Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bardzo znamienną sprawą jest to, w jaki sposób zachodnie media "obsługują" zjawisko „islamskiego terroryzmu”. Można to zaobserwować też na przykładzie polskich mediów - pisze Ikulalibal.

 

Zgodnie z danymi rosyjskiego MSW finansowaniem i koordynowaniem kaukaskiego terroryzmu zajmuje się ponad 60 organizacji, około 100 zagranicznych firm, dziesiątki banków. Centrale większości z nich znajdują się w USA i Europie. W samych tylko USA działa około 50 organizacji ściśle związanych z kaukaskim terroryzmem. Oto kilka z nich:

 Muslim American Bar Association, Islamic American Center, Muslim American Council, Islamic Relief /Chechnya appea, Islamic City Relief, Islamic-American Zakat Foundation), Islamic Action, Chechen-Ingush Society of America (Chechen relief expenses), Al-Ehsan Charitable Relief Organisation, International Relief Association, Islamic Relief Worldwide, Mercy International, Benevolence International Foundation.

 

Znalezione obrazy dla zapytania Islamic American Center

Islamic American Center

Czy będzie wielkim szokiem, jeśli dodam, że spora ich część ma związek z zachodnimi specsłużbami? https://www.strategic-culture.org/pview/2013/04/29/washington-civil-society-cia-financing-chechen-other-regional-terrorists.html

Pamiętajcie o tym, ilekroć będzie mowa o „bezsilności Zachodu wobec inwazji islamu”.  Pozyskane z rozmaitych źródeł (w tym gigantycznego handlu narkotykami) pieniądze, całkiem bezpiecznie krążą pomiędzy bankami.

Pamiętacie pewnie, co w 2012 r spotkało klientów cypryjskich banków. Cypryjskie banki na jedno słowo (które padło, nie do końca wiadomo, z której strony), złamały swoją fundamentalną zasadę. Bez sądowych wyroków zrabowały depozyty swoich klientów. Pamiętajcie o tym, ilekroć znów będzie mowa o tym, że w tropieniu finansowych szlaków terroryzmu przeszkodą nie do pokonania są meandry prawa bankowego. Że nie można bez wyroku sądu, prokuratorskich sankcji itp. tak po prostu położyć łapę na czyjejś forsie. Ale dość już ględzenia przejdźmy do konkretów.

Klienci cypryjskiego banku w kolejce do bankomatu

We wrześniu 1999 rosyjska telewizja nadaje mini-reportaz z Londynu. Powodem jest działalność tutejszego imama szejka Abu Hamza al-Masri. ‚Mąż’ ów zamieścił w wydawanym w Londynie piśmie Al-Hajat: https://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Hajat
odezwę całkowicie popierającą działalność kaukaskich terrorystów, usprawiedliwił zabójstwa kobiet i dzieci. Od tamtego czasu (od 1999r.) do niedawna rosyjskie władze wielokroć zwracały się do Londynu w kwestii działalności szejka Abu Hamza al-Masri.

Odpowiedź Londynu była zawsze taka sama: że jego działalność nie przynosi szkody Królestwu Anglii. Kiedy go wreszcie, całkiem niedawno, aresztowano, okazało się, że islam islamem, ale tak wogóle to szejk Abu Hamza al Masri pracuje dla Mi-5 i dla policji: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Abu_Hamza_al-Masri
Abu Hamza, z uwagi na rodzaj kontuzji poniesionych w przeszłości, zwany „kapitanem hakiem”:

Podobny obraz

to stary wyjadacz, można powiedzieć: weteran. Ale takie elementy jak: ”był znany policji”, ”w przeszłości był już notowany”, ”policja zlekceważyła wcześniejsze …”, pojawiają się w informacjach dotyczących „terrorystycznego narybku”.

Odnośnie sprawcy zamachu podczas bostońskiego maratonu Dżochara Canajewa, władze USA – jeszcze na etapie formalności związanymi z emigracją – zostały ostrzeżone przez odpowiednie rosyjskie służby co do powiązań rzeczonego. ”Zlekceważono” ostrzeżenie, a ponieważ nie udało się go zastrzelić podczas antyterrorystycznej akcji (jak to się zazwyczaj zdarza), umieszczono go w celi z faszystami, a może pedałami, żeby ci dokonali tego, czego nie zdążyła policja.

Mimo ciężkich urazów Canajew jednak przeżył: 
https://stuffyouneedtoday.com/2017/04/15/boston-marathon-bomber-tsarnaev-severely-injured-in-prison-may-never-walk-or-talk-again/

Na szczęście nie mógł za wiele mówić, bo urazy wywołały zaburzenia funkcji mowy. Nie mógł też chodzić, co nie przeszkodziło temu, że półniemy inwalida był sądzony z całą procesową powagą.(humanizm to jednak słupy milowe naszej cywilizacji).

Bardzo znamienną sprawą jest to, w jaki sposób zachodnie media "obsługują" zjawisko "islamskiego terroryzmu". Można to – z wielkim dla siebie pożytkiem – zaobserwować na przykładzie polskich mediów.
Tą kwestią zajmę się w następnym odcinku.

Napisał: Ikulalibal

KOMENTARZE

 • @Zygmunt Białas
  Dobry tekst tylko ilu gamoni to zrozumie .Pozdrawiam. 5*
 • @Repsol 01:01:42
  Witam Cię :)

  Nie zrozumieją, bo nie chcą zrozumieć.
  Ci, co rozumieją, nie chcą się wypowiadać.
  Przecież rozmawiam z ludźmi i wiem, co myślą.

  Za chwilę jeszcze parę słów do Ciebie.
 • @Repsol 01:01:42 (II)
  Prof. Mirosław Dakowski przysłał mi książkę jego autorstwa. Tam są różne jego artykuły, w tym o 10.04.2010. I zaskoczyło mnie, że temat smoleński prezentowany jest przede wszystkim poprzez dwa obszerne wywiady, które przeprowadziłem ponad 4 lata temu z profesorem.
  Przypomnę te wywiady i napiszę parę słów o książce - razem 3 długie notki.

  Pozdrawiam.
 • @zygmuntbialas 01:15:03
  Jak wiesz Pan Profesor Mirosław Dakowski wie co pisze , szkoda tylko że te nasze ameby i pantofelki nic z przekazu nie zrozumieją . Ave. :)
 • @Repsol 02:25:42
  "Pan Profesor Mirosław Dakowski wie co pisze". -

  --- Właśnie przygotowuję pierwszą część wywiadu (zawsze jest co poprawić pod względem interpunkcji czy układu tekstu). Liczę na to, że interview zainteresuje Czytelnika.
  Zadzwonię dziś po godzinie 11:00.

  Trzymaj się :)
 • Teraz na swiecie jest zastuj.USA nie wie co bombardowac a Rosja
  nie wie co bronic.Sytuacja patowa.
 • @AgnieszkaS 09:08:21
  Pisze Pani, że "historia z pobiciem Carnajewa jest kaczką dziennikarską". -

  --- Otóż nie jest kaczką dziennikarską. Logika wskazuje na prowokację CIA. Na moich blogach przewijał się ten motyw. Przedstawię fragment za chwilę. Teraz z portalu interia.pl:
  "Matka braci Carnajewów - oskarżonych przez amerykańskie władze o zorganizowanie zamachu bombowego na mecie maratonu bostońskiego - zapewniła, że jest przekonana co do niewinności swoich dzieci. - Ostatniej nocy widziałam niezwykle interesujący film. Wynikało z niego, że wydarzenia w Bostonie zostały wyreżyserowane - powiedziała Zubejdat Carnajewa. Jednocześnie dodała, że oczekuje jak najszybszego wyjaśnienia sprawy. - Wszyscy mówią, że to był spektakl, więc chcę poznać prawdę. Jestem kochającą matką dwójki tych dzieci, a to jest szaleństwo. Nie mam siły, nie mam nic. Nie mogę spać, czuję, jakbym była martwa. Jestem jak trup - wyznała poruszona kobieta (CNN Newsource/x-news)".
 • @AgnieszkaS 09:08:21 (II)
  To z interview ze znanym blogerem @zeZorro:

  Zygmunt Białas: Przypomnij Czytelnikowi o wydarzeniach w Bostonie, a także w Wielkiej Brytanii, gdzie "czarnoskóry młodzieniec podobno uciął główkę na ulicy w centrum miasteczka żołnierzowi".

  zeZorro: A wierzysz, że w Bostonie miał miejsce zamach Putina, jak wierzy „wiodący analityk opozycji”? Bo ja nie, z prostego powodu, że – jak zwykle z okazji tzw. operacji false-flag – akurat w tamtym miejscu i czasie przeprowadzano ćwiczenia wydarzeń, które miały mieć rzekomo miejsce. Analitykowi nie przeszkadza, że dwóch podejrzanych braci pracowało dla amerykańskiego wywiadu - od lat, a jeden nawet był wżeniony w rodzinę bezpieczniackiego pułkownika. Nie przeszkadza mu, że cała ekipa aresztująca rzekomego zamachowca, w komplecie zginęła w podejrzanej operacji po kilku dniach, a kolega domniemanego zamachowca zginął od kilkunastu ran postrzałowych podczas przesłuchania.

  To wszystko – jak to mówią znawcy – jedynie poszlaki. Ale zebrane z mediów materiały to już całkiem poważne, choć w większości także groteskowe dowody. Widać na nich różne fazy odegranego przedstawienia podczas maratonu, gdzie na miejscu „wybuchu” najpierw pojawiają się psy poszukiwacze ładunków wybuchowych z antyterrorystami, z megafonów ogłaszają ćwiczenia i wzywają do zachowania spokoju, aby po paru minutach wzbiły się tumany kurzu. Po paru kolejnych w miejscu zdarzenia pojawia się znikąd brygada aktorów z teatralnymi rekwizytami, które rozkładają z wieloma błędami, rozrzucając na przykład bezładnie torebki z fuksyną, oraz gubią z pośpiechu „zakrwawioną” protezę nogi człowieka na wózku, aby ją pospiesznie przyłożyć na miejsce. Kabaret nie tragedia.

  Niemożliwe powiadasz? Ale prawdziwe. Wojna psychologiczna jest stosowana masowo na całym świecie. Zamachy są prawdziwe, a często całkiem sfingowane, co jest przecie bardziej humanitarne, a nawet wesołe. W telewizji ludziska oglądają i wierzą, że to czerwone na obrazkach to krew, a naprawdę to Hollywood-bis, ba nawet specjalne związki aktorów „kryzysowych” istnieją . Naprawdę istnieją, bo istnieje rynek takich przedstawień – do ćwiczeń i do telewizji. Wszystko wygląda, jak naturalne. Możesz poszukać w internecie. Najwyższej jakości profesjonalizm.

  I humor także. Bo przecież trzeba mieć poczucie humoru, żeby dać prztyka niepokornemu Putinowi w postaci wystawienia braci Czeczenów, którzy zapewne szczerze go nienawidzą, ale dla bezpieczeństwa osobistego pracowali też dla przeciwnika, bo wiadomo, że bracia często podróżowali w rodzinne strony, "pod krwawą okupacją mordercy siedzącego na Kremlu", wykonując zadania służbowe.
 • @staszek kieliszek 09:15:27
  Pisze Pan: "Teraz na swiecie jest zastój". -

  --- Nie tak całkiem, link:

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706255744810-sputnik-irak-mosul-zamach/
 • @staszek kieliszek 09:15:27
  Zastoj?
  Gdzie?
  Izrael bombarduje Wzgorza Golan, Amerykanie tortuja ludzi w Jemenie, niczego sie nie nauczyli od czasow Abu Ghraib, Saudi Arabia odgraza sie Katarowi a prasa dziwnie milczy o dramacie okretu wojennego USA - USS Fitzgerald, ktory zostal praktycznie zniszczony przez filipinski statek towarowy na Morzu Poludniowo Wschodnim. Na statku towarowym zaloga byla filipinska i okazalo sie, ze to zaloga towarowego statku zniszczyla elektronike USS Fitzerald, tak, ze Amerykanie nie byli w stanie powiadomic o wypadku. Statek towarowy wjechal w ten okret USA jak w maslo. Statkowi wyladowanemu pietrami towaru nic sie nie stalo. &miu amerykanskich marynarzy zginelo w tej tragedii.
  Ale Sen. Mc Cain zapowiada nastepna zmiane rezimu, bo mu sie prezydent Duterte nie podoba.
  Ten sam McCain twierdzi, ze trzeba zmienic wladze na Kremlu.
  Wszechwladne jest amerykanskie (mo) carstwo.
  Taki sklerotyk na steroidach z Arizony odgraza sie Rosji.

  No i Amerykanie obiecali Ukrainie bron i wojsko do zainstalowania w Donbasie.
  Chyba Ukraincom mina zrzednie, bo Amerykanie juz wystawiaja dosc potezny rachunek za "pomoc' bratniej Ukrainie.

  A poza tym pelna stagnacja.
  Ale nie w Anglii, gdzie domagaja sie rezygnacji pani Theresy May za skandal z prywatyzacja sluzb panstwowych. Okazuje sie, ze trzeba ewakuowac 84 wiezowce, ktore zostaly tak ladnie przystrojone z wierzchu ja Grenfell Tower; podobnie jak i w srodku..

  Zobaczymy jak sie zakonczy sie zabawa w realizowaniu pomyslu pani Thatcher: "There is no society - there's only people"
  "Spoleczenstwo nie istnieje- tylko ludzie".
  Zwlaszcza elity.

  No i Macron odgraza sie, ze nalezy skonczyc z tymi gastarbeiterami we Francji. Ma na mysli tez Polakow?.
 • @Tiamat 11:57:33
  Ach i zapomnialam!
  Kongresmenka z Hawajow , Tulsi Gabbard, ktora juz trzykrotnie wygrala wybory do Kongresu, czlonek Komitetu Sluzb Wojskowych i Komitetu Spraw Zagranicznych zlozyla propozycje ustawy o ..Zaprzestaniu finansowania grup terrorystycznych przez USA (Stop Arming Terrorists Act).

  Jak Ameryka zbroila grupy terrorystyczne w Syrii:
  How America Armed Terrorists in Syria | Global Research - Centre for Research on Globalization

  http://www.globalresearch.ca/how-america-armed-terrorists-in-syria/5595985
 • Zafiksowanie
  Ale się nam Pan Zygmunt zafiksował na islamie. Na świecie dzieje się o wiele więcej i ważniejszych dla nas spraw :)
 • @Prawda Boli 13:49:15
  /// Na świecie dzieje się o wiele więcej i ważniejszych dla nas spraw :) ///
  Mylisz się bardzo.Na świecie dzieje się ciągle i ciągle to samo.Ciągle ten sam spektakl,w tej samej reżyserii,z tymi samymi aktorami,na tej samej scenie. Zmieniają się tylko kostiumy czyli rzeczy najmniej istotne.
  Z łatwością ci to udowodnię na blogu Romuald Kałwa w komentarzu (który zamierzam zamieścić) do wpisu "Niezwykła uroczystość w Mikolinie".
  Ale to nie teraz.Późnym popołudniem.Teraz warzę konfiturę z moreli.
  Przyjdzie pora na tort sachera więc sam rozumiesz że bez przyzwoitej morelowej konfitury nijak.
 • @Tiamat 11:57:33
  "No i Macron odgraza sie, ze nalezy skonczyc z tymi gastarbeiterami we Francji. Ma na mysli tez Polakow?' -

  --- Także w Europie Zachodniej są różni populiści (choć zdaje się mniej niż w Polsce), którzy chcieliby wyganiać obcych czy uszczuplać ich prawa. Jak przypomnę sobie Wildersa, to obawiam się, że mogą kiedyś Polaków spotkać jakieś restrykcje.
 • @Prawda Boli 13:49:15
  "Ale się nam Pan Zygmunt zafiksował na islamie". -

  --- Zafiksował? - Może po kolei.
  1. Nie tyle zajmujemy się islamem, ile raczej dolą uchodźców. To też nie jest ścisłe. Zajmujemy się przekazem w mainstreamowych i alternatywnych mediach, który to przekaz jest całkowicie i bezczelnie zafałszowany.
  2. Od prawie siedmiu lat pisałem kolejno (przede wszystkim) o wydarzeniach zwanych smoleńskimi, potem o wojnie domowej na Ukrainie, a następnie o uchodźcach. Zresztą problem nie jest w żaden sposób "załatwiony", co widać też w komentarzach na tym blogu.
 • Czy naprawdę na dzisiaj dla Polski ważne kto zawinił?
  Pana twórczość za dużo koncentruje się na rzeczach od nas i Polski nie zależnych i na dzisiaj nie istotnych a za mało na teraźniejszych. Teraz dla Polaków naprawdę nie ważne jest "kto kiedyś tam czegoś" ale przyszłość związana z zalewem obcej kultury na Europe i zagrożenia jakie z tego dla Polski wynikają. Autor, Tiamat i jeszcze kilku innych robicie bigos ze szczawiu nie koncentrując się na rzeczach dla kraju najważniejszych. Kłócicie się o swoją racje w tematach dla wszystkich oczywistych. Przecież wiadomo kto tą całą bonanzę rozpoczął i dla czego. Tylko ze proszę nie zapominać o jednym niezaprzeczalnym fakcie. W pewnym okresie to Polska była jednym z nielicznych krajów które ten burdel w "Arabii" stworzyli. Nie zależnie czy ktoś umywa ręce czy nie ale rząd polski jest kojarzony z Polską i Polakami i nic tego nie zmieni. Tak wiec to także i Pana wina panie @zygmuntbialas jak i mądralującej się Tiamant.
  Radził bym na skoncentrowaniu się na zaradzeniu nadchodzącej na nasz kraj próbie islamizacji a nie płakaniu nad rozlanym mlekiem gdzie Polska traktowana była jak pożyteczna idiotka bo Polacy do rządu wybierali i wybierają pożytecznych idiotów obcego wpływu. Bez względu na to jak będziecie czarować w swoich postach i wpisach, kogo to wina lub nie, Muzułmanie nadchodzą i stanowią dla Polski i jej bytu ogromne zagrożenie.
 • @Stara Baba 16:15:57
  "Teraz dla Polaków naprawdę nie ważne jest "kto kiedyś tam czegoś" ale przyszłość związana z zalewem obcej kultury na Europe i zagrożenia jakie z tego dla Polski wynikają". -

  --- Poszły setki tysięcy Polaków (jak stado baranów) na demonstracje pt. "Stop islamowi w Europie". Manipuluje maistream, a niektórzy blogerzy wklejają teksty pisane w wychodku.
  I nie reagować na tę falę głupoty, pogardy i nienawiści?!
  Zwrócę tu uwagę, że moje notki na trzech blogach mają prawie 7 mln odsłon. Są Czytelnicy, więc będę pisał zgodnie ze swą wiedzą i poczuciem przyzwoitości.
 • @zygmuntbialas 16:43:38
  No i Pan także powinien na tą manifestację pójść. "Najazd" na Polskę Muzułmanów jak najbardziej może nastąpić a zapobiegać temu trzeba przed a nie po fakcie. Po fakcie to zmieni się całe postrzeganie życia w Polsce a z jej tradycji pozostaną tylko wspomnienia.
  Jak widzę Pan naprawdę nie rozumie jak wielkie zagrożenie czyha na Polskę przy granicach kraju aby ją zmienić na ich modłę. Już niedługo zobaczy pan Niemców, Anglików a nawet białych Francuzów którzy uciekając przed Islamem będą starać się ułożyć sobie na nowo normalne życie w Polsce.
  Proszę także nie zapominać że na Wschodzie czyli w Rosji co siódmy obywatel jest Muzułmaninem (ponad 20 milionów) Tylko w Moskwie siedzi ich ponad 2 miliony. Jeżeli zbagatelizujemy sprawę Muzułmanów oberwie nam się z dwóch stron a Polska nie jest taka wielka i silna jak to kibole starają się nam wmówić i ich burdami ukazać.
 • @Stara Baba 16:15:57
  Kazdy portal, blog, gazeta ma swoj jakis tam profil i pisze co uwaza.
  Wiadomo, ze czasy ida ciezkie, bo PiS juz sie przygotowuje, zeby rozprawic sie z blogami, ktore PiSowi nie pasuja. Daje sie zauwazyc nawrot pilsudczyzny.

  I teraz zjawiaja sie rozni doradcy i opowiadaja o czym wolno, powinno sie czy nalezy pisac.

  Jest duzo blogow o roznych profilach; wybor dosc duzy. Mozna zawsze znalezc blog, ktory nas najbardziej interesuje.

  Ja nie chodze po blogach i nie dyktuje, kto ma i o czym pisac.
  Przeciez to smieszne!
  Sa blogi swieckie, katolickie, prawicowe, lewicowe, patriotyczne, milosnikow przyrodzy, porad lekarskich, milosnikow kotkow i rozne blogi towarzyskie.

  Czy Stara Baba i podobni Starej Babie nawiedzaja wszystkie blogi i dyktuja tematy do dyskusji?
  O tym, ze muzulmanie nadchodza zajmuje sie niemal kazdy polski blog, ktory popiera oficjalna polityke rzadu.

  Kiedys w czasach stalinowskich tez wolno bylo pisac i dyskutowac tylko o tym co sie dzieje w kraju i nalezalo "skoncentrowac sie na zaradzeniu nadchodzacej na nasz kraj probie islamizacji, a nie plakaniu nad rozlanym mlekiem" ( wtedy chodzilo o czarna reakcje)

  Ale ja jestem tylko swiadkiem historii.
  Nie mam zamiaru robic rewolucji, walczyc z bigoteria i popierac zamachy stanu, wojny, bijatyki i racje ideologiczne i cenzurowac blogi..
  Ja tylko porownuje rozne zrodla informacji.

  Moze to jest i patriotyczne popierac islamofobie.
  Juz mnie kiedys pouczali, ze moim obowiazkiem jest popierac serbofobie, iranofobie, rusofobie kadafiofobie i rosyjska gazofobie.
  Wszyscy wtedy mielismy sie zachwycac, ze wreszcie uniezaleznimy sie od 'ruskiego gazu', bo bedziemy kupowac gaz z Kataru.

  No to dostalo mi sie jak napisalam ile kosztuje skroplony gaz z Kataru i ze gaz lupkowy jest i drogi i jego wydobywanie niszczy planete.
  I nie ja to wymyslilam tylko wyczytalam w zachodniej prasie - glownie amerykanskiej. Ale i polskich naukowcow cytowalam. Nie pomoglo.

  No i wtedy tez znalezli sie tacy "edytorzy", ktorzy uwazali mnie za ruskiego agenta, bo niby popieralam rosyjski biznes. Okropnie mi sie dostalo za to "rusofilstwo" i antypolonizm!

  Troszke mnie to zniechecilo do pisania o polskiej racji gospodarczej, ze mianowicie chyba taniej kupowac rosyjski gaz od Rosjan niz rosyjski gaz od Niemcow (w ramach odwiecznej przyjazniu z Niemcami)..

  Widac Polakom zadna opinia - inna od oficjalnej propagandy rzadu - nie jest na reke.
  I teraz, w ramach wielkiej przyjazni z polityka zagraniczna mocodawcow zza oceanu nie wolno nam pisac o niczym innym, tylko o tym co nam amerykanska polityka dyktuje: rusofobie i islamofobie bo na czyms przemysl zbrojeniowy musi zarabiac..a my musimy ten przemysl wspierac.
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Stara Baba 17:08:37
  "No i Pan także powinien na tą manifestację pójść". -

  --- Ja jestem poważnym człowiekiem. Gdyby chodziło o uwolnienie dr. Mateusza Piskorskiego nie trzeba by mnie było namawiać.
  Jakie są faktyczne zagrożenia dla Polski, to ja - myślę - wiem.
 • @Tiamat 17:17:24
  Alez ja nie pisze ze nie macie racji. Ja pisze ze ta racja na dzień dzisiejszy nie jest dla Polski już aż tak ważna. Mleko zostało rozlane i nie należy teraz patrzeć w przeszłość a w przyszłość która mimo dawnych dobrych wspomnień o "współpracy gospodarczej" z "Arabami" nie wróży nam nic dobrego. Gadaniem o przeszłości która i tak nie była zależna od Polaków
  nie zbudujemy przyszłości. Na dzień dzisiejszy potrzeba nam umacniać Polskę i Polaków aby uodpornić na oczywiste nadchodzące zagrożenia.
 • @Tiamat 17:17:24
  //Jest duzo blogow o roznych profilach; wybor dosc duzy. Mozna zawsze znalezc blog, ktory nas najbardziej interesuje.

  Ja nie chodze po blogach i nie dyktuje, kto ma i o czym pisac.
  Przeciez to smieszne!//

  Przestroga czy cynizm? Głupota czy wyrachowanie?

  //No to sie nam pan Husky ODSLONIL !
  Czerpie swoje wiadomosci z Breitbarta!
  Moje gratulacje!
  Ciekawe, kto panu ten pasztecik podsunal?//

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138972,co-sie-dzieje-na-swiecie-20-06-2017#comment_1392072
 • @Tiamat 17:17:24
  "... czasy ida ciezkie, bo PiS juz sie przygotowuje, zeby rozprawic sie z blogami, ktore PiSowi nie pasuja. Daje sie zauwazyc nawrot pilsudczyzny. I teraz zjawiaja sie rozni doradcy i opowiadaja o czym wolno, powinno sie czy nalezy pisac". -

  --- Przybyło ostatnio tych doradców.
 • @Stara Baba 17:26:11
  "Gadaniem o przeszłości która i tak nie była zależna od Polaków". -

  --- Na tym blogu jest stosunkowo mało o przeszłości.
 • @zygmuntbialas 17:37:25
  :-))))) Dobra.... mówcie zdrów. Idę na spacer.
 • @Husky 17:28:25
  Tiamat: "Ja nie chodze po blogach i nie dyktuje, kto ma i o czym pisac.
  Przeciez to smieszne!" -

  --- Też nie chodzę po innych blogach. Kiedyś ścigali mnie w S24 blogerzy z PiS, a teraz też u Talbota zaatakowali mnie @Kula Lis i @Talbot. Więc pilnuję swego podwórka.
 • @Stara Baba 17:38:32
  Kto tu gadał zdrów" - Stara Baba.
  Ja odpędzałem się, jak mogłem od głupiej rozmowy.
 • @zygmuntbialas 17:40:39
  Pani Tiamat nie "chodzi" po blogach, ale które można odwiedzać, a które nie to wie znakomicie !!!
  - pytanie skąd to wie skoro nie "chodzi"
 • @Husky 17:48:23
  Odwiedzac mozna wszystkie blogi i naturalnie kazdy szuka to co mu pasuje.
  Naturalnie, ze nie tylko, ze zagladam na rozne blogi i nawet te, ktore dostaje w poczcie.

  Panie Husky
  Tego tez nie wolno???

  To juz tak niedobrze???
 • @Stara Baba 17:38:32
  No to teraz juz wiem o co chodzi z ta zabroniona emigracja.
  Czy o tym tez nie wolno dyskutowac?

  Polski paszport od ręki.. dla Żydów - PCh24.pl - prawa strona internetu. Portal informacyjny. Opinie i komentarze w dobrym stylu

  http://www.pch24.pl/polski-paszport-od-reki---dla-zydow,21831,i.html
 • @Tiamat 17:56:58
  //I teraz zjawiaja sie rozni doradcy i opowiadaja o czym wolno, powinno sie czy nalezy pisac.//
  Mirror ?
 • @Tiamat 18:00:26
  Czy mam to rozumieć ze wszyscy co bronią Polski przed Islamem to Żydzi aby swoich bratanków z Izraela i świata sprowadzić?
 • @Husky 17:48:23
  No to za porada pana Husky pofatygowalam sie na taki jeden blog, ale nie widzialam tam komentarzy pana Husky.

  Żydzi największy wróg Polski - Kibice.net
  http://www.kibice.net/forum/viewtopic.php?t=27592
  Oto co tam pisze:
  Witam
  Na tym forum większość osób to patrioci, którzy pierwsi poszli by walczyć za Polskę. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Polska jest pod okupacją żydowską. Jest to okupacja ekonomiczna. Dla niektórych osób może wydawać się to fikcją i jedną z wielu teorii spiskowych. Ale sprawa jest poważna i dotycząca Nas wszystkich. Żydzi chcą utworzyć w Polsce drugi Izrael. Chcą sprowadzić do Polski 3 miliony swoich z Izraela. Jeżeli nic nie zrobimy będziemy mieć tutaj drugą Palestynę. Będziemy niewolnikami we własnej Ojczyźnie. Nasze dzieci i wnuki będą chodzić po śmietnikach. To się dzieje na naszych oczach. Wydarzenia z ostatnich lat ewidentnie na to wskazują, że jest to prawda. Niżej jest podanych kilka informacji na ten temat. W Internecie jest tego dużo więcej. Sami wyciągnijcie odpowiednie wnioski.
 • @Stara Baba 18:11:36
  "Czy mam to rozumieć ze wszyscy co bronią Polski przed Islamem to Żydzi". -

  --- Niekoniecznie. Są jeszcze zadaniowcy i ludzie, którzy dali się wystraszyć. W Polsce nie ma ani jednego procenta wyznawców islamu, a w UE niespełna 3%. I oni byliby zagrożeniem?
 • @Tiamat 18:13:23
  Tragedia
  Tragedia
  To może jednak sprowadźmy muslimow
  Une takie dobre ludzie są

  https://serapion-media.gloria.tv/bonifacius/b/tt/cidvtjkvro6bb1csj9c18u2diipufogthd3eh.jpg?sum=1bbjBF1jjaD5rw-KBkP6Yw&due=1498478400

  http://dd.neon24.pl/post/138989,islam-cywilizacja-smierci
 • @Husky 18:22:54
  "To może jednak sprowadźmy muslimow". -

  --- A kto mówi o sprowadzaniu. Nie Pani Tiamat i również nie ja.
  Proszę poczytać uważnie, o czym my mówimy.
  A linkowany tekst nie przynosi Panu chluby. Łatwiej jest atakować biednych i naśmiewać się z nich niż krytykować mocarnych.
  Myślę, że ta dyskusja nie ma już żadnego sensu. Tu nas nikt nie przekona.
 • @zygmuntbialas 18:34:45
  Ma Pan racje
  Nie da się zmierzyć, która krzywda bardziej boli ,ze strony żydów czy muzułmanów
  Ten brak umiejętności wymieniania opinii prowadzi jakże często do tego, że okupujemy się na swoich pozycjach, nie dopuszczamy racji innych .
  Dzięki i kończymy ten temat
  Pozdrawiam
 • @zygmuntbialas 18:34:45
  Huskiemu i Starej Babie chodzi o to, ze nie nalezy sprowadzac muzulmanow bo zabraknie miejsca dla zydow.
  Dlatego jest zydowska nagonka na muzulmanow.
  Natomiast nie ma prawie zadnej nagonki na kazda inna emigracje do Polski, np. ukrainska - bo to ta sama slowianska kultura.

  Dlatego pan Husky tak sie cieszy, ze nas zydzi i armia US obronia przed
  nawala islamska, ktora akurat slabo sie garnie do Polski. A i ta nieliczna grupa z Polski ucieka. Nawet ta bardzo duza grupa islamistow z Kosowa tez dala dyla z Polski.
  Teraz wiadomo, ze byc moze z powodu niepewnej sytuaci w Wlk. Brytanii, cale City sie moze zwalic do Polski, zeby mogli wedrowac po Unii.
  Jak widac Polska bedzie pomostem kulturowym z domieszka nie-aryjska..
  Bo do Polski przyjezdzaja tylko bogate zydy i jeszcze bogatsi Ukraincy.

  Wlasciwie nalezaloby sie moze zastanowic, kto lepiej upilnuje naszego bezpieczenstwa i naszej kultury przed nawala islamska: zydzi czy Ukraincy?
  Bo my, Poalcy, wiadomo; mamy historyczna stygme i ciagotki do ... Konfederacji Barskiej.
 • Bank cypryjski
  Zdaje sie, ze ktos celowo sprowadzil dyskusje na temat "muzulmanstwa", bo historia banku cypryjskiego jest szalenie niewygodna dla politycznie poprawnych serwilistow.
  Duzo sie pisze o aferze w Panamie (Panama Papers), schowkach finansowych na Kajmanach, czasem ktos napomknie o banku szwajcarskim.
  Natomiast bank cypryjski jest od lat "pod ochrona", mimo, ze znany jest z najwiekszych skandali nie tylko stulecia ale i calej naszej cywilizacji od czasow babilonskich.
  To wlasciwie bank cypryjski wykonczyl Grecje, sprzeniewierzyl wszystkie pieniadze na tzw. food for oil - "pomoc" Zachodu dla umierajacej z glodu ludnosci Iraku w czasie 10 letnich sankcji na kraj.
  Te 'transakcje" naftowe: zarcie za rope, polegaly na tym, ze bogate kraje mialy wysylac zywnosc do Iraku a za to zabierac sobie rope. Transakcje 'zarcie-petrol' zalatwial bank na Cyprze. Tylko pieniadze i jedzenie gdzies wyparowaly.
  Wszystkie zuliki i oligarchy z calej Europy i poza, piora brudne pieniadze na Cyprze. Zaplatane w ciemne transakcje sa znane europejskie banki, nawet bank niemiecki.
  Wiadomo, ze to przez bank cypryjski funduja rozne rzady ruchy terrorystyczne, handel bronia i narkotykami. Wlasciwie decyzje o losie gospodarki Europy maja swoj poczatek na Cyprze.
  Co ciekawsze, Anglicy wpadli w podobna pulapke jak nasi "frankowicze' pozyczajac pieniadze w banku cypryjskim, poniewaz sie zadluzyli w ... we frankach szwajcarskich zakupujac jakies "wspaniale' posiadlosci na Cyprze. Prawnicy twierdza, ze okolo 20 tysiecy Anglikow wpadlo w pulapke finansowych szwindli na Cyprze.
  Zdaje sie, ze Polacy wpadli w podobna pulapke szwindli z frankiem szwajcarskim.

  Tysiace Brytyjczykow dalo sie nabrac na cypryjskie posiadlosci zaciagajac dlug w szwajcarskich frankach:
  Thousands of Britons lured by Cyprus property dream stung by Swiss franc mortgages - but legal fight means end is in sight | This is Money

  http://www.thisismoney.co.uk/money/mortgageshome/article-2956985/Thousands-Britons-lured-Cyprus-property-dream-stung-Swiss-franc-mortgages-legal-fight-means-end-sight.html
 • @Stara Baba 17:08:37
  Ciekawe jest to, że przyjęliśmy bez obaw do Polski wielu Czeczeńców, którzy są także muzułmanami.
  To było jak najbardziej właściwe, bo przeciw Rosji.
  W samej Rosji nie ma problemu z republikami muzułmańskimi, był problem z Czeczenią - został skutecznie rozwiązany, ku konsternacji tzw. Zachodu.
  Do tej pory wytykane jest rozwalenie Groznego a wszelkiego rodzaju akty terrorystyczne w teatrze, w blokach mieszkalnych, w szkole w Biesłanie przeinaczane są jako spreparowane przez FSB. Czeczeńcy to bardzo milusińscy są, jak misie pluszowe, tylko przytulić na złość Rosji.
  Tworzenie akcji antyrosyjskich w republikach kaukaskich nie wyszło tzw. Zachodowi, wściekłość zatem jest niezmierna, dlatego są arabskie wiosny czy majdany na Ukrainie a także nieudane w Armenii czy Kazachstanie.
  Coraz większa wściekłość tzw. Zachodu rozum mu odbiera.
  Co się tyczy konkretnie Polski:
  przyjmowaliśmy za PRL mnóstwo uchodźców palestyńskich i nie było w naszym kraju zamachów czy rozbojów z ich strony.
  Co się tyczy przyjmowania obecnie uchodźców do Polski; można ich przyjąć i się nimi zaopiekować, jednak Polska powinna przyjąć tych, którzy będą nam pasować a nie tych, których wskaże nam Merkel.
  Pani kanclerz zaprosiła wszystkich, niech sobie z nimi radzi.
 • @Husky 18:43:03
  Nie masz racji.
  W Polsce, jak najbardziej da się zmierzyć. Wystarczy popatrzeć choćby w TV na wybrańców do władz ustawodawczych, sędziów, prokuratorów, w czyich rękach są środki przekazu, banki, kto zawłaszczył Solidarność a następnie Polskę, szczególnie po 1989 roku. Czy to zrobili muzułmanie ? To że ich w Polsce Polacy nie chcą, wynika z przezorności. Mamy problemy z nachodżcami żydowsko-syjonistycznymi i nie potrzeba nam dodatkowego z muzułmańskimi.
 • @Tiamat 19:04:40
  .... ale ty kobieto kręcisz. Dla mnie jest to nawet zabawne.
 • @Stara Baba 22:28:17
  to juz komedia
 • @AgnieszkaS 22:47:41
  //czy zauważyła Pani jak bezsensowne jest powyższe zdanie?//


  Czy tylko to jedno
  Zacytowałbym tu takich ....naście
  Pytanie
  Po co
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 22:22:18
  ///Czy pan kpi, czy o drogę pyta?///

  Przepraszam że się wtrącam ale jaki powód jest do zadawania tak głupich pytań?
  No powiedziała matka Carnajewa że syn jest niewinny.A co miała powiedzieć do cholery ! to matka.czy to takie dziwne?

  Prezydent Ramzan Kadyrow też tak uważa.A nawet jeszcze gorzej bo twierdzi że bracia są ofiarami amerykańskich specsłużb. http://www.interfax.ru/russia/442122

  natomiast takie pani zdanie :
  /// władze amerykańskie zareagowały na ostrzeżenie, to Tamerlan musiał się tylko zadowolić "zieloną kartą" ///

  to jest dopiero kpina. żeby nie powiedzieć szyderstwo ze zdrowego rozsądku,
  Według pani logiki jeśli ktoś ostrzeże mnie że wśród moich gości być może jest kieszonkowy złodziej zasadne będzie stwierdzenia;a co mi tam złodziej kieszonkowy,przecież i tak pieniądze trzymam w bieliźniarce pod ręcznikami.Czy tak? pani AgnieszkoSZ?
 • @Tiamat 19:04:40
  "Huskiemu i Starej Babie chodzi o to, ze nie nalezy sprowadzac muzulmanow bo zabraknie miejsca dla zydow.
  Dlatego jest zydowska nagonka na muzulmanow". -

  --- Tak to wygląda.
  Pisze Pani prosto, jasno i przejrzyście.
  Tłumaczymy jasno swoje racje.
  I są tacy, którzy "nie rozumieją" naszych racji.
  Inni przyszywają nam wstrętne łatki.
  Tak było kiedyś w S24 (teraz nie wiem,
  bo rzadko tam publikuję).
 • @zygmuntbialas 23:51:55
  Odprawiacie komedie. Nawet nie chce tłumaczyć i pokazywać dlaczego.
  Pośmiać się to dobra rzecz.
 • @lorenco 20:19:55
  "Coraz większa wściekłość tzw. Zachodu rozum mu odbiera". -
  --- Można być tym zniesmaczonym. I jest smutno, że Polacy tak łykają durną propagandę.

  "Co się tyczy przyjmowania obecnie uchodźców do Polski". -
  --- Nie piszemy o przyjmowaniu uchodźców. Zresztą przyjęcie tych narzucanych 7 tysięcy nie jest sprawą polsko - muzułmańską, lecz polsko - unijną czy polsko - niemiecką.
 • @Vinto 21:13:09
  "Wystarczy popatrzeć choćby w TV na wybrańców do władz ustawodawczych, sędziów, prokuratorów, w czyich rękach są środki przekazu, banki, kto zawłaszczył Solidarność a następnie Polskę, szczególnie po 1989 roku. Czy to zrobili muzułmanie". -
  --- Przyraczam dłuższe zdanie, bo ładnie (i prawdziwie) brzmi.
 • @zygmuntbialas 23:51:55
  Do dowcipów ten komentarz Pani ekspert zaliczyć nie można
  Uczyć poprawności to powinna zacząć sama od siebie
  Otwartym pytaniem jest jaką to nacje reprezentują sama zainteresowana.
  Czy to też dowcipne ??.
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 22:18:39
  "Czy Pan uważa, że pańska logika jest przekonywującym dowodem?". -

  --- Proszę mi pozwolić na taki opis świata, jakim go widzę. Jeśli dokonam jakichś korekt, to na pewno nie z Pani inicjatywy.
 • @AgnieszkaS 22:22:18
  ""Matka braci Carnajewów... jest przekonana co do niewinności swoich dzieci". -

  --- Do głowy mi nie przychodzi, by kpić z poważnych spraw.
 • @Stara Baba 22:28:17 and @Husky
  "Dla mnie jest to nawet zabawne". -
  --- A dla mnie drażniąca jest durna dyskusja, rozpętana przez blogerów, którzy nic "nie rozumieją".

  "to juz komedia". -
  --- Te zarzuty wobec Pani Tiamat nie są komedią. Są żałosnym widowiskiem.
 • @AgnieszkaS 22:47:41
  "Tym ktosiem był Zygmunt Białas". -

  --- Pani zarzuty zostały wyrażone wyżej o godzinie 09:08:21.
  Ja odpowiedziałem o godz. 10:34:36 oraz 10:40:51.

  I proszę nie czynić Pani Tiamat głupich zarzutów, tylko samej się podciągnąć.
 • @ikulalibal 22:59:21
  "Prezydent Ramzan Kadyrow... twierdzi, że bracia są ofiarami amerykańskich specsłużb: http://www.interfax.ru/russia/442122

  --- Pani Agnieszka uznaje natomiast, że ona wie więcej od Kadyrowa.
 • @AgnieszkaS 23:56:14
  "Przed napisaniem czegokolwiek proszę zapoznać się z faktami". -

  --- To odnosi się przede wszystkim do Pani.
 • @AgnieszkaS 00:09:39
  "Konkluzja komentarza Vinto jest następująca". -

  --- Proszę mnie nie pouczać. Przytoczyłem to, co uznałem za słuszne i prawdziwe: "Wystarczy popatrzeć choćby w TV na wybrańców do władz ustawodawczych, sędziów, prokuratorów, w czyich rękach są środki przekazu, banki, kto zawłaszczył Solidarność a następnie Polskę, szczególnie po 1989 roku. Czy to zrobili muzułmanie?".
 • @AgnieszkaS 00:19:50
  "... aby był Pan klownem". -

  --- Czy Pani się wściekła?
  Czy Pani robi za trolla?
  Jak można tak obrażać człowieka?!
  Proszę już nie pisać głupot!
 • @AgnieszkaS 00:35:08
  Nqapisałem wyżej: 'Proszę już nie pisać głupot!'
  I nie obrażać człowieka!
 • @AgnieszkaS 23:56:14
  ///Swiat jest inny jak przedstawiane tu "false flag"-owe szablony. ///

  Głębokie!
  Po pierwsze należ zapoznać się z definicją pojęcia "false flag".
  Wyjaśniam zapóźnionym w rozwoju:to nie działanie którego nie było a działanie wykonane pod cudzą flagą.
  (za wikipedą) /// przykładem jest zaplanowana w 1962 roku „Operacja Northwoods”. Zakładała przeprowadzenie przez CIA lub inne agencje rządowe ataków terrorystycznych w miastach USA; ataki te miały zwiększyć publiczne poparcie dla planowanej wojny przeciwko Fidelowi Castro na Kubie. Zawarte w planach operacji porwanie samolotu oraz zamachy, obwiniające przy pomocy fałszywych dowodów rząd Kuby, miały stanowić pretekst dla Stanów Zjednoczonych.///

  Po drugie;nie "świat jest inni jak" tylko "świat jest inny niż"
  Chyba ze: "jak wypije 100 gr koniaku świat jest inny, nie irytują mnie nawet aroganckie babsztyle"
 • @ikulalibal 00:40:21
  "Po pierwsze należy zapoznać się z definicją pojęcia "false flag". -

  --- Wielu powinno się douczyć :)
  Dziękuję Panu za świetny przekład.
  Większość Czytelników tego bloga czeka na pewno na kontynuację.

  Pozdrawiam Pana :)
 • @AgnieszkaS 00:19:50
  Narzucanie innym światopoglądu i nazywanie kogoś klownem, świadczy o zwykłym chamstwie.
 • @AgnieszkaS 00:43:39
  "Gute Nacht!" -

  --- Dobranoc!
 • @lorenco 00:47:13
  "Narzucanie innym światopoglądu i nazywanie kogoś klownem, świadczy o zwykłym chamstwie". -

  --- Tak, świadczy o zwykłym chamstwie.

  Pozdrawiam Cię :)
 • @AgnieszkaS 00:26:15
  Kabaret to jest sztuka z najwyższej półki.
  Rozśmieszyć taką Agnieszkę w spółce z Huskym, to naprawdę jest sztuka.
 • @AgnieszkaS 00:43:39
  O ile mi wiadomo, Zygmunt pisze swój blog i ma do tego prawo. To jemu gwarantuje Konstytucja III RP.
  Agnieszko chcesz dyskutować, dyskutuj. Obrażasz innych - tak czynią właśnie trolle i Ty w tej sytuacji nim jesteś.
 • @zygmuntbialas 00:50:22
  Cóż, nudzi się im na różnych tam Niezależnych czy innych Gazetach Polskich bo tam jedna kakofonia czyli kaczkofonia, to sobie tu zrzut une urządziły.
 • @lorenco 01:06:04
  "... sobie tu zrzut une urządziły". -

  --- Mam wrażenie, że to akcja sterowana
  i mam nadzieję, że się tu mylę.
 • @zygmuntbialas 01:13:09
  Raczej się nie mylisz.
  Pozdrowienia:)
 • @lorenco 01:29:55
  Pozdrawiam Cię również :)
 • @AgnieszkaS 03:39:52
  Wszystkie wpisy pani Agnieszki sa bardzo personalne. Nie zdarzylo sie, zeby swoje opinie i oceny sytuacji poparla dowodami: informacjami z prasy, niezaleznych/zaleznych mediow i starala sie udowodnic, ze ja pisze nieprawde. W amerykanskich mediach jest pelno podobnych opinii do moich, bo ja glownie stamtad czerpie informacje i opinie..

  A niektorzy mieszkancy USA maja to do siebie, ze oskarzaja kogo sie da bez udowodnienia czegokolwiek. Tak sie uwzieli na Rosje, ze niby to Rosjanie wybrali im prezydenta, bo Amerykanie nie sa w stanie.

  Jest to byc moze przyznanie sie do winy, zeby byle ruski haker jest w stanie wybrac wladze jankesom, pomimo, ze USA wydaje tryliony dolarow na elektroniczne zabezpieczenie kraju. (Podali to Amerykanie).

  Dlatego staram sie zawsze podawac linki , skad wzielam swoj punkt widzenia. Z Ameryki, pani Agnieszko. Widac dla pani jest to komedia.
  Dla mnie tez.
  Amerykanie sa mniej subtelni niz ruskie hakery. McCain juz zapowiada zmiane rezymu w Moskwie i Syrii. Odgrazal sie tez Chinom. Na to wszystko jest poparcie w WYWIADACH z senatorem McCainem i przemowienia w Senacie.

  Wiec pani Agnieszka zachowuje sie troche jak w maglu. Obraza wszystkich, ktorzy maja inne zdanie albo... inna informacje.
  Bo kazdy kto ma inna informacje niz pani Agnieszka jest... komediantem..

  A o Carewie, to na zyczenie pani Agnieszki moge przytoczyc amerykanska prase, ktora o tym pisala. Widac, ze pani Agnieszka spedza zbyt wiele czasu na wyzwiska zamiast zabrac sie za czytanie amerykanskiej prasy i posluchac dyskusji i w senacie i w Kongresie.

  Sa takze raporty z Kongresu dostepne w sieci. I Jest historyk Oliver Stone, ktory bardzo ladnie przedstawil historie USA. Tez jest w sieci.
  Jesli zaczne cytowac Amerykanina Stone'a dostanie mi sie tak samo jak za cytowanie kongresmana dra Ron Paula czy senatora McCaina.
  No i radze sie przyjrzec na czym polega Second Amendment amerykanskiej Konstytucji.

  Ale zdaje sie, ze do studiow nad historyczna i wspolczesna Ameryka potrzebna jest znajomosc angielskiego.
  Sic ulula sedebat!

  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 03:37:56
  "Ja natomiast mam prawo przedstawić rzeczywistą wersję wydarzeń". -

  --- Oczywiście, że ma Pani prawo przedstawić SWOJĄ wersję. A pani przedstawia wersje łże-mediów i chce ją tu wciskać.
  I padają obrażające słowa.
 • @Tiamat 05:22:44
  "Dlatego staram sie zawsze podawac linki, skad wzielam swoj punkt widzenia". -

  --- Ja na pewno o tym wiem. I wierzę, że wielu Czytelników ma podobne zdanie do mojego. Jest jeszcze jeden problem: jesteśmy atakowani wpisami, w których imputuje się nam nie nasze poglądy, wykrzywia nasze wypowiedzi i nasze intencje. Wspomniałem o tym nieco wyżej, potwierdził Lorenco:

  Lorenco: "... sobie tu zrzut une urządziły".
  ZB: "Mam wrażenie, że to akcja sterowana
  i mam nadzieję, że się tu mylę".
  Lorenco: "Raczej się nie mylisz".

  Jak te najnowsze trolle nie wstydzą się swej bezczelności i swego nieuctwa?! - Zniesmaczony jestem.
 • @AgnieszkaS 08:26:38
  Zerknąłem na linkowany komentarz. I co Pani Tiamat pisze:
  "Moje wyrazy wspolczucia!!!!!!!!
  Gdyby pan Husky sie raz pofatygowal i postudiowal informacje o Ramadanie - toby glupot nie wystawial". -
  --- Kogo tu Tiamat obraża? - Trudno mi dostrzec jakąś obrazę w całym jej wpisie.

  --- "szczyty komizmu". -
  --- Proszę skończyć z tak idiotycznymi określeniami. Proszę pójśc za radą Pani Tiamat i douczyć się co nieco, i poczytać coś poza 'Washington Time'.
 • @AgnieszkaS 09:48:15
  Pani Agnieszko,
  nie piszę po to, by mnie trolle obrażały.
  Takim gościom, którzy wejdą do domu,
  by zakłócać porządek, pokazuje się drzwi.

  Proszę przetłumaczyć jakiś tekst
  i pokazać choćby cień klasy Pani Tiamat,
  a nie robić za trolla czy zadaniowca.
 • @AgnieszkaS 00:19:50
  Pani Agnieszko!
  Gdzie się podziała Pani klasa jaką prezentowała Pani niegdyś w komentarzach ?

  To co teraz wychodzi z pod Pani klawiatury...przypomina mi rzeczywiście trollowskie nawalanki..
  Trochę to podejrzane było dla mnie ,że staje Pani zawsze w obronie kundla, który ma na neonie najgorszą z możliwych opinii i jest przykładem kpin z dziennikarskiej rzetelności i któremu nie ja jeden zarzucam toporne trollowanie.

  Zachowuje się Pani ostatnio jak klon huskiego - tyle, że zdecydowanie bardziej inteligentny i elokwentny.

  Nie tak dawno napisałem, że jest pani osobą o wysokiej kulturze osobistej... Chyba trochę przesadziłem...
 • @Paulus Aquarius 14:45:27
  "Pani Agnieszko!
  Gdzie się podziała Pani klasa jaką prezentowała Pani niegdyś w komentarzach?" -

  --- I nie napiszę nić więcej, by nie dolewać oliwy do ognia.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej