Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

O głupocie, pogardzie i nienawiści - 23.06.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

@Kula Lis wkleił w NEON-ie tysiące rasistowskich wpisów. Czy to nikomu nie przeszkadza?

 20 miesięcy temu w NEON-ie pisał bloger @Kula Lis na moim blogu w ten deseń: „Młoda kobieta, działaczka lewicowej organizacji ‚No borders’, pracowała w obozie dla imigrantów na granicy Francji i Włoch. Została zgwałcona przez grupę afrykańskich imigrantów ponad miesiąc temu. Jej organizacja nakazała jej jednak milczenie. Tłumaczono to dobrem sprawy, o którą walczą – czyli troską o migrantów – informuje breitbart.com.

Gwałty, rzeź, etc… to się dopiero zacznie, jak zaczną ich odsyłać. W większości przypadków mamy do czynienia z grupami (przyszłymi bandami) młodych, niewyżytych seksualnie mężczyzn, którym wydaje się, że ‚im się wszystko należy’; dodatkowym problemem jest u nich zanik mózgu na rzecz koranu (celowo z małej litery). Pojawi się strach przed tymi oszołomami, kręcącymi się przy bramach szkół i szukających dziewczynek na gwałt, strach rozszerzy się na ulice, zawita do domów zwykłych obywateli – a przyjezdni będą sobie pozwalać na coraz więcej i więcej. Kiedy odetną im socjal z braku funduszy na utrzymywanie darmozjadów, zaczną kraść i terroryzować okolice. Kiedy zaczną gwałcić i zabijać pojawi się w końcu w rządzie ktoś, kto powie, jak jest naprawdę i zasugeruje przyjezdnym, żeby wyp…, skąd przyszli”.

Takich rasistowskich wpisów Kuli Lisa było kilkaset. Były też – ciągle powtarzane – inwektywy wobec uchodźców: ‚kozojebcy, gwąłciciele, trutnie, szarańcza, nieroby’. Musiałem zablokować mu dostęp na mój blog. 18 października 2015 roku pisałem do niego: „Ja Cię prosiłem. Przechodzenie wszelkich szczepień to ciągle nie to samo, co zniszczenie porządnych krajów: Iraku, Libii i Syrii i zamordowanie milionów ludzi. Zrobili to (post)chrześcijanie.

Druga sprawa: bardzo dużo tekstów jest zmanipulowanych lub podających nieprawdziwe dane, jak choćby z tą zgwałconą Polką. Ja nie miałem możliwości, by to dementować. Zrobiłem to tylko kilka razy. Szkoda, że nie widzisz podobieństw w tym, jak wzbudzano nienawiść do Ruskich i Putina z obecną draką. Zapewne przyjdzie kiedyś czas na Polaków lub znaczną ich część”.

Od tego czasu @Kula Lis wkleił – już nie na moim blogu – tysiące rasistowskich wpisów. Czy to nikomu nie przeszkadza? – Bo ja bym chciał, by pisać zgodnie z prawdą i nie szerzyć nienawiści i pogardy. Omijałbym te jego brednie, ale jestem wraz z panią Tiamat coraz częściej wzywany do tablicy przez chorego człowieka. Pisze @Kula Lis o nas: „Ten miłośnik kozojebców, jak i ta z Antypodów, będzie nadal powtarzać swe bzdury, podważać fakty”.
 
Jestem bardzo zniesmaczony, bo @Kula Lis jest tylko wierzchołkiem góry niewiedzy i uprzedzeń, mających miejsce w naszym kraju; uprzedzeń i pogardy, podsycanych przez zadaniowców. Trzeba chyba odpocząć od pisania.
 
Zygmunt Białas.
 
 

KOMENTARZE

 • Zrodlo natchnien
  Ciekawe, ze dla niektorych szalenie poprawnych "aryjczykow" zrodlem natchnienia i informacji jest breitbart - wylacznie.
 • przecież
  prawdę napisał. to są kozojebcy, gwałciciele, trutnie, szarańcza, nieroby to po pierwsze. a po drugie ta afrykańska zaraza nawet obok uchodźców nie stała. a ja od siebie dodam więcej - muzułmanie to nie ludzie tylko zombiaki...
 • Ja tam nie widzę rasizmu
  ale szczerość wypowiedzi. Proszę się nie gniewać, ale czy nie wchodzi Pan w nurt politycznej poprawności? Totalniactwo (red.Michalkiewicz) to też forma populizmu dyktująca co wolno, a czego nie. @Kula Lis opisuje rzeczywistość jaka jest. Tu trochę na temat z innej strony: https://marucha.wordpress.com/2017/06/22/madrej-glowie-dosc-po-slowie/#more-65183
 • @Tiamat 04:00:26
  "... dla niektorych szalenie poprawnych "aryjczykow" zrodlem natchnienia i informacji jest breitbart - wylacznie". -

  --- Ci niektórzy, to albo głupcy, albo zadaniowcy.
 • @czerwony baron 08:20:17
  To już trzeba być faktycznym zombie, by takie bzdury pisać.
 • @wercia 08:42:21
  Pisze Pani: "Ja tam nie widzę rasizmu". -
  --- To już trzeba być kompletnie ślepym. Tu najprostsza definicja rasizmu:
  "Rasizm, dyskryminacja rasowa (z fr. le racisme od la race – ród, rasa, grupa spokrewnionych) – zespół poglądów głoszących istnienie różnic i nierówności pomiędzy ludźmi. Wynikająca z nich ideologia przyjmuje wyższość jednych ras nad innymi".

  I dalej: "@Kula Lis opisuje rzeczywistość jaka jest". -
  --- Nie opisuje, tylko wkleja teksty, zrodzone w wychodku.
 • @Autor
  " Bo ja bym chciał, by pisać zgodnie z prawdą i nie szerzyć nienawiści i pogardy. "

  Ciekawe czy szanowny Autor uważa swoje własne publikacje za "szerzenie nienawiści i pogardy" wobec USA?
 • @programista 10:20:01
  A jakież to porównanie z plugastwem, szerzonym przez Kulę Lisa?!
  Czy ja wyzywam jankesów? - Nie przepadam za nimi i ich biznesową kulturą, ale nie korzystam z wklejek, które byłyby kroniką ich seksualnych - na przykład - wypaczeń. A byłoby tu co pisać.
 • @zygmuntbialas 10:37:23
  To jest porównanie z deklaracjami szanownego Autora.
  Szanowny Autor nie ograniczył się przecież do krytyki "gustu" ale sięga po zarzuty "nienawiści i pogardy". Z tego właśnie powodu sam naraża się na badanie pod kątem tych samych zarzutów które stawia innym.
 • @programista 10:58:54
  Proszę wczytać się uważnie w teksty na moim blogu, teksty często tłumaczone przez profesjonalistów, teksty znanych autorów itd.
  I proszę głupot nie pisać.
 • Zgadza się
  Komentarze Kuli-Lisa nie nadają się do polemiki. Nie pobudzają też do przemyśleń. Wie swoje i kropka. Wałęsa to gnojek, muzułmanie to zbrodniarze itp. Szalenie uproszczona wizja świata.

  Szkoda, bo bardzo dużo wie. Nawet podejrzewam, że to nie jest jedna osoba.
 • @PiotrZW 11:25:11
  "Zgadza się. Komentarze Kuli-Lisa nie nadają się do polemiki". -
  --- Nie nadają się. Fakt. Uważam tak jednoznacznie.

  "... podejrzewam, że to nie jest jedna osoba". -
  --- Znam Kulę Lisa. Byłem u niego około 8 razy, gdy pisałem notki - sprawozdania ze śledztwa i rozpraw sądowych w wyniku oskarżenia o antysemityzm. Byłem wtedy po jego stronie.
  Jest jedną osobą. Jest możliwe, że inni ludzie podsyłają mu wklejki, bo tempo jego zamieszczania wpisów jest piorunujące.
 • Rasism jest moze i dobry - dopoki nic nie kosztuje
  Ja moze jednak dorzuce swoje uwagi podparte dowodami.
  Rasizm jest znakomitym wentylem bezpieczenstwa dla osob, ktore nie maja silnej tozsamosci i maja rozmaite kompleksy.
  Ten kompleks niedowartosciowania moze jednak sie nie oplacic.

  Przekonali sie o tym Australijczycy, kiedy zaczela sie zupelnie bezrozumna nagonka na muzulmanow.
  Australijski podatnik placi ciezkie miliony za te chwile "niedowartosciowania".

  Casus nr 1.

  Dr Mohamed Haneef.
  Dr Haneef pracowal na kontrakcie w szpitalu w Australii w Queensland.
  A ze mial czarna brode i byl muzulmaninem to sie troszke rzucal w oczy.. Gdy przyjechala jego zona z Indii, chcial jej pokazac najwiekszy na swiecie wiezowiec rezydencyjny na Gold Coast : Q-1.
  Kamery zarejestrowaly, ze sie "natarczywie" przygladal budynkowi wiec zostal podejrzany o to, ze poniewaz mial brode i byl ciemnej karnacji to napewno chcial podlozyc bombe pod ten wiezowiec.
  Zeby wzmocnic podstawy aresztowania doktora Haneefa, wladze oskaryly go o probe ataku terrorystycznego gdzies w Szkocji... az w Glasgow.
  Mimo, ze zarowno australijska jak i angielska policja nie potwierdzaly tego oskarzenia, dr. Haneef zostal wrzucony do obozu dla nielegalnych emigrantow. Naturalnie skasowano mu wize i nie mogl pracowac.
  Nie pomogly znakomite referencje ze szpitala, w ktorym doktor pracowal.
  Prawnicy domagali sie niezaleznego dochodzenia w sprawie dr Haneefa.

  Naturalnie, ze przy najlepszych checiach i pomocy panstwowych prawnikow - zadnego dowodu na jakiekolwiek podejrzenie o przestepstwo nie znaleziono.
  Ze wstydem, trzeba bylo doktora wypuscic.
  Doktor nie dal za wygrana.

  Mohamed Haneef has reached a substantial compensation settlement with the Federal Government.
  [Dr. Haneef otrzymal bardzo wysokie odszkodowanie od Rzadu Federalnego].

  Rod Hodgson, prawnik doktora Haneefa powiedzial, ze szczegoly na temat odszkodowania nie beda ujawnione. (prawdopodobnie moglby sie podatnik w Australii zdenerwowac).
  Ta sprawa zamyka przykry okres w historii Australii, ktory splamil reputacje kraju: Australia jest krajem, w ktorym wszyscy maja jednakowe prawo do zycia i pracy.,

  [Dr. Haneef dostal bardzo szybko prace w Dubaju i te miliony z Australii bardzo sie przydadza juz i tak bogatemu doktorowi].

  Haneef otrzymuje wysokie odszkodowanie:
  Haneef wins 'substantial' compensation settlement
  Emma Pollard22 Dec 2010, 9:54am

  http://www.abc.net.au/news/2010-12-21/haneef-wins-substantial-compensation-settlement/2382174

  casus nr. 2

  Rzad Federalny Australii zgodzil sie wyplacic 70 milionow dolarow odszkodowania uchodzcom z obozu dla 'nielegalnych' emigrantow na wyspie Manus.

  Uchodzcy, ktorzy przeszli psychiczne i fizyczne tortury w obozie dla uchodzcow w latach 2012-2016 odetchneli z ulga, ze wreszcie ich ktos wysluchal i rzad zgodzil sie wyplacic im 70 milionow dolarow tytulem odszkodowania.

  Glowne punkty :

  - przebywanie w obozie na wyspie Manus bylo prawdziwa tortura fizyczna i psychiczna
  - Ich uwiezienie bylo calkowicie nielegalne, poniewaz zgodnie z decyzja Najwyzszego Sadu PNG zostali nielegalnie osadzeni w obozie dla uchodzcow
  - Sad ma jeszcze zatwierdzic warunki wewnetrznego porozumienia.

  Rzad federalny zostal oskarzony o zlamanie obowiazku opieki nad uchodzcami i warunki w obozie nie spelnialy wymogow australijskich standardow.

  W okresie uwiezienia wybuchl bunt przeciwko warunkom w wiezieniu w czasie tego buntu jedna osoba zmarla a inne byly ranne.

  Uchodzcy twierdza, ze byli nielegalnie uwiezieni w obozie - wbrew decyzji wydzialu sprawiedliwosci w Papua Nowej Gwinei.

  [Nalezy sie krotkie wyjasnienie: Zeby Oboz uchodzczy nie podlegal australisjskiej jurysdykcji, oboz 'zainstalowano" na wyspie PNG - Papua New Guinea, a prywatna firma G4S i Transfield mialy panstwowy kontrakt z Kanberra na prowadzenie tego obozu].

  Rzad Papui sie zdenerwowal, bo mial juz dosc skarg na ten caly oboz i zgodnie z Karta ONZ zadecydowal, ze azylanci sa nielegalnie uwiezieni.

  Oprocz odszkodowania wyplaconego azylantom, rzad zaplaci 20 mln kosztow za pomoc prawna.
  Rzad zgodzil sie na oszkodowanie bo nie chce, zeby sprawa poszla na wokande - wtedy koszty moga byc duzo wyzsze.

  Naturalnie, ze obecny rzad Australii oskarza poprzedni o obecna sytuacje. Tylko w latach 2015-2016 Ministerstwo Emigracji zaplacilo ponad 72 miliony dolarow porady prawne!.
  A obecnie jest okolo 5.800 spraw w toku..

  Zarowno Liberalowie jak i Partia Pracy nie bardzo sie spisaly gdy chodzi o traktowanie uchodzcow.
  Kiedy Partia Pracy doszla do wladzy w 2007 roku, w obozie dla nielegalnych emigrantow bylo 4 osoby. (nie bylo prywatnych wiezien)

  Oprocz obozow w Nauru i na Manus , Partia Pracy "zostawila" Liberalom
  30 tysiecy nielegalnych emigrantow na terenie Australii - w tym 8000 dzieci.

  "Fleeing religious persecution and violence and they came to Australia seeking protection but rather than considering their cases on shore, the Government sent this vulnerable group of people to be held on Manus Island indefinitely."

  [tlum: uciekajac od religijnych przesladowan i przemocy, uchodzcy przybyli do Australii w poszukiwaniu pomocy i prawnej opieki.
  Ale, zamiast rozpatrywac ich podania na terenie Australii, Rzad wyslal te bardzo bezbronna bezradne grupe ludzi na wyspe Manus, zeby tam pozostali w nieskonczonsc.]

  Grupowe oskarzenie (class action) prowadzil 35 letni Iranczyk Majid Karami Kamasaee, ktorego wsadzili do obozu uchodzczego na Manus, gdzie byl przetrzymywany 11 miesiecy a teraz przebywa w obozie pod Melbourne.
  Majid Kamasaee skarzyl sie, ze byl przesladowany w Iranie ze wzgeldow religijnych, poniewaz przeszedl na wiare chrzescijanska, i musial uciekac z kraju ze wzgledu na przesladowania.

  [Za to 'chrzescijanstwo' zostal wtracony do wiezienia w Australii- przyp. moje].

  Rzad Federalny zgodzil sie (bez procesu sadowego) wyplacic 70 mln odszkodowania uchodzcom z obozu na Manus

  Commonwealth agrees to pay Manus Island detainees $70m in class action settlement

  http://www.abc.net.au/news/2017-06-14/commonwealth-agrees-to-pay-manus-island-detainees-compensation/8616672


  PS.
  Podaje te przyklady tylko dlatego, ze bywa tak, ze los sie moze obrocic przeciwko tym, ktorzy rzucaja bezpodstawne oskarzenia, i nie moga udowodnic winy podejrzanych.
  Bo oprocz przemytnikow, wieziennych prywaciarzy i innych "biznesmenow" - na wielki biznes czekaja tez ... prawnicy po obu stronach spectrum.

  W przypadku Australii, akurat ze wszystkich najmniej oczekiwanaych oskarzycieli nawinal sie ... Iranczyk. Jego przypadek jest baaardzo poprawny politycznie.

  Europa zdaje sie czeka na australijski precedens. A moze nie tylko australijski.
  Pierwsze odszkodowania poszly juz za Guantanamo.

  Prawo jest Prawem.
  Mozna igrac z prawem tylko do pewnego stopnia.
  Potem zaczynaja sie schody.
 • @Tiamat 13:32:38
  "... bywa tak, ze los sie moze obrocic przeciwko tym, ktorzy rzucaja bezpodstawne oskarzenia, i nie moga udowodnic winy podejrzanych". -

  --- A bywa często. W tym sterowanym bajzlu łatwo znaleźć kolejnych muzułmanów. Byli już powstańcy z Donbasu, byli Rosjanie, teraz uchodźcy. I kto nam zaręczy, że nie przyjdzie jeszcze czas na Polaków...
  I jeszcze parę słów, napisanych już przeze mnie w e-mailu:
  Wokół mnie, tu w Opolu, nie ma tylu anty-muzułmańskich napaleńców. Wycigam z tego określone wnioski.
 • @czerwony baron 08:20:17
  Właśnie. A Polacy to złodzieje, pijacy i nieroby ... jak o nas pisze niemiecka prasa od ponad 30 lat.
 • @zygmuntbialas 10:03:01
  Mimo że zgadzam się z tym że są to teksty rasistowskie to akurat ta definicja jest czysto lewacka. Zakłada że rasy się miedzy sobą nie różnią, co jest totalną bzdurą. Czarni są bardziej sprawni fizycznie, żółci intelektualnie a biali to takie średniaki. Zostało to udowodnione badaniami naukowymi ale oczywiście zawsze są wyjątki.

  Natomiast ocenianie całej rasy czy grupy etnicznej na podstawie zachowania mniej niż 1% jest właśnie rasizmem.
 • @zygmuntbialas 13:50:23
  "Wokół mnie, tu w Opolu, nie ma tylu anty-muzułmańskich napaleńców. Wycigam z tego określone wnioski."

  Wnioski że Opole jest już zgermanizowane i dlatego zachowują się jak ci idioci w Niemczech?
 • @Prawda Boli 15:13:29
  Pisze Pan: "A Polacy to złodzieje, pijacy i nieroby ... jak o nas pisze niemiecka prasa od ponad 30 lat". -

  --- Oni raczej sugerują. Nie piszą tak na odlew. Jednoznacznie natomiast wytykają nam rusofobię.
 • @Prawda Boli 15:17:38
  "... ocenianie całej rasy czy grupy etnicznej na podstawie zachowania mniej niż 1% jest właśnie rasizmem". -

  --- Tak, zgadzam się.
 • @Prawda Boli 15:22:55
  Wnioskuje Pan, "że Opole jest już zgermanizowane i dlatego zachowują się jak ci idioci w Niemczech". -

  --- Nie zauważam większego stopnia germanizacji niż w innych miastach polskich. Wieloletnie współżycie Ślązaków i nie-Ślązaków nauczyło wiekszość ludzi tu mieszkających szacunku i tolerancji wobec innych. Nie ma to nic wspólnego z germanizacją.
 • @zygmuntbialas 16:23:26
  Jej!
  Nie chodzi w ogole o zachowanie 1% czy 20% grupy!!!!!!
  Chodzi o zachowanie sie rzadu!
  Mieszkancy kazdego kraju maja prawo byc uczuleni, uprzedzeni, niechetni, oglupieni, i w ogole nie douczeni.
  Smierdzacym obowiazkiem jest " tych, ktorzy wiedza lepiej" dbac o harmonie w spoleczenstwie.
  Czy to naprawde tak trudno zrozumiec?!!!!
 • O głupocie, pogardzie i nienawiści.
  Głupotą jest fałszowanie równowagi demokratycznej władzy konstytucją.

  Pogardą dla binarnego rozwoju techniki, jest uwielbianie trójpodziału równowagi władzy.

  Nienawiścią do demokracji jest stała większość powyborcza zgodnie z dzisiejszą ordynacją, która daje co 4 lata inną dyktaturę.

  Pan Kula Lis nie wymyślił piramidy głupoty, ogłupiania i zniechęcania niewolników do myślenia:)
 • Breitbart News Network
  Szanowny Panie Zygmuncie.
  W poprzednim Pana wpisie właśnie wkleiłem listę mordów dokonanych przez muslimow i to w okresie Ramadanu
  Niejako w odpowiedzi na komentarz Pani Tiamat że na Finsbury Park dokonano przerażającej zbrodni na muslimach i to w taki czasie takiego wielkiego święta jakim jest Ramadan.

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138972,co-sie-dzieje-na-swiecie-20-06-2017#comment_1392042
  Oczywiście uzyskałem odpowiedź następującej treści.

  //No to się nam pan Husky ODSŁONIŁ !
  Czerpie swoje wiadomości z Breitbarta!
  Moje gratulacje!
  Ciekawe, kto panu ten pasztecik podsunął?//

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138972,co-sie-dzieje-na-swiecie-20-06-2017#comment_1392072

  Był to majsterszyk.
  Nie podważyła ani razu wiarygodności zamieszczonej listy zbrodni co przecież bardzo łatwo zweryfikować i ta lista jest na wielu portalach, ale dla Pani Tiamat ważne było to że jest to ze strony trefnego portalu.

  Czy gdybym ja, czy ktokolwiek inny napisał, że wklejanie treści np. z portalu Sputnik to nic innego jak rosyjską czy lewacka propagandą i ktoś podsunął Pani Tiamat taki pasztecik,
  byłoby to poprawne czy nie.
  Czy istnieje jakaś konkretna lista tych dobrych i tych złych portali i portalikow, na które można lub nie się powoływać.
  Czy złożenie gratulacji Pani Tiamat w tym przypadku byłoby na miejscu czy też nie.
  Pozdrawiam
  Zdrowia
 • @Tiamat 16:31:33
  "Smierdzacym obowiazkiem jest " tych, ktorzy wiedza lepiej" dbac o harmonie w spoleczenstwie". -

  --- Tak, na pewno. Jakimś też obowiązkiem jest zachowanie umiaru i respektowanie prawa i dobrych obyczajów przez jednostkę.

  Tu o nauczycielu z Berlina. Mówi (po niemiecku) podobnie jak Pani i ja, link:

  https://www.youtube.com/watch?v=IAzqWuFIIpI

  Przetłumaczę i przygotuję notkę za parę dni. Najbliższa, oparta na Pani wpisie, ukaże się za około 9 do 20 godzin.
 • @goodness 17:40:13
  Pisze Pan: "Kula Lis nie wymyślił piramidy głupoty, ogłupiania i zniechęcania niewolników do myślenia" :)

  --- Tak, nie wymyślił, ale realizuje w najbardziej tępej postaci :)
 • @Husky 17:42:57
  Tiamat: "No to się nam pan Husky ODSŁONIŁ !
  Czerpie swoje wiadomości z Breitbarta!
  Moje gratulacje!
  Ciekawe, kto panu ten pasztecik podsunął?" -

  --- Ja nie zdążę wniknąć we wszystkie poruszone sprawy. Zakładam wiarygodność Pani Tiamat, która zna życie, świat, a ja ją znam z licznych e-maili, zawierających jej liczne dane osobowe i zdjęcia jej samej i najbliższej rodziny.
  Bliskie mi są jej poglądy. Myślę, że "zbrodnie i wypaczenia muzułmańskich uchodźców opisał" już @Kula Lis. Te muzułmany tylko na moim blogu od września do grudnia 2015 roku zgwałciły miliony Szwedek, to jest więcej niż tych Szwedek jest faktycznie. Trzeba nie mieć poukładane w głowie, by takie bzdury pisać.
  A jeśli zaś Pani Tiamat pisze o tragedii Serbów czy Syryjczyków, bombardowanych przez USA i NATO, to można - choćby częściowo - dowiedzieć się z mainstreamowej prasy.

  Pozdrawiam.
  Miłego dnia życzę :)
 • @zygmuntbialas 18:05:45
  I ja zakładam wiarygodność .
  Tylko czemu zabraniac tego innym
 • @Husky 18:11:06
  Moje wyrazy wspolczucia!!!!!!!!
  Gdyby pan Husky sie raz pofatygowal i postudiowal informacje o Ramadanie - toby glupot nie wystawial.
  Jest najwiekszym swinstwem i FASZYZMEM atakowac wiernych w czasie POSTU!!! KAZDEJ Religii: Buddyzmu, islamu, chrzescijanstwa, judaizmu.
  Wierzacy w czasie Postu sa bardzo latwym atakiem debili i drani bo sa zajeci modlitwa.

  Tego zadna najwieksza swinia nie robi. Zaden knur nie atakuje wiernych w czasie modlitwy!!!!!! Nawet zwierzeta znaja i szanuja swoje prawa.
  To robia tylko ludzkie szmaty i barbarzyncy!!
  Jak sie pan w ogole nie wstydzi tak obanzac publicznie??.
  Czy pan wie co to jest Ramadan???

  Ja jestem katolikiem .
  Ale jak mnie jakikolwiek chlystek i poganin oskarzy , ze w Wielki Piatek jem wieprzowine i atakuje inne religie bo sie NUDZE w Wielki Pitaek -- dam po ryju!!! Przenicuje. Zwyzywam.

  Nie po to gineli moi przodkowie za wiare katolicka, zeby ktos sie teraz z religii nasmiewal. Czytal pan Chestertona??
  Nie czytal, bo to widac!!

  Jakby pan mial podstawowa wiedze o religiach Orientu, toby sie pan zamknal na wieki. I przestal osmieszac!!

  Jam mam gdzies i Sputnik i pana i rozne inne portale.
  Jedz pan do cholery do jakiegokolwiek kraju szariatu i naucz sie pan podstawowej wiedzy:

  KAZDA rasa i kazdy kraj ma prawo do swojej religii. I zaden nieuk i przydupas nie ma prawa decydowac o tym co kto robi w czasie postu.
  Czy pa ma dobrze w glowie?

  Moja babcia i moj dziadek maja takie samo prawo do Wielkiego Postu jak kazda inna religia. I zaden chlystek nie bedzie opowiadal, ze moja babcia w okresie wielkiego postu mordowala innowiercow.
  Czy pan sobie zdaje sprawe ze swojej glupoty!!!

  Czy panu ubecja mozg wyprala???
  Dlaczego pan obraza wierzenia innych ludzi??
  Gestapo? Barbaria???

  O jakiej listy zbrodni opowiada jakis chlystek?
  To jest sprawa do udowodnienia w sadzie, na ktory zadna swinia nie ma ochoty!

  Czy po to moi rodzice i tysiace Polakow cierpialo w obozach koncentracyjnych, zeby teraz to samo ubeckie gestapo najmowalo polglowkow do atakowania religii??

  Moja religia jest tak samo wazna jak kazda inna.

  I niech mnie Husky nie denerwuje. Niech udowodni, ze portal Stevena Bannona gada tylko prawde, skoro jest na liscie "fake news'!!! Flaszywych informacji!!
  Juz wszyscy ostrzegaja!!!: Breitbart: unreliable , bias - czy pan to rozumie czy nie bardzo??
  Breitbrat jest na liscie falszywych wiadomosci!!! (Fake news!!)

  Czy pan umie czytac czy tylko udaje???

  Breitbart Duped by Fake News (Again)

  http://www.snopes.com/2016/08/07/breitbart-duped-by-fake-news-again/

  Fake' News List Includes Breitbart, But Not | The Daily Caller

  http://dailycaller.com/2016/11/15/assistant-professors-fake-news-list-has-breitbart-not-huffpo/

  10 Most Despicable Stories Breitbart Published Under Bannon | Rolling Stone

  http://www.rollingstone.com/culture/pictures/10-most-despicable-stories-breitbart-published-under-bannon-w452226

  Na liscie Fake news Breitbart- bias , unreliable (niewiarygodny, tendencyjny, propagandowy)

  https://docs.google.com/document/d/10eA5-mCZLSS4MQY5QGb5ewC3VAL6pLkT53V_81ZyitM/preview


  I kiedy wszyscy ostrzegaja przed falszywa informacja - te falszywa informacje cytuja polskie media i polskie koryfeusze wiedzy o swiecie.

  Doprawdy zalosne.
  I Unia Europejska i google i facebook ostrzega oprzed Breitbartem.
  Dla Huskich i kumpli z UB - to Biblia wiedzy i zrodlo wiedzy!!!

  Moje gratulacje!!
 • @Tiamat 19:09:12
  //Dla Huskich i kumpli z UB - to Biblia wiedzy i zrodlo wiedzy!!//

  Czy ja piszę o Pani kumplach z SB.

  Żałosne te Pani komentarze
  Żałosne
  Jak jest brak argumentów to wtedy insynuacje.Można i tak
  ps.
  niedługo zostanie Pani "ekspertem od ekspertów" i prawdy objawionej o muslimach.
  Weź sobie Pani ich do domu czy to takie trudne, a od Polski i Polaków won z tymi śmierdzielami i mordercami
  bez odbioru
 • @
  Panie @zygmuntbialas, wytykając rasizm popełnia Pan wielki błąd. Zamiast iść nurtem poprawności politycznej powinien Pan rozpatrzeć to w innym wymiarze. W wymiarze prawdy i fałszu. Jeżeli opisywane zdarzenia są prawdą nie ma mowy o rasizmie ze strony opisującego. Trzymajmy się prawdy i nie popadajmy w nurt "lewicowego liberalizmu".
 • @Husky 18:11:06
  "Tylko czemu zabraniac tego innym". -

  --- Komu? - Kuli Lisowi? - Nie chciałbym, by pisać na tym blogu nieprawdy i by siać nienawiść. Tu nie chodzi o tzw. poprawność polityczną, tylko o zwykłą przyzwoitość.
 • @Tiamat 19:09:12
  "KAZDA rasa i kazdy kraj ma prawo do swojej religii. I zaden nieuk i przydupas nie ma prawa decydowac o tym co kto robi w czasie postu". -

  --- Zdawałoby się, że jest to prawda oczywista, a jednak tak nagminnie podważana.
 • @Husky 19:28:22
  Pisze Pan do Pani Tiamat: "... Pani "ekspertem od ekspertów" i prawdy objawionej o muslimach". -

  --- Pani Tiamat zna te problemy, także jako ekspert (wspomniałem wyżej, że piszemy często e-maile, więc coś wiem o jej kwalifikacjach). Szczerze przyznam, że nie znam osoby, która lepiej zna te problemy i chciała się podzielić swoją wiedzą.
 • @Stara Baba 21:29:43
  Tu nie chodzi o tzw. poprawność polityczną, tylko o zwykłą przyzwoitość.
  Pisze Pan: " Trzymajmy się prawdy". -

  --- Usilnie się staram. I Pani Tiamat też.
  Wpisy wspomnianego wyżej Kuli Lisa nie odzwierciedlają prawdy, nawet jeśli jakiś fakt zdarzył się naprawdę. Komu to na przykład przyszło do głowy zebrać kryminalne zdarzenia w określonym mieście i dodać wyssane z palca fakty i później na podstawie tych bzdetów pisać charakterystykę mieszkańców tego miasta?!
 • @AgnieszkaS 00:02:12
  "... od jakiegoś czasu, ustosunkowuję się do blogu Pana Białasa jako wyjątkowo tendencyjnego, żeby nie powiedzieć fałszującego rzeczywistość, źródła analiz politycznych". -

  --- To nie jest dobrze. Jeśli Pani nie przyjmuje tego, co tu jest obszernie opisywane, to nie znaczy, że treści na blogu fałszują rzeczywistość.
 • @zygmuntbialas 23:58:52
  Ja pisząc ten komentarz wcale ale to wcale nie miałem na myśli akurat tego komentatora
 • @AgnieszkaS 00:02:12
  Ja nim umieściłem ta listę sprawdziłem wszystkie opisane tam fakty.Wszystkie są jak najbardziej prawdziwe, dlatego też nie mając żadnych argumentów na ta okoliczność pani Tiamat reaguje tak jak reaguje.
  Nie zmieniło by to nic, nawet gdybym wkleił link do innych stron, gdzie znajdują się te listy, niż ten parszywy portal.

  Gdybym jednak dopisał swoje eksperckie zdanie że za tym wszystkim stoją Amerykanie i żydzi, to proszę mi uwierzyć że nie zostałbym ani zganiony ani skrytykowany ale dostałbym wielkie brawa od Pani Tiamat.
  Tak tylko jeden dopisek -
  TAK to ten Amerykański zbrodniczy reżim i
  ....po balu

  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 00:08:57
  // Szczerze przyznam, że nie znam osoby, która lepiej zna te problemy //

  To więcej niż subiektywna ocena i wąskie to grono znajomych.
  Wie Pan , jeśli mamy tu Panią która przedstawia nam tezy i opinię z tak skrajnym negatywnym nastawieniem do Amerykanów to przyznam że są to opinię potrzebne tylko dla samej siebie.
  Tak dla lepszego samopoczucia.Nic więcej.
  Jeśli tak zaznajomiona,oczytaną, wklejająca linki do tych poprawnych portali, twierdzi że za zamachami stoją
  żydzi przebrani za muslimow, że 99% zamachów to false flag, to nie Pan wybaczy - ale ekspert z tej pani jest jak z ...
  Moim zdanie ten tylu notki jest jak najbradzie trafny i dotyczy bardzo wielu
  Pozdrawiam
  Zdrowia
 • @zygmuntbialas 17:50:34
  Pisze Pan: "Kula Lis nie wymyślił piramidy głupoty, ogłupiania i zniechęcania niewolników do myślenia" :)
  --- Tak, nie wymyślił, ale realizuje w najbardziej tępej postaci :)

  Pisanie z pominięciem najważniejszego tematu " wolności Polaków do zrównoważonego rozwoju" to wyrafinowana sztuka niby sprzeczki.

  Strategia tworzenia głupoty jako broni strategicznej jest opisana 2500 lat p.n.e. przez Sin Tzu.
  http://m.innpoland.pl/12709bc98a10349536e71b60aaff1f9c,780,0,0,0.jpg

  Pozdrawiam
 • @Tiamat 13:32:38
  "...casus #xx..."

  Czyż nie LEPIEJ wypłacić (czasem) ODSZKODOWANIE "biednym imigrantom", niż płacić za POGRZEBY "swoich bliskich"???
 • @Husky 06:23:47
  "... nie miałem na myśli akurat tego komentatora". -

  --- Ten akurat powinien mieć zabronione komentowanie ze względu na wyrażanie treści rasistowskich.
  A inni? - Są tacy, którzy tu nie mają wstępu, bo nie umieją się zachować, nawet jeśli byli czy są (dorywczo) adminami.
 • @Husky 06:33:27
  "... to ten Amerykański zbrodniczy reżim". -

  --- To prawda. Namordowali miliony ludzi, głównie w tzw. Trzecim Świecie.
 • @Husky 06:43:33
  "To więcej niż subiektywna ocena". -

  --- To nie jest subiektywna ocena. Proszę poczytać, co mówi Amerykanin John Stockwell, linki:

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/05/23/john-stockwell-o-zbrodniczych-dzialaniach-cia/

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2015/06/02/john-stockwell-o-zbrodniczych-dzialaniach-cia-czesc-druga/

  I jeszcze jedna uwaga: gdy uderza się w silnego (słusznie lub nie), to trzeba mieć trochę odwagi. Gdy zaś ktoś kpi i napuszcza na słabych, a takimi są uchodźcy, to jest ten rozrabiaka śmierdzącym tchórzem.

  Miłego dnia życzę :)
 • @zygmuntbialas 13:18:27
  https://www.youtube.com/watch?v=d2srGgfdT4A
 • @goodness 18:06:50
  Nie przekonuje mnie to.
  Dlaczego? - Przecież ja ciągle o tym piszę.
 • @zygmuntbialas 22:22:46
  Fakt jest, inaczej autor pisze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej