27 maja w Hamburgu podczas sympozjum 'Jakie zagrożenia kryją w sobie szczepionki przeciw covidowi' światowej sławy epidemiolog prof. Sucharit Bhakdi przekazał szokujące dane.

Zgodnie z jego najnowszymi odkryciami u absolutnie wszystkich osób zaszczepionych szczepionkami z mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia krwi. Idzie o proces, który może prowadzić do potencjalnie śmiertelnej zakrzepicy.

Prof. Sucharit Bhakdi poinformował o badaniach fachowca z branży medycznej. Ten zbadał krew osób przed i po szczepieniu mRNA. Wynik: krzepnięcie krwi zostało aktywowane u 1/3 zaszczepionych, czyli u 20 z 60 osób. Według Bhakdiego aktywacja krzepnięcia krwi zasadniczo oznacza zagrożenie krzepnięcia krwi w żyłach.


 

Należy zaprzestać szczepień - mówi profesor. - Są bardzo prawdopodobne śmiertelne skutki uboczne. Podawanie substancji, która aktywuje krzepnięcie krwi w organizmie jest wyjątkowo niebezpieczne. Proces ten musi zostać natychmiast zatrzymany - powiedział.

Obecnie inny specjalista z Bawarii potwierdził wyniki - mówi on o aktywacji krzepnięcia krwi u 100% zaszczepionych osób. W sumie grupa badawcza skupiona wokół Bhakdiego przeprowadza odpowiednie badania z udziałem 50 różnych lekarzy w różnych krajach. W tym celu opracowano precyzyjny projekt badania. Wyniki badania są właśnie weryfikowane i wkrótce zostaną opublikowane.

Odkrycia naukowców można zweryfikować u każdego lekarza rodzinnego. Prof. Bhakdi zachęca wszystkich zaszczepionych do wykonania badań krwi na tydzień przed i tydzień po szczepieniu. Ma to na celu określenie poziomu D-dimerów. Koszt analizy wynosi w sumie 20 euro. Profesor zakłada, że wszyscy, którzy do tej pory zostali zaszczepieni, będą mieli prawo do odszkodowania, jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe.

Prof. Bhakdi ma jeszcze jedno jasne i niezmiernie ważne przesłanie: OD NASZYCH DZIECI RĘCE PRECZ!  Przetłumaczył: Zygmunt Białas


Wersja oryginalna: https://report24.news/prof-bhakdi-lebensgefaehrliche-verletzung-blutgerinnungsstoerung-bei-allen-geimpften/PS. Dowiedziałem się dzisiaj przypadkiem, że Polska znajduje się w ogonie Europy pod względem szczepień seniorów. Kiedyś mówił prof. Bhakdi o przymusowych szczepieniach (w asyście czterech policjantów) w domach opieki w Niemczech. U nas odsetek ludzi starszych w domach seniorów jest znacznie mniejszy niż u zachodniego sąsiada, i stąd ten negatywny, w istocie pozytywny wynik. Tak więc wychodzi się dobrze z rodziną nie tylko na zdjęciach (ZB).