Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Co się dzieje w świecie mediów - 07.07.2017.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kilka dni temu w notce „Rusofobia w USA to biznes” przedstawiliśmy nędzę amerykańskiego dziennikarstwa, link:

http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139121,rusofobia-w-usa-to-biznes-01-07-2017

Po aferze w CNN stacja wstrzymała wszystkie informacje o Rosji, wycofała ostatni artykuł. Trzech dziennikarzy zrezygnowało z pracy.

„Ale przyjmują już następnych – pisze bloger @SZS. - A rozmowę kwalifikacyjną kończą takimi oto słowami: Jesteś pan niedouczonym gamoniem, moczymordą, sprzedajną miernotą, gnidą i patologicznym łgarzem… Będzie z pana świetny dziennikarz. Witamy w redakcji… I pewnie dlatego Milosz Zeman tak powiedział: Wiem, że najwyższa liczba idiotów na metr kwadratowy jest wśród dziennikarzy”.
 
 
 
Robert Fisk
 
Może tak, a może nie. Trudno powiedzieć – pisze pani Tiamat. -Amerykanie zamordowali wielu dziennikarzy. Wielu się ukrywa. W Libanie mieszkają amerykańscy i angielscy dziennikarze (np. Robert Fisk) i stamtąd nadają o tym, co się naprawdę dzieje na Bliskim Wschodzie. John Pilger, Australijczyk, nie mial co robić w kraju -mieszka w Londynie. Proszę zauwazyć, że nie ma amerykańskich dziennikarzy na polach bitew Iraku, Syrii czy Jemenu. W samym Iraku ‚zginęło’ich ponad stu. Z własnego doświadczenia wiem, że największej cenzury doświadczają dziennikarze.

 
Podobny obraz
 
John Pilger
 
Media na Zachodzie nie są niezależne. Należą do prywatnych korporacji, które rozbijają się po całym świecie i nie bardzo chcą, by prasa rozpisywała sie o tym, co robią. Jeśli taka firma ma udziały w stacji TV, to wiadomo, że nie pozwoli, żeby o tajemnicach firmowych opowiadano. Z kolei wielkie korporacje przekupują przedstawicieli w Senacie i Kongresie, a więc praktycznie rządzą krajem. Wtedy prywatne media wyrażają opinie dyktowane przez państwo, czyli prywatne korporacje. Kampania wyborcza w USA – to przecież prawdziwa, dzika orgia medialna.
 
Opowiadanie, że na Zachodzie sa niezależne środki masowego przekazu, bo są w prywatnych rękach, jest bzdurą, podobnie jak BBC, które jest państwową stacją, calkowicie podlegającą kontroli panstwa – i też nie jest niezależna, bo w Anglii państwem też rządzą banki i różne inne korporacje. Najlepszy dowód, że BBC podaje te same brednie co media w USA plus lokalne wydarzenia.
 
Właściwie trudno mówić o dziennikarstwie na Zachodzie. Bardzo często w mediach pracują spece od PR – public relations – czyli spece od propagandy, zatrudnieni przez wielkie firmy. Dlatego od wielu lat istnieją na uczelniach wydziały pt. media & communication, niezależnie od dziennikarstwa. Dziennikarz ma słabe szanse na zrobienie kariery.
 
Co ciekawsze, propaganda zachodnia pyskuje na Rosję, tzn. na RT i na ‚Sputnik’, że nie powtarzają tego, co nadaje Zachód. Równocześnie w samej Moskwie wychodzą gazety, które ostro krytykują i Putina, i jego politykę. Można w nich też wyczytać, jaka nędza panuje w Rosji i jaka tam korupcja. Rosja to jeden z nielicznych krajów, który może sobie pozwolić na Partię Komunistyczną, która też pyskuje na Putina i jego ekipę. Wiadomo, że chciałaby rządzić. Ale jest w Dumie. Ostatnio pewien ‚uczony’tłumaczył mi, że Nawalny to człowiek opłacany przez… Putina, by pokazać światu, jaką mają demokrację. Myślę, że partia Ziuganowa wystarcza z nadwyżką.
 
Korporacje zachodnie zatrudniają też naukowców. Największym oszustwem kapitalizmu jest nauka za pieniądze. Uczelnie muszą się same utrzymać. Toteż się utrzymują. Z różnych ‚dotacji’, prezentów, stypendiow i ‚nagrod’. Stanford i Harvard dostają różne ‚scholarships’ (stypendia) prosto z Izraela.
 
No i uczelnie, żeby nie zdechły z głodu, dostają też różne ‚programy naukowe’ do opracowania. Klasycznym przykładem jest wagonowa literatura na temat zmian klimatycznych. Innym rodzynkiem jest Monsanto. Bardzo często wielkie firmy zamawiają rozmaite badania naukowe i podają od razu wyniki, do których trzeba dopasować badania (np. szczepionki).
 
 
 
Znalezione obrazy dla zapytania media usa
 
Media w USA: „Północnokoreański pocisk może dotrzeć nawet na Alaskę”. – Tak media przygotowują grunt do napadu USA na inny kraj
 
Zastanawia mnie, które to uczelnie podjęły się opracowania leczniczych walorów Mary-Jane (marihuany). No bo jeśli marihuana jest rzeczywiście bardzo zdrowa, to dlaczego ani ‚maryski’, ani maku nie wolno siać we własnym ogrodzie? – Wiadomo, kto ma monopol na hodowlę. No więc różne ‚naukowce’, wynajęte za pieniądze, przygotowują wielce uczone programy dla telewizji.
 
Podobnie działają telewizyjne programy publicystyczne. Nie jest żadną tajemnicą, że Izrael od początku swego istnienia prowadzi walkę z Palestyną… w Palestynie. Żeby usprawiedliwić to, co robi Izrael, i to, co ma w planie, należy zatrudnić całą machinę propagandy: media, akademie, administrację państwową, organizacje społeczne i zawodowe do zwalczania wroga, jakim jest… marzenie o Wolnej Palestynie. Najłatwiej do ludzi przemawiają emocje, zwłaszcza te, które mają moc nad nami – tak zwane ciemne moce. Żyd czy nie żyd – każdemu najłatwiej uwierzyć, że jst wybranym pomazańcem bożym.
 
No więc zaprzegnęliśmy do roboty naukowców, etnologów i wszelakich etnografów – za pieniądze, a jakże – opowiadajacych o rasie wyższej i niższej, kulturze tej bardziej moralnej niż inne, by udowodnić, że… rasa semicka arabska jest rasą nie-białą, natomiast rasa semicka – izraelska należy do rasy bialej. Uczeni kryminolodzy i różni prawnicy – zdrajcy wygadują głupoty o rasach i religiach kryminogennych, do których mają należeć… muzułmanie.
 
Sztuczne sekty religijne, sowicie opłacane przez korporacje, nie tylko naftowe, badają Pismo Święte na wszystkie strony, żeby tylko udowodnić, że… ponieważ Abraham wyszedl z Ur (miasta w Mezopotamii), a wiadomo, że Adam i Ewa byli żydami (a tylko czasami Ukraińcami) – to cała Mezopotomia powinna należeć do Izraela i należy powtorzyć biblijne ludobójstwo, żeby współczesny Abraham mógł wrócić na łono Kanaanu. Naturalnie firmom naftowym, które mają udziały w mediach, bardzo zależy na tym, żeby oczerniać ludy Bliskiego Wschodu, bo mają złodzieje ropy usprawiedliwienie podboju.
 
No więc mamy sekty religijne, korporacje, uczelnie, prawników, administrację państwową, organizacje pozarządowe, dziennikarzy i różne stowarzyszenia i asocjacje – zatrudnione w wielkim medialnym cyrku anty-palestyńskim. Bo udało się przepędzić Libijczyków, Irakijczyków, kilka milionów chrześcijan z Bliskiego Wschodu, a Palestyńczykow i Persów jakoś się nie da. Ale żeby się to nie nazywało ludobójstwem, to powołujemy się ogolnie na islam jako krwiożerczą religię, która chce zniszczyć kulturę zachodnią.
 
A to, że nie spotkałam w swym życiu Indonezyjczyka czy Malaja, który chciałby mieszkać w Europie, to już nie ma takiego znaczenia, bo przeciętny rasiol nie ma pojęcia, że największym muzułmańskim państwem jest Indonezja, która nikomu nie zagraża. A na pewno nie Europie. Azjatycke wyspiarstwo brzydzi się Europą. A i Malezja czy Brunea do Europy nie ciagną. Natomiast nie przeszkadza, że Bałkany zasiedlają przybysze z Turcji i Arabii Saudyjskiej. Bo Palestyńczyk – to wiadomo: Arab-terrorysta. Co innego Araby z Arabii Saudyjskiej. Ci mają pieniądze i są naszymi wspólnikami w ludobójstwie Kanaanu.
 
Potęga komercyjnych mediów jest tak wielka, że ma zasięg niemal globalny. To co ‚naukowcy’ z Harvardu z Dershowitzem na czele opracowali i ‚dowiedli’, że islam to terrorystyczna religia, to powtarzają światowe media i wielkie korporacje, a za nimi niektóre kościoły i organizacje państwowe i społeczne. Bo nam islam nie przeszkadza w Kazachstanie. Ani w Indiach. Ale bardzo przeszkadza na roponośnych terenach Bliskiego Wschodu.
 
Ciekawe, że spotykam Polaków, którzy nie wezmą do ręki prasy muzułmańskiej, a na samo wspomnienie tejże dostają gęsiej skórki. Choroba? – Przypomina to trochę angielski serial „Little Britain”. A ponieważ cały przemysł anty-islamski rozpanoszył się w mediach ścieku wścieku, to zaglądamy do tzw. mediów niezależnych czy społecznościowych. I tu nas też może spotkac niespodzianka. Nie ma też co za bardzo ufać mediom społecznościowym, bo wiele z nich jest na garnuszku różnych organizacji, jak i korporacji.
 
Żyjemy w świecie zalegalizowanej i wszechpotężnej dezinformacji nastawionej na monopolistyczny kapitalizm. Dlatego nie należy się spodziewać uczciwych dziennikarzy. Jako osoby prywatne, mogą być zupełnie przyzwoitymi ludźmi, ale jak to powiedział kierownik produkcji CNN: „Z czegoś trzeba żyć… żeby wyżyć”.
 
Na skali polityk – dziennikarz osobiście pierwsze miejsce, gdy chodzi o liczbę idiotów, przyznałabym politykom. Bo żeby zostać dziennikarzem, trzeba skończyć szkołę. Polityk nie musi mieć żadnej wiedzy ani żadnych kwalifikacji. W ogóle nic nie musi – nawet reprezentować swoich wyborców.
 
Napisała: Tiamat
 

KOMENTARZE

 • 5*
  Marihuana (lecznicza) będzie dostępna w IIIŻydo-RP. Sejm nie zgodził się jednak na krajową, państwową jej produkcję. Będzie sprowadzana z Izraela i Kanady - firmy może różne, ale właściciel ten sam.
 • @Rzeczpospolita 19:11:48
  Jesli marihuana jest tak bardzo lecznicza - to czemu tego lekarstwa nie moge hodowac we wlasnym ogrodku,?
  Moja siostra mieszkala na Pradniku Czerwonym w Krakowie. A dookola rosly konopie. Nikt sie nimi nie przejmowal a rosly jak chwasty.
  Nasza babcia mowila, ze kiedys mozna bylo sobie utkac koszule z konopii bo byla zdrowa.
  A potem zabronili i zbierac i tkac konopie.

  Nie wiem, kto zabronil.
  I nie wiem, dlaczego jeszcze nie wisi na drzewie.
  Konopi juz wokol bloku nie ma.
  I coraz wiecje chorych ludzi.

  Ja nie wiem, czy marycha jesty lecznicza.
  Ale dlaczego nie moze rosnac pod moim blokiem???
 • @Tiamat 19:37:46
  Tak to miej wiecej wyglada."Kapital" pisze scenariusz ,wynajmuje aktorow,rezysera i cala ekipe czyli media,politykow,organizacje pozarzadowe,sluzby itp.
  Zeby nie bylo tak prosto to sa wykonawcy i podwykonawcy roznych zamierzen a ci z dolu struktury nie wiedza nawet dla kogo finalnie pracuja.
  Na gorze hierarchi na pewno sa banki,agencje prasowe,glowne media,sluzby,stanowienie prawa czyli politycy i interpretacja prawa czyli na pewno sady najwyzsze a tych szczebli posrednich i nizszych sprawowania wladzy globalnej jest mnostwo.
 • Klamstwo dzis kroluje.
  Moj bohater Alex Jones zwariowal. Stal sie tuba propagandowa dla Trumpa i zaczal walczyc z Kosciolem Katolickim przez publikowanie falszywych wiadomosci o orgiach homoseksualnych w Watykanie i pedofilii australiskiego kardynala George Pell.
  Jedno klamstwo moze spowodowac wiele szkod.
  Przyklad: Kiedys narysowalem maszyne, ktora po przywiezieniu do fabryki klijenta okazala sie za wysoka, sufit byl na wysokosci 3m a maszyna miala 3.5m. Naszemu sprzedawcy nie chcialo sie mierzyc i wysokosc 4 m od podlogi do sufitu sklamal.Trzeba bylo maszyne przerysowac, wyprodukowac nowe elementy, wyslac 2 ludzi na tydzien czasu by maszyne naprawili, zaplacic hotel, wyzywienie itp.Dwoch robotnikow co tam pojechalo po pracy zamawialo sobie alkohol do pokoju na koszt firmy oraz wzieli sobie panienke , ktora u nich przez ten tydzien mieszkala.Musieli sie czyms zarazic bo w niedlugim czasie zony odeszly od tych robotnikow a oni bardzo sie z soba tak zaprzyjaznili, ze zamieszkali razem.
 • Prawda jest ... prosta, to kłamstwo jest skomplikowane
  " jest rzeczywiście bardzo zdrowa, to dlaczego ani ‚maryski’, ani maku nie wolno siać we własnym ogrodzie?"
  W pytaniu jest odpowiedź. Ponieważ jest zdrowa i każdy za grosze mógłby ją samemu uprawiać. Dlatego trzeba było "wynaleźć" wersję leczniczą która co prawda nie ma już części właściwości leczniczych ale za to jest opatentowana i bardzo droga.

  PS. Idąc tokiem rozumowania zawartym w pytaniu to wódka i papierosy nie są szkodliwe ponieważ nie są zakazane.
 • @staszek kieliszek 21:47:52
  Jak myślisz, czy kardynał Pell stawi się przed sądem, czy dożyje?
 • @Rzeczpospolita 19:11:48
  "Marihuana (lecznicza) będzie dostępna w IIIŻydo-RP". -

  --- Równocześnie walczy UE z papierosami, m.in. poprzez drakońskie ceny. Może właściciel NIE ten sam, a może 'maryśka' przynosi większe dochody.
 • @mac 21:30:44
  "Kapital" pisze scenariusz... a ci z dolu struktury nie wiedza nawet dla kogo finalnie pracuja". -

  --- Tak. I wydaje się ta struktura bardzo skomplikowana, a jest w istocie dość prosta, kierująca się pieniądzem.
 • @Tiamat 19:37:46
  Przytoczę tu parę słów, które Pani napisała:
  "... zaprzegnęliśmy do roboty naukowców, etnologów i wszelakich etnografów – za pieniądze, a jakże – opowiadajacych o rasie wyższej i niższej, kulturze tej bardziej moralnej niż inne, by udowodnić, że… rasa semicka arabska jest rasą nie-białą, natomiast rasa semicka – izraelska należy do rasy bialej. Uczeni kryminolodzy i różni prawnicy – zdrajcy wygadują głupoty o rasach i religiach kryminogennych, do których mają należeć… muzułmanie". -

  --- To powinno każdego przekonać, ale chyba nie przekona.
 • Izraelska gazeta o wizycie prezydenta Trumpa w Polsce: Pomógł Polakom wybielić historię i wymazać masakrę w Jedwabnem
  Szokujący artykuł ukazał się w żydowskim dzienniku Haaretz. Korespondent gazety Ofer Aderet, relacjonując wizytę prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce stwierdził, że „Polski rząd może odnotować wielkie zwycięstwo w walce o honor państwa, jak również w swojej kampanii pisania historii na nowo oraz usuwania plam na przeszłości Polski”.

  „Prezydent USA Donald Trump, lider wolnego świata, przyjął polską narrację bycia ofiarami i jednostronną pretensję Polaków do niewinności w ich ogóle, przyznając polskiemu prawicowemu, konserwatywnemu i nacjonalistycznemu rządowi pieczęć akceptacji, której tak desperacko potrzebował” napisał Aderet.

  „Polska Trumpa jest krajem bojowników o wolność i sprawiedliwość, którzy padli ofiarą dyktatorskiego podboju, który zrujnował ziemię – jednakże którzy przeżyli dzięki swojemu oddaniu wartościom wolności oraz swojemu umiłowaniu życia. W Polsce Trumpa nie ma śladu Polaków, którzy skazywali, zdradzali i mordowali tysiące Żydów w całym kraju przed, podczas i po nazistowskiej okupacji. Nie pozostał nawet ślad głęboko zakorzenionego antysemityzmu i jadowitej nienawiści w stosunku do Żydów, na którą cierpieli przez cały okres współżycia polsko-żydowskiego, zanim jeszcze naziści je zniszczyli” oświadczył.''
  (...)
  http://prawy.pl/53857-izraelska-gazeta-o-wizycie-prezydenta-trumpa-w-polsce-pomogl-polakom-wybielic-historie-i-wymazac-masakre-w-jedwabnem/

  Aż ponosi jak się czyt te kłamstwa!
 • @dron67 22:23:48
  "Szokujący artykuł ukazał się w żydowskim dzienniku Haaretz". -

  --- Fakt, szokuje ten idiotyczny tekst.
 • @roux 22:00:19
  A za co to kardynal ma isc pod sad? Kardynal kiedy byl mlodym ksiadzem to byl na obozie dla katolickiej mlodziezy. Byli tam tez cywilni pracownicy: kucharki, wychowaczynie, itp. Dwoch wychowankow z tego obozu po latach zeszlo na zla droge, kradzieze, wiezienia, narkotyki, alkohol.Sprawy o oskarzanie ksiezy o molestacje staly sie modne i tych dwoch tez chcialo sie zalapac na jakies oszkodowanie. Ustalili szczegoly zeznan i oskarzyli ksiadza, ze on ich dotykal w basenie na tym obozie.Zeznawali byli pracownicy obozu, byli wychowankowie i sad nie dal wiary tym oprychom i sprawe umozyl. Oprychy namawiani przez wiadomych ludzi zakladali ta sprawe jeszcze kilkakrotnie i za kazdym razem sad sprawe oddalal. A teraz nagle sensacja, odgrzewanie przedawnionego kotleta za wszelka cene.
 • @staszek kieliszek 22:53:12
  "Sprawy o oskarzanie ksiezy o molestacje staly sie modne i tych dwoch tez chcialo sie zalapac na jakies oszkodowanie. Ustalili szczegoly zeznan i oskarzyli ksiadza,...". -

  --- Tak, ma Pan rację. Sprawy tych pedofilii i molestowań są po prostu dmuchane. Kiedyś porównywałem różne dane i napisałem chyba notkę na ten temat, ale już nie pamiętam, która to notka. Proszę sobie wyobrazić, że w Wikipedii jest 'opracowany' temat "Przestępstwa i wykroczenia seksualne w Kościele katolickim". Przejrzałem go kiedyś dokładnie i tylko tam bzdety: dwóch księży w Polsce targają od wielu lat.
  No i nie ma analogicznych haseł o molestowaniu w Kościele protestanckim czy żydowskim. A tu chyba byłoby co zamieścić.
 • @staszek kieliszek 22:53:12
  Na razie na przesłuchanie, 18 lipca. Myślisz, że się odważy?
 • @Tiamat 19:37:46
  W Bielsku Bialej byla fabryka sznurkow i lin okretowych.Za minimalna oplata mozna bylo zamowic z tej fabryki ciezarowke marychy, pozostalosci z konopi po oddzieleniu wlokien.Robil sie z tego niezly kompost ogrodowy. Latwo sie to palilo i wydzielo ten specyficzny zapach.Wiedzilo sie o tym, ze jest to odurzajace ale nikomu do glowy nie przychodzilo by sie tym truc.Wiadomo bylo tez, ze w makowinach jest opium ale nikt nie mial potrzeby by to robic. Piwo, patykiem pisane czy 1/2 l wodki calkowicie wystarczalo.
 • @roux 23:13:23
  Tu wcale nie chodzi o skazanie tego kardynala bo sprawa jest juz zamknieta.Nic mu nie grozi z punktu prawnego.Tu chodzi o maksymalne obabranie w mediach kardynala, papieza, Kosciola.I to wlasnie obserwujemy.
 • @zygmuntbialas 23:07:02
  W naszej diecezji nie bylo przypadku molestacji ale zalozono wydzial do zalatwiania chetnych na darmowa kase.Srednio co miesiac zglasza sie 4 chetnych. "Poszkodowanemu" daja stos roznych drukow do wypelnienia, dziesiadki stronnic z pytaniami.Ludzie tego pokroju nie grzesza cierpliwoscia i po godzinie pisania nerwy im puszczaja, trzaskaja drzwiami.Sprawa zalatwiona.
 • Z BLOG.PL:
  ~jojo
  8 lipca 2017 o 02:11
  proszę obserwować, czy te tysiące osłon nie są generowane złośliwie /sztucznie przeciw Panu na parch neon 24?

  tak potwierdzam: materiał świetny, ale neon to nie jest obecnie poczytny portal, od kiedy zmienili profil i zbanowali większość użytkowników, zostawiając ewidentnych płatnych troli.

  * * *
  zygmunt.bialas
  8 lipca 2017 o 02:57

  „proszę obserwować czy te tysiące osłon nie są generowane złośliwie/sztucznie przeciw Panu”. -

  — Nie sądzę. Duże ilości odsłon notowali /notują też: B. Jeznach, Z. Wrzodak, D. Kosiur i jeszcze inni. Jest – mniej lub więcej – podobne spojrzenie mnie samego i wymienionych osób na rzeczywistość.
  O ile mi wiadomo, to jest krąg osób, które propagują nas na Twitterze czy Facebooku. Ale ja się na tym nie znam. Może coś więcej powiedziałby bloger Jaszczyk8, którego tu pozdrawiam :)

  I Pana też pozdrawiam :)

  I jeszcze te płatne trolle w NE. Coś jest; ostatnio atakują Tiamat, zostawiając mnie w spokoju. Podstawowa sztuczka, by nas rozdzielić. Ale ja już przeżyłem wściekłe ujadania PiS-owskich trolli w S24, a Pani Tiamat też nie jest osobą lękliwą.
 • @staszek kieliszek 21:47:52
  Pamiętam jak się kiedyś oburzyłeś kiedy pozwoliłem sobie na krytykę AJ.
  Alex porusza się tylko po tych obszarach na które pozwolą mu Ci którzy mają nad nim kontrolę. Po angielsku takich jak nazywa się "gate keepers".
  To tak jak z trutką na szczura, znajduje się w niej z 90% dobrego pożywienia i parę procent trucizny.
 • @Robik 04:09:31
  Pamietam,pamietam i zwracam honor do kieszeni :)
 • @staszek kieliszek 21:47:52
  Re: pedofilia w kosciele

  Ja nie bronie pedofilii ale dlaczego jest awantura tylko o pedofilie w kosciele katolickim. Nie znam statystyk, ale w kosciele anglikanskim jest pelno pedofilow. A wiem to stad, ze u nas Kosciol Anglikanski zwrocil sie do organizacji charytatywnej Anglicare, zeby pomogla zaplacic kare, cos 2 miliony dolarow tytulem odszkodowania ofiarom pedofilii.
  Zrobila sie awantura bo Anglicare nie jest organizacja koscielna- to raz, a po drugie, nie zostala stworzona do placenia kar przestepcom.
  I wtedy zaczelam sie przygladac wiadomosciom o pedofilii w Anglii i w USA.
  Informacji jest pelno w sieci.
  I nie tylko o koscielnych pedofilach. Ale i o swieckich.
  Jest to swoisty business.
  Nawet w Polsce.
  Centrum tego biznesyu jest w Kosowie.
  Mozemy pisac o aktach terroryzmu w Europie. O pedofilii - cisza.
 • @Robik 04:09:31
  Dla mnie Alex Jones sie jawi jako prowokator raczej niz zrodlo informacji.
  To znaczy, miewa tez i przyzwoite teksty ale nalezy sprawdzac go w innych zrodlach.
  Moze jest bardziej rozrywkowy przez swoj entuzjazm prowadzenia programu - ale bywa, ze mozna go posadzic o propagande.
  Zastanawia mnie, ze jego blog jest nadawany po polsku.
 • Wizyta Trumpa w Polsce i w Hamburgu
  Po tym jak polska publika polityczna pokochala Trumpa w czasie wizyty w Polsce, ciekawa jestem jak sie polskie gazety i publika odniosa do wrecz przyjaznej pogaduszki Trumpa z Putinem na G-20.
  No i jak sie odniesie amerykanska publicznosc do Trumpa po jego powrocie.
  Mnie bardzo interesuje reakcja tlumu. Nie zmieniona od czasow Sredniowiecza.
 • @Tiamat 05:19:25
  Jest po polsku.Nie calkowity ale jakies tlumaczenia ktos robi.
 • Polski rząd zażądał potępienia działalności UPA na Ukrainie
  https://youtu.be/6YRPCxNdQ9Y

  Jakieś zmiany?
 • No i chyba Mateusz Piskorski wyjaśnił nam przyczyny nagłej zmiany w polskiej polityce:
  (...)
  8 czerwca, w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie, rozpatrywano kolejne zażalenie Mateusza Piskorskiego na postanowienie sądu o przedłużeniu jego tymczasowego aresztowania.
  ....
  Po co i dla kogo to przedstawienie? Skąd ta zmiana? I dlaczego dopiero teraz? Czyżby w państwie PiS jakiś sędzia przejrzał w końcu na oczy, zreflektował się i zrozumiał w jakim bezprawiu każą mu brać udział? Nic podobnego! Wyjaśnienie jest proste i niewiele wspólnego ma z państwem prawa. Ma to natomiast ewidentnie związek z faktem, że adwokaci Piskorskiego złożyli do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości w Strasburgu skargę na polski wymiar sprawiedliwości o czym pisałem na łamach Sputnika już kilka miesięcy temu. Otóż dzień po majowej rozprawie, na której przedłużono Piskorskiemu areszt, eufemistycznie nazywany „tymczasowym”, ze Strasburga przyszła odpowiedź, że Trybunał przyjął sprawę Piskorskiego do rozpoznania. To już jest ogromny sukces, ponieważ 95% skarg kierowanych do tego Trybunału, już na etapie zapoznawania się sądu ze sprawą, jest przez ten sąd odrzucana i nie nadaje się im dalszego biegu. Przyjmując skargę Piskorskiego Trybunał uznał, że skarga ta ma wiarygodne podstawy i warta jest tego, by się nią zająć. Tym samym na polskich sędziów, prokuratorów i pracowników bezpieki zamieszanych w uwięzienie Mateusza Piskorskiego padł strach, że i oni mogą kiedyś za to zapłacić. Jeśli Piskorski wygra sprawę w tym Trybunale, a wszystko na to wskazuje, Państwo Polskie będzie zmuszone zadośćuczynić wyrządzone mu krzywdy i wypłacić wysokie odszkodowanie… z kieszeni polskiego podatnika. Wszyscy będziemy płacić za bezprawie PiS. Dyspozycyjni prokuratorzy, ubecy, sędziowie którzy nie byli w stanie zameldować prezesowi wykonania zadania, pożegnają się z awansem, spotka ich może degradacja i oddelegowanie na prowincję, a kiedyś, gdy ta władza już przeminie, miejmy nadzieję także odpowiedzialność karna.

  Z Trybunałem Sprawiedliwości nie ma żartów i co ważne, polskie władze nie mają na niego żadnego wpływu. Nawet Niemcy, gdy do obozów przyjeżdżali przedstawiciele Międzynarodowego Czerwonego Krzyża na inspekcję, robili podobne szopki, dając tego dnia osadzonym czystą bieliznę i dodatkową porcję brukwi na obiad. To i polscy sędziowie mogli poudawać, że wysłuchują Piskorskiego. Co im szkodzi? Nikt tego nie usłyszy, co powiedział pierwszy więzień polityczny PiS, bo sprawa nadal jest rozpoznawana przy drzwiach zamkniętych, a zasada jawności procesu nadal go nie dotyczy.

  Sędziowie dosyć długo się naradzali, czym zrobili nadzieję oczekującym pod salą przyjaciołom Piskorskiego, by następnie wyrazić „krytyczne poparcie” dla decyzji podjętej przez poprzedni skład orzekający. W dosyć długim ustnym uzasadnieniu, sąd ten sam sobie zaprzeczał.
  (...)
  http://partia-zmiana.pl/2017/06/09/piskorski-oskarza/

  Ciekawe.
 • @Tiamat 05:19:25
  Dla mnie Alex Jones sie jawi jako prowokator raczej niz zrodlo informacji.''

  Mówi o tym o czym wszyscy wiedzą, a boją się powiedzieć.
 • @Tiamat 05:07:18
  Mozemy pisac o aktach terroryzmu w Europie. O pedofilii - cisza.''

  To rak ''elit''.
  Żeby tylko o pedofilię tam chodziło..
  Hollywood, finansjera, Watykan, wszystko zainfekowane.

  „Założyciel firmy PayPal Peter Thiel przyznał się do picia krwi nastolatków w celu przedłużenia jego żywotności.
  http://media.vanityfair.com/photos/5745bd86b09823be03ef3d49/master/pass/peter-thiel-gawker-hulk-hogan-lawsuit.jpg
  48-latek finansował starania o przedłużenie żywotności ludzkiej i twierdzi, że ludzie są sceptycznie nastawieni do „idei Nieuchronność śmierci

  Podczas wywiadu z Jeff Bercovici w Inc.com Thiel przyznał, że gromadzi młodą krew i infuzuje się nią w praktyce znanej jako parabioza, którą twierdzi, że najbliższa nauka przybyła do stworzenia panaceum przeciw starzeniu się. Zgodnie ze sprawozdaniami, Thiel wydaje 40 000 dolarów na kwartał, aby uzyskać infuzję krwi od nastolatka podczas procesu „parabioza”, co oznacza biologiczne połączenie dwóch osób. Duży koszt związany z parabizją przeciw starzeniu się może prowadzić nas do dystopijnej przyszłości, gdzie bogaci , Którzy chcą żyć wiecznie, będą się rozwijać na krew ubogich, którzy umrze w normalnym wieku.”

  Thiel – działał jako delegat Donalda Trumpa i przemawiał na w Partii Republikańskiej – ma obsesję na punkcie walki z śmiercią i przedłużania żywotności człowieka.''
  ....
  źródło:
  http://www.wuc-news.com/2017/06/billionaire-paypal-founder-admits-to.html
 • Bill Gates: można zredukować liczbę ludności na świecie dzięki… szczepionkom
  Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć dzięki realizacji specjalnych programów „zdrowia reprodukcyjnego”, a także przez zastosowanie odpowiednich szczepionek.

  Gates wydał miliony dolarów na eksperymenty ze szczepionkami. – Dzisiejszy świat liczy 6,8 mld ludzi.. .i zbliży się do 9 mld. Obecnie, kiedy wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie: badań nad szczepionkami, służby zdrowia, usług zdrowia reprodukcyjnego, możemy zredukować liczbę tę od 10 do 15 proc. – mówił na konferencji w Cancun.''
  ....
  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/02/22/bill-gates-mozna-zredukowac-liczbe-ludnosci-na-swiecie-dzieki-szczepionkom/

  Otwarcie, oficjalnie.
 • Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie
  Christiana Figueres, sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu, stwierdziła w wywiadzie, że Ziemia jest już za bardzo obciążona ludźmi i powinniśmy przyjrzeć się planom wyludnia planety.
  Podczas wywiadu dla organizacji CLIMAT ONE Sekretarz ONZ Christina Figures powiedziała, że ludzkość jest strasznym obciążeniem dla naszej planety i według analiz ONZ do roku 2050 populacja wzrośnie do 9 miliardów co stanowi prawdziwe zagrożenie.

  Prowadzący wywiad Greg Dalton zapytał:
  „Czy nie jest prawdą, że ​​zatrzymanie wzrostu populacji będzie jednym z największych czynników wpływających na dalszy wzrost emisji gazów cieplarnianych?”
  Christina Figures odpowiedziała:
  „Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. (…) Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko co tylko jest możliwe.”

  https://youtu.be/xFGksEgSwk8

  całość:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sekretarz-onz-powinnismy-wyludnic-ziemie-depopulacja-to-rozwiazanie-konieczne-aby-pomoc-naszej-planecie-2015-06

  Najlepiej jakby ta kreatura Krysia zaczęła od siebie z familią.
 • Po polsku, bardzo ciekawe
  RAK - odcinek 3 - CZYNNIKI

  https://youtu.be/w3tYv6mokLc
 • Korea Północna siedzi na złożach minerałów wartych biliony dolarów
  http://businessinsider.com.pl/polityka/korea-polnocna-zloza-mineralow-warte-biliony/wtkgy6w

  Znamienne :)
 • Ciekawe spojrzenie na nasza polską rzeczywistość.
  (...)
  Czyli było tak.
  Bandy Złotorenki, stanowiące 200-tysięczną armię Moskwicina, zaatakowały Litwę. Zniszczone Wilno jeszcze po 100 latach nie odzyskało swojej liczebności. Bandy Chmielnickiego, kierowane przez oficerów City, np. Krzywonosa, czyli Camerona, wywołały rewoltę na Dzikich Polach, niszcząc handel z Turcją i odcinając nas od Morza Czarnego, na którym mieliśmy swoje porty. Jeszcze w 1911 roku 75% mieszkańców Odessy mówiło po polsku!
  I nawet maleńkie Prusy, ten północny przyczółek City obróciły się przeciwko Polsce. Przypomnę, wówczas książę Pruski miał armię liczącą 700 konnych i 1500 pieszych żołnierzy. W tym czasie wojsko polskie walczyło z Moskwicinem w sile 20 000 - 30 000 przeciw 50 000- 80 000 Moskali. A pamiętać trzeba, że owych czasach, przez ok. 100 lat Szczecin był szwedzki.
  Król Polski, oczywiście bez żadnych sugestii kogokolwiek, w ogóle nie zareagował na ten najazd Moskwicina na Litwę i nawet pospolitego ruszenia nie powołał, pozwalając na palenie polskich wsi i miast, a po wejściu swojego kuzyna Karola Gustawa do Polski, udał sie do posiadłości Habsburgów na Śląsku. Zresztą niedługo potem abdykował.
  Nie wspominam tutaj o zdradzie tzw. Braci Polskich, czyli Arian, których się gloryfikuje, jako dbających o język polski z powodu drukowania po polsku. Jakoś żaden z byłych i obecnych historyków nie zastanawia się, kto opłacał te propagandowe broszury. A obecnie wmawia się temu mniej wartościowemu ludkowi, jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, że to był najazd Szwedzki, a nie uzgodniona i zaplanowana przez City akcja podziału terytorium Polski.
  Czyli mamy zupełny przekręt logiczny, wypaczający zwykłe rozumowanie. Mieszają przyczynę ze skutkami i usiłują wmówić, że winni są mieszkańcy tych terenów sami sobie. Musimy pamiętać, że przez ostatnie 200 lat, tj. od 1773 roku, oświatą, a potem także nauką w Polsce, rządziły dwory z Moskwy, Wiednia i Berlina. Moskwa i Berlin całkowicie były podporządkowane City.''
  (...)
  Proszę sprawdzić: od 27 lat, w rzekomo wolnej Polsce, wszystkie podręczniki historyczne podają jako pierwszego władcę Mieszka I. A jeszcze w 1856 roku podręczniki dla gimnazjum w księstwie poznańskim podawały jako pierwszego władcę Polski Leszka Pierwszego, panującego w latach 520 - 549.
  Proszę zauważyć, że w okresie ostatnich 100 lat odbywał się masowy rabunek polskiego piśmiennictwa. Nie tak dawno, ale po 1990 roku, kolejni ministrowie kultury masowo wyprzedawali za granicę polskie starodruki, czy inne precjoza historyczne [Krawczyk, Zin].
  Poniżej przytoczę fragmenty publikacji z 1923 roku, czyli z czasu, kiedy entuzjazm z odzyskanej wolności był wielki i ludzi pisali prawdę. Dlaczego o tym nie wspomina się w podręcznikach obecnych?''

  Całość:
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/117845-pokrecona-logika
 • Dlaczego nie zostałem archeologiem i historykiem oraz dlaczego cieszę się z tego?
  Historia i archeologia, to pasje mojego życia, cieszę się jednak z tego, że nie zostałem zawodowym pracownikiem nauk historycznych.

  Ostatnio poznałem też prywatnie kilku archeologów w stopniu od magistra, poprzez doktora, doktora habilitowanego, profesora aż do dyrektora wyższej placówki badawczej i szkoleniowej.

  Muszę powiedzieć, że utwierdzili mnie oni w przekonaniu, że źle się dzieje w nauce polskiej.

  Generalnie środowisko absolwentów archeologii podzieliłbym na tych, którzy będąc pozbawionymi odpowiednich znajomości, wejść i dojść, zmienili zawód oraz tych, którym udało się objąć jakieś naukowe stanowisko, związane z tą nauką i piszą to, co konserwatywne środowisko i chęć zachowania stanowiska każą im pisać.

  To taki wstępny podział, który sugerowali ci "nieprzyjęci" i po przymusowej zmianie zawodu.

  Czy tak było?

  Chyba trochę tak.

  Prawdopodobnie była tam walka o stanowiska, ze wzgledu na możliwość zdobycia lukratywnych kontraktów w Egipcie i na południu Europy, co za polo-sowietów robiło dużą różnicę.

  Istnieje też domniemanie, graniczące z pewnością, o mocnym przesiąknięciu za komunizmu antypolską agenturą tak "międzynarodowego" towarzystwa.

  Trochę taka sytuacja, jak z księżmi, którzy za komuny koniecznie i za wszelką cenę chcieli wyjechać do Rzymu.

  Mogli wyjechać, ale najpierw proponowano im coś do podpisania.

  Za granicą też pewnie coś proponowano, jakąś wymianę usług.

  Myślę, że te dawne, wydawałoby się, czasy mogą mieć wpływ na aktualną sytuację w polskich naukach historycznych.

  Bo nieuctwo, brak pasji naukowych i nieuczciwość badawczą dziedziczy się z ojca na syna i z profesora na magistra.

  Rozminął bym się z prawdą, gdybym twierdził, że nie ma w Polsce młodych, uczciwych i otwartych na nowe rodzaje badań pracowników nauki.

  Jak najbardziej są i w nich cała nadzieja.''
  (...)
  http://slowianieiukrytahistoriapolski.pl/propaganda_polska_i_slowianska/dlaczego_nie_zostalem/index,pl.html
 • @dron67 06:12:20
  Przytaczam z YouTube: "Ostatnio jednak zauważalne są pewne symptomy wskazujące na to, że stronnictwo proukraińskie w PiS słabnie i następuje zmiana kursu wymuszona pewnymi wydarzeniami". -

  --- Zapewne tak. Wyborcy, mający korzenie na Kresach, są silną grupą, popierającą PiS, więc trzeba liczyć się trochę z ich głosem.
 • Bitwy u progu wskrzeszenia Polski. Rokitna - prawda historyczna
  ''Jak się okazuje, u progu powstania Polski po latach niewoli, kryje się w jej historii kłamstwo. Cała obecnie prezentowana historia powstania w latach 1914 - 1920 państwa Polskiego obarczona jest tym podstawowym grzechem - kłamstwem.
  Już w publikacji z 1923 roku wydanej przez komitet Obywatelski pisano:
  „Organizacje wojskowe o charakterze narodowym dzieliły się w 1911 roku na trzy odłamy: Drużyny Sokolskie, Drużyny Strzeleckie i Drużyny Bartoszowe. Nie należy identyfikować Drużyn Strzeleckich z krakowskim Strzelcem, stworzonym przez PPS i Niemców w maju 1914 roku pod dowództwem Piłsudskiego”.
  A obecnie w Polsce nadal opowiada się banialuki o rzekomym organizowaniu drużyn strzeleckich przez Gineta – Piłsudskiego, a zupełnie wymazuje się pamięć gen. Hallera, prawdziwego twórcy Drużyn Strzeleckich. O ile agent niemiecki - angielski - japoński Ginet - Selam - Piłsudski ma w prawie każdym mieście swoją ulicę i pomnik, o tyle pamięć gen. Hallera ulega zapomnieniu.
  Poniżej postaram się przypomnieć przynajmniej niektóre boje, wymazywane z pamięci Narodowej. Motorem ku temu stał się list Kol. Marka A. Dunin-Wąsowicza, wnuka dowódcy bohaterskiej szarży pod Rokitną.''
  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-historia/item/117903-bitwy-u-progu-wskrzeszenia-polski-rokitna-prawda-historyczna

  Ciekawe.
 • @zygmuntbialas 11:02:09
  Nie wydaje mi się.
  Odwracanie kota ogonem po faktach, oni juz tu są, granice otwarte.
  Sprytna zagrywka socjotechniczna.
 • @dron67 08:03:42 oraz 08:07:03
  "Bill Gates: można zredukować liczbę ludności na świecie dzięki… szczepionkom";
  "Sekretarz ONZ Christiana Figueres: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie". -

  --- Amerykanie czynią to od lat, bombardując kraje tzw. Trzeciego Świata.
 • @dron67 09:17:37
  "... od 27 lat, w rzekomo wolnej Polsce, wszystkie podręczniki historyczne podają...". -

  --- O, tak. Dużo nam nawtykali.
  Także w przekazie historii ostatnich 200 - 300 lat.
 • @dron67 11:05:18
  Ukraina - "Sprytna zagrywka socjotechniczna". -

  --- Tak, zgadza się.
 • @zygmuntbialas 11:08:12
  --- Amerykanie czynią to od lat, bombardując kraje tzw. Trzeciego Świata.''

  Amerykanie?
  “Kiedy świat patrzy na Amerykę, widzi izraelską kolonię” – Paul Craig Roberts
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/09/a273.jpg

  Ameryka została przejęta
  Powoli i niepostrzeżenie, oszukani przez kłamstwa i uśpieni do samozadowolenia, Amerykanie pozwolili by ich kraj wpadł w ręce V kolumny: wrogiej elity etnicznej, której główna lojalność jest wobec Izraela, kraju ustanowionego na ukradzionej ziemi i zaangażowanego w systematyczne ludobójstwo.

  Jest to łotrowskie państwo, które niewątpliwie jest odpowiedzialne za największy masowy mord w historii: katastrofę 11 IX. Jeśli można polegać na dowodach naukowych i logice sądowej, to Izrael musi być tu podejrzanym No. 1, biorąc pod uwagę nieprzerwaną historię terroryzmu i niekończących się naruszeń prawa międzynarodowego. Każde państwo które może to zorganizować i które jest bezkarne – choć udaje mu się obwinić za to 19 Arabów z nożami do cięcia kartonów – jest wyraźnie siłą z którą należy się liczyć.
  (...)
  Ameryka, kiedyś demokracja, teraz jest krypto-faszystoskim krajem rządzonym przez korporacyjną i kosmopolityczną elitę. „Nie ma żadnej wolności, żadnej demokracji, i żadnej odpowiedzialności rządu w Ameryce, faszystowskim kraju” – podsumowuje ze smutkiem Paul Craig Roberts w jednym z ostatnich artykułów.
  (...)

  Dokładnie to samo co u nas, vide dyskusja, a raczej wymiana zdań w poprzednim temacie..
 • @dron67 11:40:30
  Amerykanie coraz bardziej zbliżają się do takiego wyglądu,
  http://www.fit.pl/img/2011/08/grubas.jpg

  Wg prognoz, do 2030 roku nie będzie kandydatów do armii,
  najwyższa umieralność noworodków (!), autyzm poszczepienny..
  Tak korporacje niszczą państwa, ludzi, środowisko.
  Mądry pasożyt nie niszczy żywiciela całkowicie, tu może być inaczej.
 • Wielkie kłamstwo UB zdemaskowane! Prawda o pogromie kieleckim wychodzi na wierzch!
  https://polskaniepodlegla.pl/magazyn-patriotyczny/item/2801-wielkie-klamstwo-ub-zdemaskowane-prawda-o-pogromie-kieleckim-wychodzi-na-wierzch
 • @All
  Napisał do mnie prof. Mirosław Dakowski o probemach z dystrybucją napisanej przez niego książki. Chodzi o zbiór artykułów, zatytułowanych "O to, co najważniejsze. Krzaczek na drodze lawiny", wyd. ANTYK.
  Napisał też Profesor: "Drogi Panie,
  widzę, że światowe sprawy Pana absorbują bez granic".

  --- Odpisałem: "Witam, Panie Profesorze, tu nie tylko chodzi o sprawy światowe, także o Polskę i Polaków, których zaczadzono rzeczywistością zmyśloną, która to rzeczywistość zmyślona wypędza ich na demonstracje z hasłem: "Stop islamowi w Europie", i która robi durniów i zwierzaków z ludzi.
  Panie Profesorze,
  mimo że są wakacje, mam trochę obowiązków zawodowych. Ale nie odmówię Panu na pewno napisania recenzji Pańskiej książki. Tak jak potrafię. Uczynię to za około 2 - 3 tygodnie.
  Jeśli chodzi o dwie notki z Panem w roli głównej [za chwilę podam linki], to miały one w sumie na trzech blogach około 9 - 10 tysięcy odsłon i około 250 komentarzy.

  Pozdrawiam Pana serdecznie,
  Zygmunt Białas.
 • @All (II)
  Linki do przeprowadzonych przeze mnie wywiadów z prof. M. Dakowskim, zamieszczone w książce prof. M. Dakowskiego i zamieszczone niedawno m.in. w NEON-ie:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139052,prof-miroslaw-dakowski-o-wydarzeniach-10-04-2010

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/139091,prof-miroslaw-dakowski-zbrodnia-smolenska-a-zlo-absolutne
 • @dron67 11:40:30
  "“Kiedy świat patrzy na Amerykę, widzi izraelską kolonię” – Paul Craig Roberts". -

  --- Tak. Widać robotę żydów.
  Ale też nie wszystko da się zwalić na żydów. Jeśli około 60 - 70% Amerykanów jest za interwencją w Korei Płn., to nie sądzę, iż respondenci byli tylko lub w większości żydami.
 • Czy polski patriota zza oceanu W. Cejrowski uratuje nam Przemysl
  Ja do takich roznych panow dronow i kierowcow autousow to mialabym takie pytanie:

  Jakiej narodowosci sa ci Polacy, ktorzy tlumnie popieraja rozwalke Europy i znow, jak za dobrych czasow sprzed-Jaltanskich popieraja zawziecie ekspansywna polityke USA?.

  Megalomania Polakow, ze teraz to "My Polacy bedziemy leaderem Europy", bo zamiast zwiazkow z Europa, do ktorej dazyl narod polski za czasow Jana Pawla II-ego, pokochalismy znow Ameryke i pokochal nas businesman Donald Trump.

  Bardzo pobozny katolik, Polak Cejrowski nawoluje do konfliktu Polski z Rosja i Zachodnia Europa.! "Bedziemy na tyle silni, zeby pogrozic i Rosji i Niemcom".

  [Juz szlismy z szablami na czolgi, czy teraz mamy szanse starymi “patriotami” z demobilu zniszczyc Moskwe?]

  Wedlug Cejrowskiego, polityka USA kieruja Polacy w USA, bo ich tam pelno. [Czy to ci Polacy z USA blokuja innym Polakom wizy do Stanow?]

  Zdaniem Cejrowskiego, spelnilo sie marzenie NARODU polskiego i jestesmy w Unii - a teraz chcemy byc przeciwko Unii, z byc z naszym wielkim bratem zza oceanu..

  Pobozny Cejrowski [katolik - nie zyd] strzela skarpetami Trumpa w strone Moskwy i Berlina

  Cejrowski dumny jest z tego, ze prezydent USA w pierwszej kolejnosci przybywa z wizyta do krajow takich jak:
  - Arabia, Saudyjsja
  - Israel
  - Polska - gdzie witano tez owacyjnie - caly narod!
  - no i Niemcy…gdzie go powitano fajerwerkami

  I Trump nauczyl sie Polski z tego przemowienia co mu dali w samolocie do poczytania i jak zobaczyl tlumnie witajacy go narod Polski - zakochal sie w naszym kraju... i w naszej historii walki z Rosja i Niemcami… po czym polecial na spotkanie z Putinem, ktory destabilizuje Europe i spolkuje z ISIS (?) i nie chce sie przylaczyyc do naszej cywilizacji - i z Merkelowa, ktorej kraj jest naszym odwiecznym wrogiem a kumplem Rosji.

  Polska chetnie placi na NATO ale to nie wystarcza - powiada polski patriota:
  "USA ma prawo zrobic porzadek w Europie bo tu za duzo biurokracji".

  A teraz polska publika krzyczy “zlodzieje, zlodzieje’ i nie lubia Walesy

  Patriota Cejrowski: "Amerykanom bardzo zalezy na tym, zeby w samym sercu Europy wbic klina pomiedzy Niemcy i Rosje i zainstalowac wyrzutnie rakietowe - i to niekoniecznie jest nieszczescie i dlatego Trump przyjechal do Polski na ten Kongres Trojmorza!!!!!!
  Mamy doskonale polozenie strategiczne, ze mozemy miec wyrzutnie rakietowe blisko Berlina i Moskwy; puknac i jednego i drugiego: Rosje i Niemcy (my, zolnierze wykleci?) Chcemy utrudnic zycie Niemcom, ktorzy chcieli sie z Rosja znowu skumac i polaczyc rura…Amerykanie moga klin wsadzic na terenie Polski".
  "I nie pozwola Stany, zeby ktokolwiek gazem szantazowal jakiekolwiek panstwo bo Stany Zjednoczone nie maja w swojej naturze polityki szantazu”
  [no chyba, ze chodzi o Irak -10 lat sankcji, Iran, Polska (Reagan), Rosja, Korea Polnocna..]

