskich aktywistów. "Sodomici, precz z Rosji!", "Udusić pedałów, jak św. Jerzy udusił smoka!" - woła tłum, gdy odjeżdża policyjny samochód z aresztowanymi aktywistami. Agresywni młodzi ludzie zaczynają regularne polowanie na pozostałych homosiów.

We wtorek po południu uchwaliła Duma ustawę, według której zabroniona jest propaganda homoseksualizmu. Za wykroczenia przeciw prawu grożą organizacjom kary do około 25 tys. euro, a prywatnym osobom do około 5 tys. euro. Cudzoziemcy mogą być aresztowani do 15 dni, a także wydaleni z kraju.

Pod określeniem 'propaganda' rozumie ustawodawca "rozpowszechnianie informacji wśród nieletnich o nietradycyjnych orientacjach seksualnych". Młodzież nie może też być nauczana o tym, że związki homo- i heteroseksualne są społecznie równowartościowe.

KOMENTARZE

  • @
    Że tez przyszło nam Ruskich chwalić...................... No ale chwalmy, bo maja rację.
  • @KOSSOBOR 11:11:10
    Że też nam przyszło... Nie brałem tego w swym życiu pod uwagę, a w Salonie musieliśmy z inż. K.Cierpiszem odpierać ataki ludzi, którzy posądzili nas o rusofilstwo.

    Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej