Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1303 posty 22533 komentarze

Winston Churchill: Syjonizm kontra bolszewizm

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podtytuł: Walka o dusze narodu żydowskiwgo

Illustrated Sunday Herald, 8 lutego 1920 

https://en.wikisource.org/wiki/Zionism_versus_Bolshevism 


Fotokopia artykułu:  http://1.bp.blogspot.com/-uIwCQLJfKI4/VQBn8AiqciI/AAAAAAAAUv0/S6sLjgpnzf8/s1600/Zionism-vs-Bolshevism-Churchill.gif 

https://i0.wp.com/www.europeandefenceleague.com/wp-content/uploads/2018/04/zionismversusbolshevismchurchill.jpg 

Uwaga tłumacza:  W kontekście tego artykułu ważne może być, że sam Winston Churchill od 1948 roku był uprawniony do emigracji do Palestyny na podstawie „prawa o powrocie”. Matka Winstona była bogatą żydówką importowaną z Nowego Jorku, córką „inwestora giełdowego”. Churchill był żydem w sensie biblijnym, co oczywiście nie umniejsza wagi jego obserwacji, a może mieć wpływ na jego punkt widzenia.

NIEKTÓRZY ludzie lubią żydów, a inni nie; ale żaden myślący człowiek nie może kwestionować faktu, że są oni poza wszelką wątpliwość najbardziej budzącą grozę i najbardziej niezwykłą rasą, jaka kiedykolwiek pojawiła się na świecie.

Beniamin Disraeli, żydowski premier Anglii i lider Partii Konserwatywnej, który zawsze był wierny swojej rasie i dumny ze swojego pochodzenia   https://pl.wikipedia.org/wiki/Benjamin_Disraeli - powiedział w znanej okazji: "Bóg zajmuje się narodami ziemi w taki sam sposób, w jaki narody zajmują się żydami".

Oczywiście, gdy patrzymy na nędzny stan Rosji, gdzie ze wszystkich krajów na świecie żydzi byli najbardziej okrutnie traktowani, który tak kontrastuje z losami naszego własnego kraju chronionego przez Opatrzność wśród strasznych niebezpieczeństw tych czasów, musimy przyznać, że nic, co stało się w historii świata, nie poddało w wątpliwość prawdziwości ufnego stwierdzenia Disraeli'ego.

Dobrzy i źli żydzi

Nigdzie indziej konflikt między dobrem a złem, który nieustannie rozgrywa się w duszy człowieka, nie osiąga takiej intensywności jak u przedstawicieli rasy żydowskiej. Dualistyczna konstrukcja ludzkiej natury nigdzie nie objawia się z większą i bardziej przerażającą siłą. To żydom zawdzięczamy w chrześcijańskim objawieniu system etyki, który, nawet gdyby był całkowicie oddzielony od sił nadprzyrodzonych, byłby nieocenionym najcenniejszym skarbem ludzkości, wartym w rzeczywistości wszystkich innych mądrości i nauk razem wziętych. W tym systemie i dzięki tej wierze na wraku Cesarstwa Rzymskiego zbudowano całą naszą istniejącą cywilizację.

Może się zdarzyć, że ta sama zdumiewająca rasa może być w obecnym czasie zajęta tworzeniem innego systemu moralności i filozofii, tak złowrogiego, jak chrześcijaństwo było dobroczynne – który - jeśli zdoła się rozwinąć, zniszczyć może bezpowrotnie wszystko, co chrześcijaństwo uczyniło możliwym. Może się stać tak że ewangelia Chrystusa i ewangelia Antychrysta narodzą się wśród przedstawicieli tego samego ludu; i że ta mistyczna i tajemnicza rasa została wybrana do dokonywania czynów zarówno najbardziej boskich jak i najbardziej diabolicznych.

Żydzi – narodowcy

Wielkim błędem jest przypisywanie każdemu przedstawicielowi narodu rozpoznawalnego udziału we wszystkich cechach, które składają się na charakter narodowy. Istnieje wiele rodzajów ludzi - dobrych, złych i, w większości, obojętnych - w każdym kraju i każdej rasie. Nie ma nic bardziej błędnego niż odmawianie jednostce, bez względu na rasę lub pochodzenie, jej indywidualnego prawa do osądzenia na podstawie osobistych zasług i postępowania. Wśród ludu o osobliwym geniuszu, takiego jak żydzi, kontrasty są bardziej żywe, ekstrema są jeszcze bardziej rozdzielone, konsekwencje tej dychotomii jeszcze bardziej rzucają się w oczy.

W bieżących fatalnych czasach istnieją trzy główne linie koncepcji politycznych wśród żydów, z których dwie mają dużą wartość dla ludzkości, a trzecia jest całkowicie destrukcyjna.

Pierwszą reprezentują żydzi, którzy zamieszkując w każdym kraju na całym świecie, identyfikują się z tym krajem, wchodzą w jego narodowe życie i wiernie wyznając swoją religię uważają siebie, w najpełniejszym znaczeniu, za obywateli państwa zamieszkania. Żyd reprezentujący tę grupę, mieszkający w Anglii, powiedziałby: "jestem Anglikiem praktykującym wiarę żydowską". Jest to godna pochwały koncepcja, użyteczna w najwyższym stopniu dla kraju zamieszkania. My, w Wielkiej Brytanii, wiemy, że podczas Wielkiej Wojny wpływ grupy, którą można nazwać "żydami narodowymi", był przyjazny Aliantom, a w naszej własnej armii żołnierze żydowscy odegrali znakomitą rolę, niektórzy dostali się do dowództwa armii, inni zdobyli Krzyż Wiktorii za męstwo.

Narodowi rosyjscy żydzi, pomimo dyskryminacji, jakiej doświadczali w swoim kraju, zdołali odegrać honorową i użyteczną rolę w życiu narodowym Rosji. Jako bankierzy i przemysłowcy usilnie promowali rozwój rosyjskich zasobów gospodarczych i przede wszystkim tworzyli rosyjską spółdzielczość. W polityce ich poparciem cieszyły się w większości ruchy liberalne i postępowe, i byli oni jednym z najbardziej zagorzałych zwolenników przyjaźni z Francją i Wielką Brytanią.

Międzynarodowi żydzi

W gwałtownej opozycji do całej tej sfery wysiłku obywateli żydowskich utożsamiających się z krajami zamieszkania pozostają plany międzynarodowych żydów. Zwolennikami tej złowrogiej konfederacji są głównie ludzie wychowani wśród nieszczęśliwych społeczności żyjących w krajach, w których żydzi są prześladowani ze względu na swoją rasę. Większość, jeśli nie wszyscy, opuścili wiarę swoich przodków i oderwali od swoich umysłów wszystkie duchowe nadzieje na następny świat. Ten ruch wśród żydów nie jest nowy. Od czasów Spartakusa-Weishaupta do czasów Karola Marksa i do Trockiego (Rosja), Beli Kuna, Róży Luksemburg (Niemcy) i Emmy Goldman (Stany Zjednoczone), ogólnoświatowy spisek na rzecz obalenia cywilizacji i rekonstytucji społeczeństwa w oparciu o swoiście upośledzony rozwój, zazdrosną wrogość i niemożliwą do osiągnięcia równość, stale rośnie w siłę. Grupa reprezentująca tą właśnie ideologię grała, jak to ukazywała współczesna pisarka, pani Nesta Webster https://en.wikipedia.org/wiki/Nesta_Helen_Webster - zdecydowanie rozpoznawalną rolę w tragedii rewolucji francuskiej. Był to również główny element każdego ruchu wywrotowego w XIX wieku; a teraz ta grupa nadzwyczajnych osobowości z podziemi wielkich miast Europy i Ameryki chwyciła Rosjan za włosy i stała się praktycznie niekwestionowanym panem tego ogromnego imperium.

Terrorystyczni żydzi

Nie ma potrzeby wyolbrzymiania roli odgrywanej w tworzeniu bolszewizmu i w rozpalaniu rewolucji rosyjskiej przez tych międzynarodowych i w większości ateistycznych Żydów. Z pewnością ich wkład jest bardzo wielki; prawdopodobnie przewyższa wszystkie inne. Z wyraźnym wyjątkiem Lenina większość czołowych postaci to żydzi. Co więcej, główna inspiracja i siła napędowa pochodzą właśnie od przywódców żydowskich. Tak więc Cziczerin, czysty Rosjanin, jest przyćmiony przez swojego nominalnego podwładnego Litwinowa, a wpływ Rosjan takich jak Bucharin czy Łunaczarski nie może być porównywany z mocą Trockiego, ani Zinowiewa, Dyktatora Czerwonej Cytadeli (Piotrogród), ani Krasina lub Radka - wszyscy to żydzi. W instytucjach sowieckich przewaga żydów jest jeszcze bardziej zadziwiająca. A znaczący, jeśli nie w istocie główny wkład w system terroryzmu stosowany przez Nadzwyczajne Komisje ds. Zwalczania Kontrrewolucji, został wniesiony przez żydów, a w niektórych godnych uwagi przypadkach przez żydówki. Tę samą złowrogą pozycję osiągnęli żydzi w krótkim okresie rewolucyjnego terroru, który Bela Kun urządził na Węgrzech. To samo zjawisko miało miejsce w Niemczech (zwłaszcza w Bawarii), kiedy szaleństwo to miało szansę ubiegać się o chwilowe uznanie narodu niemieckiego. Chociaż we wszystkich tych krajach jest wielu nie-żydów tak samo złych jak najgorszy z żydowskich rewolucjonistów, rola tych drugich w proporcji do ich liczby w populacji jest zadziwiająca.

"Obrońca żydów"

Nie trzeba dodawać, że najbardziej intensywne namiętności rewanżu i zemsty powstały w piersiach Rosjan. Gdziekolwiek mogła dotrzeć władza generała Denikina, przyznawano ochronę ludności żydowskiej, a jego oficerowie usilnie starali się zapobiegać represjom i karać winnych. Taka była reguła i petlurystyczna propaganda przeciwko generałowi Denikinowi potępiała go jako obrońcę żydów. Siostry Healy, siostrzenice pana Tima Healy'ego, opowiadając o swoich osobistych doświadczeniach w Kijowie, oświadczyły, że według ich wiedzy więcej niż raz oficerowie, którzy dopuścili się obrazy żydów, zostali zdegradowani i wysłani z miasta bezpośrednio na front. Ale hordy bandytów, które zaatakowały bezkresne Imperium Rosyjskie, nie wahają się zaspokoić swojej żądzy krwi i zemsty kosztem niewinnej ludności żydowskiej, kiedykolwiek pojawiają się sprzyjające okazje. Brygada Machno, hordy Petlury i Gregoriewa, które sygnalizowały każdy swój sukces najbardziej brutalnymi masakrami, wszędzie znalazły wśród na wpół oszołomionej, na wpół rozzłoszczonej ludności, gorliwą pomoc w najgorszych i najobrzydliwszych postaciach.

Fakt, że w wielu przypadkach żydowskie interesy i żydowskie miejsca kultu są wyłączone przez bolszewików z ich powszechnego szału niszczenia, coraz częściej kojarzą rasę żydowską w Rosji z tymi bestialstwami, które są obecnie popełniane. Jest to niesprawiedliwość dla milionów bezradnych ludzi, z których większość sama cierpi z powodu rewolucyjnego reżimu. Dlatego staje się szczególnie ważne, aby wspierać i rozwijać wszelkie mocno ukorzenione ruchy żydowskie, które oddalają nas od tych śmiertelnych skojarzeń. I właśnie tutaj w chwili obecnej nabiera znaczenia dla całego świata nowy ruch żydowski - syjonizm.

Dom dla żydów

Syjonizm oferuje trzecią drogę realizacji politycznych ambicji rasy żydowskiej. W przeciwieństwie do międzynarodowego komunizmu przedstawia żydowi autonomiczną ideę narodową. rządowi brytyjskiemu, w wyniku podboju Palestyny, przypadła możliwość i obowiązek zapewnienia żydowskiej rasie na całym świecie domu i centrum życia narodowego. Mądrość i wyczucie historycznej chwili pana Balfoura sprawiły, że wykorzystał on tę okazję. Ogłoszono deklarację, która nieodwołalnie nakreśliła kurs polityki Wielkiej Brytanii.

Energia doktora Weissmanna, przywódcy projektu syjonistycznego, popieranego przez wielu najbardziej znanych brytyjskich żydów i wspieranego autorytetem lorda Allenby'ego i Róży Luksemburg, przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu tego inspirującego ruchu. Oczywiście Palestyna jest o wiele za mała, by pomieścić więcej niż ułamek rasy żydowskiej, ani też większość narodowych żydów nie zechce tam emigrować. Ale jeśli, jak może się zdarzyć za naszego życia, na brzegach Jordanu powstanie państwo żydowskie pod ochroną Korony Brytyjskiej, które przygarnie do trzech czy czterech milionów żydów, zdarzenie to będzie korzystne z każdego punktu widzenia i będzie szczególnie zgodne z najprawdziwszymi interesami Imperium Brytyjskiego.

Ideologia syjonizmu już stała się uczestnikiem politycznych konwulsji w Rosji, jako silnie konkurencyjna wobec międzynarodowego komunizmu. Trudno zignorować furię, z jaką Trocki atakował ogólnie syjonistów, a w szczególności dr. Weissmanna. Stan umysłu Trockiego nie pozostawia wątpliwości, że jego plany ogólnoświatowego komunistycznego państwa pod żydowską dominacją są bezpośrednio podminowane przez ten nowy ideał, który kieruje energie i nadzieje żydów w każdym kraju ku prostszemu, bardziej prawdziwemu i o wiele bardziej osiągalnemu celowi. Walka, która zaczyna się teraz między syjonistycznymi a bolszewickimi żydami, jest niczym innym, jak walką o duszę narodu żydowskiego.

Obowiązek lojalnych żydów

W tych okolicznościach szczególnie ważne jest, aby narodowi żydzi w każdym kraju, którzy są lojalni wobec kraju, który ich adoptował, przy każdej możliwej okazji, jak to już zrobiło wielu z nich w Anglii, brali udział w zwalczaniu bolszewickiej konspiracji. W ten sposób będą mogli potwierdzić honor żydowskiego imienia i wyjaśnić całemu światu, że ruch bolszewicki nie jest ruchem żydowskim, ale jest odrzucany gwałtownie przez wielką masę żydowskiego narodu. Ale pasywny opór wobec bolszewizmu w jakiejkolwiek dziedzinie to za mało. Potrzebne są pozytywne i praktyczne alternatywy zarówno w sferze moralnej, jak i społecznej; i budowanie z najwyższą możliwą prędkością żydowskiego centrum narodowego w Palestynie, które może stać się nie tylko ucieczką dla ciemiężonych z nieszczęśliwych krajów Europy Środkowej, ale które będzie także symbolem żydowskiej jedności i świątynią żydowskiej chwały. To zadanie, które jest przedmiotem marzeń i błogosławieństw niezliczonej masy ludzi.


Przetłumaczył:Metro


Deklaracja Balfoura, warto zwrócić uwagę na osobę adresata:

 

http://zionism-israel.com/balfour_declaration.gif

 

https://c8.alamy.com/comp/EC86PG/the-balfour-declaration-a-letter-from-the-united-kingdoms-foreign-EC86PG.jpg

 

https://www.thoughtco.com/thmb/3xxn1dgj2XL1E9hs7qV8VHXOpy4=/768x0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc()/0508-balfour-56a616e55f9b58b7d0dfd73a.jpg

 

KOMENTARZE

 • dlaczego nie Zydzi tak bardzo chca dowiesc tego,ze nimi sa?
  Zydzi nie sa odrebna rasa.To semici wywodzacy sie z tego samego pnia co Arabowie.Mowa oczywiscie o prawdziwych Zydach.Wiekszosc z nich nawet nie wyglada "po zydowsku" co zreszta potwierdzaja ich materialu genetycznego.Zydem sie jest;to kwestia wpojenia pewnych, ktore z kogos czynia Zyda.
  Churchill nie mogl byc Zydem w sensie biblijnym tylko talmudycznym.Dziedziczenie narodowosci po matce to wymysl rabiniczny.(Tatusz mogl uzywac do woli bez ponoszenia kosekwencji co do majatku rodowego).
 • biblijny zyd ?
  Ja mam tylko taka uwage, ze Churchill byl rzeczywiscie zydem ale niekoniecznie w sensie biblijnym. W Torah wyraznie zydostwo dziedziczylo sie w linii meskiej bo inaczej Salomon nigdy nie bylby uznanym za zyda. Ani potomstwo Salomona, bo jego pierwsza zona byla Egipcjanka a reszta pan, z ktorymi Salomon sie zadawal - a byla ich armia- byly z bardzo roznych ras i genow.
  W Starym Testamencie mamy tez dlugie listy panow, ktorzy splodzili swoich potomkow.
  Natomiast wierchuszka jakas syjonu wpadla na pomysl, zeby zaadoptowac prawo rzymskie, ktore dla celow wylacznie dziedziczenia majatkow, probowalo uniknac roznych pretendentow do spadku. Stad prawo rzymskie oparlo sie na oczywistej biologii: Mater certa est, czyli, ze tylko matka jest pewna jako rzeczywisty rodzic, ktory daje prawo dziedziczenia.
  W sensie syjonu, przejecie tego prawa ma bardzo powazne znaczenie. Mozna przeciez produkowac 'prawdziwych' zydow tylko dzieki temu, ze pani zydowka moze spac z kim chce i tworzyc wybrancow.
  Natomiast meskie nasienie sie w ogole nie liczy.
  Stad mamy tylu niezydowskich politykow, ktorzy plodza wybrancow dzieki odpowiednio wybranym zonom. Wystarczy ozenic sie z zydowka, zeby miec zapewniona kariere polityczna i przyszlosc swojego potomstwa.
 • @Herkules 01:44:54
  "Zydzi nie sa odrebna rasa. To semici wywodzacy sie z tego samego pnia co Arabowie. Mowa oczywiscie o prawdziwych Zydach". -

  --- A kim są ci "prawdziwi żydzi"? Jest taki galimatias w tym zakresie, iż nie da się tego rozstrzygnąć. Przynajmniej tu na blogu w krótszym czy dłuższym komentarzu.
 • @ Zygmunt Białas
  "Matka Winstona była bogatą żydówką importowaną z Nowego Jorku, córką „inwestora giełdowego”. Churchill był żydem w sensie biblijnym."

  (Wikipedia podaje:) Niezwykle urodziwa matka Winston'a Churchill'a, Jennie Jerome, posiada rodowód Iracki poprzez babkę ze strony matki.
  Jennie Jerome po raz pierwszy wyszła za mąż 15 kwietnia 1874 roku, w wieku 20 lat, w ambasadzie brytyjskiej w Paryżu, za lorda Randolpha Churchilla, trzeciego syna Johna Winstona Spencera-Churchilla, księcia Marlborough i księżniczki Frances Anne Vane. Poprzez to małżeństwo Jennie Churchill, matka Winston'a Churchill'a, była znana jako księżniczka Randolph Churchill, a w rozmowach zwracano się do niej per Lady Randolph.
  Cała rodzina Spencerow i Churchilla pochowana jest na cmentarzu kościoła anglikańskiego pod wezwaniem świętego Marcina w Bladon, Oxfordshire. Na ich grobach widnieją dużych rozmiarów krzyże.

  Panie Zygmuncie, tego rodzaju oszustwa po Panu się nie spodziewałem!
 • @Tiamat 08:28:37
  Witam Panią serdecznie :)

  "Mozna przeciez produkowac 'prawdziwych' zydow tylko dzieki temu, ze pani zydowka moze spac z kim chce i tworzyc wybrancow. Natomiast meskie nasienie sie w ogole nie liczy. Stad mamy tylu niezydowskich politykow, ktorzy plodza wybrancow dzieki odpowiednio wybranym zonom" -

  --- I nie tylko polityków. Także w innych ważnych branżach (banki, media,...) obejmują żydzi ('żydzi'?) najwyższe czy intratne posady. Nawet Paweł Kukiz powiedział kilka lat temu, że obejrzał listę stu najbogatszych Polaków i był ogromnie zaskoczony. Domyśliłem się, że szło mu o znaczną nadreprezentację jednej grupy etnicznej na tej liście.

  Pozdrawiam.
 • @Zdzich 08:41:40
  "Cała rodzina Spencerow i Churchilla pochowana jest na cmentarzu kościoła anglikańskiego pod wezwaniem świętego Marcina w Bladon, Oxfordshire. Na ich grobach widnieją dużych rozmiarów krzyże". -

  --- I to miałby być dowód na 'nieżydowskość' matki Churchilla?
  Informację podał tłumacz powyższego artykułu Metro. Nie przypominam sobie, by w jego tekstach były jakieś przekłamania czy nieścisłości.
 • @All
  Napisałem do blogera Metro: "A jeśli chodzi o Churchilla, to jest to bardzo niesympatyczny typ'.

  Odpisał Metro: "No łobuz. Potrafił wieczorem w radiu mówić londyńczykom, że razem z nimi będzie znosił niemieckie naloty, a potem zaraz czmychać na prowincję. Cierpiał na zaawansowany kompleks wyższosci. Fałszował obrazy jak potrzebował kasy, był zdegenerowanym alkoholikiem. No i oczywiscie zbrodniarzem wojennym, Bengalczykom zabrał ryż i spowodował smierć milionów ludzi. Ale to czarnuchy, więc się nie liczą (sam zresztą powiedział że mnożą się jak królilki, więc ich nie szkoda)

  Trudno rozstrzygnąć czy dużo z tych cech było związanych z pochodzeniem szlacheckim czy żydowskim. Na pewno reprezentował zdegenerowany etnos żydowsko-szlachecki. Brytyjska arystokracja w (prawie) najgorszym wydaniu. Podobne środowisko reprezentuje aktualna premierzyca tego kraju. Jej mąż to handlarz bronią".
 • Nieomal cała elita brytyjska to żydzi.
  a nawet jeszcze gorzej.
  Historie Anglii trzeba czytać. I to nie tą "alternatywną", ale tą jak najbardziej oficjalną.
  W czasie kilkudziesięcioletniej jatki zwanej "wojną dwóch róż" nieomal cała szlachta (rycerstwo ) nawzajem się powyrzynało.Ich miejsce z biegiem czasu całkiem oficjalnie zajmowali przedstawiciele unikalnej bo nigdzie w Europie nie znanej warstwy społecznej zwanej Gentry https://en.wikipedia.org/wiki/Gentry

  Bogaty żyd w ówczesnej Europie mógł być tylko bogatym żydem.W Anglii miał prawo nabywać ziemię,nosić broń,pretendować do tytułów szlacheckich.Na efekty nie trzeba było długo czekać.Już w XV w "angielskie elity" wzięły się za obalanie chrześcijaństwa.Londyn zawsze generował antychrześcijańskie idee na całą Europę.
  Ale dlaczego ja na początku piszę "a nawet jeszcze gorzej" Ano dlatego że główny nieżydowski element klasy Gentrów to byli bandyci którzy wzbogacili się na trupach.I to dosłownie.
  Ograbianie rycerskich zwłok z cennych; metali,tkanin,pieniędzy,broni, itd, było głównym źródłem dochodów w tamtejszej (wojennej) Anglii.
  Więc jeśli można sobie wyobrazić mieszankę etnicznych żydów z gojami-sępami to właśnie było i jest istotą angielskiej elity.
  Niektórzy (np pan Sendecki) dla określenia tego czegoś używają pojęcia WASPY https://pl.wikipedia.org/wiki/WASP nie wiem czy to słuszne ale dowodzi że wielu zauważa że "biały protestant anglosaski" to jakby osobna kategoria (rasa) ludzi.Mają racje.
 • @ikulalibal 09:42:58
  "... a nawet jeszcze gorzej". -

  --- No tak. Często wyrażałem swe krytyczne zdanie o tym, co brytyjskie, ale ciągle wiedziałem /wiem za mało.
 • po co te dzikie kombinacje, jeżeli od wieków wiadomo, że mężczyzna "programuje" kobietę
  pierwszy mężczyzna, który ma stosunek płciowy z dziewicą jest jej programatorem, a także programatorem całego jej przyszłego potomstwa.
  Pod względem biologicznym dziecko może być podobne do fizycznego tatusia, ale genetycznie rzecz biorąc jest potomkiem pierwszego mężczyzny matki dziecka.
  Z tego powodu dziewczynę, która przed ślubem straciła dziewictwo z kimś innym niż przyszły mąż, to uważano za „zepsutą”. I była ona zepsuta, pod względem genetycznym.

  Dlatego też tak powszechnie stosowano gwałty po bitwach, głównie napastowano dziewice, by zaprogramować kobiety. One to wiedzą, choć właściwie tylko intuicyjnie. I jeśli by w wyniku takich gwałtów rodziły się dzieci, no to one mają pulę genów wroga, choć uznawane są za „swoje”. Kobieta nie może zabić swojego dziecka, nawet gdy ojcem jest „wróg”.

  Wszelkie „żydowstwo” propaguje powszechny nierząd, rozwiązłość bez granic po to, żeby zniszczyć czyste geny i je zaśmiecić byle czym. Stąd „rewolucja seksualna” i „nowoczesność” jako motor rozpasania.
  Panowie mają w tym swój udział odwiedzając domy schadzek, ale też z braku elementarnej odpowiedzialności deflorując naiwne dziewczęta, z którymi nie mają zamiaru się żenić.
  O problemie tym mówi telegonia i dlatego jest teoria ta ośmieszana oraz rugowana z Internetu.
  To są poważne rzeczy a żydzi są tu tylko podręcznym argumentem, by zamaskować właściwie działanie zbrodniarzy przeciw ludzkości.
 • @Zdzich 08:41:40
  Zdaje sie, ze na tym blogu juz dyskutowalismy wiarygodnosc Wikipedii.
  Przypominam: Wikipedia nie jest autoryzowanym zrodlem informacji; a widac to glownie po tym, ze sie zastrzega co do trafnosci informacji i NIE podaje zrodla ani autorstwa wpisu.
  Bywa, ze ma prawidlowa informacje - ale dobrze jest sprawdzac inne zrodla.
  Ale ad rem:
  Bardzo malo jest w Anglii arystokratycznych rodzin nie pomieszanych z zydami. (podobnie jak i polska magnateria, ktora Caryca Katarzyna oskarzyla o 'skundlenie z zydami")
  Zydzi potrzebowali nobilitacji a zubozala magnateria pieniedzy.

  Moze jednak lepszym zrodlem od Wikipedii jest izraelski dziennik: Jerusalem Post:
  Jenny Jacobson
  Churchill's mother was Jenny Jerome. Her father was involved in theatre investment and changed his name from Jacobson to Jerome. (Ojciec Jenny
  byl inwestorem i zmienil nazwisko z Jacobson na Jerome
  ‘Cunning, no doubt, came to Churchill in the Jewish genes transmitted by his mother Lady Randolph Churchill , née Jenny Jacobson/Jerome.’ Moshe Kohn, Jerusalem Post

  Matka Churchilla byla Jenny Jerome. Jej ojciec byl bogatym spekulantem gieldowym, ktory dla niepoznaki zmienil nazwisko z Jacobson na Jerome
  (Napisal Moshe Kohn; Jerusalem Post)

  http://www.szittya.com/ww II leaders.htmJ

  Churchill odziedziczyl przebieglosc po mamie zydowce, lady Randolph Churchill, z domu Jerome / Jenny Jacobson

  (‘Cunning, no doubt, came to Churchill in the Jewish genes transmitted by his mother Lady Randolph Churchill , née Jenny Jacobson/Jerome.)’ Moshe Kohn, Jerusalem Post

  I taka jeszcze opowiastka:

  W Anglii poczawszy od 1900 roku szalenie malo rodow angielskich bylo NIE pomieszanych z ambitnymi zydami. Opowiadano, ze ktokolwiek z kontynentu przybyl na Wyspy Brytjskie byl zdumiony widokiem klasycznych zydow z lordowskimi nazwiskami i wytworna anielszczyzna.

  In England at the beginning of the 1900s commenting that there were very few English aristocrat families left that hadn't intermarried with aspiring Jews. It was said that, when they visited the Continent, Europeans were surprised to see Jewish looking persons with English titles and accents.

  Inne zrodla : tytulow nie trzeba tlumaczyc:

  Churchill Was Half Jewish Via His Mother – Name The Jew

  https://namethejew.com/churchill-was-half-jewish-via-his-mother/
  Jew Watch: Leaders: Sir Winston Churchill- jew

  http://www.jewwatch.com/jew-leaders-churchill-jewish-mother.html

  A Full Circle/ Sanda's Place for Coffee and Voice: JEWISH CHURCHILL'S MOTHER.
  A Brooklyn Girl with a wealthy father
  http://myprivateselfmeandyou.blogspot.com/2012/05/jewish-churchills-mother.html

  Wiadomo, kto glownie mieszka w Brooklynie.

  Probowano utrzymac w tajemnicy zydowskie pochodzenie Churchilla zwlaszcza w czasie II-ej wojny swiatowej. Jego matka, corka Jerome Jacobsona..multimilionera z N. Jorku. Urodzona w Brooklynie w 1854 r)

  (One of the best kept secrets of World War Two was Churchill's racial heritage. His mother was Jenny Jacobson, daughter of Jerome Jacobson, a multi millionaire from New York. Born in Brooklyn She was born in 1854, at 197 Amity Street, in the Cobble Hill section of Brooklyn, New York.)

  Prosze rowniez nie zapominac, ze wielu zydow jest niewierzacych. Wszystko jedno gdzie ich pochowaja zwlaszcza jesli maja byc bohaterami narodowymi.
  Tak jak np. Ziuk Pilsudski.
 • @zygmuntbialas 08:51:18
  Prof. Szlomo Sand, historyk z Uniwersytetu Hebrajskiego, ktory napisal taka znana ksiazke, ze "Narod zydowski musial byc wymyslony" napisal, ze ponad 80 % zydow pochodzi z konwersji.
  A wiec niepotrzebne sa geny ani pochodzenie. Wystarczy sie przechrzcic, ale jak powiada prof. Szlomo Sand, zyd moze pochodzic z matki - ateistki,ale jak sie ktos chce przechrzcic musi przejsc przez religijny mlynek.
  Corka Trumpa, zona Kushnera sie przechrzcila, bo Kushner jest ortodoksyjnym zydem.
  Ale juz w Izraelu nazwali ja 'sziksa"- zaden rabin w Izraelu nie uzna jej zydostwa. Podobnie jak zydowskie malzenstwa zawierane poza Izraelem moga nie byc uznawane nawet przez rabinackich sedziow.
  No bo prawdziwe zydostwo jest tez tylko dla wybranych.

  Prof. Shlomo Sand: Zydzi nie maja zadnych wiezi z Ziemia Swieta
  Shlomo Sand "Jews Have No Historic Connection To The Holy Land. I…

  https://www.youtube.com/watch?v=8e1vCU8mZbs
 • @Tiamat 12:31:55
  Z Pani komentarza wynika, że Jerusalem Post jest lepszym źródlem informacji niż Wikipedia, „która NIE podaje zródla ani autorstwa wpisu”. (Jest to zaprzeczenie faktów).
  „Wiadomo, kto glownie mieszka w Brooklynie.” - kupa moich Katolickich znajomych, pani Tiamat.
  Do tego każdy spekulant giełdowy lub inwestor w XIX-wiecznym Nowym Jorku był żydem, większość szlachty angielskiej była „pomieszana z ambitnymi żydami”, a Churchill odziedziczył przebiegłość po mamie żydówce (pomimo, że Jennie Jerome ma rodowód Iracki od pra-babki).
  Pan Zygmunt dodaje, że pochówek na cmentarzach chrześcijanskich oraz krzyże na grobie wcale nie są dowodem na 'nieżydowskość'. Mam wrażenie że Gojów nigdy nie było, ani nie ma.

  Na takie dictum nasuwają mi się dwa wnioski: tylko żyd może być sprytny, przebiegły, i bohaterem narodowym (Goje nie mają szans), a Pani z pewnością jest Kanadyjską Indianką (która dla niepoznaki zmieniła nazwisko).
 • @Zdzich 17:57:49
  // Pani z pewnością jest Kanadyjską Indianką //

  Czegoś pan chyba nie zrozumiał.( te automatyczne translatory bywają takie nieprecyzyjne)
  Jeśli chodzi o Indianki a zwłaszcza "indiańskie księżniczki" to jest to akurat pewien trop w biografii Jeanette Churchille (de domo Jerome )
  https://winstonchurchill.org/resources/myths/churchill-had-iroquois-ancestors/
  Nie mam pojęcia skąd wziął pan ślad iracki.
 • @Zdzich 17:57:49
  Jerusalem Post jak sama nazwa wskazuje od razu ropoznaje swoich.
  To chyba oczywiste.
  Gojom by nie przyznawali zydostwa.
  Autorem tej rewelacji jest niejaki Moshe Kohn z tej gazety.
  Ja podaje rowniez inne zrodla, przede wszystkim zydowskie, zeby nie bylo watpliwosci, ze ktos probuje zrobic z goja zydka.
  Wikipedia nie jest autoryzowanym zrodlem. Jerusalem Post -jest, bo w kazdej chwili moga zaintersowani podac sprawe do prokuratury. Wikipedia sie zastrzega, ze nie odpowiada za informacje. Chyba pan nie doczytal.

  Natomiast rozbawila mnie pana znajomosc historii!.
  Awansowalam na Indianke i do tego kanadyjska!!

  re: groby zydowskie
  Cala rodzina krolewska jest obrzezana. A jednak nie sa pochowani na cmentarzu zydowskim.
  Podobnie jak Lech Kaczynski.

  https://www.viral-kittens.com/en/m/snobbish-english-lord-cat-winston-churchill-bowler-hat-eyeglass-920.html
 • @ikulalibal 18:21:06
  Ja co prawda nie wiem - i nie bardzo chce mi sie sprawdzac- skad sie wzial ten 'slad iracki' w biografii Churchilla ale jest prawda, ze w Iraku kiedys mieszkalo bardzo duzo bogatych zydow i zyli w wielkiej zgodzie z Arabami.
  Wiem stad, ze kiedys w naszym biurze mielismy takich dwoch zydow z Izraela, ktorych rodzice zostali wypedzeni z Iraku przez ...syjonistow, ktorzy budowali panstwo Izrael i potrzebne im byly ogromne ilosci zydow, zeby sie nazywalo, ze to zydowskie tereny. (Tak zreszta zrobili Albanczycy z Kosowem a murzynki z Mozambiku z Afryaka Poludniowa)
  Wiec opowiadali mi ci zydzi swoje dzieje, i mozna sprawdzic w literaturze o przesladowaniu zydow irackich przez wladze nowopowstalego panstwa Izrael. Syjonisci podpalali i kumplom-zydom biznesy i przepedzali do Izraela. Chodzilo o to, zeby mozna bylo zaczac udawac panstwo demokratyczne z wyborami do wladz. Jak do tej pory to plaestynczykow jest ciagle za duzo, dlatego trzeba bylo odizolowac West Bank i Gaze, zeby Palestynczycy nie dorwali sie do Knessetu.
  Tak samo przegonili zydow i z Jemenu. Tylko iranscy zydzi sie nie daja - zydzi w Iranie nie uznaja panstwa Izrael. I chroni ich rzad mullow. maja nawet swojego przedstawiciela w parlamencie.

  Jest tez podobno i tak, ze wielu zydow przyznaje sie do irackiego pochodzenia bo tam rzeczywiscie mieszkala tzw. smietanka zydowska. Bogaci, zadowoleni i (podobno!) przyjaznie do swiata nastawieni wybrancy.
  Ja moge podac linki o historii irackich zydow ale mam tylko po angielsku a nie wiem ,czy wiele osob chcialoby poczytac..
 • @All
  Pisze Metro: Mam jeszcze komentarz do komentarzy:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Lady_Randolph_Churchill

  Matka Winstona Churchilla
  Jennie Spencer-Churchill CI RRC DStJ (z domu Jerome, 9 stycznia 1854 - 29 czerwca 1921), znana jako Lady Randolph Churchill, była urodzoną w Ameryce brytyjską uczestniczką życia towarzyskiego, żoną lorda Randolpha Churchilla i matką brytyjskiego premiera Sir Winstona Churchilla.
  Jennie Jerome urodziła się w Brooklynie w sekcji Cobble Hill w 1854 roku, była drugą z czterech córek (jedna zmarła w dzieciństwie) finansisty, sportowca i spekulanta Leonarda Jerome'a ​​i jego żony Clarissy (zawsze nazywanej Clara), córki Ambrose Hall, właściciela ziemskiego. Wychowała się w Brooklynie, Paryżu i Nowym Jorku. Miała dwie siostry, które ją przeżyły, Clarita (1851-1935) i Leonie (ur. 1859). Inna siostra, Camille (1855-1863) zmarła, gdy Jennie miała dziewięć lat.

  https://en.wikipedia.org/wiki/Leonard_Jerome

  Dziad ze strony matki Winstona Churchilla:

  Leonard Jerome urodził się w Pompejach w hrabstwie Onondaga w stanie Nowy Jork 3 listopada 1817 roku. Był jednym z dziesięciorga dzieci urodzonych przez Aurorę (z domu Murray) Jerome'a ​​(1785-1867) i Izaaka Jerome'a ​​(1786-1866). Izaak był potomkiem Timothy'ego Hieronima, francuskiego imigranta hugenotów, który przybył do nowojorskiej kolonii w 1717 roku. Jerome urodził się na farmie w Pompejach, w centralnym Nowym Jorku, niedaleko Syrakuz. Jego babką ze strony ojca była Betsy Ball, krewna George'a Washingtona.

  Początkowo studiował na Uniwersytecie Princeton, znanym wówczas jako College of New Jersey (gdzie dwaj jego bracia studiowali teologię i stali się prezbiterianami), jako członek klasy 1839, zanim wyjechał do Union College, gdzie studiował prawo z wujem, znanym jako sędzia Jerome, i rozpoczął praktykę w Rochester w stanie Nowy Jork. Później przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie został spekulantem na giełdzie papierów wartościowych.

  Jeżeli ich pochodzenie jest irackie, to pytanie skąd wzięli się Irakijczycy w XIX wieku w Brooklynie. Wikipedia pisze o hugenotach, co wskazuje na związki z judaizmem. Ojciec Leonarda Jerome miał na imię Izaak.

  Z tego co pamiętam to posag Jennie Jerome wynosił kilkadziesiąt tysięcy funtów (była to fortuna), pieniądze te zostały przeznaczone głównie na spłatę długów Churchillów.
  _______________

  Jeśli chodzi o pochodzenie żydów dziedziczone po matce, to Chabad Lubawicz twierdzi (https://www.chabad.org/library/article_cdo/aid/601092/jewish/Why-Is-Jewishness-Matrilineal.htm), że koncepcja pochodzenia od matki ma korzenie biblijne,

  Chabad pisze: „Istnieją wyraźne dowody na zasadę matrylinearnego pochodzenia w czasach biblijnych w historii Ezdrasza i powracających wygnańców. Księga Ezdrasza opowiada historię żydów, którzy powrócili z Babilonii, aby zakończyć odbudowę Świątyni w Jerozolimie. Po ich przybyciu odkryli, że wielu żydów, którzy zamieszkiwali tę ziemię, wzięło nie żydowskie żony.”

  księga Ezdrasza 10:

  2 Wtedy do Ezdrasza odezwał się Szekaniasz, syn Jechiela z synów Elama, i rzekł: «Myśmy popełnili przestępstwo przeciw Bogu naszemu, żeśmy wzięli za żony kobiety obcoplemienne spośród narodów tej krainy. Ale mimo to jest jeszcze nadzieja dla Izraela.

  3 Toteż teraz zobowiążmy się uroczyście przed Bogiem naszym, że - za radą pana mojego i tych, którzy z szacunkiem odnoszą się do przykazania Boga naszego - odprawimy wszystkie te żony nasze obcoplemienne i to, co z nich się narodziło, bo tak postąpić należy według Prawa.

  To jest oczywiście tylko interpretacja, ale podparta niewątpliwym autorytetem Chabad Lubawicz. :)

  Metro
 • @Tiamat 08:28:37W świetle wynikoów badań korzeni "izraelickich" sjonistycznych kolonizatorów Palestyny
  Stary Testament jest mitologią napisaną w formie historii. Nigdy żasen naród "żydowski" nie uciekł z Egiptu, nie błądzil długie lata po pustyni, nie zdobyłziemii obiecanej, nigdy nie było króla Salomona itp.Istota "ideologicna "narodu żydowskiego" wyartykułowanam została za fasadą twierdeń z różnych nauk jakouznanie priorytetowośimotywacji psaożytniczej jako naukowego sensu wszelakiego życia i jego przejawów. Rośliny pasoiżytują na słońcu, roślinożercy na roślinach, człowiek i świnia na wsystkim a klasa na klasie, naród na narodzie, państwo na obywatelu, obywtel na państwie, sprawiedliwość to równowaga między sprzecznymi interesami pasożytniczymi (bo inne nie mają sensu naukowego) a do czau naukowego komunizmu można dojś tylko przez dyktaturę partii materialistów stosującą prawo jako wyraz woli klasy panującej (z materialistycznie naukową "nadbudową" prawną, historyczną, dawniej religijną. Hitler i nasz prezessimus zdobyli władzę brz materializmu naukowego jako nadbudowy i swój materializm prawny i historyczny nadbudowali rasizmen lub judeokatolicyzmem pobermanowskim.
  Za istotę talmudycznej rasy można więc uważać nadzieję nawybraństwo do pasożytnictwa po wsze czasy, która ma niewiele wspólnego z rasowoącią lub narodowością "biologiczną" i dzięki właściwemu wychowaniu jst bardziej korzystna.
 • @telewidzacy 23:09:05
  Ja to tez rozumiem. I tez nie bardzo sie zgadzam z interpretacja Chabad Lubawicz, bo wlasciwie biorac pod uwage Stary Testament, to zydowskie pokolenie sie skonczylo juz na Salomonie, ktory byl synem Hetytki i jego zona byla corka Faraona. A Salomon byl apostata. Odrzucil przeciez judaizm.
  I nikt nie dojdzie potomstwa Salomona, ktore bylo liczne i bardzo genetycznie pomieszane.
  A zeby bylo smieszniej, to genetycznie rzecz biorac zydzi byli juz zdrowo pomieszani, bo od dawna mieli 'niezydowskie zony'.

  Judaizm zreszta nie istnieje juz od dwoch tysiecy lat.
  I prof. Shlomo Sand uwaza, ze nie ma materialu genetycznego, zeby mozna bylo badac 'genetyczne zydostwo'.
  I nawet jesli teraz jest modne nazywanie zydow Chazaram,i to przeciez wiadomo ze chazarski chanat (Chazaria) pochodzil ze stepow mongolskich a nie z Bliskiego Wschodu. To chanat (potomkowie Mongolow w Chazarii) przyjal judaizm jako religie panstwowa. Po rozbiciu chanatu przez Rus Kijowska, przechrzty chazarskie pouciekaly do wschodniej Europy.
  O ile to w ogole prawda.
  Bo teraz widac wyraznie, ze Izrael probuje sobie 'uslac gniazdko' na Ukrainie az po ... terytorium bylej Chazarii. W koncu maja prawo, bo juz wszyscy ich nazywaja Chazarami.

  Ja sie zgadzam z tym, ze Biblia nie jest zadnym dokumentem historycznym.
  Ale moja opinia sie nie liczy w swietle faktu, ze na podstawie Torah i Starego Testamentu 3 wielkie religie istnieja do tej pory i trudno udawac, ze ich nie ma.
  Z kolei, gdy chodzi o Jerozolime, to wedlug Torah zydy nie maja prawa powrotu do Jerozolimy zanim nie przyjdzie mesjasz.
  I w to bardzo mocno wierza ci zydzi, ktorzy nie uznaja panstwa Izrael.
  Do takich zydow nalezeli polscy Chasydzi, o ktorych Golda Meyer powiedziala, ze nie nadaja sie do Izraela!
  Jest wiele grup zydowskich - anty syjonistycznych, ktore nie uznaja pansta izrael. Do nich naleza Iranczycy , Jemenici , Naturei Karta i niektore grupy w USA.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

ULUBIENI AUTORZY

więcej