Uwierzyliśmy, że bezprawie jest święte - pisze Tiamat. - Oto nasza wolność.

Wcześniej napisał Alfax: "W kwestiach pandemii uległość większości tej non stop nachalnej propagandy szczepień może być po części sprawą nie tyle świadomości, a genetycznego dziedziczenia uległości, strachu i słuchania TV-mózgu oraz poddaństwa swojemu guru, czyli "autorytetom".

Odpisałem: "Tak, konformizm jest tu istotny. Nie brałem pod uwagę, że aż tak istotny, iż ludzie są gotowi szkodzić sobie i swoim dzieciom. Ta covidowa 'pandemia' jest obok i wśród nas. Jak ta 'pandemia' wygląda, dostrzec - zdawałoby się - łatwo, a jednak... No cóż, majstry tego szaleństwa mają ogromne zaplecze ludzkie i techniczne, by ludzi wodzić za nos. Smutne to!" (ZB).

Odpowiada Tiamat:  Jest to wynikiem nieludzkiego systemu, który niszczy humanizm, oświatę, system wartościowania, a przede wszystkim niszczy tradycję zdrowego rozsądku. Wmówiono nam dyktaturę myślenia. Obecny system zarządzania ludzkim umysłem nazywa się wzniośle DEMOKRACJĄ. Jesteśmy wolnymi 'indywidualistami', ale wszyscy 'pod sznurek' - mamy myśleć to samo o Putinie, Łukaszence i wszyscy mamy zachwycać się Reaganem, a także obecną demokracją w Polsce - bo 'Polska wreszcie jest wolna i niezależna'.

Należało do tego jednolitego sposobu myślenia zaprząc do pracy skorumpowany świat nauki. Wyznacznikiem nauki stał się w tej wolnej Polce fetysz pieniądza. Samodzielne myślenie może prowadzić do kalectwa lub śmierci na parkingu, a nawet tajemniczych samobójstw. Ażeby mogło spełnić się to jednolite nieuctwo - należało zmienić programy nauczania. W XXI wieku mamy tak zwaną 'masówkę' w myśleniu.

W XXI wieku wierzymy, że dwa niezidentyfikowane samoloty potrafią zamienić w proch i w pył trzy potężne wieżowce, postawione w najbardziej strzeżonym mieście na świecie, które jest zabezpieczone radarami, kamerami, satelitami. W trakcie burzenia wież nowojorskich odbywały się na terenie miasta manewry wojskowe!. Łatwo już wtedy było wytłumaczyć gawiedzi, że to niewyszkolone, amatorskie piloty islamskie z Arabii Saudyjskiej dokonały takiego zawodowego spustoszenia.

Jeszcze łatwiej było wytłumaczyć, że w zemście i za karę, należy zbombardować nie-arabski Afganistan, bo podobno tam się jakiś śmiertelnie chory Arab schował! Ten śmiertelnie chory Arab - Osama bin Laden, zmarł w szpitalu w Dubaju na niewydolność nerek - akurat tuż przed zburzeniem wież w Nowym Jorku, o czym informowały media (BBC).

Mimo publicznie i oficjalnie podanej wiadomości o śmierci Bin Ladena, amerykańska soldateska, bomby, rakiety i bombowce, wywiad itp. przez wiele lat 'poszukiwały' przestępcy w całym Hindukuszu - a na połoninach założono ogromne plantacje maku, żeby tubylcza ludność miała co jeść a przybysze co ćpać. I oto po latach, Wielki Obamba znalazł zmarzniętego winowajcę w... koszarach wojskowych USA w... Pakistanie. Wszystkie kowbojskie filmy mogą się schować pod ziemię ze wstydu!

W XXI wieku masowo uwierzyliśmy w niemożliwe - wbrew prawom fizyki, biologii, logiki, matematyki - wbrew podstawom nauki i etyki. I wbrew naukom starożytnych, które ostrzegały przed nieuctwem i łamaniem ustanowionych praw. A w świecie fizyki i różnych praw natury nie ma kar ani nagród. Są tylko konsekwencje.

Teraz cały naród ma uwierzyć w... cudotwórczą szczepionkę wyprodukowana przez... już zasądzonych kryminalistów. Bo naczelnym systemem wartości współczesnego świata, jak i Polski jest NIE wierzyć w żadne PRAWO ani w naukę.

Jak to jest możliwe, że producentem różnych szczepionek jest biznesmen bez wykształcenia medycznego? - Zarejestrowany jako firma charytatywna, żeby nie płacić podatków. Gatesa i jego 'doktorów' z wielkim hukiem wygonili z Indii po tym, jak jego szczepionki przeciw polio sparaliżowały pół miliona dzieci. Po szczepionkach Gatesa mnóstwo dziewczynek i młodych kobiet stało się bezpłodnymi.

To nie są charytatywne szczepionki. Te szczepionki okradają budżet rozwijających się państw. Rozwiniętych też. A obecna szczepionka, która całkiem jawnie została ogłoszona jako broń bakteriologiczna - już zbiera żniwo.

Uwierzyliśmy, że bezprawie jest święte. Że można łamać konstytucję i iść na każdą wojnę bez zgody parlamentu. Że polskie wojsko i policja mogą bezprawnie okupować inne państwa. Poszliśmy na rozliczne wojny, współpracując z bandytami. Oto nasza wolność.Napisała:  Tiamat