Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1193 posty 19883 komentarze

Bojkot Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Można spodziewać się rozmaitych nacisków gejowskiego lobby na wycofanie się Rosji z podjętej decyzji.

 

W ostatnim tekście, link:   //zygmuntbialas.salon24.pl/526534,nie-lubia-w-rosji-homoseksualnych   - pisałem o ustawie, uchwalonej przez rosyjską Dumę, zabraniającej propagandy gejowskiej. Niemcy są oburzeni, a ściślej gazeta "Die Welt", która nakręca to oburzenie.

"W stosunku do Rosji jest prowadzona polityka radykalizowania społeczeństwa - pisał pod ostatnią moją notką bloger @EMIGRANT19. - Materiał, na którym Pan się opiera, jest produktem blatu Axela Sprengera, który to - jak opisywał w swoich wspomnieniach Egon Bahr - stosował rekrutację swoich podwładnych według ostrego kryterium lojalności w stosunku do Izraela". Widać to w artykule, link:   //www.welt.de/politik/deutschland/article118892385/Boykott-der-Olympischen-Spiele-2014-in-Sotschi.html   - opublikowanym w portalu welt.de:

Prześladowania homoseksualistów w Rosji wywołały w Niemczech debatę nad sensem organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2014 w Soczi. Międzynarodowy Komitet Olimpijski domaga się wyjaśnień od rządu rosyjskiego, a niemieccy politycy rozważają możliwość przeniesienia olimpiady do innego miasta.

 
Soczi

                                                                      Soczi

"Międzynarodowy Komitet Olimpijski musi wywrzeć nacisk na Rosję, by ta zapewniła sportowcom bezpieczeństwo - mówi pełnomocnik rządu RFN. - Rząd rosyjski musi chronić prawa swych obywateli, wszystkich obywateli".

"Przez wykluczenie homoseksualistów zmierza Rosja ku czystej dyktaturze" - informuje minister sprawiedliwości, a polityk CDU uznał za groteskę fakt, "że świat ma gościć w kraju, w którym ustawowo podjudza się ludzi przeciw szwulom (oryg.: Schwule) i lesbijkom".

"Ustawa, uchwalona w Rosji, wykracza przeciw statutowi komitetu olimpijskiego - dodaje polityk SPD. - Bojkot igrzysk jest wart przemyślenia".

We wszystkich partiach jest głośne wołanie o azyl dla rosyjskich homoseksualistów w Niemczech - pisze welt.de. Lewicowy polityk Gregor Gysi wzywa rządzących do działania: "Rząd powinien zagwarantować azyl w Niemczech wszystkim rosyjskim homoseksualistom, którzy w swej ojczyźnie są prześladowani lub dyskryminowani".

"Die Welt" wspomina jeszcze, że również prezydent USA Barack Obama skrytykował ustawę uchwaloną w Rosji. Można więc spodziewać się rozmaitych nacisków gejowskiego lobby na wycofanie się Rosji z podjętej decyzji. Czy Putin ustąpi? - Nie wiadomo.

KOMENTARZE

 • @
  Nie ma co sobie tyłka szczekaniem zawracać. Jak na razie Rosja jest jedynym krajem która poszła po rozum do głowy. Oni także demograficznie giną i nie potrzeba tam nowych patologi.
 • @Nathanel 05:09:51
  Że "zblazowane towarzystwo" (tu "Die Welt") - to prawda. Nie przychodzi im na przykład wziąć w obronę chrześcijan w krajach arabskich czy w Chinach. Miejmy nadzieję, że homosie spasują. Przecież, gdyby z powodu pedałów miałby być bojkot igrzysk, to świat pękłby ze śmiechu.
  Przynajmniej znaczna część świata byłaby zadziwiona.
 • @Stara Baba 07:27:11
  "Jak na razie Rosja jest jedynym krajem która poszła po rozum do głowy". - To wynika także z ich kultury, tak więc dzisiaj 88% Rosjan popiera ustawę.
 • @zygmuntbialas 11:50:35
  Pedały na "działalność polityczną" dostają spore pieniądze, więc nie spasują. To parszywy zamysł manipulatorów w polityce światowej.

  Poza tym... Ruskie buduuują i buduuują dla tej całej olimpiady - robią to znacznie lepiej, niż Polacy budowali stadiony na futbolkę światową: przy ichnich przekrętach, to nasze, polskie gnojki sa pikusiami, po prostu. Naturalnie budują firmy "dopuszczone" przez Putina. Więc... sprawa państwowa ;) Ten MKOl to niezła krowa dojna i na dodatek - durna.
 • @Nathanel 15:32:50
  I tak powinno być. Politycy nie powinni wtrącać się do sportu.
 • @KOSSOBOR 11:19:45
  "Die Welt" to koncern Axela Sprengera, więc oni mają swoje (durne) interesy. Nie spodziewam się, by stosunek do homosiów był przyczyną bojkotu. To byłoby niepoważne i ludzie (jeszcze normalni) musieliby sobie zdać z tego sprawę.

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

ULUBIENI AUTORZY

więcej