  Cejrowski wyjawil wielka tajemnice, o ktorej nawet wywiad amerykanski nie wiedzial: Okazuje sie, ze to nie Rosja wtracala sie w wybory USA tylko Polska i Polacy wybrali Trumpa!

  Osobiscie bardzo mi sie spodobal wywiad z Cejrowskim, poboznym, polskim patriota. Wielce pouczajacy wywiad. Nie wiem tylko, czy ten polski patriotyzm jest w stanie nas obronic przed Ukraincami, ktorzy nam chca zabrac kawal Polski:

  Cejrowski do Rachonia: Trump pokochał Polskę, Trump poznał Polskę - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=TOkM7AS0nLw

  *
  Zachwyceni wizja Wielkiej Polski mamy tez i kilka spraw do rozstrzygniecia:
  Jacek Bartosiak o przyjeździe Trumpa do Polski i Trójmorzu - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=tXke4UsyVFM

  Czy szansa uratowania Europy polega na wbiciu w srodek europy amerykanskiego klina?

  Trójmorze + USA = szansa uratowania Europy.
  https://www.youtube.com/watch?v=Cdvg9KBv66g

  Czy po sprawdzonej wspolpracy z banderowcami bedziemy teraz radosnie wspolpracowac z Ustaszami? A co sie stanie z reszta Balkanow?

  Andrzej Duda i prezydent Chorwacji po szczycie państw Trójmorza 07.07.2017 - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=DJp5qX7Cjh0

  Alisci ciekawe jest tez i to, o czym to rozprawia pani Merkel z Putinem
  Czy moze o czerwonej linii na piasku? A moze o polskich patriotach?

  Czytaj z moich ust: O czym rozmawiaja Merkel i Putin na G-20?
  O czym rozmawia Merkelowa z Putinem
  Can someone read lips? What are Merkel and Putin talking about at G20? - YouTube

  https://www.youtube.com/watch?v=nhOzUX55zDk
 • @All (III)
  O kłamstwie związanym z Pearl Harbour mówi (po niemiecku) Jan von Flocken, link:

  https://www.youtube.com/watch?v=YurKomyryGw
 • @dron67 08:03:42
  Gates juz zarabia miliardy na mordowaniu ludzi.
  Zdaje sie, ze zaczyna sie prawdziwy problem juz teraz gdy chodzi o depopulacje. [Nie wiem z czego Gates bedzie zyl, jak mu pacjentow do szczepionek zabraknie].

  Ziemia juz w tej chwili ma problem ze starzejaca sie ludnoscia globu bez mozliwosci regeneracyjnych.
  Zachodnie spoleczenstwa sa schorowane, zdegenerowane, wyszczepione do poziomu wymarcia , a w krajach, przez ktore przeszla amerykanska soldateska dzieci umieraja na choroby popromienne: Japonia, Wietnam, Laos, Serbia, Irak.
  [Amerykanie maja obecnie "foot on the ground]" - zolnierzy amerykanskich w 177 krajach.

  Od 2001 roku (9/11) wymordowano ponad 40 milionow ludzi, w tym okolo miliona dzieci w samym tylko Iraku (z raportu angielskiego pisma medycznego "Lancet") O ten raport lekarzy angielskich, ktorzy pracowali w Iraku, byla straszna awantura. Teraz jest awantura w Anglii o Tony Blaira - katolika, wcale nie zyda, ktory jeszcze do niedawna razem z innym nie-zydem katolkiem Bidenem trzesli polityka Europy i Bliskiego Wschodu.

  W awanturze zas o etnografie, to pragne przypomniec, ze nie chodzi o zydow, tylko o zydow syjonistow i nie-zydow syjonistow i takich, ktorzy sie zenia z zydowkami dla zysku (ojciec Churchilla)
  W Polsce zas tacy rozni znani jak Sikorski, Komorowski czy Duda nie sa zydami.
  Pozenili sie z zydowkami.
  No to miejmy pretensje do Polakow, ktorzy zenia sie z zydowkami.

  Bo to juz nam wykrzyczala caryca Katarzyna, ze 'polska magnateria skundlila sie z zydami".
 • @Tiamat 13:15:57
  "Polska chetnie placi na NATO ale to nie wystarcza - powiada polski patriota [W. Cejrowski]: "USA ma prawo zrobic porzadek w Europie, bo tu za duzo biurokracji". -

  --- Ot, megaloman. Niechby był, ale na własny użytek.
  A skutki tej nieszczęsnej antyrosyjskiej i antyniemieckiej zapewne będą, o czym coś (pośrednio) wspominał Żyrinowski.
  I druga ważna sprawa: Jakież to ma prawo Ameryka do robienia porządków w Europie?!
 • @Tiamat 13:15:57
  Ja do takich roznych panow dronow i kierowcow autousow...

  Nie wiem jakie zdanie maja kierowcy, ale podróżnik Cejrowski
  nie jest dobrym przykładem patrioty polskiego.

  ''Pobozny Cejrowski [katolik - nie zyd] strzela skarpetami Trumpa w strone Moskwy i Berlina''

  Myli się pani, nie po raz pierwszy, wszyscy polscy żydzi są zazwyczaj
  dobrymi antyrosyjskimi katolikami, tu znajdzie pani szczegóły:

  ''Cejrowski – błazen czy zdrajca?
  Żydo-katolik W.Cejrowski, pochodzenie żydowskie, jeden z pierwszych stypendystów* utworzonej przez G.Sorosa Fundacji S.Batorego.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/06/03/cejrowski-blazen-czy-zdrajca/

  Chciał Szczecin Niemcom oddać, bo nam nie jest potrzebny.
  Taki to ''polak-katolik''.
 • Fizjonomia dość charakterystyczna
  https://youtu.be/dNj0ED6r29I
 • @dron67 14:21:49
  "wszyscy polscy żydzi są zazwyczaj dobrymi antyrosyjskimi katolikami,...". -

  --- Tak, to się zgadza.
  I patriotami, że hej.
 • @dron67 14:25:59
  "Fizjonomia dość charakterystyczna". -

  --- Też prawda :)
 • @zygmuntbialas 15:03:32
  A wie Pan, ze wcześniej tego nie widziałem?
  Myślałem, ot celebryta tvn-owski, a tu jak na dłoni... ;)
  Chociaż zdarza się i jemu coś z sensem powiedzieć.
  Ze Szczecinem sie pogrążył.
 • @zygmuntbialas 15:03:32
  Proszę od 6 minuty posłuchać, w w/z filmie, co mówi o Izraelu ''polak-katolic-wc-kwadrans''.
  Zawsze wylezie co w człowieku drzemie ;)
  Kissinger by się nie powstydził..
 • Zygmunt Białas
  Nie podejmuję się oceny Pańskich wpisów, znam swe intelektualne ograniczenia. Zarówno ja, jak i mój sieciowy kuzyn, powitaliśmy natomiast z radością niedawne opublikowanie niektórych z nich na odnowionym Salonie24. Kuzyn zamierzał nawet ogłosić okolicznościową laudację, niestety nie było mu to dane, bowiem jest przez Szanownego zablokowany. Anyhow, następne posty poprawiłyby samopoczucie u niezłomnego małżeństwa Janke, jako że sympatycy Pańskiego talentu są pewni zwyczajowej ilości odsłon na poziomie ca. 4.500 per pcs.
  Trzymam kciuki za wsparcie i ... prawdę. Pozdrawiam @Smart.
 • @dron67 14:21:49
  Ja dobrze wiem, kto to jest Cejrowski. Juz na tym blogu pisalam o jego przywiazaniu do Sorosa.
  Ale niech pan to sprobuje wytlumaczyc moim znajomym, ktorzy sa oburzeni, ze ja w kazdym katoliku widze zyda.

  Na tej samej zasadzie moi znajomi, zupelnie przypadkowo, milosnicy PiSu, tez nie wierza, ze wahabici i tureckie donmeh, to nie sa muzulmanie tylko tez przebierancy.

  Dla mnie zreszta samo pochodzenie nie ma decydujacego znaczenia..
  Od lat sie przyjaznie z dwoma zydowkami z Rosji, a i mialam do czynienia z roznymi zydami.
  Spotkalam takich z Poludniowej Afryki, ktorzy mieli ogromne pretensje do zydostwa, ze rewolucja apartheidowa (zydowska) zniszczyla Poludniowa Afryke, co jest prawda.

  A ten Anglik, ktory napisal te kretynska ksiazke "Cry, my beloved country" to sie chcial powiesic jak zobaczyl radosne efekty zwyciestwa nad apartheidem. A tak mu dobrze szlo z ta walka z apartheidem.

  Anglikom bardzo zalezalo na tej rewolucji bo chodzilo o to, zeby przejac kontrole nad kopalniami i rozwalic randa.

  Cala banda amerykanskich ewangelistow to syjon.
  Ja wole raczej dyskutowac syjonistow, bo wychodze z zalozenia, ze nie od czlowieka zalezy kim/czym sie urodzil.

  Ale przede wszystkim od czlowieka zalezy do jakiej bandy przystapil i do jakiego programu sie przylaczyl i kogo popiera.

  Syjonisci to nie tylko zydzi. To takze rozne grupy iluminatow, masonow, Klub Rzymski, mafie polityczne swiata i sztuczne sekty religijne, ktore podaja sie za kogo chca jak np. neokatechumeni, Swiadkowie Jehowy i tzw. Ewangeliccy chrzescijanie i rozni "badacze" Pisma.
  I naturalnie, nie powiem zadnych sensacji, ze nasz episkopat jest tez zazydzony i mamy pelno ksiezy, ktorzy nam poprzerabiali liturgie.

  I znowu powtarzam: ktos kto jest urodzonym katolikiem niekoniecznie musi byc zydem. Wiec trudno oskarzac wszystkich katolikow o umilowanie np. ksiedza "derektora", czy innych rozmodlonych katolikow, ktorzy namawaiaja do mordowania np. wszystkich Rosjan - bez wzgledu na religie.

  Doroslego osobnika sie ocenia po jego zachowaniu i programie politycznym, ktory popiera.
  Dlatego ja czytuje publicystyke Antony Loewensteina; slucham wystapien Miko Peleda, Gilada Atzmona, bardzo wspolczulam prof. Finkelsteinowi jak go wyrzucili z uniwersytetu w USA za popieranie Palestyny i lubie sluchac zyda, ktorego rodzina wyemigrowala z Polski do Izraela. Jest to prof. Szlomo Sand, ktory ma odwage opowiadac, ze nie ma rasy zydowskiej, bo 90 % obecnych zydow to zwykle przechrzty.
  I tylko Shlomo Sand mial odwage opowiedziec, ze na uniwersytecie w Tel Awiwie robili badania genetyczne, zeby miec podkladke do genetycznego wzorca zydowskich genow. .
  Po czym okazalo sie, ze jakos do tej pory nikt sie nie odwazyl opublikowac wynikow.
  Nalezy tez wziac pod uwage, ze np. Neturei Karta jest wscieke anty-izraelska i nie uznaje panstwa Izrael. A sa poboznymi zydami.

  Polscy zydzi z Kresow zostalli zapedzeni do obozow przez zydow, bo - jak powiedziala Golda Meir - "nie nadawali sie do Izraela"
  Polscy zydzi z Kresow - jakas chasydzka odmiana- wierzyli w Torah, nie w Talmud. A w Torah pisze, ze zydzi zostali wypedzeni z Palestyny bo grzeszyli przeciwko swojemu bogu. I za kare zostali rozpedzeni po swiecie. I maja zabroniony wstep do Jerozolimy dopoki nie nadejdzie mesjasz i ich tam wpusci.

  Zydzi w Iranie nie chca nawet slyszec o Izraelu, a o Netanjahu opowiadaja, ze to wampir polityczny.
  Zaden zydowski bankier ani deweloperzy czy inny wielki przedsiebiorca nie byl nigdy wyslany do obozow.

  To nie jest laurka dla zydow i o zydostwie.
  Ja przedstawiam tylko swoje racje.
  Bo dla mnie nie tyle wazne jest grzebanie po cmentarzach, ile status obywatela, ktory naklada na nas powazne obowiazki..

  Ostatnio ten status sie calkiem zeszmacil i obywatelem Polski moze byc Zyd, Ukrainiec, byly gestapowiec i zwyczajny zdrajca z sarmacka metryka.
  Jakos od obywatela polskiego - obojetnie jakiego pochodzenia - niczego nie wymagamy.
  Takim przykladem jest Cejrowski - ale nie tylko. Mamy w Polsce globalistow, syjoniostow i roznych przebierancow i nie powinnismy ich oslaniac tylko dlatego, ze nie sa zydami.
  Przeciez caly PiS jest w Fundacji Batorego! A ilu ma milosnikow!!
  Walesa jest globalista - jeszcze do niedawna sie tym chwalil. Mamy Buzka, Sikorskiego ktorzy biora udzial w konferencjach Bilderbergow.

  Dlatego wydaje mi sie, ze powtarzanie w kolko, ze za wszystko odpowiedzialni sa zydzi oslaniamy tych wszystkich polskich obywateli, ktorych smierdzacym i naczelnym obowiazkiem jest reprezentowac interesy Polski a nie Izraela i USA. Np. pan Kuklinski, ktorego jakis maniak porownywal do Konrada Wallenroda!

  Kazdy obywatel ma prawa i obowiazki.
  I o tych obowiazkach ostatnio bardzo rzadko sie dyskutuje.
  Teraz polskie obywatelstwo dostana Ukraincy, ktorzy zgodza sie byc w polskim wojsku. Pewnie beda bronic polskiej ziemi.
  Nikt nie wzial za frak tych PiSowcow, ktorzy trenuja polska policje w Izraelu.
  Duda podono nie jest zydem, nie wiem kto to jest Krystyna Pawlowicz ale obojetnie jakiego sa pochodzenia .. to co te zaprzance robily na obradach Knessetu w Krakowie??

  Wiec dlatego takie puste gadanie, 'ze to nie my - zydzi" tak samo do mnie nie przemawia jak amerykanska "walka z terroryzmem".
  Bo sie okazuje, ze najwiekszymi terrorystami sa Putin i mullowie z w Iranie.

  Radosław Sikorski na spotkaniu tajemniczej Grupy Bilderberg. Tematem ocena działań Donalda Trumpa - PCh24.pl - prawa strona internetu. Portal informacyjny. Opinie i komentarze w dobrym stylu

  http://www.pch24.pl/radoslaw-sikorski-na-spotkaniu-tajemniczej-grupy-bilderberg--tematem-ocena-dzialan-donalda-trumpa,52111,i.html
 • @dron67 15:16:50
  "... a tu jak na dłoni..." ;) -

  --- Ano tak. Jest ich dużo w mediach i niektórych branżach gospodarki i finansów. Trudno oczywiście dyskutować o tym, bo dane są niepełne, często nieprawdziwe itd.
 • @Smart 17:32:47
  "... powitaliśmy natomiast z radością niedawne opublikowanie niektórych z nich na odnowionym Salonie24. Kuzyn zamierzał nawet ogłosić okolicznościową laudację, niestety nie było mu to dane, bowiem jest przez Szanownego zablokowany". -

  --- Mogę czuć się naprawdę usatysfakcjonowany :)
  W chwili wolnego czasu (może za 3 - 4 godziny) odblokuję zbanowane osoby, o ile dam radę, bo w S24 jest tyle rzeczy nowych.

  Pozdrawiam Pana.
 • @Tiamat 20:24:51
  "... takie puste gadanie, "ze to nie my - zydzi" tak samo do mnie nie przemawia jak amerykanska "walka z terroryzmem". -

  --- Tak. Od czasu do czasu wzmiankuję, że nie mamy tu ścisłych danych, wiele jest sfałszowanych (w obie strony - tzn. mówią, że żyd, a nim nie jest, i odwrotnie). Nie mamy nawet przybliżonych danych o ilości żydów, czy na przykład Ukraińców, mieszkających w Polsce.
  A z drugiej strony widzimy, że bez tego pochodzenia nie mają ludzie raczej szans (lub utrudnioną drogę) na karierę na wysokich szczeblach polityki, finansów, prawa czy kultury i rozrywki.
 • @Tiamat 20:24:51
  Trudno nie zgodzic sie z twoimi pogladami.Tez uwazam ze nie powinno odnosic sie tak bardzo do pochodzenia ale pogladow i czynow osob publicznych-jest wielu syjonistow ktorzy nigdy nie dostali by obywatelstwa Izraela,ba nawet nie widzieli Talmudu.
 • @Smart 17:32:47 (II)
  Odblokowałem w S24 wszystkich z wyjątkiem sześciu trutniów, typu @kaczazupa (byłego członka komisji technicznej w Zespole Parlamentarnym) @gini (bliskiej znajomej gwiazdy ZP Kazimierza Nowaczyka) oraz @Service Mind (agenta Mossadu - mówią zaufani).

  Pozdrawiam :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej