Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1166 postów 19628 komentarzy

Bojkot Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Można spodziewać się rozmaitych nacisków gejowskiego lobby na wycofanie się Rosji z podjętej decyzji.

 

W ostatnim tekście, link:   http://zygmuntbialas.salon24.pl/526534,nie-lubia-w-rosji-homoseksualnych   - pisałem o ustawie, uchwalonej przez rosyjską Dumę, zabraniającej propagandy gejowskiej. Niemcy są oburzeni, a ściślej gazeta "Die Welt", która nakręca to oburzenie.

"W stosunku do Rosji jest prowadzona polityka radykalizowania społeczeństwa - pisał pod ostatnią moją notką bloger @EMIGRANT19. - Materiał, na którym Pan się opiera, jest produktem blatu Axela Sprengera, który to - jak opisywał w swoich wspomnieniach Egon Bahr - stosował rekrutację swoich podwładnych według ostrego kryterium lojalności w stosunku do Izraela". Widać to w artykule, link:   http://www.welt.de/politik/deutschland/article118892385/Boykott-der-Olympischen-Spiele-2014-in-Sotschi.html   - opublikowanym w portalu welt.de:

Prześladowania homoseksualistów w Rosji wywołały w Niemczech debatę nad sensem organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi. Międzynarodowy Komitet Olimpijski domaga się wyjaśnień od rządu rosyjskiego, a niemieccy politycy rozważają możliwość przeniesienia olimpiady do innego miasta.

 
Soczi

                                                                      Soczi

"Międzynarodowy Komitet Olimpijski musi wywrzeć nacisk na Rosję, by ta zapewniła sportowcom bezpieczeństwo - mówi pełnomocnik rządu RFN. - Rząd rosyjski musi chronić prawa swych obywateli, wszystkich obywateli".

"Przez wykluczenie homoseksualistów zmierza Rosja ku czystej dyktaturze" - informuje minister sprawiedliwości, a polityk CDU uznał za groteskę fakt, "że świat ma gościć w kraju, w którym ustawowo podjudza się ludzi przeciw szwulom (oryg.: Schwule) i lesbijkom".

"Ustawa, uchwalona w Rosji, wykracza przeciw statutowi komitetu olimpijskiego - dodaje polityk SPD. - Bojkot igrzysk jest wart przemyślenia".

We wszystkich partiach jest głośne wołanie o azyl dla rosyjskich homoseksualistów w Niemczech - pisze welt.de. Lewicowy polityk Gregor Gysi wzywa rządzących do działania: "Rząd powinien zagwarantować azyl w Niemczech wszystkim rosyjskim homoseksualistom, którzy w swej ojczyźnie są prześladowani lub dyskryminowani".

"Die Welt" wspomina jeszcze, że również prezydent USA Barack Obama skrytykował ustawę uchwaloną w Rosji. Można więc spodziewać się rozmaitych nacisków gejowskiego lobby na wycofanie się Rosji z podjętej decyzji. Czy Putin ustąpi? - Nie wiadomo.

KOMENTARZE

 • @
  Nie ma co sobie tyłka szczekaniem zawracać. Jak na razie Rosja jest jedynym krajem która poszła po rozum do głowy. Oni także demograficznie giną i nie potrzeba tam nowych patologi.
 • @Nathanel 05:09:51
  Że "zblazowane towarzystwo" (tu "Die Welt") - to prawda. Nie przychodzi im na przykład wziąć w obronę chrześcijan w krajach arabskich czy w Chinach. Miejmy nadzieję, że homosie spasują. Przecież, gdyby z powodu pedałów miałby być bojkot igrzysk, to świat pękłby ze śmiechu.
  Przynajmniej znaczna część świata byłaby zadziwiona.
 • @Stara Baba 07:27:11
  "Jak na razie Rosja jest jedynym krajem która poszła po rozum do głowy". - To wynika także z ich kultury, tak więc dzisiaj 88% Rosjan popiera ustawę.
 • @zygmuntbialas 11:50:35
  Pedały na "działalność polityczną" dostają spore pieniądze, więc nie spasują. To parszywy zamysł manipulatorów w polityce światowej.

  Poza tym... Ruskie buduuują i buduuują dla tej całej olimpiady - robią to znacznie lepiej, niż Polacy budowali stadiony na futbolkę światową: przy ichnich przekrętach, to nasze, polskie gnojki sa pikusiami, po prostu. Naturalnie budują firmy "dopuszczone" przez Putina. Więc... sprawa państwowa ;) Ten MKOl to niezła krowa dojna i na dodatek - durna.
 • @Nathanel 15:32:50
  I tak powinno być. Politycy nie powinni wtrącać się do sportu.
 • @KOSSOBOR 11:19:45
  "Die Welt" to koncern Axela Sprengera, więc oni mają swoje (durne) interesy. Nie spodziewam się, by stosunek do homosiów był przyczyną bojkotu. To byłoby niepoważne i ludzie (jeszcze normalni) musieliby sobie zdać z tego sprawę.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej