Jan Pospieszalski (ur. w 1955r.) - muzyk i dziennikarz.

W końcu lat 70-tych grał na gitarze basowej i kontrabasie w "Czerwonych Gitarach", a później w zespole "Voo Voo". Był i jest znanym dziennikarzem, broniącym wartości katolickich i konserwatywnych. Znany z telewizyjnego programu "Warto rozmawiać", którego odcinek z 12 kwietnia br. został poświęcony krytyce rządowych przedsięwzięć antycovidowych. Program zawieszono.

Teraz udowadnia Jan Pospieszalski, że jest wartościowym człowiekiem i rasowym dziennikarzem, walczącym z obłudą rządu i głupotą, która rośnie wraz z covidowym i szczepionkowym szaleństwem.

Warto posłuchać o faktycznym przymusie szczepień, którego tak wielu nie chce dostrzec. Osoby oporne są poddane naciskom czy szantażowi. Dziennikarz mówi na przykład o pacjentce, której odmówiono świadczeń medycznych, bo nie jest zaszczepiona. Inna pani żali się, że nie może odwiedzić chorego brata z tego powodu:

" target="_blank" rel="noopener">

W innym filmie-wideo rozmawia Jan Pospieszalski z dr Katarzyną Ratkowską o tym, że w Polsce trwa eksperyment medyczny na dzieciach. Dane o niepożądanych odczynach poszczepiennych nie są rzetelnie badane i zgłaszane, a wiele osób często choruje po szczepieniach, a czasem umiera:

" target="_blank" rel="noopener">

Zabierają się do szczepień dzieci. To jest horror, który powinien skończyć się natychmiast. Dr Zbigniew Martyka informował kiedyś, że w Polsce zmarło jedno dziecko (do 12 lat) na covida. Z filmów Jana Pospieszalskiego dowiadujemy się o dwojgu zmarłych dzieciach w wieku do 17 lat. Jest oczywiste, że w wyniku szczepień umrze znacznie więcej dzieci.

W 8 - 10-minutowych filmach poznajemy osoby, które wyrażają wątpliwości lub sprzeciw wobec covidowego szaleństwa i horroru. Panu Janowi Pospieszalskiemu przesyłam wyrazy głębokiego szacunku za odwagę i trud docierania do prawdy.


Zygmunt Białas