W Kanadzie wyszczepiają ludzi przeciw covidowi mimo przerażających skutków ubocznych, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Chociaż szczepienia grup wiekowych, które nie są w ogóle zagrożone przez covid, jest etycznie nieodpowiedzialne, wręcz niebezpieczne i bezsensowne z medycznego punktu widzenia, szczepienia są bezwzględnie egzekwowane. Nawet w przypadku młodych dorosłych, u których nie istnieje praktycznie żadne niebezpieczeństwo poważnego przebiegu choroby, zastrzyk staje się de facto 'obowiązkiem obywatelskim'. Z katastrofalnymi skutkami.

W stanie Ontario na przykład, jak dopiero teraz ujawniono w raporcie federalnej służby zdrowia Public Health Ontario (PHO), tylko w dniu 7 sierpnia zarejestrowano 106 przypadków zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia u mieszkańców Ontario poniżej 25 roku życia. Stanowi to nieco ponad połowę wszystkich przypadków. Wśród prawie 100 innych osób, które również zostały przyjęte do szpitala z powodu problemów z sercem związanych ze szczepionką, znalazły się 54 osoby w wieku 25-39 lat i 44 osoby w wieku 40 lat i starsze.

Szczególnie przerażające są jednak sprawy nieletnich: 31 z nich dotyczyło osób w wieku 12-17 lat, 75 - osób w wieku 18-24 lat. Zdecydowaną większość - 80 % - stanowili mężczyźni.  W dokumentacji wymieniono, że odsetek zgłoszeń zapalenia mięśnia sercowego /zapalenia osierdzia był znacząco wyższy po drugiej dawce szczepionki mRNA niż po pierwszej, przy czym osoby zaszczepione po raz drugi szczepionką Moderna były siedmiokrotnie bardziej narażone na zachorowanie niż osoby zaszczepione szczepionką Comirnaty firmy Biontech/Pfizer. Nie dotyczy to dzieci w wieku od 12 do 17 lat, ponieważ Comirnaty jest jedyną szczepionką dopuszczoną w Ontario w tej grupie wiekowej.

Raport został ponownie opublikowany 'po cichu' przez PHO - pisze gazeta 'Toronto Sun'. Nic dziwnego: również w Kanadzie, pod rządami głodnego szczepionek premiera Justina Trudeau, wszystko, co zaprzecza oficjalnej narracji o kontroli pandemii, jest zamiatane pod dywan. Inny szczegół sprawozdania PHO pasuje do tego: ujawnia on, że w czerwcu urząd wydał wewnętrzną dyrektywę dla instytucji zdrowia publicznego, aby zwracały większą uwagę na skutki uboczne szczepień i skrupulatnie je dokumentowały. Instrukcje te należy jednak traktować jako ściśle poufne. Jako powód wzmożonej ostrożności podano niepokojące doniesienia o nieobliczalnych skutkach szczepień w Stanach Zjednoczonych i Izraelu.

https://report24.news/vor-allem-junge-menschen-betroffen-welle-von-akuten-herzproblemen-nach-impfung-in-kanada/

 
A u nas w Polsce? -Warto obejrzeć niżej linkowany 7-minutowy film-wideo rejestrujący wypowiedzi radnych na sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie, link:

">
 
Z jednej strony dowiadujemy się o ciągle nowych formach szczepionkowego stręczycielstwa, a z drugiej strony słyszymy odważne i mądre głosy sprzeciwu radnych wobec tego szaleństwa.
 
 
Opracował: Zygmunt Białas